Помилки та проблеми

Як перевстановити вікна на ноутбуці Asus? Покрокова інструкція

Як перевстановити вікна на ноутбуці Asus? Покрокова інструкція

Зміст

Windows 10 (остання операційна система Microsoft) пропонує багато вдосконалень та можливостей. Приділяючи особливу увагу взаємодії, додатках та синхронізації даних, це приносить користь не лише звичайним користувачам, але й діловим людям.

У той же час навіть така оптимізована ОС не захищена від помилок, збоїв програмного забезпечення або зловмисного програмного забезпечення. Напевно, у вас чомусь небажані обставини. Windows 10 перебуває у непридатному стані для використання, тому тепер вам потрібно перевстановити його. В іншому випадку ви, ймовірно, придбали нове обладнання або хочете перенести дані в нову систему.

Як перевстановити Windows 10 на ноутбуці

Перевстановка системи - це чудовий спосіб видалити "віруси". Як правило, Windows 10 розподіляється в комплекті з ноутбуками або сумісними пристроями, де встановлюється велика кількість програм. Вони займають місце лише на жорсткому диску і послаблюють обчислювальну потужність пристрою.

У будь -якому випадку, вам потрібно перевстановити ОС.

Що знадобиться

Для того, щоб перевстановити без збоїв важливо підготувати наступне:

Переполошення не так відрізняється від звичайної установки. Покладіть перелічені вище об'єкти в одному місці, щоб не шукати їх у майбутньому.

Вимоги до вимог Windows 10

Напевно, ви хочете встановити систему на ноутбуці/ПК без ОС або перейти з Windows 7/8.1. Незалежно від причини, вам потрібно спостерігати вимоги до Windows 10. Переконайтесь, що система відповідає мінімальним стандартам.

Система ноутбука повинна відповідати мінімальним стандартам Windows 10

В іншому випадку перевстановлення не спрацює:

Питання щодо перевстановлення

Перед встановленням у вас може виникнути кілька питань:

 1. Я оновився за допомогою Windows 7/8 безкоштовно. Чи можливо перевстановити систему?
 2. Мені все ще потрібен ключ продукту?
 3. Чи можу я все -таки повторно активувати ОС?

Якщо вам вдалося безкоштовно оновити систему до останньої версії, то ви все одно можете перевстановити її. При реєстрації Windows все ще буде розпізнаний Microsoft.

Під час активації в автономному режимі вам знадобиться лише ключ продукту. Під час підключення до мережі Windows 10 вона реєструється без вашої участі. Це не спрацює, якщо ключ не буде придбано.

Ключ активації Windows

Реактивація - також автоматичний процес. Однак якщо ви внесли зміни в обладнання, наприклад, встановіть нову материнську плату, то версія може бути недійсною.

Важливий! Перш ніж перевстановити операційну систему, переконайтеся, що ви створили резервні копії всіх файлів та даних (якщо це можливо).

Перевстановити Windows 10 з флеш -накопичувача

Раніше встановлення операційних систем проводили з диска. Зараз популярний метод, що використовує флеш -накопичувач для завантаження. Для цього вам знадобиться сумісний USB -накопичувач з оптимізованою на ньому Windows 10.

Процес перевстановлення системи вимагає прийнятого USB -накопичувача з оптимізованою на ній Windows 10

Важливо зазначити, що просто встановити Windows 10 на USB -пристрій недостатньо. Під час завантаження BIOS до фактичної установки система повинна бути підготовлена ​​та розпізнана.

Ви також можете створити інсталяційний диск, але на даний момент ми зупинимось на USB -накопичувачі.

Створення установки USB -накопичувача

Крок 1. Для початку вам потрібно буде завантажити зображення системи з сайту Microsoft. Але одного файлу ISO недостатньо. Щоб комп'ютер міг розпізнати та завантажувати систему, необхідну для створення флеш -накопичувача встановлення.

Ми завантажуємо зображення системи з сайту Microsoft, натисніть "Завантажити інструмент зараз"

Крок 2. Для цього завантажте файл ISO Windows 10, а також інструмент створення медіа Windows 10.

Крок 3. Підключіть USB -накопичувач до пристрою, який ви хочете використовувати для перевстановлення.

Підключіть USB -накопичувач до пристрою

Важливий! Переконайтесь, що флеш -накопичувач має достатньо місця (рекомендується близько 8 ГБ).

Крок 4. Запустіть інструмент створення медіа.

Важливий! Усі дані на флеш -накопичувачі будуть видалені, тому краще використовувати нову або порожню.

 1. Вам буде запропоновано кілька варіантів: один щодо оновлення, а другий - підготовка USB. Клацніть "Створіть встановлений носій (USB-пристрій Flash Memory, DVD-Disk або ISO-F)". Клацніть на "Створіть інсталяційний засіб (USB-пристрій Flash Memory, DVD-Disk або ISO-F), натисніть" Далі "
 2. Потім вирішуйте версію (64-бітну або 32-бітну) та мову системи. Ми вибираємо мову та версію програми у вікні "Архітектура" 64-бітна або 32-бітна, натисніть "Далі"
 3. Далі виберіть USB -накопичувач, підключений до комп'ютера. Після завершення процесу продукт автоматично вибирає для вас відповідні варіанти.
 4. У новому вікні виберіть пристрій "Flash пам'яті USB -пристрою". Виберіть "USB -пристрій флеш -пам'яті", натисніть "Далі"
 5. Спочатку всі файли будуть завантажені, а потім розпочнеться процес розпакування та створення завантажувальної флеш. Час завантаження часу залежить від швидкості вашого Інтернету. Процес розпакування та створення флеш -накопичувача завантаження

Настав час перевстановити Windows 10

Крок 1. Вам знадобиться завантаження з USB -перевізника. Для цього переконайтеся, що він підключений. Перезапустити (або увімкнути) систему, яку ви хочете перевстановити. Для цього перейдіть до BIOS. Щоб швидко дістатися туди натисніть клавішу F8 або одну з запропонованих пропозицій (F12, F10, F2). Як правило, його можна знайти внизу екрана. Кількість залежить від материнської плати.

Перезавантажте або запустіть систему і перейдіть до BIOS

Крок 2. Після цього екран BIOS відкриється. Знову ж таки, залежно від материнської плати та технічних характеристик обладнання, вона може дещо відрізнятися. Однак усі BIOS характеризуються загальними параметрами ядра:

Крок 3. Залежно від налаштування, ви побачите ряд варіантів. Наприклад, під час встановлення Windows 10 на абсолютно нове обладнання вас запросять ввести ключ реєстрації. Однак, оскільки ми перевстановлюємо систему, ми повинні вибрати "У мене немає ключа продукту". Активація відбудеться після встановлення ОС.

Клацніть "У мене немає ключа продукту", а потім "далі" ми приймаємо умови ліцензійної угоди та натиснули "далі"

Крок 4. Під час встановлення ви побачите кілька екранів, де вам потрібно вибрати потрібні параметри. Cogda. pоявитса вокно с Выбором Тіпауновки внасітем "Вукорчна". Це робиться тому, що ми не оновлюємось, але повністю перевстановлюємо систему.

Виберіть тип установки "вибірковий"

Крок 5. Потім ви можете вибрати основний розділ, де будуть встановлені Windows. Припустимо, ви хочете переписати та видалити всі попередні дані. Тому відформатуйте поточний розділ.

Виберіть диск, який ми хочемо встановити Windows 10, натисніть "Далі"

Крок 6. Процес установки триватиме, поки екран входу не відкриється в систему. Якщо ви створили пароль, введіть його зараз. Якщо ні, ви дістанетесь до головного робочого столу.

Процес встановлення Windows 10 ми вибираємо необхідні параметри, створюємо пароль, якщо ми хочемо або натисніть "Далі" після встановлення, Windows 10 Desktop Open Open

Крок 7. Під час підключення до Інтернету Windows 10 повинен автоматично зареєструватися. В іншому випадку вам доведеться ввести ключ продукту, коли з’явиться відповідний запит. Якщо ви вже робили це раніше, але не можете активувати систему, це означає, що вони встановили її з неправильними налаштуваннями або змінили призначене обладнання, таке як материнська плата.

Крок 8. Якщо версія Windows правильна (Pro або Home) і проблем немає, але вона ще не активується, можливо, сервери Microsoft зайняті. Щоб вирішити проблему, спробуйте перезапустити пристрій (ми рекомендуємо перевірити, чи завантаження замерзає).

Виберіть параметри для вашої системи, під час підключення Windows 10 слід автоматично зареєструватися

Крок 9. Якщо ви все ще не можете активувати Windows 10, ні через помилку, або через інше обладнання, тоді зверніться за допомогою до служби підтримки Microsoft.

Важливий! Ви також можете активувати за допомогою наступної команди командного рядка (залиште дужки): "SLMGR.Vbs/ato ". Вона перезапускає запит на активацію, запитує ключ продукту тощо.

Вітаємо! Ви успішно перевстановлювали ОС, використовуючи флеш -накопичувач як носій завантажувача.

Відео - це найпростіший спосіб перевстановити Windows 10

Доброго часу доби.

Не так давно я отримав один компактний ноутбук із скаргою на неможливість встановлення ОС Windows 10 (встановлення Windows на цьому диску було випущено. Можливо, обладнання цього комп'ютера ... "). Ну, я повинен був зрозуміти ..

Насправді проблема полягала в тому, що (я думаю, що так) пов’язано з тим, що користувач неправильно створив завантажувальний носій і намагався встановити з нього систему. Хоча я негайно зазначаю, що в деяких випадках неправильні налаштування BIOS/UEFI можуть бути винними.

У цій статті я покажу на покроковому прикладі встановлення ОС на ноутбуці Asus Zenbook UX310UA (я додам, що на багатьох ноутбуках ASUS, особливо з цих ліній, будуть подібними).

Так…

***

Встановлення Windows 10 на ноутбуці Asus

Створення завантажувального флеш -накопичувача

Для роботи потрібні утиліта Rufus та завантажувальне зображення з ОС Windows 10.

1.Руфус

Сайт: http: // rufus.Akeo.Тобто/?Locale = ru_ru

Невелика, але дуже багатофункціональна утиліта для створення завантажувальних накопичувачів. Дозволяє створювати флеш -накопичувачі для BIOS та UEFI (для дисків GPT та MBR) з різною ОС (Windows 10 підтримується!). Крім того, він абсолютно безкоштовний і підтримує російську мову.

2. ISO зображення з Windows 10

Вимоги: Зображення необхідне, розмір якого не перевищує 4 ГБ. По -друге, відкиньте відразу різні "20 в 1" - вам потрібен простий варіант, наприклад, "Home Windows 10 X64" - t.Е. Зображення має одну конкретну систему (t.Е. Не використовуйте жодного "Win 10 Home/Pro/ENT X32 + X64, 5 в 1"). У мережі є багато таких зображень ... (наприклад, ви можете завантажити на офіційному веб -сайті Microsoft).

І так, ми вставляємо флеш -накопичувач USB і запускаємо rufus (важливо! Усі дані на флеш -накопичувачі будуть видалені, тому скопіюйте все, що вам потрібно).

Далі вкажіть зображення ISO (рекомендується для встановлення вище), а потім виберіть опцію GPT для комп'ютерів з інтерфейсом UEFI (файлова система - FAT 32), "Стандартна установка Windows". Натисніть кнопку «Пуск» (Налаштування представлені на екрані нижче).

Налаштування Rufus 2.1

Оновлення з 24.01.2019 (T.до. Програма Rufus дещо оновлена, і її дизайн змінився - я дам ще один екран для версії 3.4, щоб ніхто не плутався).

Rufus - Створення флеш -накопичувача для UEFI (GPT)

Загалом, флеш -накопичувач готовий, ви можете рухатися далі ..

Доповнення!

Як створити завантажувальну флеш -накопичувач UEFI GPT з Windows 10 або чому при встановленні системи на новому ноутбуці (ПК) виникають -https: // ocompp.Інформація/Zagruzochnuyu-uefi-gpt-filshku.HTML

***

Завантажте оптимальні параметри в BioS-We-це введіть меню завантаження.

Налаштування BIOS не завжди встановлюються за замовчуванням (за замовчуванням). Тому, перш за все, я рекомендую їхати до BIOS та відновити їх.

До речі, ви можете негайно підключити завантажувальну флешку, створену на попередньому кроці. Я рекомендую підключитися до порту USB 3.1 (Установка пройде швидше, особливо якщо ваш флеш -накопичувач підтримує цей стандарт).

Підключіть флеш USB до USB 3.1 порт

Щоб увійти в BIOS, одразу після включення ноутбука (логотип компанії ASUS повинен з’явитися) натисніть клавішу F2 (бажано кілька разів, так що точно ...).

Заповідник!

На всякий випадок я даю посилання на статтю про те, як ввести BIOS на комп'ютері (або ноутбуці) - https: // ocomp.Інформація/kak-vyti-v-bios.HTML

В BIOS (UEFI) - спочатку перейдіть до Вдосконалений режим (Ключ F7) - див. Нижня частина вікна.

Вдосконалений режим

В розділі "Зберегти та вийти" Виберіть функцію "Відновити значення за замовчуванням" (Відновлення налаштувань за замовчуванням). Потім збережіть зміни - кнопка "Зберегти зміни" (Ви можете просто натиснути кнопку F10 - після чого всі зміни будуть збережених, і ноутбук перейде до перезавантаження - введіть клавішу BIOS F2 ще раз).

Відновити за замовчуванням - відновити налаштування за замовчуванням

Після відновлення налаштувань, ввівши головне вікно BIOS (UEFI), натисніть кнопку F8(Вхід до меню завантаження). У ньому ви повинні побачити наш флеш-диск, який вибирає його та натисніть кнопку ENTER.

Меню завантаження - виберіть завантажувальний носій

Далі ноутбук зобов'язаний почати встановлювати Windows-Circle, який повинен працювати в центрі екрана ..

Якщо установка не відбудеться, перевірте, чи правильно ви записали флеш -накопичувач встановлення, і встановіть налаштування UEFI.

***

Процес установки Windows 10

Перше вікно - це привітання з вибором мови (я опустив її, просто натисніть кнопку Ввести). У наступному вікні - натисніть кнопку "Встановіть".

встановити

Далі з’явиться вікно з умовами ліцензії - погодитися та натисніть "далі".

Ліцензійну угоду

У вікні з вибором опції встановлення вкажіть "Вибірковий: лише встановлення Windows (для досвідчених користувачів)".

Вибіркова установка

Далі, найважливіше вікно - це те, де диск встановлюється для встановлення Windows. Взагалі, я рекомендую зняти все, що знаходиться на диску (все, що надходить з магазину), і зробити чисту установку Windows 10.

Примітка! У деяких випадках перевстановлення ОС може бути причиною відмови від гарантійної послуги (хоча це досить рідко, але все -таки ... найчастіше гарантія надається на "залізі" та будь -яке ...).

Видалення всіх розділів на жорсткому диску

Після цього ви можете створити один розділ для всього диска та зробити в ньому встановлення (деякі рекомендують створити два розділи - один для встановлення ОС Windows, інший для даних користувачів). Якщо ви створюєте два розділи, то під Windows я рекомендую виділити місця щонайменше 100 ГБ.

У моєму випадку я просто створив один розділ на весь диск (931,5 ГБ) і натиснув "Далі".

Створення розділу для Windows

До речі, якщо на цьому кроці ви бачите помилку, що "встановити вікна на цьому диску неможливо ..." (див. Скріншот) - тоді ви, швидше за все, неправильно створили флеш -накопичувач для завантаження (див. Перша частина цієї статті). Можливо також, що ви завантажили "неправильне" зображення ISO з системою.

Неможливість встановлення

Насправді, якщо все добре, встановлення Windows повинна починатися. Тут вам просто потрібно почекати, поки я скопію файли (Якщо ви підключили флеш -накопичувач до USB 3.1 - потім зачекайте довго, 5-6 хвилин).

Копіювальні файли пройшли

Коли файли будуть скопійовані, ноутбук перезавантажиться, а установка триватиме. Перед вами з’явиться кілька Windows: але в них немає нічого цікавого, вам потрібно буде ввести ім’я користувача, встановити налаштування мережі (ви також можете пропустити всі кроки та зробити це після). Я опустив усі ці вікна, t.до. Вони не представляють практичного інтересу, і я думаю, що все впоратися з ними і незалежно ..

Заповідник! Якщо комусь потрібна повна версія з усіма кроками, то ось інструкції з встановлення Windows (загальний випадок, всі дії представлені) - https: // ocomp.Інформація/Ustanovka-Windows-10.HTML

Власне, установка завершена на цьому. Тоді ви можете почати встановлювати драйвери (у моєму випадку цього було достатньо, щоб перейти на офіційний веб -сайт для цієї сторінки: https: // www.асус.Com/ru/ноутбуки/Zenbook-classic-series-series-продукції/).

Але, чесно кажучи, на всякий випадок я також вдався до руху підсилювача та додаткових. 5 хвилин оновлювали не лише драйвери, але й усі види бібліотек: DirectX, Visual C ++, Net Framework тощо. (без входу нікуди і нічого не шукаючи).

Встановлення завершено…

***

На цьому все. Доповнення в коментарях.

хай щастить! 👣

RSS (як читати RSS)

Інші примітки:

Досить часто сучасні користувачі думають про те, як перевстановити Windows 10 на ноутбуці або на комп’ютері. Відповідь на це запитання можна знайти нижче. При правильному підході до реалізації ідеї труднощів не буде. Навіть початківець користувача впорається з завданням. Але що потрібно запам'ятати? Які поради та рекомендації допоможуть швидко змінити операційну систему?

Підготовка

Для початку кілька слів про підготовку. Це не потрібно, скоріше бажано. Думаючи про те, як перевстановити Windows 10 на ноутбуці Lenovo (і не тільки), користувач повинен щось зробити. А саме: створити резервну копію даних.

Доцільно кинути всі програми та документи, що представляють важливість для людини до знімного середовища. Ця методика допоможе уникнути втрати інформації. Крім того, він ідеально підходить для "чистого" перевстановлення ОС. Як тільки дані будуть скопійовані, ви можете подумати про те, як перевстановити Windows 10 на ноутбуці.

Можливі макети

Перш за все, ми спробуємо зрозуміти, з якими ситуаціями може зіткнутися кожен користувач. Сьогодні Windows пропонується перевстановити по -різному.

Наприклад:

Ми поговоримо про всі ці варіанти нижче. Насправді оволодіння їх простіше, ніж здається. І якщо у вас є кілька годин вільного часу на складі, встановлення ОС не спричинить жодних проблем.

Створення завантажувального флеш -накопичувача

Як перевстановити Windows 10 на ноутбуці HP? Як і у випадку з будь -яким іншим комп’ютером. Головне - мати файл завантаження з операційною системою.

Розглянемо процес створення флешки для завантаження. Для цього краще використовувати програму Rufus. Утиліта безкоштовна, її легко знайти та встановити.

Інструкції щодо створення флеш -накопичувача з Windows 10 виглядає так:

 1. Завантажте потрібну версію операційної системи. Наприклад, піратська копія. Саме це вирівнювання найчастіше зустрічається на практиці.
 2. Встановіть Rufus.
 3. Запустіть утиліту.
 4. Вставте флеш-накопичувач USB з достатньою гучністю (4-8 ГБ) у комп'ютер (в USB).
 5. Покладіть галочку біля точки "Створіть завантажувальний диск".
 6. У полі, навпаки, встановіть параметр зображення ISO.
 7. Виберіть інсталятор "Windows", завантажений заздалегідь.
 8. Вкажіть файлову систему - NTFS.
 9. Клацніть на кнопку «Пуск».

Після закінчення операції користувач матиме завантажувальну флешку з "Windows 10". Трохи пізніше ми поговоримо про те, як ним користуватися.

Завантаження диска

Тим часом ми розглянемо процедуру створення завантажувального диска з досліджуваною операційною системою. Цей сценарій використовується основною частиною користувачів. Багато хто знайомий для запуску встановлення ОС з диска, а не з флеш -пам'яті.

Потрібно діяти так:

 1. Запустити imgburn.
 2. Завантажте інсталятор "Windows 10" на комп'ютер.
 3. Вставте відкриття DVD у диск.
 4. У меню раніше згаданої утиліти натисніть "Створити ...".
 5. У полі джерела вкажіть шлях до завантаженого інсталятора.
 6. Натисніть кнопку аркушем паперу.

Готовий! Буквально через кілька хвилин користувач матиме інсталяційний диск з Windows 10. Він також може бути створений за допомогою алкоголю 120%. Сьогодні користувачі доступні величезну кількість комунальних послуг для "спалювання" дисків. Усі вони підходять для створення завантажувального файлу з операційною системою.

Встановлення BIOS

Як перевстановити "Windows 10" на ноутбуці "asus"? Це не важко зробити. Сьогодні навіть школяра зможе реалізувати ідею за лічені хвилини. Особливо, якщо у користувача вже є готовий інсталятор.

Після перелічених дій ви можете перейти до рішучих кроків. Вам потрібно налаштувати BIOS для встановлення Windows з флеш -накопичувача або диска. Як це зробити?

Потрібно діяти так:

 1. Перезавантажити комп'ютер.
 2. Натисніть кнопку DEL або іншу клавішу, відповідальну за BIOS. Це можна побачити на стартовому екрані, який з’являється відразу після включення ноутбука.
 3. Відкрийте розділ завантаження. Ви можете зробити це за допомогою підказок BIOS або з клавіатури.
 4. Клацніть на верхню точку виникаючого меню.
 5. Виберіть пріоритет читання у вікні. Це залежить від методу встановлення ОС. Наприклад, "дискотека" або USB-карта.
 6. зберегти зміни. Відповідна кнопка повинна переглянути у підказках BIOS.

Після наступних дій користувач буде повністю готовий до виконання завдання. Як перевстановити Windows 10 на ноутбуці ASUS? Відповідь була майже знайдена.

"Чиста" установка

З закінченими основними заходами підготовки. Залишається лише запустити інсталятор і завершити ініціалізацію. Щоб уникнути помилок, проблем та збоїв, рекомендується здійснити "чисту" установку з нуля.

Як це зробити? Користувач потребує:

 1. Вставте завантажувальний диск у диск/флеш у USB. Вам потрібно одне.
 2. Перезавантажити комп'ютер.
 3. Клацніть на кнопку "Наступний".
 4. Клацніть на предмет "Діагностика".
 5. Клацніть на кнопку "Повернення до початкового стану".
 6. Виберіть "Видалити все".
 7. Підтвердити дії.
 8. Клацніть на значку Windows 10.
 9. Вкажіть "лише диск, на якому встановлено Windows 10".
 10. Виберіть розділ Disk.
 11. Клацніть на кнопку "Формат". Провести процедуру з усіма розділами жорсткого диска.
 12. Вкажіть розділ диска, на якому будуть встановлені Windows.
 13. Клацніть на "Далі".

Основні дії позаду. Залишається лише чекати завершення операції. У напрямку встановлення Windows комп'ютер кілька разів перезапуститься. Це нормально.

Установка з UEFI

Ви можете діяти інакше. Наприклад, створіть операційну систему, застраховану від раптових зривів. Це буде набагато простіше відновити його, ніж у попередній версії.

Як перевстановити Windows 10 на ноутбуці? Потребую:

 1. Повторіть перші 9 кроків з попередньої інструкції.
 2. Форматуйте всі секції жорсткого диска.
 3. Виберіть основний розділ HDD. Той, на якому будуть встановлені Windows.
 4. Клацніть на кнопку "Створити".
 5. Все безкоштовне місце.
 6. Підтвердити дії.
 7. Клацніть на кнопку "Наступний".

Почнеться процес ініціалізації операційної системи. Після завершення операції буде запропоновано вибрати параметри персоналізації та налаштувати Windows для подальшої роботи. Навіть дитина впорається з цими завданнями. Уважно прочитайте інструкції на моніторі.

Оновити

Що тепер? Як перевстановити Windows 8 на "10" на ноутбуці? Це можна зробити відповідно до запропонованих інструкцій. Але сучасним користувачам набагато простіше користуватися Інтернетом та новими інструментами Microsoft. Вони допоможуть оновити ОС, починаючи від Windows 7 до "десятків".

Що потрібно для цього завдання? Посібник з оновлення виглядає так:

 1. Встановіть створення медіа Windows 10.
 2. Запустіть утиліту.
 3. Виберіть елемент "Оновлення системи".
 4. Клацніть на кнопку "Наступний".
 5. Погодьтеся з ліцензією.
 6. Встановіть параметри ініціалізації. Як правило, при оновленні за замовчуванням "встановлення Windows 10" та "Збереження персональних даних та додатків" коштує. Ви можете регулювати параметри, натиснувши на гіперпосилання "зміна".
 7. Клацніть на кнопку "Встановити".

Тепер залишається лише чекати. Швидкість установки залежить від підключення до Інтернету. Без цього це не буде працювати, щоб усвідомити ідею.

Відступ

І як перевстановити "Windows 10" на "7"? На ноутбуці чи комп’ютері - це не так важливо. Головне, що кожен користувач протягом 30 днів з дати поновлення ОС зможе повернутися до попередньої версії. Відповідно, якщо користувач мав Windows 7, він зможе відновити його. В іншому випадку відкат неможливий - лише повна "чиста" перевстановлення системи.

Інструкції з відкатів Windows 10 мають такий вигляд:

 1. Запустіть операційну систему.
 2. Перейдіть до розділу "Параметри".
 3. Клацніть на "Оновлення та безпека".
 4. Клацніть на блок "реставрація".
 5. Клацніть на "Повернення до Windows 7".
 6. Клацніть на "Почати".
 7. Вкажіть будь -яку причину відкат і складати кнопку "наступний" ".
 8. Клацніть "Повернутися до Windows 7" ще раз.

На цьому етапі дії користувача закінчуються. Комп'ютер запустить систему відкат. Почекавши трохи, користувач отримає стару версію операційної системи на комп’ютері.

Медіа -цегування та образ диска

Ми з’ясували, як перевстановити Windows 10 на ноутбуці. Використовуючи створення медіа Windows 10, користувач зможе створити зображення інсталятора. Ця методика ідеально підходить для власників ліцензованих копій.

Інструкції щодо створення зображень включають наступні моменти:

 1. Запуск створення медіа Windows 10.
 2. Вибір параметра "для іншого комп'ютера".
 3. Налаштування налаштувань запису. Раніше в комп'ютер вставляється DVD-диска або флеш-накопичувач.
 4. Клацніть на кнопку "Створити".

Як правило, просто дотримуйтесь показань на екрані. Читання "Windows" - це не найскладніше завдання. І кожен користувач може вирішити, як діяти.

Простий діагноз принтера
Дуже часто в роботі принтерів та МФП можуть виникати проблеми, які стандартно не усунути. Сьогодні ми розглянемо способи усунення основних проблем, як...
Як додати або змінити пошукову систему в браузері Microsoft Edge Chromium
Не так давно компанія Microsoft представила свою нову альтернативну версію браузера Обрізати, на основі вимаганого двигуна Хром. Спостерігач знаходить...
Ще один голосовий помічник - це розробка Facebook
Змагання незабаром Алекс, Сирі і Google Assistant зробить голосовий асистент Facebook. Компанія веде переговори з постачальниками інтелектуальних спік...