Підказки

Як підключити навушники Bluetooth до комп'ютера або ноутбука на Windows 10

Як підключити навушники Bluetooth до комп'ютера або ноутбука на Windows 10

Зміст

Найчастіше користувачі стикаються з двома основними причинами, чому виникає така проблема:

Для того, щоб визначити певну проблему, потрібно підключити навушники до іншого пристрою (ПК, смартфон, MP3 -програвач). Якщо вони працюють, то причину несправності потрібно шукати в самому ноутбуці. Якщо ні, то слід уважно вивчити аудіо обладнання.

Зміст

Параметри фізичного з'єднання

Спочатку переконайтеся, що ви:

Водії

Якщо звук не з’явився, то це можливо через драйвери цього комп’ютера. Перевірте, чи вони взагалі встановлені, і все в порядку з ними. Щоб виконати це завдання, це необхідно:

У стовпці "аудіокції та аудіовиходи" вказані драйвери, які вам вказуються. Якщо ви бачите там жовту позначку оклику: програма не працює або взагалі не встановлена.

Перевстановити або оновити драйвер

Використовуйте накопичувач з драйверами, які поставляються з комп’ютером. У ньому є всі необхідні програми, і саме від нього ми зможемо оновити драйвер звукової картки. Якщо цей DVD був загублений, вам слід уточнити модель вашої аудіо -картки. Для цього поверніться до розділу Менеджера пристроїв та знайдіть категорію "Відео -пристрої звукової гри". Біля значка гучномовця ви знайдете повну назву свого обладнання.

Наступний крок: це пошук драйвера. Ви можете знайти його на офіційному веб -сайті розробника вашої аудіокарти (найбезпечніший та найнадійніший варіант) або на інших, третій партії ресурсів. Завантажте файл встановлення, видаліть старий драйвер на панелі пристрою (якщо він там присутній) та встановіть його поточну версію на комп'ютер. Потім перезавантажте ПК.

Альтернатива: Ви можете завантажити колекцію програм, які автоматично встановлюватимуть та налаштовують вам драйвери. Однак у цьому випадку вам потрібно переконатися, що колекція:

Налаштування навушників

Ноутбук може не побачити аудіоанпарат через внутрішні налаштування Windows. Я особисто використовую Windows 10, але для версії 7 та 8 це також актуально. Для вирішення цієї проблеми це необхідно:

У навушниках ще немає звуку. Ми дивимось далі.

Сканування вірусів

Як би дивно це не звучало, але віруси лиходія також можуть відігравати певну роль у проблемі з'єднання навушників. Тому, як варіант, керуйте системою для вірусів. Для цього ви можете використовувати або встановити антивірус. І якщо ви не хочете нічого встановлювати (що я вам не рекомендую), тоді запустіть на комп’ютері хоча б один із безкоштовних утиліт, наприклад, Drweb вилікувати його.

Відновлення системи

Можливо, ваша проблема виникла через недавню невдачу в системі. Якщо труднощі розпочалися лише кілька днів тому, ви можете спробувати відновити систему. Щоб виконати це завдання, це необхідно:

Але особисто я вважаю за краще це зробити простіше, а саме, я називаю рядок "виконати" і писати там Rstrui.

Зверніть увагу, що під час відновлення системи програми та послуги, які ви встановили за останні дні, можна видалити. Але це не вплине на звичайні файли.

Інші причини несправностей

Найбільш сумна причина, чому ваш ноутбук не бачить, що навушники підключені до нього, - це поломка гнізда або аудіограми. Якщо жодна з наших рекомендацій не допомогла вирішити проблему, ми рекомендуємо якомога швидше звернутися за допомогою до центру обслуговування. Можливо, нульовий об'єм є симптомом серйозних несправностей у вашому комп’ютері.

Взагалі, це все, що я хотів вам сьогодні сказати. Я сподіваюся, що принаймні одна з моїх сьогоднішніх порад вам допомогла. Тому не забудьте підписатися на оновлення мого блогу, а також приєднатися до моїх соціальних груп. Удачі вам. Бувай!

З повагою, Дмитро Костін.

Найпопулярніша проблема полягає в тому, що в Windows 10 немає звуку. Або мікрофон, то динаміки, тоді навушники не з'єднані, і не існує вирішення проблеми. Звук може зникнути без будь -яких причин, наприклад, у випадку порушення роботи водіїв. Це найпоширеніша причина проблем.

По -перше, будь -який користувач дивиться значок динаміка в лотку. Це може не перетинати, тобто звук повинен з’явитися. Тому Windows 10, швидше за все, наполягає на тому, щоб ви поставили діагноз звукових пристроїв. Клацніть правою кнопкою до піктограми динаміка та виберіть "Усунення не -файлів зі звуком". Це може допомогти, але це може не.

Немає звуку. Оновлення драйверів

Якщо система не знайшла проблем, тоді перевірте драйвери. Можливо, Windows 10 може самостійно оновити програмне забезпечення, але це не допомогло.

Іноді драйвери для Windows 10 не можна знайти. Ви можете завантажувати файли для Windows 7 та встановити їх у режимі сумісності, лише якщо розряд збігається (x64 або x86).

Окрім проблем з драйверами, звук може бути розривом через відключення аудіо -картки в службі Audio BIOS або Windows, яка може бути включена через розділ "Адміністрація".

Навушники або мікрофон не працюють

Це зовнішня звукова периферія, і методи лікування несправностей схожі. Перевірте, чи включені пристрої, чи натиснуті всі кнопки, а бігуни переносять у положення "on". Потім перевірте, чи провід був підключений у правильному гнізді та чи працює він.

Нові материнські дошки доставляються з численними портами для об'ємного звуку. Не забудьте перевірити кольори гнізд.

У випадку лише з мікрофоном ви все одно можете спробувати оцінити налаштування. Перейдіть до "Панель управління"> "Звук", виберіть "запис" та "Мікрофон", натисніть "Властивості". Перевірте вкладки: чи включені всі параметри, включаючи панель управління звуком.

Змінити вхідне авторство

Якщо у вас є інші програми, щоб налаштувати звук, наприклад, Audio Manager Realtek HD, тоді вимкніть функцію виявлення гнізда або змініть мету гнізда.

Перевірте гарнітуру

Залежно від бренду та моделі пристроїв, ви можете керувати кнопок у кабелі. Вони можуть інтегрувати повзунки гучності та кнопки відключення звуку.

Немає звуку: інші причини

З кожною версією Windows Microsoft намагається вирішити проблеми минулих версій ОС та виправити значні помилки та поломки. Тому, якщо подивитися на еволюцію сім'ї Microsoft, ви можете побачити реальну прогресію. Але як виявилося пізніше - не всі помилки та помилки були вирішені. Листи постійно приходять до мене з питаннями - як вирішити проблему, якщо Bluetooth вийде на мій ноутбук з операційною системою Windows 10. Сьогодні ми переможемо цього демона раз і назавжди, і він більше не повернеться до вас.

Перш за все, давайте коротко відповімо на запитання, чому його можна відключити:

Зміст

Включення

Іноді модуль Bluetooth на Windows 10 не працює, оскільки він просто вимкнено. Подивіться на корпус, можливо, є окрема кнопка для включення або вимкнення. Також деактивуйте та активуйте "синій зуб", ви можете поєднати швидкі клавіші. Для цього ми знаходимо значок Bluetooth на лінії літер: F1-F12. А тепер в той же час натисніть кнопку "FN" та цей ключ. Ви також можете ввімкнути по -іншому:

 1. ЩоПочати " - ЩоПараметри ";

 1. ЩоПристрої ";

 1. ЩоBluetooth " - Ми переносимо бігун у режим ".

Відключення та включення через службу підтримки

 1. Клацати ЩоПеремогти+R І ми реєструємо команду "MSC";

 1. Клацати ЩоВвести ";

 1. Праворуч ви повинні побачити всі послуги. Можливо, сервіс просто відключений або відключений чомусь - наприклад, коли ноутбук "синій зуб" перезавантажується, він вимикається. Знайдіть послугу у списку "Blutus" і з правою кнопкою увімкнути. Також давайте перевіримо, що він автоматично вмикається, коли система запускається. Займіться властивостями.

 1. Тепер, як на малюнку вище, слово повинно бути в одному абзаці "Авто". Якщо є інший параметр - змініть і натисніть "Застосувати".
 2. Перевантажувати комп'ютер.

Другий метод

Наше завдання - видалити та додати цей пристрій у розділі "Пристрої та принтери". Ви можете туди пройти "Панель управління", Натискання на старт. Або введіть відповідне ім’я в рядок пошуку. Тепер просто натисніть на пристрій і виберіть "Видалити".

Тепер додамо його ще раз. Нічого не складно, просто діяти відповідно до інструкцій, які пропонує система. Після цього натисніть на комп’ютер за допомогою правої кнопки та виберіть елемент "Налаштування Bluetooth". Відразу на першій вкладці виберіть перший FZOC. Це допоможе легко підключити інші пристрої до цього комп’ютера. Це особливо допомагає, коли вторинний пристрій не бачить цього пристрою.

Диспетчер пристроїв

Найпоширенішою проблемою є розбиття водіїв. Вони також можуть просто літати через віруси або сторонні програми. Я також радить періодично оновлювати драйвер пристрою для виправлення передавача.

 1. Win+r;
 2. MSC;

 1. Ми йдемо до "Властивості" модуль;

 1. І так, на вкладці драйвера є кілька кнопок. Спочатку спробуємо оновити драйвер. Вам буде запропоновано завантажити новий пакет з серверів Microsoft - виберіть цей елемент. Якщо вікно виповзає повідомлення про те, що драйвер не потребує оновлення, це означає оновлення на серверах ОС, це просто не. Ви можете спробувати зняти драйвер і встановити його таким чином.

 1. Пристрій можна просто вимкнути - тоді ви побачите стрілку вгорі. Клацніть правою кнопкою та виберіть "Використовувати".

Драйвери також можна завантажити з офіційного сайту, виробник вашого ноутбука. Туди немає нічого складного, спочатку ми йдемо до. Сайт - наприклад, на ASUS. Далі на сайті ми шукаємо ваш модельний ноутбук. Повне ім’я можна переглянути під корпусом на етикетці. Ми шукаємо цей ноутбук і переходимо до розділу "Драйвер". Знайдіть Bluetooth і завантажте його. Ви також можете завантажити драйвер із сайту . Пакет буде в розділі "DriverPaki (драйвери)" ".

Простий діагноз принтера
Дуже часто в роботі принтерів та МФП можуть виникати проблеми, які стандартно не усунути. Сьогодні ми розглянемо способи усунення основних проблем, як...
Pointerfocus - вдосконалений візуалізатор курсору миші
У Windows 10 ви можете збільшити розмір курсору і змінити його колір, але часто цього недостатньо, як для його візуалізації на екранних зображеннях та...
Як безпечно придбати використану відеокарту і не помилятися
Всі ми хочемо йти в ногу з часом. Ми купуємо для себе телефони, гаджети, комп’ютери. Однак останні не такі прості, адже іноді це надмірні гроші для зв...