Вікна

Як отримати список програм, встановлених на комп’ютері

Як отримати список програм, встановлених на комп’ютері

Щоб переглянути список програм, встановлених на комп’ютері, просто перейдіть до розділу «Панелі управління» "Встановлення та видалення" Програми або у відповідному розділі Універсального застосування "Варіанти" Windows 10. Але що робити, якщо цей список вам потрібно поділитися з кимось? Не створюйте для цього скріншот вікна! Ні, звичайно, така ідея може прийти в голову, можливо, до абсолюту "Чайник", Досвідчені користувачі використовують програмне забезпечення для цих цілей.

Ті, хто хоче мучити себе, можуть використовувати звичайний командний рядок. Запуск консолі CMD Від імені адміністратора дотримуйтесь його послідовно цих двох команд:

WMIC
/Вихід: D: \ myApps.TXT продукт Отримайте ім'я, версія

Список програм буде збережено в текстовому файлі Myapps.TXT вказуючи назву та версію продукту. Цей метод, однак, є декількома "кульгавий", - Деякі встановлені додатки можуть не потрапити до списку. Ви можете отримати список встановлених програм за допомогою консолі PowerShell. Для цього використовується наступна команда:

Отримати -itemproperty hklm: \ програмне забезпечення \ wow6432node \ microsoft \ windows \ currentversion \ eninstall \* | Виберіть -Object DisplayName, DisplayVersion, Publisher, InstallDate | Формат -table -autosize> d: \ apps.TXT

Список програм відображатиметься у файл Додатки.TXT, Який корінь диска D. Але цей метод також має свої недоліки, оскільки встановлені програми можуть зберігати свої дані в різних клавішах реєстру.

Насправді, існує набагато простіший і зручніший спосіб отримати список встановлених програм. Напевно, у кожного користувача є комп'ютер Циклієр - Популярний очищувач дисків. Відкрийте його, перейдіть на розділ "Сервіс" І, поки на вкладці "Видалення програм", натисніть кнопку "Збережіть звіт" і вкажіть шлях, щоб зберегти текстовий файл.

У той же час не тільки настільні, але й універсальні програми, які спочатку були присутні у Windows, і ті, які були встановлені з магазину, будуть включені до списку.

Для кожної програми буде вказано її назву, версію, розробник та дату встановлення.

Як з’ясувати температуру процесора в Windows 7
Під час роботи на комп’ютері процесор нагрівається навіть з мінімальним навантаженням, тому він завжди додатково обладнаний вентилятором. Якщо система...
Як повернути зниклі входи та паролі у Firefox
Лише днями багато користувачів популярного браузера Фефокс став жертвою дивної помилки, в результаті яких паролі на сайтах перестали працювати у спост...
Як заощадити при купівлі комп’ютера
Основне правило економії грошей при купівлі ПК або ноутбука - це потужність, що відповідає тим операціям, які ми плануємо здійснити. Сила комп'ютерног...