Налаштування

Як правильно встановити Windows 7 та Windows 10 на одному комп'ютері

Як правильно встановити Windows 7 та Windows 10 на одному комп'ютері

Зміст

У цій статті

->

УВАГА! Оновлена ​​версія відео про те, як встановити Windows 10 RTM за допомогою другого System Watch тут.

Отже, у цьому відео/публікації ми поговоримо про нову процедуру встановлення технічного попереднього перегляду Windows 10 або сервер Windows (хоча ви можете використовувати його для Windows 8.x) Друга система на ПК без зміни розділів, зберігаючи продуктивність усієї поточної ОС, їх налаштування та файли.

Сама ідеологія такої установки Windows 10 другого, третього тощо.D. Система залишалася такою ж - насправді ви створюєте на будь -якому з розділів свого ПК, де є вільний простір, файл VHD/VHDX, який встановлений, вже встановлений ОС як окремий розділ, після чого ви можете встановити У цьому розділі нова ОС у цьому випадку Windows 10 та завантаження з такого розділу, який насправді відображається у файлі у фізичному розділі. Для інших Windows 10, встановлених на ОС ПК, буде лише великим файлом VHDX.

У попередніх відео/публікаціях про встановлення другої системи Windows 7 ("Як встановити Windows 7, а нічого не зламати") та Windows 8 ("Як встановити Windows 8, а нічого не зламати" або в блозі "Як встановити Windows 8 і нічого не зламати ») я говорив про процедуру, коли такий файл файлу був створений у процесі роботи майстра встановлення ОС через командний рядок. Ця процедура зараз працює у опції Windows 10.

Але, як кажуть, з тих пір протікає багато води. Це так:

 1. Ви завантажуєте зображення Windows 10 з Microsoft ISO (http: // попередній перегляд.Вікна.Com/) або технічний попередній перегляд Windows Server (http: // www.Microsoft.Com/en-su/evalcenter/)
 2. З веб -сайту Technet із сховищем сценарію (http: // галерея.Техніка.Microsoft.Com/scriptcenter/convert-windowsimageps1-0fe23a8f) Завантажте сценарій PowerShell Конверт-windowsmage.PS1, який запускається безпосередньо у вашій головній ОС, створює файл VHDX у зазначеному вами каталозі та копіює вміст ISO Disc 2 або технічний попередній перегляд сервера Windows.
 3. Отриманий файл VHDX, який ви монтуєте як розділ ОС, і додайте цей розділ до командного рядка до командного рядка до завантажувача до завантажувача вашого ПК.
 4. Перевантажуйте комп'ютер, виберіть новий запис із додатковою ОС у завантажувачі та дайте відповіді на запитання, щоб продовжити установку. В кінці установки ви отримуєте робочу ОС.
 5. У цьому ж методі додайте більше дисків для встановлення нових зразків Windows 8.X, Windows Server 2012 R2, Windows 10, Technical Preview Windows Server - поки місце на фізичних дисках 😉 не закінчиться

Детальніше прочитайте всю процедуру інсталяції, див. Нижче у відео "Як встановити Windows 10 з другою системою, а нічого не зламати":

Підпишіться на мій канал YouTube Iwalk2000 - було опубліковано багато цікавих відео - огляди смартфонів, ноутбуків, планшетів, програмного забезпечення, ігор, моїх численних, а іноді і дуже смішних нот для подорожей з усього світу та багато іншого ..

А тепер - кілька деталей:

 1. Перш ніж запустити PowerShell (я вважаю за краще PowerShell - це більше для виконання незнайомих дій) Конверт-windowsmage.PS1, Вам потрібно дозволити третій партії сценарії до PowerShell. Для цього:
  • . Запустіть PowerShell/PowerShell ISE з правами адміністратора
  • Б. Заповніть команду в ній Встановити -executionPolice необмежений -force
 2. Далі, у PowerShell запустіть сценарій із ключем -showui:
  • . Конверт-windowsmage.Ps1 -showui
  • Б. Підтвердьте запуск сценарію
  • С. У діалоговому вікні, що відкрилося, вкажіть (числа 1.2.3 ... відповідають параметрам у діалозі):
   • Я. 1. Шлях до встановленого ISO Windows 10
   • II. 2. Виберіть, який редакційний офіс ви хочете встановити з тих, хто є на вказаному вами зображенні
   • III. 3. Виберіть формат (якщо у вас є Windows 7 Base/Loader - тоді виберіть VHD, якщо старіший, то VHDX), тип краще вказати фіксований (фіксований) - це негайно створить файл необхідного розміру на фізичному Диск, який забезпечить найкращі показники диска, скоріше динамічного типу, який розширюється за необхідності, і сам файл VHDX може бути суттєво дефрагментований. Розмір - відповідно до потреб, але не менше 40 Гб + 3*Об'єм оперативної пам’яті вашого ПК.
   • IV. Вкажіть ім'я файлу VHDX
  • D. Натисніть Make My VHD і чекати кінця процесу. В середньому для диска SSD - це близько 5 хвилин.
 3. Знайдіть створений файл vhdx і встановлюйте його з подвійним клацанням. Зверніть увагу на те, який лист він буде встановлений. Наприклад, F:
 4. У командному рядку PowerShell з правами адміністратора або командного рядка (адміністратор) виконайте команду BCDBOOTF: Windows (де F: - це лист, до якого ви просочили раніше отриманий файл VHDX). Ви можете переконатися, що запис з’явився в Bootloader, команда BCDEDIT/v .
 5. Перевантажуйте комп'ютер і виберіть нову ОС Windows 10 у завантажувачі. Дотримуйтесь інструкцій майстра встановлення.УВАГА! Під час встановлення нової ОС комп'ютер буде перевантажений, і якщо запис нової ОС не варто за замовчуванням - переконайтеся, що після перезавантаження під час встановлення буде вибрано потрібну ОС для продовження встановлення.

Таким чином, ви отримали нову ОС Windows 10 для експериментів за другою системою без будь -яких змін у вашій основній ОС та в розділах. Успішне використання!

П.С. Я також хочу нагадати вам про інший сценарій, який дозволить вам перевірити Windows 10 на різних ПК за допомогою другої системи. Це функція Windows, яка дозволяє створити робоче зображення Windows 10 (або Windows 8) на зовнішньому USB-Drive-USB-диску або USB-спалаху та запустити Windows 10 на різних ПК, просто завантажуючи з підключеного USB -йотор. Процес залишався таким же, як у Windows 8, я говорив про це тут - "Windows 8: Створіть Windows USB -накопичувача". На жаль, цей сценарій не заробив мене на жодному з ПК, хоча я підозрюю - проблеми в Bitlocker, що використовується на обох автомобілях.

П.П.С. Ви можете знайти багато різних ІТ -фахівців та просто любителів гаджетів відеоповерхових гаджетівНа моєму каналі YouTube - iWalker2000. Наприклад, див.:

Еміграція для ІТ -професіонала в Європі!Реєстрація дозволу на проживання в Словаччині, здатність працювати з усіма країнами ЄС, відкриття фірм, надзвичайна ситуаціяз відповідними видами діяльності,Документи для членів сім'ї. Швидке, ефективно, дешеве і абсолютно юридичне місце проживання в Словаччині.www.Словаччиго.ComНе пропустіть свій шанс жити та працювати в Європейському Союзі!

-> Інформація про новини

13-01-2016

Категорія: Windows 10 / Windows 8.1 / Інсталяція Windows

Привіт адміністратор! Мені потрібно встановити на ноутбуці з Windows 8.1 (UEFI BIOS) Друга операційна система Windows 10, але завантажувач для Win 10 Я хочу створити окремий, тобто, як це відбувається, коли системи встановлені на двох різних жорстких дисках, лише в моєму випадку, важкий їздити на ноутбук. Він задав це запитання на багатьох інтернет -форумах, але ніхто явно відповів мені, і на останньому ресурсі, де я був, я переслала на ваш сайт.

Як встановити другі вікна з завантажувачем, але на одному жорсткому диску

Автор: ВолодимирПривіт друзі! На перший погляд, прохання нашого читача здасться дивним, але, тим не менш, багато професіоналів та досвідчених користувачів використовують кілька чобітів на одному жорсткому диску, і саме тому. Ми всі знаємо, що при встановленні Windows 8.1, 10, на ноутбуці з UEFI BIOS на ноутбуці жорсткого диска, створюється навантажувач, який є прихованою (EFI) системною секцією, відформатованою у файловій системі FAT32, розміром 100-300 Мб, на цьому розділі-Windows 8 Завантажити файли.1, 10, включаючи файл конфігурації файлів (BCD).

Якщо встановити другу операційну систему Windows 8 на одному ноутбуці.1, 10, Другі вікна просто прописатимуть наявного завантажувача, і коли ноутбук увімкнеться, буде спеціальне меню для вибору операційних систем, в яких ви можете вибрати ОС для завантаження та подальшої роботи. 

Але ви самі чудово розумієте, що якщо за будь -яких обставин файли завантаження пошкоджені (віруси, недбалі дії самого користувача), то обидві операційні системи не будуть завантажені. У сьогоднішній статті я покажу вам, як встановити його на ноутбуці з Windows 8.1 секунда операційної системи Windows 10 та створіть для неї окремий незалежний завантажувач.Отже, ми встановили на ноутбуці з магазину Windows 8.1.

Управління дисками. Windows 8.1 встановлений на диску (C :), є також диск (D :), на ньому ми встановимо другу операційну систему Windows 10, але спочатку ми створимо для нього розділ завантаження.

Запускаємо командний рядок від імені адміністратора.

Введіть команди:

Дисковід

Lis Vol

SEL VOL 2 (Виберіть Том 2 (Розділ D :)).

Смадка бажана = 100 (Стисніть Том 2 (Розділ D :) на 100 Мб, в кінці секції зберігається простір з об'ємом 100 Мб)

Створити par efi (створити прихований (efi) системний розділ)

Формат FS = FAT32 (Форматування прихованої (EFI) розділу системи у файловій системі FAT32)

Закрийте командний рядок.

В результаті наших дій на жорсткому диску ноутбука, негайно за розділом (D :) створив другий прихований (EFI) розділ системи, відформатований у файловій системі FAT32, саме в цьому розділі ми створимо пізніші завантаження Windows 10 файли.

Віннтсетп

Щоб встановити Windows 10, я пропоную використовувати програму Winntsetup, це дуже проста програма, і вона встановить Win 10 на новий том (D :) безпосередньо в робочому Windows 8.1. Перед роботою вам потрібно відформатувати новий том (D :), натисніть на нього правою мишкою та виберіть "Формат"

Після форматування нового тома (D :), завантажте на веб-сайті Microsoft iso-image Windows 10.

Клацаємо на ньому з подвійним клацанням лівої миші, і зображення підключено до віртуальної дискотеки (g :).

Ми запускаємо програму Winntsetup.

У головному вікні програми нам потрібно вказати файли Windows 10, а точніше.WIM, розташований у папці G: джерела.

Натисніть "Виберіть"

Знайдіть файл g: stercesInstall у провіднику.wim і натисніть "відкрити".

Тепер вам потрібно вибрати розділ жорсткого диска, на якому буде встановлений завантажувач.

Програма Winntsetup, встановлена ​​в провіднику, прихований (EFI) Системний розділ (100 Мб) створений і призначив йому літер (Y :). Ми виділяємо місцевий диск з лівою мишкою (Y:) І натисніть кнопку "Виберіть папку".

Примітка: Winntsetup також встановив перший прихований (EFI) системний розділ (260 Мб) (завантажувач Windows 8 у провіднику.1) і призначив йому букву диска (Z:), якщо ви виберете його, то Windows 10 буде записано в завантажувач Windows 8.1.  

Тепер ми вибираємо розділ, на якому буде встановлено Windows 10.

Натисніть "Виберіть"

Виберіть новий том (D :) і натисніть "Вибір папки"

Клацніть на кнопку "Встановлення"

Вибір завантажувача UEFI.

"ДОБРЕ"

Зображення Windows 10 обертається на новий гучність (D :).

Перший етап установки Windows 10 з другою системою на ноутбуці з Win 8.1 готовий. Натисніть "ОК".

Перезавантажте ноутбук і введіть його меню завантаження.

2 пристрої, що відображаються в меню завантаження

Windows Boot Manager Ім'я диска та

Назва диспетчера Windows того ж диска.

Якщо ви виберете перше, тоді Windows 8 завантажиться.1, і якщо ви виберете другий, тоді Windows 10 буде завантажено, виберіть другий.

Заключний етап встановлення Windows 10 починається.

Підготовка пристроїв триває.

Тоді нам слід перезавантажити, і нам потрібно вибрати знову в ноутбуці другого ноутбука менеджера завантажувачів Windows. 

"Далі"

Якщо у вас немає ключа, натисніть "зробити пізніше" 

"Прийняти" 

"Пропустіть цей крок" 

Ви можете "використовувати стандартні параметри", або ви можете встановити їх вручну відповідно до цієї статті: Від'єднання функцій "шпигун" у Windows 10.

Ми придумуємо назву місцевого облікового запису. 

"Далі"

Windows 10 завантажується.

Управління дисками.

Windows 10 має власну окрему та незалежну від Windows 8.1 завантажувач.

У Windows 8.1 Нічого не змінилося, і його завантажувач виглядає так

От і все! 

Статті на цю тему:

Дві операційні системи на одному комп’ютері, відкриті перед нами серйозними перспективами. Ми можемо, не втрачаючи встановленої старої системи, перевірити іншу версію чи збірку. У розпал однієї системи ми зможемо запустити програмне забезпечення, несумісне з іншою. Якщо одна з систем зазнає критичного збоя збереже наші дані, налаштування файлів та перевстановлення проблемної системи. Як встановити Windows 7 та Windows 10 на одному комп'ютері? Це дві найпопулярніші версії Windows: одна висока швидкість, зрозуміла і передбачувана, інша нестабільна, важка, але це еволюційна точка цієї операційної системи, досягнута тут і зараз.

У цій статті розглянемо два методи встановлення Windows 10 на комп’ютері з існуючою системою Windows 7. Ми встановимо "десять" на одному жорсткому диску, але на іншому розділі. Однак, якщо у вас підключені два або більше жорстких дисків. Тільки за допомогою таких методів встановлення, дві системи матимуть загальний завантажувач.

Знати: Особливості встановлення двох або більше операційних систем на комп’ютері.

Так що вікна на другому жорсткому диску є з його окремим завантажувачем і могли бути завантажені автономно, нам потрібні дещо різні дії. І це зовсім інша історія. Ми повернемося до нашої історії: ми підготуємось до Windows 10 Розділ, на якому ми її встановимо.

Зміст

Якщо ваш жорсткий диск позначений, на ньому вже існує структура секцій, вам просто потрібно вибрати деякі з них під Windows 10, найбільш прийнятними за вагою та форматувати його. Якщо такого розділу немає, ви можете створити його конкретно, відокремлюючи простір диска від деяких великих секцій. У нашому випадку розділ під Windows 10 буде утворений під час маркування диска, на якому є лише системні секції Windows 7. І ми зробимо це за допомогою стандартного управління дисками.

Щоб запустити утиліту, натисніть клавіші Win+r, Представити: Дискот.MSC І натисніть Увійти.

Це наша картина: у нас невеликий жорсткий диск ненависті зі стилем MBR, з завантаженням та системними з розділами Windows. Ми розділимо весь розділ на три частини та сформуємо розділ під "десять", також під зберіганням даних. У розділі, що ми називаємо контекстне меню, нам потрібен елемент "Вичавити об'ємЩо.

У рахунку "Розмір стисненого простору"Введіть значення, яке вказано вище у стовпці"Доступний простірЩо. Натисніть "СтиснутиЩо.

Далі, у збереженому просторі ми називаємо контекстне меню, виберіть "Створіть простий обсягЩо.

Натисніть "ПодальшийЩо.

Вкажіть розмір нового розділу, що ми створюємо під Windows 10. Наш випадок перевіряється, ми в майбутньому не будемо активно використовувати "десять", тому ми виділимо для нього трохи менше 50 Гб. Але для повної роботи з системою об'єм її розділу повинен бути 70-100 ГБ. Натисніть "ПодальшийЩо.

Знову "ПодальшийЩо.

Ми ставимо смужку "Win10Що. Натисніть "ПодальшийЩо.

Готовий.

Точно, згідно з тим самим принципом, з решти збереженого місця ми створюємо розділ для даних із позначкою "ДаніЩо. Простір дисків позначається, розділ під Windows 10 готовий.

Тепер ви можете перейти безпосередньо до встановлення "десятків" будь -якого з двох запропонованих методів.

Класична установка Windows 10 з завантаження носія

Встановлення другого вікна не відрізняється від звичайного перевстановлення, за винятком того, що на етапі призначення сайту встановлення системи необхідно вказати інший розділ диска. Тому для цього процесу вам потрібно все так само, як зазвичай:

Ми завантажуємо з флеш -накопичувача і передаємо кроки системного інсталятора.

Натисніть "ВстановитиЩо.

Якщо немає ліцензійного ключа "десятки", ми відкладаємо його у вхід.

Виберіть редактор.

Ми приймаємо умови Microsoft.

Клацніть вибіркову установку.

І тут ми вказуємо розділ, підготовлений під другою системою, у нашому випадку він такий із позначкою Win10. Якщо тегів немає, ми зосереджуємось на розмірі розділів.

Почнеться копіювання файлів встановленої системи.

Далі комп'ютер перезавантажиться, і ми побачимо меню завантажувача Windows. Тут, відповідно, нам потрібно вибрати "десять", щоб продовжити його встановлення. Згодом меню завантажувача може редагувати, натиснувши опцію зміни значень у самому дні. Під час редагування ми зможемо вказати інший час таймера системи, стоячи в черзі першої. А також ми можемо змінити сам пріоритет для запуску системи.

Після фону встановлення драйверів «десятків» ми досягнемо етапу створення профілю користувача.

Цей процес детально описаний в іншій статті блогу, яка спеціально виділяється для встановлення Windows 10.

Інсталяція Windows 10 з Windows 7 середа

Альтернативою класичному методу, розглянутих вище, є встановлення другої системи з середовища, яка спочатку працює за допомогою спеціального програмного забезпечення. Цей метод зручний, оскільки він не вимагає створення носія завантаження. Windows Systems може встановити Winntsetup, Wintohdd, DISM для встановлення Windows з робочої системи++. Кожен має свої характеристики, але останній DISM ++, ймовірно, буде найпростішим. Ми виберемо це як робочий інструмент.

Це безкоштовно, завантажте його тут: https: // www.Чую.Мені/en/index.HTML

Але перед тим, як почати працювати з DISM ++, вам потрібно підготувати розподіл Windows 10 - встановити встановлення ISO -IMAGE для відображення його вмісту серед Windows 7. Останнє не знає, як монтувати ISO, тому вам доведеться вдаватися до третього партійного програмного забезпечення, таких як Daemon Tools, Alact 120%, Ultraiso тощо.П.

У нашому випадку ультраїзу був на відборі. У своєму вікні натисніть клавішу Ctrl+o, Клацніть файл ISO за допомогою Windows 10. Натисніть кнопку кнопки кнопки зображення та натисніть "КріпленняЩо.

Зображення встановлено, тепер ми починаємо Диск++. Ми переходимо до меню "Файл", Далі -"Застосовуйте зображенняЩо.

Ми заповнюємо два нижчі графіки: в першому ми вказуємо шлях до файлу Встановити.штук (або це може бути Встановити.Помітка), що по черзі в папці "Кислий"На диску встановленого ізо-зображення. У другому стовпці ми вказуємо розділ установки Windows 10, у нашому випадку це розділ Е. Далі в стовпці "Система"Вкажіть редактори" десятки ". В самому дні ми ставимо поле для опції "Дб.опитування.Що. Натисніть "добреЩо.

Ми підтверджуємо процес у повідомленні про додавання інформації про нову систему до завантажувача.

Ми очікуємо, що його файли копіюються на розділі встановленого Windows 10. В кінці цього процесу ми отримуємо від DISM ++ таке повідомлення.

Тепер ми можемо перезавантажити, вибрати завантажувач "Десять" і перейти далі процес встановлення - створити профіль користувача.

Що робити, якщо MacBook не бачить жорсткого диска
Ми говоримо про досить поширену проблему, коли Mac не бачить жорсткого диска і певним чином не дозволяє отримувати файли з нього або завантажувати нав...
Як створити повнорозмірний скріншот веб-сторінки за допомогою браузера в Mozilla Firefox
В інструментах для розробників браузерів Гугл хром Є варіант, який дозволяє створювати повнорозмірний, тобто з прокручуванням скріншоти веб-сторінок б...
Як активувати пісочницю на домашній версії Windows 10 1903
У Windows 10 1903 З'явилася нова функція під назвою Пісочниця Або іншим чином пісочниця. Цей компонент дозволяє створити спеціальне ізольоване середов...