Помилки та проблеми

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері з Windows XP, 7, 8, 10

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері з Windows XP, 7, 8, 10

Зміст

Ми вимірюємо швидкість Інтернету в Windows 10

Існує досить багато варіантів для перевірки швидкості підключення до Інтернету на комп'ютері або ноутбуці, що керує десятою версією Windows. Ми розглянемо лише найточніші з них та тих, хто довгий час виявився позитивно. Отже, давайте спустимось.

Примітка: Щоб отримати найбільш точні результати перед виконанням будь -якого з наведених нижче методів, закрийте всі програми, для яких потрібно мережеве з'єднання. Тільки браузер повинен залишатися занедбаним, і надзвичайно бажано, щоб в ньому було відкрито мінімум вкладок.

Дивіться також: Як збільшити швидкість Інтернету в Windows 10

Метод 1: Тест на швидкість на кузоках.ru

Оскільки ви читаєте цю статтю, найпростішим варіантом перевірки швидкості підключення до Інтернету буде використання послуги, інтегрованої в наш сайт. Він заснований на добре відомому швидкісному тесту від Ookla, яка в цій області є еталонним рішенням.

Тест на швидкість в Інтернеті на кутовиках.ru

  1. Щоб перейти до тестування, скористайтеся наведеним посиланням або вкладкою "Наші Послуги", Розташований на сайті сайту, у меню, яке потрібно вибрати елемент "Тест швидкості Інтернету".

натисніть кнопку "Починати" І зачекайте кінця аудиту. Намагайтеся не турбувати браузер чи комп'ютер у цей час.

Перегляньте результати, в яких реальна швидкість вашого підключення до Інтернету буде вказана при завантаженні та завантаженні даних, а також Ping з вібрацією. Крім того, Службі надається інформація про ваш IP, регіон та постачальник мережевих послуг.

Метод 2: Internetexter Yandex

Оскільки в алгоритмі є невеликі відмінності для роботи різних послуг для вимірювання швидкості Інтернету, декілька з них слід використовувати для отримання найбільш близьких до реальності результату, а потім визначити середню цифру. Тому ми пропонуємо вам додатково звернутися до одного з багатьох продуктів Yandex.

Перейдіть на веб -сайт Yandex Internetometer

  1. Відразу після переходу за наведеним посиланням натисніть кнопку "Міра".

Зачекайте кінця чека.

Перевірте отримані результати.

Інтернет -лічильник Yandex дещо поступається нашим тестом на швидкість, принаймні, якщо говорити про його прямі функції. Після перевірки ви можете дізнатися лише швидкість вхідної та вихідної сполуки, але крім загальноприйнятих MBIT/S, це також буде вказано в більш зрозумілих мегабайтах за секунду. Додаткова інформація, яка представлена ​​на цій сторінці, не має нічого спільного з Інтернетом і говорить лише про те, скільки знає про вас Яндекс.

Метод 3: Speedtest Application

Веб -сервіси, обговорені вище, можуть використовуватися для перевірки швидкості підключення до Інтернету у будь -якій версії Windows. Якщо ми поговоримо конкретно про "десятку найкращих", то для цього розробники згаданої вище служби Ookla створили спеціальну програму. Ви можете встановити його з магазину Microsoft Company.

Завантажте програму Speedtest в Microsoft Store

  1. Якщо після переходу за наведеним посиланням, магазин додатків Windows не буде запущений автоматично, натисніть на його сторінку в браузері за кнопкою "Отримати". У невеликому вікні Pop -Up, яке буде працювати, натисніть на кнопку "Відкрийте додаток Microsoft Store". Якщо ви хочете, щоб він був відкритий автоматично в майбутньому, встановіть галочку в гребінці.

У магазині використовуйте кнопку "Отримати", а потім "Встановіть".

Зачекайте швидкого завантаження, після чого ви можете почати його. Для цього натисніть кнопку "Запуск", який з’явиться відразу після завершення установки.

Надайте програмі доступ до інформації про ваше точне місцезнаходження, натиснувши "Так" у вікні з відповідним запитом.Як тільки Speedtest від Ookla запускається, ви можете перевірити швидкість вашого підключення до Інтернету. Для цього натисніть на напис "Починати".Зачекайте, поки програма завершить чек, і прочитайте її результати, що покаже швидкість пінг, завантаження та завантаження, а також інформацію про постачальника та регіону, який визначається на початковому етапі тестування.

Переглянути поточну швидкість

Якщо ви хочете побачити, як швидкість ваша система споживається в Інтернеті з її звичайним використанням або під час простою, вам потрібно буде зв’язатися з одним із стандартних компонентів Windows.

  1. Натисніть клавіші "Ctrl+Shift+ESC" Для дзвінка "Диспетчер завдання".
  2. Перейдіть на вкладку "Виконання" і натисніть на нього відповідно до розділу з іменем "Ethernet".
  3. Якщо ви не використовуєте клієнта VPN для ПК, у вас буде лише один елемент "Ethernet". У ньому ви можете дізнатися, на якій швидкості дані завантажуються та завантажуються через встановлений мережевий адаптер із звичайним використанням системи та/або під час її простою.Друга однойменна точка, яка є в нашому прикладі, - це робота віртуальної приватної мережі. Дивіться також: Інші програми для вимірювання швидкості Інтернету

Висновок

Тепер ви знаєте про кілька способів перевірити швидкість підключення до Інтернету в Windows 10. Двоє з них передбачають звернення до веб -служб, одного - використання програми. Вирішіть для себе, який із них використовувати, але щоб отримати дійсно точні результати, кожен повинен спробувати, а потім обчислити середню швидкість завантаження та завантаження даних, підсумовуючи отримані значення та розділяючи їх на кількість виконаних тестів. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Більшість сучасних мережевих адаптерів мають достатню пропускну здатність, щоб користувач не зазнавав проблем при завантаженні файлів або перегляду відео в Інтернеті. Однак, можливо, вам доведеться з’ясувати швидкість з'єднання у вашій мережі Ethernet або Wi-Fi. Ось як це легко зробити в Windows 10 та 8.1. Відкрийте заявку "Варіанти", Перейдіть до розділу "Мережа та Інтернет", Виберіть тип з'єднання зліва та натисніть посилання "Налаштування адаптера".

У вікні мережевого з'єднання виберіть поточне з'єднання та двічі натисніть на нього за допомогою миші. Відкриється вікно стану мережі, в якій, крім інших, буде вказано приблизну швидкість використовуваного адаптера.

У Windows 8.1 також все просто. Клацніть у системному лотку вздовж піктограми з'єднання з правою кнопкою миші та виберіть "Центр управління мережами та загальний доступ". У вікні, яке відкриється, знайдіть своє мережеве з'єднання і знову натисніть на нього двічі. В іншому випадку все те саме, що і в Windows 10. Просто зауважте, що в обох випадках зазначена швидкість буде приблизною, фактична швидкість з'єднання, як правило, завжди менше.

Images_9/kak-proverit-skorost-interneta-na-kompyutere-s-windows-xp-7-8-10_5.Jpgimages_9/kak-proverit-skorost-interneta-na-kompyutere-s-windos-xp-7-8-10_6.Jpgimages_9/kak-proverit-skorost-interneta-na-kompyutere-s-windos-xp-7-8-10_7.Jpgimages_9/kak-proverit-skorost-interneta-na-kompyutere-s-windos-xp-7-8-10_8.JPG

Зараз однією з найактуальніших питань користувачів є питання перевірки швидкості Інтернету. Є багато сайтів, де ви можете перевірити швидкість Інтернету як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої. Багато з них мають власні програми для вимірювання швидкості Інтернету навіть на вашому смартфоні.

Ця стаття розповість вам, як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері, на якому працює Windows 10. Ми вибрали найкращі сайти та програми для вимірювання швидкості Інтернету для вас. Насправді, користувачеві не мають значення на якому сайті перевірити швидкість Інтернету, важливо, щоб усі дані були надійними.

На якому сайті для перевірки швидкості Інтернету

Ми пропонуємо вам вибрати один із найнадійніших і правдивих сайтів, які дозволяють вам виміряти швидкість Інтернету в Інтернеті. А це означає, що вам не потрібно буде завантажувати фірмові програми з цими дуже можливостями, але ви можете використовувати лише улюблений браузер, що насправді є великим плюсом.

Швидкість.Сітка

Дійсно найкращий сайт, на якому ви можете перевірити швидкість Інтернету в Інтернеті. SpeedTest - провідний світовий лідер в тестуванні на ефективність роботи в Інтернеті. Speedtest Service Mission має допомогу у створенні найкращого та швидкого Інтернету. SpeedTest доступний для iOS, Android, MacOS, Windows, Apple TV та Google Chrome, що робить його найпопулярнішим лічильником швидкості Інтернету в мережі. 

Для того, щоб перевірити швидкість Інтернету за допомогою цього ресурсу, вам потрібно:

  1. Перейдіть на офіційний веб -сайт.
  2. І тому, щоб запустити перевірку Натисніть кнопку Починати.
  3. Після завершення тесту можна буде побачити час реагування, квитанції, від'їзду.

Швидкісний вимір.де

Швидкісний вимір.Де вимірює поточну швидкість підключення до Інтернету з найближчим до вас сервером. Усі тести проводяться повністю у вашому браузері через HTTP (TCP) за допомогою HTML 5 і не потребують додаткового програмного забезпечення, такого як Adobe Flash.

Для початку просто перейдіть на офіційний веб -сайт, натисніть велику кнопку Вперед І зачекайте кінця вимірювання швидкості Інтернету.

Voiptest.Організація

Цей тест на швидкість вимірює якість та продуктивність підключення до Інтернету для вокалізації IP, імітуючи реальні сесії VoIP між сервером та комп'ютером. Сайт працює з 2007 року, тому він дійсно може йому довіряти.

Щоб запустити тест на швидкість на головній сторінці, натисніть кнопку Почати І зачекайте кінця вимірювання швидкості Інтернету.

2ip.ru

Довговідомий сайт, який зібрав багато служб та тестів. Звичайно, це дозволяє перевірити швидкість Інтернету безпосередньо з вашого браузера. Для тестування вам просто потрібно зайти на офіційний веб -сайт та натиснути кнопку тестування. Після завершення тестування відображатиметься не тільки швидкість вхідної та вихідної швидкості, але й постачальник та IP -адресу.

PR-CY.ru

Це дійсно потужний ресурс, який пропонує багато інструментів. Більшість із них будуть цікавими для веб -майстрів. Але серед їх списку є інструмент для вимірювання швидкості підключення до Інтернету, що насправді нас цікавить.

Щоб виміряти швидкість Інтернету, перейдіть на офіційний веб -сайт та натисніть кнопку Почніть тест на Інтернет. Зрештою, ви можете побачити результати тестів, а також здатність ділитися ними.

Найкращі програми для вимірювання швидкості Інтернету

Програми для вимірювання швидкості Інтернету будуть відповідати користувачам, які постійно вимірюють її. Оскільки не потрібно відкривати браузер і шукати необхідний сайт. Якщо ви постійно стежите за цим індикатором, то дійсно буде простіше завантажити програму на комп'ютер або програму на телефон і використовувати їх, коли це необхідно.

Зверніть увагу, що всі програми нашого списку доступні лише в магазині додатків Windows 10, а також, можливо, також Windows 8.1. Звичайно, деякі з них - це патч -хрест, а це означає, що їх можна знайти не лише для операційної системи Windows 10.

Швидкість

Безумовно, найкраща послуга для перевірки швидкості підключення до Інтернету. У службі в наявності є програми не тільки для Windows 10, але також можна встановити програму на телефоні. Загалом, є підтримка iOS, Android, MacOS, Windows, Apple TV та Google Chrome.

Завантажте програму з магазину додатків Windows 10 та використовуйте його. Інтерфейс програми схожий на сайт, а також маєте можливість переглянути журнал тестування підключення до Інтернету.

Speedtest by Ookladeveloper: Ooklaprice: безкоштовно

Тест на швидкість мережі

Невелика утиліта, яка поширюється в магазині додатків Windows 10. Має лише функціональність вимірювання швидкості Інтернету. Завантажте посилання нижче прямо з магазину. Після встановлення відкрийте його та натисніть одну кнопку Почати. Після вимірювання результати відображаються у зручній формі для користувача, що є основною перевагою програми.

Тестовий тест на швидкість мережі: Microsoft ResearchPrice: безкоштовно

Speedtest Master

Ще одна цікава програма нашого списку, яка дуже схожа на швидкість, оскільки він також має простий зручний інтерфейс. Щоб почати тестування, вам просто потрібно завантажити його, відкрити та натиснути одну клавішу Почніть тест.

Speedtest Master - Завантажити, завантажувати, пінг, сканування пристрою, мережевий скандовий розвиток: Wi -Fi Network ScannerPrice: Невідомо: Невідомий

Чиста швидкість

Ще одна програма з магазину додатків Windows 10, яка дозволяє виміряти швидкість підключення до Інтернету на комп’ютері. Програма повністю справляється зі своїм завданням, тому вона потрапила в наш список, хоча не має найкращого інтерфейсу.

Чистий швидкісний розвиток: Тімон Абелприз: безкоштовно

висновки

У цій статті ми зібрали найкращі програми для вимірювання швидкості Інтернету та показали, як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері з Windows 10 та на якому сайті для перевірки швидкості Інтернету краще.

У нашому списку ви знайдете лише найбільш правдиві сайти та додатки, оскільки багато інших ресурсів не можуть дати справжню цінність швидкості Інтернету. І це їх головна проблема. Тому використовуйте лише сайти та програми з нашого невеликого рейтингу, і ви обов'язково дізнаєтесь про швидкість свого Інтернету.

Ми оновлюємо BIOS з флеш -накопичувача
Ми коротко говоримо про BIOS та про те, як можна прошивати його з флеш -накопичувача. Що таке BIOS? Ми говоримо про найосновніше програмне забезпеченн...
Який навігатор для Android краще, ніж 12 програм
Сучасний ритм життя швидкоплинний і вимагає від нас багато: наприклад, кожен з нас повинен не раз їхати в невідому район міста з важливих питань. І що...
Як приховати аватар користувача на екрані входу в Windows 10
Окрім імені користувача та полів для введення пароля або кнопки "Увійти" Стандартний логотип користувача розгортається на локальному записі Windows 10...