Програми

Як використовувати менеджер жорсткого диска Paragon перетворити справжні вікна у віртуальну

Як використовувати менеджер жорсткого диска Paragon перетворити справжні вікна у віртуальну

Відомо, що тестування програмного забезпечення найкраще проводиться на віртуальних машинах. І хоча цей метод має ряд недоліків, він набагато безпечніше. Все просто. Встановіть операційну систему Гіпер-V або Віртуальна скринька І робити з нею що -небудь, і якщо щось піде не так, в крайніх випадках віртуальна машина може бути видалена і нова.

Що стосується недоліків методу, то основна відсутність прямого доступу до віртуальної машини до деяких залізних компонентів, а також може бути і для тестування, вам потрібно буде мати абсолютно той самий набір параметрів, що і в реальній системі. Щоб відрегулювати віртуальну систему під базовим бізнесом вручну, набагато простіше перетворити її на віртуальне зображення, яке може бути підключено до якогось інструменту віртуалізації.

Подібна трансформація реальної системи у віртуальну може виконувати Робоча станція VMware, корисність Disk2VHD Від добре відомого розробника Марк Рассинович, а також Менеджер жорсткого диска Paragon - Популярна програма роботи з жорсткими дисками. Цей останній інструмент, а точніше, за допомогою його методу перетворення диска фізичної системи у віртуальну сьогодні, сьогодні ми розглянемо.

Для цього нам потрібна активована професійна версія Менеджер жорсткого диска Paragon 15. Отже, відкрийте програму, перейдіть на вкладку в головному вікні "Копіювання та міграція" І виберіть інструмент "Копіювання P2V".

У вікні відкриття майстра натисніть "Далі"

А потім позначте кліщами тих розділів, які потрібно перетворити у віртуальне зображення. Глава "Відповідає системі" має бути включено беззаконно.

Клацати "Далі" і позначати Програма гіпервізорів, до якого буде підключений віртуальний диск. Доступний VMware, Віртуальна скринька і Гіпер-V.

У наступному вікні можна буде назвати віртуальну машину назву, виділити потрібну кількість ядра CP і обсяг оперативна пам'ять.

У наступному вікні ми нічого не змінюємо, просто натисніть "Далі".

Після цього ми вказуємо місце, де буде збережено віртуальний диск із перетвореною системою, і запускаємо процес створення копії.

Це все, залишається лише для з'єднання дискового зображення Програма гіпервізорів і запустіть віртуальну операційну систему.

Як з’ясувати температуру процесора в Windows 7
Під час роботи на комп’ютері процесор нагрівається навіть з мінімальним навантаженням, тому він завжди додатково обладнаний вентилятором. Якщо система...
Оновлення конфігурації 1c управління торгівлею
Оновлення конфігурації дозволяє отримати нові можливості та позбутися старих помилок. Ви можете виконати це самостійно. Головне - дотримуватися декіль...
Нежить орда - мертвий старт і перемога
У комп’ютерних іграх з більш -менш вираженою поляризацією сил добра і зла, більшість геймерів вважають за краще виступати на боці добра та справедливо...