Браузери

Як змінити пошукову систему в Opera GX

Як змінити пошукову систему в Opera GX

Якщо ви не задоволені пошуковою системою, встановленою в Opera GX за замовчуванням, виберіть іншу опцію. Це можна зробити через налаштування браузера.

Зміна пошукової системи

Швидко перейти до налаштувань пошукової системи:

 1. Натисніть праву кнопку на адресу адреси.
 2. Виберіть елемент "Редагувати пошукові системи".

  Ми переходимо до списку пошукових систем браузера

 3. Ми розглядаємо, які пошукові системи доступні. Наприклад, ми хочемо Yandex. Натисніть кнопку у вигляді трьох точок біля неї та виберіть параметр за замовчуванням.

  Тепер пошукова система за замовчуванням буде Yandex

Опера також дозволяє додавати інші пошукові системи. Наприклад, ми хочемо, щоб пошук за замовчуванням здійснився через Google.

 1. Клацніть на кнопку "Додати".
 2. Ми вводимо будь -яке ім’я - скажімо, Google. Ключове слово також може бути будь -яке і навіть складатися з однієї літери на латині.
 3. Вставляємо тип URL -адреси https: // www.Google.Com/пошук?Q =%s.
 4. Натисніть "Зберегти".

Додавання пошукової системи Google

Готові, тепер ми можемо встановити Google за замовчуванням пошук.

Що робити, якщо Opera GX не має пошуку від Yandex

Користувачі з інших країн (або використання VPN під час завантаження файлу встановлення) зіткнулися з тим, що в списку пошукових систем немає Яндексу. Ви можете усунути цей недолік двох способів:

 1. Завантажити оперу, замінюючи IP -адресу російською мовою за допомогою VPN.
 2. Вручну редагувати локальний державний файл.

З перевстановленням браузера все зрозуміло - вам просто потрібно знайти потрібний VPN. Більш детально розглянемо другий метод.

 1. Ми перетинаємо шлях C: \ users \ user \ appdata \ roaming \ opera Software \ opera gx стабільний. Замість "користувача" має бути нашим іменем користувача.
 2. Ми відкриваємо файл локального магазину через будь -який текстовий редактор - наприклад, використовуючи стандартний "ноутбук".

  Цей файл містить локальні параметри GX

 3. Клацніть поєднання Ctrl+F, щоб зателефонувати до пошуку.
 4. Ми представляємо слово "країна".
 5. Замініть дві комбінації "ru". Наприклад, може бути "нас", якщо оперу було завантажено на комп'ютер з американською IP -адресою.

  Така опера GX підходить для користувачів з Росії

Після зміни файлу конфігурації у списку пошукових систем з’явиться Яндекс. Ми можемо вибрати його, як і будь -яка інша пошукова система, та встановити за замовчуванням на адресному рядку.

Перегляди допису: 21 912
Як налаштувати пошту в Microsoft Outlook
Додаток Microsoft Outlook включений у набір програми MS Office та виконує клієнта пошти. На відміну від віртуального поштового сервера, поштовий клієн...
WhatsApp резервна копія, чому ввімкніть його і як його відновити
Популярний месенджер WhatsApp використовується для здійснення дзвінків через Інтернет та повідомлення як приватних осіб, так і представників бізнесу. ...
Як перетворити документи Word на зображення, включаючи в режимі пакету
Як перетворити документи Word у зображення? Це може знадобитися в різних ситуаціях - наприклад, коли потрібно надіслати комусь документ, щоб ознайомит...