Вікна

Як редагувати регістр Windows на зображенні системи

Як редагувати регістр Windows на зображенні системи

Редагування реєстру - одна з найпоширеніших операцій при виконанні різних Твіков, спрямований на вдосконалення функціональності Windows. Як правило, поправки до реєстру здійснюються в робочій системі, однак, коли Windows розгортається на декількох комп'ютерах, цей метод може бути неприйнятним. Звичайно, ви можете створити набір Рег-Файли та виконайте їх злиття на кожній копії встановлених Windows, але є інший варіант.

Заздалегідь внесіть зміни до реєстру, на зображення, щоб усі Дбайки буде застосовуватися автоматично під час встановлення системи.

Для цього вам знадобиться розпаковане зображення системи, в якому вам потрібно буде знайти файл Встановити.Штук (Він розташований у каталозі джерел) і скопіюйте його в будь -яке комфортне місце (У нас є цей розділ D).

Створити на диску D Папка Кріплення, Запустіть командний рядок від імені адміністратора та встановити в папці Кріплення зображення Встановити.Штук, Використовуючи таку команду для цього:

DISM /Mount-Wim /Wimfile: D: \ Install.Wim /index: 1 /mountdir: d: \ кріплення

Примітка. Оскільки кілька видань однієї версії системи можуть бути в одному зображенні (Домашній, професійний, корпоративний тощо.D.), Безпосередньо перед встановленням, доцільно визнати його індекс (індекс). Для цього використовується команда DISM /GET-WIMINFO /WIMFILE: D: \ Install команда.штук.

Після встановлення зображення завантажте від нього необхідну відділення реєстру. Шлях у команді ключового вивантаження може бути різним залежно від того, який розділ реєстру ви збираєтеся редагувати.

Припустимо, вам потрібно отримати доступ до підрозділу Програмне забезпечення. Одразу в консолі ми Грузіїмо її разом із наступною командою:

Reg Завантажити hklm/edit d: \ mount \ windows \ system32 \ config \ програмне забезпечення

Де Редагувати - Тимчасовий підрозділ у редакторі реєстру. Після цього відкрийте редактор реєстру в робочій системі та розгорніть відділення HKEY_LOCAL_MACHINE.

Будь ласка, тепер ви можете створити та редагувати потрібні ключі. Після закінчення закрийте редактор і вивантажте розділ назад за командою Reg Unload HKLM \ Edit.

Тепер залишається лише сприяти образу зі збереженням змін. Для цього виконайте наступну команду в консолі:

DISM /unmount-wim /mountdir: d: \ mount /feem

Замініть оригінальне зображення Встановити.Штук змінив і записуйте всі файли встановлення Windows на оптичний диск, флеш -накопичувач або в ISO-зображення. Windows з відредагованим реєстром готові до встановлення.

Утиліта FSEKRIT - Створіть зашифровані текстові файли
Ніхто не стверджує, ви можете зберігати паролі у простих текстових файлах, в цьому є навіть плюс. Формат TXT Він читається всіма операційними системам...
Як повернути кнопку управління живленням на екрані входу в систему в Windows 10
У Windows 10 ви можете отримати доступ до основних функцій джерела живлення безпосередньо з входу в систему в систему, що дозволяє вимкнути або переза...
Як швидко перезапустити меню «Пуск» у Windows 10 1903
Windows 10 постачається з повністю переробленим меню запуску, поєднуючи класичні ярлики додатків із "Жити" плитки, що з'явилися в Windows 8. У версіях...