Програмне забезпечення

Як дивитися телевізор на методах, що перевірені на комп’ютері

Як дивитися телевізор на методах, що перевірені на комп’ютері

Перегляд телевізійних каналів в Інтернеті - це напрочуд поширений сценарій використання комп’ютерів, а відповідні програми для перегляду телебачення на комп’ютері користуються великим попитом.

Час від часу хтось хоче переглянути програми, доступні в мережі безкоштовно лише за гроші, хтось дивиться програми та серії, які не є іншими ресурсами. І хтось із звичок любить дивитися телевізор, але не хоче платити за кабель, коли Інтернет вже заплатив, і він має доступ до тих самих телевізійних каналів. І для всіх цих людей є ціла колекція програмного забезпечення, яка легко вирішує питання з перегляду телевізора на комп’ютерах. Більше того, багато з них розповсюджуються безкоштовно.

Ми детально розглянемо найкращі веб -ресурси та програми для "підключення кабелю" на ПК. А також опосередковано торкайтеся декількох програм, щоб "перетворити" смартфон на повне телевізор.

Які переваги перегляду телевізора на комп’ютері?

Переглянути телевізор у класичній формі - це не найзручніший спосіб поглинання інформації. Це прямий потік інформації, який неможливо контролювати. Ви повинні адаптуватися до цього. Сучасні телевізійні налаштування покращили позицію шанувальників телебачення, додавши можливість зробити паузу та перемотати його. Але це все ще не так зручно. І найголовніше, що вам все ще потрібен сам телевізор, якого багато людей взагалі не мають.

Перегляд телевізора на комп’ютері дозволяє не платити за кабель (за винятком того, що деякі канали можна платити, але це рідко і зазвичай стосується конкретних телевізійних програм), дивіться улюблені телевізійні канали найбільш зручно та використовуйте будь -який монітор замість телебачення як такий.

Як дивитися телевізор на комп’ютері? Вибір 12 найкращих програм для перегляду телевізійних каналів на ПК

Для перегляду телевізійних каналів на комп’ютері вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення або відповідне онлайн -сервіс. Далі ми розглянемо найкращі програми для перегляду телевізора на ПК.

Progdvb

Progdvb вже давно спеціалізується на цифровому телебаченні. Його співробітники допомагають людям з налаштуванням кабелю, з'єднанням супутникових пластин тощо.П.

Нещодавно бренд взявся за розробку програмного забезпечення для перегляду телевізійних каналів на комп’ютері без додаткових налаштувань та підключення платних послуг. Це виявилося дуже універсальним та зручним продуктом під назвою ProgDVB, який швидко перетворився на один з найкращих способів перегляду телевізора та прослуховування аудіо на ПК. 

Відразу після встановлення програма пропонує одне з джерел вмісту. Ви можете вибрати спеціальну телевізійну карту або префікс, що працює з сигналом у форматі ATSC, DVB-S, DVB-C або DVB-T. Але в нашому випадку Інтернет -телебачення, Інтернет -радіо, YouTube набагато цікавіше. См. Також: Як завантажити відео з YouTube.

Після того, як він буде включений на бічну панель програми ProgDVB, з'являється список доступних телевізійних каналів. Вже за замовчуванням є багато внутрішніх програм. Існує доступ до трансляцій першого каналу, каналу Росії 24, П'ятого каналу, ТНТ, Рені телебачення тощо.П.

Додаток не має очевидних недоліків. Якщо не є кілька телевізійних каналів, які не працюють. Можливо, через використання в нерелевантних посиланнях. Але програма підтримує підключення третій партійних трансляцій з мережі, тому посилання можна оновити або додати до ваших каналів.

Завантажте progdvb

Куляра

Популярна багатофункціональна програма для перегляду відео в різних форматах та підключення до інтернет -трансляцій. Краса ComboPlayer - це зручність інтерфейсу. Він розділений лише на дві частини. Ліва від каналів розташована зліва, а праворуч - вікно відтворення зі стандартними елементами управління. Неможливо вразити в ньому. На відміну від тієї ж ProgDVB, на лівій панелі відображаються не тільки імена, але й логотипи телевізійних каналів. Простіше орієнтуватися.

Можливість перегляду вбудованих каналів ComboPlayer не обмежується ними. За бажанням ви можете підключити трансляцію з мережі: просто додайте посилання з потоковими відео з інших каналів. Але можливості теж не закінчуються. Існує підтримка протоколу IPTV, тому ви можете підключити мовлення з веб -камер та з камер відеоспостереження в ComboPlayer.

Є й інші можливості. Наприклад, здатність відтворювати відео у стандартних форматах у дусі Аві. Ви можете дивитись фільми з сайтів у зручному гравці (той самий смугастий, але поза браузером). Ну, і без радіо це не було, якщо вам це подобається.

Правда, пакет комбінованих телевізійних каналів коштує грошей. Окремо вам доведеться заплатити за базовий пакет з додаткових каналів. Оплата здійснюється щомісяця.

Завантажити ComboPlayer

Кришталевий телевізор

Ще один відмінний гравець для роботи з інтернет -трансляціями. На відміну від більшості конкурентів, Crystal TV працює не тільки в операційній системі Windows, але і в конкуруючій системі - MacOS.

Так само, як у випадку з ComboPlayer вже є велика кількість вбудованих каналів. Більше того, як вітчизняний, так і іноземний. Ви можете підключитися до іноземного телебачення за кілька клацань і переглянути шоу ексклюзивним для них або підтягнути язик, слухаючи іноземні оголошення та репортери на задньому плані.

Додаток є перехресним платформою, тому він працює не тільки на ПК, але і на мобільних пристроях. Існують версії для смартфонів на основі iOS та Android. Таким чином, ви можете взяти з собою будь -які телевізійні канали на дорозі (головне - це доступ до стабільного підключення до Інтернету).

40 каналів доступні за замовчуванням. Кожного можна спостерігати безкоштовно. Більше того, серед них існує багато популярних федеральних каналів. Серед них канал Перший, Росія 24, NTV, STS тощо.П. За бажанням ви можете заплатити за додатковий пакет. На місяць, два або одразу на рік. Кожен канал має версію HD, яка далеко не завжди доступна під час перегляду кабельним з'єднанням.

Завантажити Crystal TV

Anytv безкоштовно

Чудовий варіант для тих, хто не хоче платити. Безкоштовна програма AnyTV розповсюджується безкоштовно (як ви можете зрозуміти по імені). Більше того, це майже не впливає на наявну колекцію каналів та телевізійних програм. Майже все, що можна побачити в інших подібних додатках, можна побачити тут. Купа спортивних каналів, музичні та загальні канали для кожного смаку.

Безкоштовний інтерфейс ANETV не такий привабливий, як більшість конкурентів. Це зрозуміло, коли вони роблять це безкоштовно, його зовнішній вигляд рідко приділяє достатню увагу. Отже, якщо ви є естрам. Але з точки зору управління програмним інтерфейсом не відрізняється від інших подібних додатків. Ліворуч - список каналів, а праворуч - гравець зі стандартними елементами управління. Доступні канали та джерела вмісту зручно визначаються у кількох категоріях та вкладках. З пошуком бажаного телевізійного шоу, безумовно, не буде проблем.

Як не дивно, в заяві та необхідності реєстрації немає реклами та потреби в реєстрації. Тобто розробники взагалі не заробляють. Тож вам не потрібно турбуватися про продаж персональних даних або націлювання. Це дійсно безкоштовний продукт без підводних каменів.

Завантажте anytv безкоштовно

Руств гравець

Розвиток російських програмістів, що дозволяє дивитись онлайн -трансляції сотень популярних телевізійних каналів. Без додаткової оплати, без підключення зовнішніх пакетів без будь -яких обмежень. Відразу після встановлення ви можете подивитися:

Ще однією перевагою програвача RUSTV є можливість перегляду телевізійної програми перед переходом на канал. Ви можете переглянути графік телевізійних шоу прямо в додатку, не переглядаючи окремого сайту.

Канали зручно поділяються на кілька категорій. Серед них: ефірне телебачення, мультфільми, фільми та музичні канали. Легко знайти все необхідне.

Rustv Player має онлайн -версію. Ви не можете завантажувати програми на ПК, але переглянути одні й ті ж програми безпосередньо в браузері. Для цього на офіційному веб -сайті є окрема кнопка "Інтернет -телевізор".

Завантажити програвач rustv

Око.Телевізор

Це не програма, а онлайн -сервіс. Тому тут немає клієнта для завантаження та встановлення на комп’ютер. Для роботи з послугою вам потрібен лише веб -браузер, який підтримує сучасні протоколи передачі потоку та відео. З одного боку, такий підхід зручний, оскільки він не вимагає встановлення та налаштування додаткових. З іншого боку, вам доведеться постійно тримати браузер. Але це все ще вражаюче навантаження на ПК. І не всі вони досить потужні. Тому додатки часто є кращими.

На головній сторінці послуги ви можете переглянути список доступних каналів. Це не відрізняється від більшості конкурентів. Той самий Росія 24, TVC, п’ятниця, перший канал тощо.П. У тому ж розділі телевізійної програми. Ви можете побачити, які шоу піде найближчим часом.

Якщо ви отримаєте трохи далі, то на головному ви можете побачити список веб -камер з усього світу. Деякі спрямовані на острови та прекрасні міста, деякі встановлені в зоопарках. Але незалежно від їх розташування, ви можете підключитися до будь -кого і жити в ефірі на тому, що відбувається (подивіться на котів або стежити за космонавтами, що працюють на міжнародній космічній станції). Дуже зручно та цікаво.

Підключіться до очей.Телевізор

Класичний телевізор

Ще один чудовий варіант для тих, хто хоче підключитися до мережі та переглянути телевізійні канали в Інтернеті без використання стандартного кабельного з'єднання, безкоштовно. Так, для тих, хто доступний у телевізійному плеєрі Classic, не потрібно платити. Усі переваги цієї утиліти з його величезною колекцією передач доступні для всіх без оплати. Тому додаток має такі високі оцінки в рейтингах користувачів. Переваги класики телевізійного програвача написані:

Єдиний мінус програми - це жахливий інтерфейс. Досвідченим користувачам буде важко зрозуміти, що тут відбувається. Для цього ви можете трохи зменшити бал.

Завантажити телевізор Classic

Інтернет -телевізор

Програма Інтернет -програвача дозволяє переглянути понад 850 телевізійних каналів з усього світу через Інтернет, а також підключатися до понад 1500 радіостанцій. Все з комп’ютера та без використання додаткових пристроїв.

Вміст Інтернет -плеєра може безпосередньо транслювати на телебачення, замінюючи кабельне телебачення, яке часто сповнене реклами вставки різного характеру. Це також уникає проблем, пов’язаних із перегляду відео в мережі. Ніяких спливаючих вікон та повільного навантаження вмісту через функції роботи браузера. Додаток може використовуватися спільно з іншими програмами для відтворення відео. Наприклад, Windows Media Player. 

Додаток має досить простий та візуальний інтерфейс. Легко розібратися, де розташовані функції та що вони відповідають. Це рідкість для такої програми. І навіть такий старий. Це, до речі, є єдиним недоліком програми. Це дійсно дуже старе і працює з новими версіями Windows у режимі комбінації. Я давно не отримував повідомлення, але все ще працює і справляється зі своїм завданням. Отже, незважаючи на твердий вік, варто детальніше подивитися на Інтернет -програвач.

Завантажте онлайн -телевізор

Супер Інтернет -телебачення

Досить стара програма перегляду телебачення на ПК, відома величезними колекціями медіа -вмісту, доступного всередині. Відразу після встановлення відкриваються масивна колекція телевізійних каналів, яка рідко зустрічається у безкоштовних додатках. З усього світу є понад 1000 телевізійних каналів, понад 1300 станцій та доступ до 200 IP -камер. Загалом, завжди буде щось побачити.

Як і у випадку конкурентів, можна сортувати список телевізійних каналів на країнах чи телевізійних жанрах. Інтерфейс також розділений на дві частини.

З недоліків утиліти варто виділити залежність від третім -партійних додатків та тривалої відсутності оновлень. Остання версія була випущена десять років тому. Програма все ще працює і починається без проблем навіть на відносно свіжі версії Windows, але вам потрібно пам’ятати, що це триватиме недовго. Що ж, для роботи з Super Internet TV потрібні третьої партії. Або Windows Media Player, або Real Player.

Завантажте Super Internet TV

Справжній гравець

Один з найкращих гравців, який поєднує функціональність стандартного гравця для відтворення різних видів посередників та онлайн -гравців для роботи з телебаченням.

Його часто використовують для відтворення фільмів та відео з YouTube, але також чудово дивитися інтернет -телеканали. Серед інших переваг, користувачі висвітлюють:

Це виявляється зручним, універсальним гравцем, який може задовольнити потреби більшості людей, які переглядають телевізор з комп’ютера. Програма регулярно оновлюється та оптимізована для роботи з сучасними версіями операційної системи Windows.

Завантажте справжній програвач

VLC Media Player

Неможливо не згадати в цій колекції знаменитого гравця VLC. Це, мабуть, один з найпопулярніших гравців на всіх платформах. Програма доступна для Windows, Linux, MacOS та більшості мобільних систем ОС.

Гравець поширюється абсолютно безкоштовно і має всі функції, необхідні для роботи. Звідси неймовірна популярність. Це рекомендується для встановлення майже кожного другого користувача ПК.

І крім того, що це відмінний програвач для роботи з медіа -файлами, це також хороша програма для перегляду телевізора на комп’ютері. У VLC Media Player ви можете надіслати сигнал з будь -якого телевізійного онлайн -трансляції та продовжувати дивитися в його інтерфейсі. Те саме стосується трансляцій з IP -камери. Правда, будь -який вид трансляції доведеться самостійно шукати мережу. Оскільки VLC не є спеціалізованим програмним забезпеченням, не існує попередньо підготовленого списку телевізійних каналів та програм.

Завантажте VLC Media Player

SPB TV

Популярна послуга в Росії, поєднуючи веб -сайт та мобільні додатки для перегляду популярних телевізійних каналів у прямому ефірі.

SPB TV добре, тому що ви ніде не можете зареєструватися та встановлювати що -небудь, негайно почати перегляд. Просто перейдіть за посиланням і покажте потрібний канал. Більше не потрібно дії. Немає додатків для комп’ютерів. Розробники вирішили зосередитись на веб -версії.

Список доступних телеканалів дуже вражає. Більше 200 одиниць. Серед них є всі найкращі федеральні канали, які зазвичай включаються до російського глядача. Усі відео транслюються в максимально можливої ​​якості.

Сервісний інтерфейс до болю очевидний. Більше того, як у веб -форматі, так і у форматі заявки. Мобільні версії SPB TV для Android та iOS можуть похвалитися тим самим рівнем зручності та ясності. Ви також можете дивитись фільми в SPB TV незалежно від ефіру. Абсолютно безкоштовно. 

Замість висновку

Тут ми закінчимо. Усі описані програми хороші самі, і вони дійсно повинні спробувати. Ми сподіваємось, що серед цих гравців телеканалів для вас підходить. Також поділіться в коментарях інших програм для перегляду телевізора на комп’ютері, якщо ви знаєте про це.

 Завантаження ... Перегляди публікації: 8 123
Найкращі відеоплеєри для Windows 10
Функціональність сучасних комп'ютерів вже не обмежується виключно роботою з документами, що представляє повний інструмент для певного мультимедіа "поє...
Як активувати Windows 10
Оскільки Windows не застосовується безкоштовно, кожна копія цієї операційної системи повинна бути зареєстрована, тобто для підтвердження її права на ї...
Як відключити неактивні вкладки з відсутністю пам’яті у Firefox 67
У версії 67 Популярний браузер Mozilla Firefox окрема функція відстеження споживання оперативної пам’яті, призначена для збереження останнього. Якщо о...