Комп'ютер

Як працювати з історією завершених команд командного рядка

Як працювати з історією завершених команд командного рядка

Працюючи в командному рядку, іноді вам доводиться повторно виконувати раніше введені команди з атрибутами або без нього. Недосвідчені користувачі зазвичай набирають команди вручну, витрачаючи марно та час, оскільки вони не знають, що в командному рядку є така чудова функція, як Переглянути історію представлених команд і їх швидка вставка. Під час одного сеансу командний рядок зможе запам'ятати всю введену та зроблену командою користувачем.

Що значно сприяє повторному введенню вже виконаних команд. Працювати з історією командного рядка CMD використовуються "гарячі клавіші". Ось вони:

• F1 або Стрілка праворуч - Відображає один символ з останньої виконаної команди.
• F2 - виконує копіювання останньої команди до певного символу. Наприклад, якщо остання команда була пінг -Google.Com, при натисканні на проміжок лише копіюється Пінга.
• F3, F5 - дублює попередню команду в цілому, і якщо натиснути клавіші стрілки після F3 вверх вниз, Тоді ви можете ходити по всій історії.
• F4 - працює аналогічно F2, лише навпаки, і якщо останній копіює раніше введену команду до вказаного символу, то F4 відрізає його.
• F5 - те саме, що і F3, і він також дублює функцію Стрілки вгору.
• F6 - вставляє символ у консоль Eof (кінець файлу). Ця історія гарячий-Ключ не застосовується, але, можливо, хтось стане в нагоді.
• F7 - веде до консолі у білому вікні Вся історія виконаних команд. Ви можете рухатися по них зі стрілками вверх вниз, і виконати вибраний ключ ENTER. Список історії закритий натисканням ESC і очищається за допомогою комбінації Alt + F7.

• F8 - послідовно сортувати список виконаних команд.
• F9 - використовується для вибіркової вставки команд з історії. Вставляє команду в консоль за певною кількістю - 1, 2, 3, чотири і так далі.

Крім того, якщо ви зацікавлені в цьому, ви можете використовувати команду Doskey /History для перегляду всіх виконаних команд.

Як змінити пошукову систему в Opera GX
Якщо ви не задоволені пошуковою системою, встановленою в Opera GX за замовчуванням, виберіть іншу опцію. Це можна зробити через налаштування браузера....
Як зробити знімок екрана на Android
Більшість комп’ютерів знають, як зробити зображення екрана в ОС Windows. Для цього просто натисніть клавішу PRNTSCRN на ПК або FN + PRTSCN на ноутбуці...
Контролер швидкості відео - ми контролюємо швидкість відтворення у Chrome Video Players
Свого часу Google Я покращив функціональність гравця YouTube, Додавання опції прискорений/уповільнений Відео відтворення. Враховуючи той факт, що різн...