Програми та програми

Як перевстановити Windows 10 без ліцензії на чисту установку

Як перевстановити Windows 10 без ліцензії на чисту установку

Зміст

Автор: · 19.05.2019 рік

Операційна система Windows 10 може бути завантажена з офіційного веб -сайту Microsoft та встановлена ​​на комп'ютері з завантажувальною флешкою. Тоді користувач повинен активувати свою копію за допомогою ліцензійного ключа. Багато власників придбаної версії мають питання: як перевстановити Windows 10, не втрачаючи ліцензії? Ця проблема має кілька рішень, про які ми поговоримо пізніше.

Параметри реінсерізизації

Якщо ви раніше встановили копію ліцензії на персональному комп'ютері або ноутбуці самостійно, то ОС додасть дані про ваш пристрій до однієї бази даних, яка містить інформацію про всі ПК, з яких активовано Windows 10.

Друга версія перевстановлення стосується лише ноутбуків/нетбуків із попередньо встановленим Windows 10. Зазвичай всі портативні комп’ютери продаються з попередньо встановленою та активованою ОС.

Спочатку потрібно визначити версію Windows 10 та перевірити стан активації. Про це нижче.

Перевірка активації

Щоб дізнатися, чи активована система, ви повинні дотримуватися поданих інструкцій:

 1. Відкрийте "параметри". Для цього натисніть на значок "запустити" за допомогою правої кнопки миші та знайдіть відповідний рядок у меню.
 1. У вікні, що відкривається, натисніть на "Оновлення та безпеку".
 1. Далі перейдіть до підрозділу "Активація".
 1. Якщо все в порядку з активацією, а копія не потребує підтвердження, то ви побачите наступний напис:

Тепер вам потрібно з’ясувати точну версію операційної системи. Ці дані будуть потрібні при створенні завантажувального носія. У випадку стаціонарних комп’ютерів без флешки та диска ви не можете зробити. Ви знайдете інформацію про ОС так:

 1. Знову відкрийте "параметри".
 1. Тепер натисніть на розділ "Система".
 1. Перейдіть у підрозділ "про систему".
 1. У блоці інформації ви знайдете всі необхідні дані. Вам знадобиться випуск та тип системи, позначений на скріншоті.

Дивіться також: Як оновити DirectX на Windows 10: Крок -By -step Inductions

Чиста установка

Перед початком встановлення потрібно створити флеш -накопичувач завантаження. Офіційна корисність інструменту створення медіа допоможе нам у цьому. Щоб використовувати його, дотримуйтесь інструкцій:

 1. У браузері відкрийте посилання. На сторінці натисніть кнопку "Завантажити зараз".
 1. Після завантаження запустіть завантажений файл. На першому екрані прийміть ліцензійну угоду.
 1. Після виберіть другу точку та натисніть "Далі".
 1. Необхідно вирішити певну версію. Тут ви можете вибрати професійну або домашню для однієї мови, встановіть 32 або 64-бітну архітектуру. Ми згадуємо характеристики вашої ОС і поставимо точно так само. Після цього натисніть "Далі".
 1. Вікно попередження просто повідомляє, що випуски Windows повинні відповідати, інакше система вимагатиме ключа продукту. Ми погоджуємось з кнопкою "OK".
 1. Далі виберіть тип носія, на якому буде записано розподіл.
 1. У списку підключених накопичувачів виберіть правильний та почніть запис. Процес займе не більше 30 хвилин залежно від швидкості вашого Інтернету.

Тепер ви знаєте, як зробити завантажувальну флешку. Наступним кроком є ​​встановлення пріоритету завантаження в BIOS. Для цього вам потрібно перезавантажити комп'ютер і перейти до меню BIOS за допомогою гарячої клавіші (він буде вказаний на екрані завантаження) та переставити порт, в який завантажений флеш -накопичувач підключений до першого місця і вийдіть на вулицю Підтримуючи зміни.

Тепер сам процес установки:

 1. На першому екрані виберіть язик, формат часу та мову введення за замовчуванням. Щоб продовжити, натисніть на "Далі".
 1. Тепер натисніть "Встановити" (1). Зверніть увагу, що на цьому екрані є елемент "відновлення системи" (2). За допомогою його допомоги ви можете відновити продуктивність ПК і не налаштувати його знову. У вас також буде всі файли.
 1. Покладіть галочку і натисніть ще раз на "Далі".

Дивіться також: Як увімкнути Windows 10 Defender

 1. Тепер вам потрібно вибрати опцію "Вибірковий: Тільки встановлення ...".
 1. На наступному етапі вас запрошують вибрати жорсткий диск або SSD, які підключені до вашого ПК (1). Також є інструменти для форматування, ділення місця на секції тощо. D. (2). За допомогою чистої установки збережіть усі файли з системного розділу не спрацюють, тому ми рекомендуємо заздалегідь зробити резервну копію у розділі зовнішніх медіа або вторинного диска.
 1. Тепер процес встановлення операційної системи розпочнеться безпосередньо. Ця процедура не займе більше 30 хвилин. Під час встановлення комп'ютер можна перезавантажити кілька разів.

Наступним кроком є ​​початкове налаштування. Після завершення установки вийміть флеш -накопичувач для завантаження та запустіть ПК. На першому екрані ви можете повністю залишити всі налаштування за замовчуванням або встановити їх вручну.

Після завершення налаштувань Windows 10 він запропонує встановити оновлення. Потрібно домовитись, що при підключенні до сервера Microsoft копію ОС можна активувати.

Зверніть увагу, що цей метод підтримки ліцензії працює лише при встановленні точно тієї ж версії та складання ОС.

Повернення до початкового стану

Є ще одна опція відновлення Windows 10, зберігаючи особисті файли та налаштування. Для цього необхідно:

 1. Перейти в параметри ".
 1. Клацніть на розділі "Оновлення та безпека".
 1. Перейдіть до підрозділу "реставрації".
 1. Клацніть на кнопку "запустити", позначену на скріншоті.
 1. Якщо ви хочете зберегти персональні файли та налаштування ОС, тоді виберіть перший варіант, якщо ви хочете видалити всі дані - другий.
 1. Зачекайте кінця підготовчого процесу.
 1. На наступному екрані натисніть "скинути".

Після цього ПК перезавантажиться і розпочнеться процедура відновлення. Усі програми будуть видалені: Windows 10 повернеться до свого початкового стану, але особисті файли на жорсткому диску залишаться.

Перевстановлення на ноутбуці

Портативні комп’ютери з попередньо встановленою ОС мають можливість відновитись без диска або завантажувальної флеш. У таких випадках дані про ліцензію Windows 10 "пришиті" в ноутбуці BIOS, саме тому ключ зберігається.

Див. Також: Адміністратор заблокував виконання цієї програми в Windows 10: Вирішили!

Процедура запуску відновлення залежить від виробника ноутбука та версії BIOS на материнській платі. На жорсткому диску місце для системних файлів, необхідних для відновлення та перевстановки, зарезервовано. Наприклад, виробник ноутбука Lenovo використовує утиліту відновлення OneKey. За допомогою його допомоги ви можете відновити ОС за кілька кроків:

 1. Коли ви вмикаєте ПК, натисніть кнопку NOVO. Для інших виробників ця кнопка може мати іншу назву. На деяких пристроях ключ від запуску меню відновлення можна записати на початковому екрані комп'ютера.
 1. У вікні, яке з’являється, виберіть відновлення системи.
 1. Щоб почати, натисніть кнопку ENTER. Після відновлення ви отримаєте робочі Windows 10 та зберегли особисті дані.

Висновок

Якщо ви є власником ліцензійного ключа, то при повторному інстинзії Windows 10 вам не знадобиться повторна активація. Найважливішою умовою для підтримки ліцензії є встановлення ідентичної версії ОС.

Відеоінструкція

На відео детально відображається всі вказівки з цієї статті. За допомогою їхньої допомоги ви можете легко зрозуміти всі етапи встановлення і швидко перевстановити Windows 10 без повторної активації.

Магазини електроніки заповнюють нас пропозиціями придбати ноутбук із попередньо встановленим Windows 10. Це хороший бонус, але як тільки комп'ютер почне гальмувати, і потреба в чистому встановленні ОС виникне. Оскільки перевстановити Windows 10, не втрачаючи ліцензії? Ви знайдете відповідь нижче.

Існує два способи використання ПК як з "чистого листа". Розглянемо кожного детально.

Перевстановити Windows 10

Отже, перед вами - ноутбук (комп'ютер) з ліцензованим Windows 10. Природно, немає інсталяційного диска або ключа. І вони не потрібні.

У оновленні The Trighold 2 розробники реалізували корисну функцію: тепер, при першому оновленні офіційно активованої системи, фізична адреса ПК додається до однієї бази пристроїв, які пройшли перевірку аутентифікації. Т.Е. Під час перевстановлення Windows 10 потрібно пропустити етап активації, а під час першого оновлення ваша операційна кімната активується автоматично.

Увага! Ключ стосується лише подібної версії ОС. Якщо у вас було домашнє видання 32 біт, то професійна 64 -біт не активується! Покладіть лише той, який спочатку був попередньо встановлений. Ліцензія також застосовується лише до пристрою, з якого була оновлена ​​система.

Тепер ми запишемо зображення для перевізника, з якого буде встановлено Windows 10. Ви можете ознайомитись із методами створення флеш -накопичувача завантаження у статті: "Створення флеш -накопичувача Windows 10 різними способами".

Увага! Перед встановленням "чистої" системи створіть резервну копію розділів завантаження та системи. Хоча метод працює у 98% випадків, все можна обдурити. Резервна копія ще нікому не заважала.

Після того, як завантажений носій готовий, продовжуйте встановити ОС. Щоб перевстановити Windows 10:

 1. Книга з флеш -накопичувача. Перезавантажте комп'ютер і введіть меню завантаження (на більшості ноутбуків та ПК це натискає клавішу F8 або F9 на початку завантаження). Виберіть USB -пристрій завантаженого пристрою.
 2. Клацніть кнопку "Встановити" у новій формі, виберіть локалізацію та натисніть "Далі".
 3. Пропустіть вікно активації системи.
 4. Відформатуйте системний розділ (в основному диск С).
 5. Виберіть той самий розділ для встановлення та натисніть "Далі".
 6. Дотримуйтесь інструкцій інсталятора.

Після запуску та першого оновлення ваша ОС автоматично активується.

Відновлення Windows 10

Якщо у вас є ноутбук, то кожен виробник забезпечує функцію відновлення системи до початкового стану без повторного забезпечення (режим відновлення). Для цього дізнайтеся гарячий ключ, з яким відбувається вхід у режим відновлення. Наприклад, для ноутбуків HP це F11, а Samsung - F4. Більш детальна інформація про пристрій знаходиться на офіційному веб -сайті виробника комп'ютера.

Увага! Клавіші Windows 10 до Windows 7 та Windows 8 підходять для активації.1.

Я закінчую це. Тепер ви знаєте, як перевстановити Windows 10, не втрачаючи ліцензії. І не забудьте зробити резервні копії, вони знову захищають ліцензію від втрати.

Багато користувачів Windows 10 повинні були переробити систему з тих чи інших причин. Цей процес, як правило, супроводжується втратою ліцензії з необхідністю повторного підтвердження. У цій статті ми поговоримо про те, як підтримувати статус активації при перевстановленні "десятків".

Перевстановлення без втрати ліцензії

Windows 10 має три інструменти для вирішення завдання. Перший і другий дозволяють відновити систему до початкового стану та третього - виконувати чисту установку, зберігаючи активацію.

Метод 1: Фабричні налаштування

Цей метод спрацює, якщо ваш комп'ютер або ноутбук постачався з попередньо встановованим "десять", і ви самі його не встановили. Є два способи: Завантажте спеціальну утиліту з офіційного сайту та запустіть його на своєму ПК або використовуйте подібну вбудовану функцію в розділі «Оновлення та безпеки».

Детальніше: Поверніть Windows 10 до заводського стану

Метод 2: Початковий стан

Цей параметр дає аналогічний скидання до результату заводських налаштувань. Різниця полягає в тому, що це допоможе, навіть якщо система була встановлена ​​(або перевстановлена) ви вручну. Також є два сценарії: перше передбачає продуктивність операції в "Windows", а друга - робота в середовищі відновлення.

Детальніше: Відновити Windows 10 до початкового стану

Метод 3: Чиста установка

Може статися, що попередні методи не будуть доступні. Причиною цього може бути відсутність у системі файлів, необхідних для роботи описаних інструментів. У такій ситуації вам потрібно завантажити зображення встановлення з офіційного сайту та ввести його вручну. Це робиться за допомогою спеціального інструменту.

 1. Знайдіть безкоштовну флешку з розміром не менше 8 ГБ та підключіть його до комп'ютера.
 2. Ми переходимо на сторінку завантаження та натискаємо кнопку, вказану на екрані нижче.

  Перейдіть на веб -сайт Microsoft

 3. Після завантаження ми отримуємо файл із іменем "MediaCreatool1809.Exe ". Зверніть увагу, що вказана версія 1809 у вашому випадку може відрізнятися. На момент написання це було останнє видання "Десять". Ми запускаємо засіб від імені адміністратора.
 4. Ми чекаємо, коли програма установки підготується.
 5. У вікні з текстом ліцензійної угоди натисніть кнопку "Прийняти".
 6. Після чергової короткої підготовки інсталятор запитає нас, що ми хочемо зробити. Є два варіанти - оновіть або створіть установку для встановлення. Перший не підходить для нас, оскільки, вибираючи її, система залишиться в старому стані, будуть додані лише найсвіжіші оновлення. Виберіть другу точку і натисніть "Далі".
 7. Ми перевіряємо, чи відповідають ці параметри нашій системі. Якщо ні, то вийміть DAW поблизу "Використовуйте рекомендовані параметри для цього комп'ютера" і виберіть необхідні позиції у списках Drop -Down. Після налаштування натисніть "Далі".

  Див. Також: Визначте розряд Windows 10 OS

 8. Залиште предмет "USB -пристрій флеш -пам'яті" активовано та йдіть далі.
 9. Виберіть флеш -накопичувач USB у списку та перейдіть до запису.
 10. Ми чекаємо кінця процесу. Його тривалість залежить від швидкості Інтернету та продуктивності флеш -накопичувача.
 11. Після створення інсталяційного середовища необхідно завантажити з нього та встановити систему звичайним способом.

  Детальніше: Посібник з встановлення Windows 10 з накопичувачем USB-Flash або димом

Усі вищезазначені методи допоможуть вирішити проблему перевстановлення системи без ліцензії на «ралі». Рекомендації можуть не працювати, якщо Windows активовано за допомогою піратських інструментів без ключа. Ми сподіваємось, що це не ваш випадок, і все піде нормально. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Встановіть камеру Google на інструкцію смартфона
Google Camera - це відмінна програма, яка може повернути вашу ідею зйомки фотографії на мобільному телефоні. Ми говоримо вам, як встановити його на св...
ABC -UPDATE - Альтернативний менеджер повстання Windows
Незважаючи на всі вдосконалення Центру оновлення Windows, багатьом користувачам все ще недостатньо комфортно. Важко не погодитися з цим твердженням, а...
Порожнє вікно папки та параметри пошуку Як відновити доступ до налаштувань
Більшість зловмисних програм, створених сьогодні, діють або як вимагання, так і як вимагають, але є також такі віруси, метою яких є заподіяти банальну...