Помилки та проблеми

Як створити завантажувальний флеш -накопичувач ISO з Windows 10

Як створити завантажувальний флеш -накопичувач ISO з Windows 10

Зміст

На цьому кроці -й -кроці детально про те, як створити завантажувальний флеш -диск Windows 10 різними способами. Однак методи не особливо змінилися порівняно з попередньою версією операційної системи: так само, як і раніше, у цьому завданні немає нічого складного Деякі випадки.

У статті описується як офіційний метод для завантаження флеш-накопичувача з оригінальним Windows 10 Pro та Home X64 та 32-бітним через власний інструмент створення медіа-інсталяцій Microsoft та інші методи та безкоштовні програми, які допоможуть вам записати встановлення ISO Of ISO ISO ISO зображення з Windows 10 для встановлення ОС у UEFI та застарілих системах, диска GPT та MBR або відновлення системи. В майбутньому крок -кроки -опис процесу встановлення: Встановлення Windows 10 з флеш -накопичувача може стати на користь. Додаткові матеріали, корисні в контексті, що розглядаються- створення флеш-накопичувача Windows 10 на Mac, флеш-накопичувача Windows 10 у Linux, запуск Windows 10 з флеш-накопичувача без встановлення

Офіційний спосіб завантаження флеш -накопичувача Windows 10

Відразу після остаточної версії нової ОС інструмент створення медіа -інсталяцій Windows 10 (сьогодні інструмент створення медіа Microsoft) з’явився на веб -сайті Microsoft, який дозволяє створити завантажувальний флеш для подальшої установки системи, автоматично завантажуючи Остання випущена остаточна версія Windows 10 та створює завантажувальний привід USB як у UEFI, так і в Legacy, що підходить для дисків GPT та MBR HDD та SSD.

Тут важливо відзначити, що за допомогою цієї програми ви отримуєте оригінальний Windows 10 Pro (професіонал, включаючи робочі станції), додому (додому), додому для однієї мови з веб -сайту Microsoft. І в повному обсязі такий флеш -накопичувач підходить, якщо у вас є ключ Windows 10, або ліцензований Windows 10 або 8 вже встановлено на комп'ютері або ноутбуці.1, а тепер ви хочете виконати чисту установку (в цьому випадку при встановленні пропустіть ключовий вхід, натиснувши "У мене немає ключа продукту", система активується автоматично при підключенні до Інтернету). Ви можете встановити Windows 10 з такого USB -накопичувача, не виконуючи цих умов і працюючи без активації (без спеціальних обмежень) або активувати його ключем попередньої версії системи.

Кроки для створення завантажувального флеш -накопичувача Windows 10 будуть офіційно виглядати наступним чином, доцільно негайно підключити сам привід, розмір становить щонайменше 8 ГБ, дані з них будуть видалені:

 1. Завантажте утиліту для створення інструменту створення медіа Windows 10 Microsoft з офіційного веб -сайту https: // www.Microsoft.Com/ru-ruftware download/windows10, натиснувши кнопку "Завантажити зараз".
 2. Запустіть завантажену утиліту та прийміть умови ліцензійної угоди.
 3. Виберіть елемент "Створіть інсталяційний носій флеш -пам'яті USB -пристрою" та натисніть "Далі".
 4. Через деякий час вікно для вибору архітектури з’явиться мова системи та її звільнення. За замовчуванням встановлюються рекомендовані параметри відповідно до характеристик поточної системи, але, видаливши позначку. Майте на увазі, що одне зображення містить усі редакційні офіси Windows 10: у полі випуску нічого не можна змінити, вибір професійної або домашньої версії ОС відбувається під час встановлення.
 5. Якщо ви видалили позначку "Використовуйте рекомендовані параметри для цього комп'ютера" і вибрали інший біт або язик, ви побачите попередження: "Переконайтесь, що виробництво інсталяційного носія відповідає випуску Windows на комп'ютері, на якому ви використовувати його ”. З огляду на те, що момент часу на зображенні містить усі проблеми Windows 10, як правило, це попередження не повинно звертатися до уваги. 
 6. Виберіть "USB-Device Flash Memory", якщо вам потрібна програма, щоб записати флеш-накопичувач для завантаження, або, за бажанням, ви можете вибрати "ISO-файл", щоб завантажити оригінальне зображення Windows 10 та записати його на USB або DVD власний.
 7. Виберіть накопичувач, який буде використовуватися зі списку. ВАЖЛИВО: Усі дані з флешки або зовнішнього жорсткого диска (з усіх його розділів) будуть видалені. У той же час, якщо ви створите інсталяційний диск на зовнішньому жорсткому диску або на USB -накопичувачі понад 32 ГБ, вам знадобиться інформація в розділі "додаткова інформація" в кінці цієї інструкції.
 8. Завантажте файли встановлення Windows 10, а потім - їх запис на флеш -накопичувачі USB: Створіть інсталяційний диск. Ці етапи можуть зайняти тривалий час.
 9. Після завершення ви отримаєте повідомлення "USB -пристрій флеш -пам'яті готовий", ви можете закрити утиліту та використовувати створений диск.

Зрештою, у вас буде готовий привід з оригінальною Windows 10 останньої версії, яка стане в нагоді не тільки для чистої системи системи на системах UEFI та Legacy (CSM), але і для її відновлення У разі невдачі.

5 способів зробити завантажувальну установку флеш -накопичувач Windows 10 - відеоінструкція

Деякі додаткові методи створення приводу встановлення Windows 10 X64 та X86 для систем UEFI GPT та BIOS MBR, описаних нижче, також можуть бути корисними.

Створення флеш -накопичувача Windows 10 без програм

Ви можете зробити флеш -накопичувач Windows 10 без програм: це вимагає, щоб ваша материнська плата (на комп’ютері, де буде використовуватися завантажувальний флеш) до UEFI (більшість материнських плати останніх років), t.Е. Підтримувало навантаження EFI, і установка проводилася до диска жорсткого диска або SSD за допомогою таблиці секцій GPT (або не було критично вирішальним для видалення всіх розділів з нього).

Вам знадобиться: зображення ISO з системою та USB -акумулятором відповідного обсягу, відформатованого в FAT32 (обов'язкова точка для цього методу). Більше того, якщо він уже в потрібній файловій системі, наявні дані з неї не потрібні. Дії створення флеш -накопичувачів Windows 10 - це такі кроки:

 1. Встановіть зображення Windows 10 в системі, в останніх версіях ОС це можна зробити, натиснувши на зображення зображення правою кнопкою миші та вибравши елемент "підключити".
 2. Скопіюйте весь вміст, усі файли та папки, з встановленого зображення на USB -накопичувачі.

Готовий. Тепер, за умови, що режим завантаження UEFI відображається на комп’ютері, ви можете легко завантажувати та встановити Windows 10 з виготовленого накопичувача. Для того, щоб вибрати завантаження з флеш -накопичувача, найкраще використовувати материнську плату Boot Men.

Використання Rufus для запису USB встановлення

Якщо у вашому комп’ютері або ноутбуці немає UEFI (тобто у вас регулярний BIOS) або з якоїсь іншої причини попередній метод не з’явився, Rufus - це відмінна програма (і російською мовою), щоб швидко здійснити завантаження флеш -накопичувача USB Для встановлення Windows 10 для різних систем.

У програмі достатньо вказати USB -накопичувач, для якого буде записано запис, натисніть кнопку "Виберіть", щоб вказати шлях до зображення ISO з Windows 10 (ви також можете завантажити Windows 10 безпосередньо в Rufus) та Вкажіть стандартні "параметри зображення" у встановленні Windows "Windows".

Ви також повинні звернути увагу на вибір балів у "діаграмі розділу" та "цільова система". Взагалі, вибираючи, ви повинні перейти з наступного:

Після цього просто натисніть "запуск" і зачекайте завершення копії файлів на флеш -накопичувач. Більш детальна інформація про доступні налаштування в програмі, відеоінструкції та офіційному веб -сайті - Flash Drive Windows 10 в Rufus.

Windows 10 завантажувального флеш -накопичувача за допомогою Ultraiso

Програма Ultraiso, яка служить для створення, змін та запису ISO -зображень, дуже популярна серед користувачів і, включаючи, може використовуватися для виготовлення флеш -накопичувача.

Процес створення складається з наступних кроків:

 1. Відкрийте зображення ISO Windows 10 в Ultraiso через меню файлу - Відкрийте.
 2. У пункті меню "Само- завантаження" виберіть "Запишіть зображення жорсткого диска".
 3. Використовуючи Master, запишіть зображення встановлення на USB -накопичувачі, будь -які параметри зазвичай не потрібні для зміни будь -яких параметрів.

Більш детально, процес описаний у моєму посібнику для створення флеш -накопичувача в ультраїзі.

Інструмент завантаження Windows 7 USB/DVD

Офіційна безкоштовна утиліта Microsoft, спочатку створена для запису зображення Windows 7 на DVD або USB, накопичувач не втратив актуальності з випуском нових версій ОС - його все ще можна використовувати, якщо вам потрібен розподіл для встановлення.

Процес створення флеш -накопичувача Windows 10 в цій програмі складається з 4 кроків:

 1. Виберіть зображення ISO з Windows 10 на комп’ютері та натисніть Далі (далі). 
 2. Виберіть: USB -пристрій - для завантажувального флешки або DVD - для створення диска. 
 3. Виберіть USB -накопичувач зі списку. Натисніть кнопку "почати копіювати" (буде попередження про те, що всі дані з флеш -накопичувача будуть видалені). 
 4. Зачекайте кінцевого процесу копіювання файлів. 

Створення флеш -відео завершено на цьому, ви можете почати його використовувати.

Завантажте інструмент завантаження Windows 7 USB/DVD на даний момент на сторінці на офіційному веб -сайті Microsoft - https: // www.Microsoft.Com/en-us/завантаження/деталі.ASPX?Id = 56485

WinSetupFromusB, щоб створити флеш -накопичувач з багато-

WinSetupFromusB - одна з моїх улюблених програм для запису завантаження та багато- завантаження USB. Він також може бути використаний для Windows 10, а за допомогою програми ви можете створити один флеш -накопичувач за допомогою різних зображень Windows 10.

Процес (в основній версії, без врахування нюансів) буде складатися з вибору USB -накопичувача, встановивши "Autoformat його з FBINST" (якщо зображення не додається до доступного на флеш -накопичувачі), вказівки Шляху до зображення ISO Windows 10 (у полі для поля для Windows Vista, 7, 8, 10) та натисканням кнопки "Go". Детальна інформація: Інструкції та відео про використання WinSetupFromusB.

додаткова інформація

Деяка додаткова інформація, яка може бути корисною в контексті створення флеш -накопичувача Windows 10:

Насправді, щоб зробити флеш -накопичувач Windows 10, всі методи, які працюють для Windows 8, підходять.1, в тому числі через командний рядок, численні програми для створення завантажувального флеш -накопичувача. Отже, якщо у вас не було достатньо варіантів, описаних вище, ви можете безпечно використовувати будь -яку іншу для попередньої версії ОС.

Отримайте допомогу з мовою спеціалізації

Цей крок -кровотечок допоможе вам створити завантажувальний флешку з Windows 10, щоб встановити або відновити систему. У разі проблем ви можете задати питання нашому спеціалісту

Кроки:

1. Завантажте зображення Windows 102. Завантажте програму rufus3. Створення завантажувального флеш -накопичувача

Windows 10 Завантаження флеш -накопичувача - Це флеш -накопичувач із записаною на ньому Windows 10 для встановлення або відновлення системи.

Ця інструкція допоможе здійснити завантажувальну флешку з будь -яким редакційним офісом Windows 10:

Створення завантажувального флеш -накопичувача з Windows 10

Розглянемо поетапне поетапно Як зробити завантажувальний флеш -диск Windows 10

Для створення знадобиться:

 1. USB -флеш -накопичувач щонайменше 4 ГБ для 32 -бітних версій та 8 ГБ для 64 -бітних Windows 10
 2. Зображення (розподіл) Windows 10 завантажено на комп'ютер.

Які кроки пройти:

 1. Завантажте Windows 10 (якщо не завантажено)
 2. Завантажте програму Rufus для створення флешки
 3. Налаштуйте та запустіть програму Rufus

1. Завантажте зображення (розподіл) Windows 10

Першим кроком до створення завантажувального флеш -накопичувача є завантаження зображення Windows 10 на комп'ютері. Якщо у вас його немає, ви можете завантажити його з будь -якого джерела або з нашого сайту.

В підсумку, Ви повинні мати ISO -зображення Windows 10 у форматі ISO

2. Завантажте програму Rufus, щоб створити флешку для завантаження

Щоб створити завантажувальний флеш -накопичувач, вам знадобиться програма, яка напише ISO -зображення, у вас є флеш -накопичувач і зробить його завантаженням.

Ви можете завантажити Rufus з нашого сервера або з офіційного веб -сайту https: // rufus.Тобто/ru_ru.HTML версія 3.4 Російська -.

3. Створення флешки для завантаження Windows 10 через Rufus

Отже, на цьому кроці ви, мабуть, завантажили зображення Windows 10 та програма Руфус.

Спочатку нам потрібно запустити програму та вибрати необхідні параметри.

3.1 Налаштування програми Rufus для створення завантажувального флеш -накопичувача Windows 10

Далі виберіть флеш -накопичувач і вкажіть зображення за допомогою Windows 10

Процес налаштувань та створення показаний в анімації, занурюйте анімацію для запуску GIF

Ми запускаємо програму та бачимо налаштування:

Насправді нам потрібно вказати лише з цих налаштувань флеш -накопичувач і Зображення Windows 10.

3.2 Запуск процесу створення завантажувальної флешки

Після вибору зображення Статус покаже, що все готово почати створювати завантажувальний флеш -накопичувач. Щоб записати зображення Windows 10 на флеш -накопичувачі Почати.

Ми чекаємо 10 хвилин, і наш завантажувальний флешку з Windows 10 готовий. Приємне використання.

Пов’язані статті

Відповіді на запитання

Друзі, якщо у вас є запитання щодо цієї інструкції чи щось не зрозуміло, тоді напишіть у коментарях або задайте питання через чат у VK.

Сучасні технології поступово замінюють більше архаїчних рішень. Таким чином, ніхто навіть не згадує плівкові касети та різні дискети, які були замінені зручними та набагато просторими компактними дисками. Але час виявився нещадно навіть до дисків, які довго окупували нішу чемпіонату. На даний момент найпопулярнішим пристроєм для швидкої передачі об'ємної інформації є USB -накопичувач, який може виконувати функції запису та передачі даних, набагато зручніше, ніж класичний диск. Flash Drive майже повністю замінили диски, і в нових комп’ютерах вони навіть перестали встановлювати приводки через непотрібні.

Зміст:

Розробники програмного забезпечення також спіймали нові тенденції, тому на даний момент найпростіше встановити Windows 10 з флешки. Це пов’язано з високою швидкістю встановлення, простотою використання, а також простотою створення завантажувального флеш -накопичувача.

Сьогодні ми розповімо, як швидко створити USB -завантаження USB, за допомогою якого ви можете встановити необхідні Windows 10.

Який флеш -накопичувач потрібен?

Щоб створити завантажувальний флеш з Windows 10, користувачеві знадобиться відформатований флеш -накопичувач з гучністю не менше 4 ГБ. Зауважте, що лише швидкість запису даних на флеш -накопичувачі USB буде залежати від характеристик швидкості пристрою, а також швидкості встановлення даних до комп'ютера. Цей параметр не є особливо критичним.

Підготовка до створення завантажувальної флеш -накопичувача

Перш ніж створити флеш -накопичувач завантаження, користувачеві потрібно підготувати накопичувач для належної роботи. Для цього вам потрібно вставити свій USB -флеш -накопичувач у USB -порт ПК або ноутбука, знайти його меню "Цей комп'ютер", натисніть піктограму приводу PKM та виберіть "Форматування".

Див. Також: Посібник з відновлення даних з флеш -накопичувача

У вікні, що відкривається, виберіть параметри файлової системи. Для правильної роботи флеш -накопичувача для завантаження потрібна файлова система FAT32. Встановіть його та перейдіть до форматування.

Важливо: Усі дані, розташовані на диску, будуть видалені.

Щоб відновити відформатовані файли, а не флешку або жорсткий диск, ви можете використовувати програму відновлення розділів RS, яка може швидко повернути втрачені дані.

Після завершення форматування флеш-накопичувач буде готовий записувати на ньому ISO-IMAGE Windows.

Створення флеш -накопичувача Windows 10 за допомогою офіційного

ВАЖЛИВО: Щоб почати створювати завантажувальну флешку, використовуючи будь -які методи, наведені нижче, перш за все, користувачеві знадобиться утиліта інструменту створення медіа. За допомогою його допомоги ви можете створити ізо-зображення поточного Windows 10, встановленого на ПК.

Крок 1. Ми переглянемо посилання на офіційний веб -сайт Microsoft та натискаємо на другий пункт списку https: // www.Microsoft.Com/ru-ruftware download/windows10

Крок 2. Ми детально вивчаємо всю інформацію, а потім натискаємо на кнопку "Завантажити зараз" "

Крок 3. Завантаживши програму інструментів створення медіа, ми проводимо установку, прийнявши умови угоди, а також натиснувши кнопку "Next". Під час встановлення з’явиться вікно, в якому слід вибрати параметр "створити встановлення середовища". Виберіть цей предмет.

Крок 4. У наступному вікні виберіть необхідні параметри встановлення ОС: мова, випуск та архітектура. Зауважте, що всі сучасні процесори мають 64-розрядну архітектуру, тоді як процесори минулих поколінь повинні поставити 32-бітну. Виберіть необхідні параметри та натисніть далі.

Крок 5. Далі виберіть перший елемент "USB -пристрій флеш -пам'ять".

Дивіться також: Відновлення роздроблених файлів

Крок 6. Ми вставляємо ваш USB -флеш -накопичувач у USB -порт, а потім знаходимо його у вікні, яке з’являється, і натисніть далі.

Після завантаження та встановлення зображення ОС на флеш -накопичувачі USB він буде готовий до встановлення Windows 10, а також відновлення системи.

Створення завантажувальної флеш -накопичувача без використання програмного забезпечення третього сторон.

Сучасні материнські плати вже оснащені спеціальним програмним забезпеченням із заводу, що дозволяє створювати завантажувальні флеш -накопичувачі без використання додаткових. Для цього просто виконайте наступні прості кроки:

Крок 1. Ми знаходимо завантажений файл ISO із зображенням Windows 10 (зображення Windows 10 можна створити за допомогою програми створення медіа -творіння) та натисніть на значок за допомогою правої кнопки миші, а потім виберіть елемент "Запусті".

Крок 2. У вікні, яке відкриється, ви можете знайти встановлення файлів системи. Щоб створити флеш -накопичувач завантаження, достатньо копіювати їх на відформатовану флешку.

Готовий. Створюється флеш -накопичувач завантаження.

Створення завантажувального флеш -накопичувача за допомогою утиліти Ultraiso

Ultraiso надзвичайно популярний серед користувачів, які часто працюють із зображеннями дисків. Також у цій програмі є функція створення завантажувального спалаху.

Крок 1. Завантажте Ultraiso на веб -сайті EzbSystems.com, вибираючи безкоштовну пробну версію. Ми встановили програму, прийнявши ліцензійну угоду та всі позначені позначки. Ми запускаємо програму, вибравши предмет "Тестовий період".

Крок 2. Відкрийте зображення диска в програмі, а також перейдіть до елемента "самостійне" та "запис зображення жорсткого диска".

Крок 3. У вікні, яке відкривається, виберіть необхідний флеш -накопичувач, при необхідності відформатуйте його, а також натисніть клавішу "Запишіть".

Після завершення встановлення флешку для завантаження буде готова.

Як зробити відео з екрана пристрою Android
Один з найпопулярніших типів вмісту в Інтернеті - це відео. Вони можуть бути аматорськими або професійними. Покажіть смішні історії з життя на Tiktok ...
Як створити повнорозмірний скріншот веб-сторінки за допомогою браузера в Mozilla Firefox
В інструментах для розробників браузерів Гугл хром Є варіант, який дозволяє створювати повнорозмірний, тобто з прокручуванням скріншоти веб-сторінок б...
Як буде працювати Starlink - Space Internet від Ilon Mask
Переважна більшість людей у ​​цьому світі є споживачами переваг, тоді як їх створення - кілька. Відомий американський інженер та підприємець Елон Маск...