Помилки та проблеми

Як відкрити панель управління в Windows 10. Усі методи!

Як відкрити панель управління в Windows 10. Усі методи!

Зміст

Панель управління в Windows - це набір аплетів, такі як крихітні програми, які можна використовувати для налаштування різних аспектів операційної системи .

Наприклад, один аплет на панелі управління дозволяє налаштувати розмір вказівника миші, а другий - усі параметри, пов'язані зі звуком.

Інші аплетки можуть бути використані для зміни мережевих налаштувань, налаштування місця для зберігання, налаштувань дисплея та багато іншого. Ви можете бачити, що вони роблять все в нашому списку аплетів панелі управління.

Отже, перш ніж ви зможете внести будь -яку з цих змін у Windows, вам потрібно відкрити панель управління. На щастя, це зробити дуже просто - принаймні у більшості версій Windows.

Спосіб відкриття панелі управління відрізняється в різних версіях Windows. Нижче наведені кроки, де можна знайти панель управління для Windows 10, Windows 8 або Windows 8.1 та Windows 7, Windows Vista або Windows XP.

Як відкрити панель управління в Windows 10

Метод 1. Через пошук на початку

 1. ВІДЧИНЕНО Почати.
 2. Почніть входити з клавіатури Панель управління.
 3. Виберіть "Контроль" зі списку.

Метод 2. Виконайте через вікно

 1. Відкрийте команду Виконувати. Для цього натисніть кнопку alt+r клавіш.
 2. Введіть текст  КОНТРОЛЬ
 3. Клацати добре або Увійти.

Метод 3. Через командний рядок

 1. Запустіть командний рядок. Для цього в пошуку введіть CMD. Або через команду для виконання (alt+r) введіть CMD І натисніть ОК.
 2. Введіть текст  КОНТРОЛЬ
 3. Клацніть Enter.

Метод 4. Через диспетчер

 1. Запустіть менеджера завдань. Це можна зробити за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Shift+ESC
 2. Якщо ви відкрили мінімізовану версію, натисніть "Читати далі".
 3. У верхньому меню виберіть Файл> Почніть нове завдання.
 4. Введіть текст  КОНТРОЛЬ
 5. Клацніть ОК.

Як відкрити панель управління в Windows 8 або 8.1

На жаль, Microsoft зробила доступ до панелі управління в Windows 8. Вони є Мало Спрощений у Windows 8.1, але все ще занадто складний.

 1. Перебуваючи на початковому екрані, намалюйте палець вгору, щоб перейти на екран заявки. За допомогою миші натисніть значок стрілки вниз, щоб відкрити той самий екран.

  До оновлення Windows 8.1 -й екран можна отримати за допомогою пальця вгору в нижній частині екрана, або ви можете натиснути на праву кнопку миші в будь -якому місці та вибрати "Всі програми " .

  Якщо ви використовуєте клавіатуру, мітка Win + x викликає меню користувача Power, яке має посилання на панель управління. У Windows 8.1 Ви також можете натиснути кнопку "запустити", щоб зателефонувати цьому зручному меню швидкого доступу.

 2. На екрані програми намалюйте палець або прокрутіть праворуч і знайдіть категорію "Система WindowsЩо.
 3. Оберіть Панель управління.

Windows 8 перейде на робочий стіл та відкриє панель управління.

Як і в більшості версій Windows, представлення "Категорія " Це представлення за замовчуванням для панелі управління в Windows 8, але ми рекомендуємо змінити його на більш просте управління продуктивністю "Маленькі іконки " або "Великі значки " . Для цього виберіть " Категорія " У меню у верхній частині панелі управління, а потім виберіть значок.

Як відкрити панель управління в Windows 7, Vista або XP

 1. Натисніть кнопку "Почати " (Windows 7 або Vista) або "Почати " (Windows XP).
 2. Оберіть Панель управління Зі списку в правильному полі.

Windows 7 або Vista: Якщо ви не бачите Панель управління c Список, посилання можна відключити як частину налаштувань "запустити". Натомість введіть КОНТРОЛЬ У полі пошуку в нижній частині меню "Почати", а потім натисніть "Панель управління", Коли він відображається у списку вище.

Windows XP: Якщо ви не бачите варіанту " Панель управління", Меню «Пуск» можна встановити на «Класиці», або посилання можна відключити як частину налаштувань. Спробуйте "Почати " > "Налаштування" > "Панель управління" Або зробити це КОНТРОЛЬ З поля "виконувати".

У всіх трьох версіях Windows згруповане представлення відображається за замовчуванням, але не згрупована продуктивність забезпечує всі індивідуальні аплети, полегшуючи їх пошук та використання.

Шляхи відкриття

Щоб знайти панель управління в Windows 10, ви можете використовувати один із трьох способів, представлених нижче.

Використання швидкого пошуку

У новому Windows 10 тепер вам не потрібно пам’ятати про розташування додатків та послуг, просто використовуйте інтегрований пошук. Наприклад, потрібно викликати "панель управління":

 1. Запустіть побудований пошук, натиснувши піктограму у вигляді лупи біля кнопки запуску.
 2. Введіть "Панель управління" у пошуковій лінії, і вона з’явиться в видачі.

Використовуючи меню "START"

Ви можете піти іншим шляхом:

 1. Натисніть кнопку "запустити" та відкрийте список "Всі програми".
 2. Знайдіть та відкрийте розділ "офіс".
 3. Клацніть на посилання "Панель управління".

Порада! Є ще один, швидший спосіб, який передбачає використання кнопки запуску - натисніть на неї правою кнопкою та в меню, що з’явиться, виберіть елемент "Панель керування".

Використовуючи меню "виконувати"

Також "Панель управління" відкривається за допомогою універсального меню "Виконайте":

 1. Натисніть на поєднання клавіші виграшу та R.
 2. У вікні, яке з’являється, введіть "управління" та натисніть "ОК".

Виправлення значка на панелі робочого столу або панелі завдань

Якщо ви дуже часто використовуєте "панель управління", тоді принесіть його піктограму на робочий стіл або зафіксуйте його на панелі завдань. Ці операції виконуються по -різному, але один ефект - це один - ви отримаєте швидкий доступ до системних налаштувань.

Робочий стіл

Приведення піктограми до робочого столу:

 1. Натисніть праву кнопку на безкоштовному місці на робочому столі та відкрийте розділ "Персоналізація".
 2. Перейдіть на вкладку "Тема" та відкрийте "Параметри значка".
 3. Покладіть позначку біля точки "Панель управління" і натисніть кнопку ОК ".

 Панель управління буде закріплена на робочому столі разом з кошику та іншими необхідними піктограмами. Видаліть його, якщо ви хочете зняти його, тоді вам потрібно зайти в параметри піктограм і просто зняти позначку.

Панель задач

Кріплення піктограми на панелі завдань:

 1. Розгорніть меню "Почати".
 2. Знайдіть серед програм сервісу "Панель управління".
 3. Клацніть на ньому правою кнопкою та виберіть опцію "Виправити на панелі завдань".

Порада! Таким же чином ви можете додати плитку "Панель керування" для початкового екрану.

На відео показано 6 способів відкрити панель управління.

Висновок

Ми з’ясували, де знаходиться "панель управління" у Windows 10, хоча розробники Microsoft і приховували потрібну значок від користувачів. Якщо вам часто доводиться звертатися до інструментів управління, рекомендується вивести піктограму на робочий стіл - це найзручніший спосіб мати постійний доступ до інструментів, що дозволяє налаштувати операцію операційної системи.

Операційна система Windows 10 знову з’явилася меню «Пуск», майже те саме, що і в Windows 7. Але, на відміну від Windows 7 у меню «Пуск», тепер немає елемента «Панель управління». Тому багато користувачів, які перемикали Windows 7 на Windows 10, зацікавлені в тому, як відкрити панель управління в Windows 10.

У операційній системі Windows 10 ви можете відкрити панель управління кількома способами. Найпростіший спосіб - натиснути кнопку запуску в нижньому правому куті робочого столу правою кнопкою миші. Після правої клацання відкриється велике контекстне меню, з яким ви можете отримати доступ до багатьох системних утиліт та інструментів. Тут ви можете відкрити панель управління.

Якщо попередній здається вам незручним, то ви можете додати меню "Панель управління" у меню "Пуск". Для цього натисніть кнопкою правої миші на порожньому місці на панелі завдань та виберіть "Властивості".

Після цього ви відкриєте вікно "Властивості панелі завдань та меню" Пуск ". Тут потрібно перейти на вкладку "Пуск меню".

На вкладці "Пуск меню" натисніть кнопку "Налаштування".

Після цього відкриється вікно "start". Тут вам потрібно встановити галочку навпроти функції "Панель управління" та закрити всі вікна, натиснувши кнопку "OK"

Після цього меню «Пуск» має з’явитися пункт «Панель управління».

Ви також можете використовувати панель пошуку в меню «Пуск». Для цього відкрийте меню «Пуск» та введіть фразу «панель управління» у рядку пошуку. Після цього панель управління з’явиться у верхній частині результатів пошуку.

Ще один спосіб відкрити панель управління в Windows 10 - це меню "Виконати" ". Клацніть комбінацію ключів Windows-R, щоб відкрити меню "Виконайте". Після цього введіть команду "Панель управління" у рядок, який з’являється, і натисніть клавішу введення.

Ви також можете використовувати команду "управління", вона також відкриє панель управління.

Подивіться також

Найкращі аудіо перетворювачі для комп'ютера
Кожен медіа -файл має певне розширення: .mp3, .M4A, .AAC, .Огг тощо. Для роботи з ними необхідні спеціальні програми під назвою Audio Converters. Ми п...
Помилка Opanki в Google Chrome
Google Chrome відрізняється від інших браузерів зі стабільністю та швидкістю завантаження сторінок. Але в ньому іноді є якісь помилки, і одна з них - ...
Як підключити USB -модем до маршрутизатора та налаштувати Інтернет
У більшості випадків, під час підключення USB-модемів до маршрутизаторів Wi-Fi, підключення до Інтернету працює автоматично. Залишається лише налаштув...