Не в тему

Як вигнати кішку з клавіатури

Як вигнати кішку з клавіатури

Тримайте кішку в лівій клавіші зсуву, дряпаючи кішку за вухом маленьким пальцем, не перебиваючи в думці. Це відволікаючий маневр, який повинен заспокоїти кота і не дати йому можливості відмовитись від задоволення та повзати з клавіатури. У цей час, правою рукою, виконайте необхідну роботу на клавіатурі. Цей метод дуже хороший як для власника, так і для кішки. Обидва учасники процесу розвиватимуть свою волю та наполегливість. Жодних побічних ефектів, за винятком того, що нервове посмикування маленького пальця лівої руки.

один. Купіть собаку та замініть її для захисту клавіатури.

2. Побачивши кішку на клавіатурі, негайно дайте йому їжу. Поки кіт їсть, виконайте всю роботу за комп’ютером. Зрештою, кота з свердловини складніше виїхати з клавіатури.

3. Лоскотуйте котячі лапи і дражнить легким погладжуванням проти вовни. Якщо це не змусить його втекти, то він, безумовно, відійде вбік.

чотири. Недовго і зловмисна кішка, яка не звикла спостерігати за чужим простором, легко викладати урок. Потрібна лише колба з ялиною нафтою. Його потрібно покласти під носом, а потім він зрозуміє, де його місце. Розуміння виникне негайно і не буде думати довгий час - кіт негайно стрибне і в паніці втектиме від цього місця.

п’ять. Візьміть будь -який імпровізований предмет, бажано більший, клянь і кричіть "Брайті!!!Що Метод не ефективний, але це, безумовно, стане простіше душі!

6. Метод для дзвінка! Заманити кішку в іншій кімнаті і замикати! Бажано у ванній кімнаті. Але ви повинні відчути тиск на совість і жалість - млявка пронизування душі може зламати вас!.

7. Перемістіть кіт на клавіатуру сусіда по кімнаті, якщо такі є.

вісім. Сховати клавіатуру та працювати виключно за допомогою клавіатури миші та екрана.

Який портовий диска BaseLayer знаходиться в Windows 10 1903 і як його відключити
Відкриваючи обладнання для управління дисками в останній версії Windows 10, ви можете несподівано знайти базовий диск із файловою системою NTFS І позн...
Як заощадити при купівлі комп’ютера
Основне правило економії грошей при купівлі ПК або ноутбука - це потужність, що відповідає тим операціям, які ми плануємо здійснити. Сила комп'ютерног...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...