Вікна

Як створити заборонену папку у Windows

Як створити заборонену папку у Windows

Кілька днів тому я вирішив змінити пристрій, і разом із ним система. Під час переходу на новий пристрій потрібно було перенести деякі файли зі старого. Було більш логічно зберегти їх у папці з назвою Com1 (Я думаю, що це ім'я виправдовує логіку - комп'ютер 1), Але коли він був створений, помилка піднялася до неправильного імені пристрою, в результаті якої операція для створення папки не вдалося.

Зміст статті:

Я хочу, але це не працює

Тоді я не мав уявлення, про що йдеться, але, соплі в Інтернеті, спочатку я розлючений від більшості відповідей, але тоді все стало на місце. Але зараз я поясню все в порядку.

Легенда Руна

Перші 10 результатів у пошуковій системі призвели до ресурсів, які поширюють інформацію про приниження дитинства Білл Гейтс. Основна ідея статей полягала в тому, що неможливо створити папку в Windows Консерватор (Рус. ботанік), Тому що засновник Microsoft образив це слово в юнацькі роки. Ця інформація була для мене дивною - кожне 2 джерела, що згадувалося про цю причину. І тут я подумав, справді Гейтс хотів ще більше принизити себе, поставити себе з виродженим та про решту папки (Com1, com2) Ніщо насправді не сказало, що це спонукало мене продовжувати пошук.

Рання розробка Microsoft

Зробивши походження руни ще глибше, я натрапив на офіційний форум розробників Windows, де користувач також зацікавився помилкою при створенні папки з назвою Консерватор, І йому дали цілком надійну відповідь. Рішення призвело до початку компанії, коли вони були в кінці Xx працював над продуктом MS-DOS, Незабаром пройшов через добре відомі вікна та слова "Кон", "Com1" та інші - команди, що залишилися зі старої системи, і зарезервовані для поточної, щоб уникнути збоїв. Незважаючи на це, щоб створити папку з іменем, подібним до системи, все ще можливо.

Є рішення. Я хочу бути цим.

Отже, цей бар'єр можна перетнути без використання будь-яких сторонніх програм лише одним способом: Відмовити команду в терміналі Windows. Відкрийте меню "Почати", Потім напишіть у пошуку "CMD" І натисніть кнопку Enter.

Щоб створити папку, нам потрібно написати команду MD і вкажіть шлях, де ви хочете його зберегти. Я хочу створити папку на робочому столі, тому я прописую наступне: md \\?C: \ Користувачі \ admin \ Desktop \ con

Використовуйте команду, щоб видалити папку Редакція І повний шлях до неї.

Неможливі операції з папкою

Використовуючи заборонену техніку, будьте готові до обмежень. Припустимо, вам вдалося обійти функціональність системи, але це не дозволить перемістити папку в інше місце, і якщо ви хочете створити в ньому будь -який файл, то це потрібно буде зробити вже в субмаркеті Консерватор або інше, назва якої суперечить правилам Windows. Звичайно, ці обмеження також можна обійти за допомогою певних програм.

Як підключити USB -модем до маршрутизатора та налаштувати Інтернет
У більшості випадків, під час підключення USB-модемів до маршрутизаторів Wi-Fi, підключення до Інтернету працює автоматично. Залишається лише налаштув...
Як відключити показ рекомендованих розширень у Mozilla Firefox
Одне з нововведень у компанії Мозілья Браузер Firefox 68 з'явилася поява рекомендацій, що до встановлення розширень. Відтепер у Доданному менеджері "F...
Як зробити папку Google Drive у Windows 10 з кореневим елементом перехідної панелі провідника
Для більш зручного використання Google Drive Компанія розробників пропонує клієнтську програму "Автоматичне навантаження та синхронізація". Під час пр...