Драйвери та плагіни

Як відключити захисник Windows 10 вручну та через командний рядок?

Як відключити захисник Windows 10 вручну та через командний рядок?

Зміст

Оригінальний автор: Мауро Гукулак

Windows 10 має вбудований антивірус Захисник Windows ("Windows Defender"), який захищає комп'ютер та дані від небажаних програм: віруси, шпигунські програми, розбійні програми та багато інших типів шкідливих програм та дій хакерів. І хоча побудованого рішення для захисту достатньо для більшості користувачів, є ситуації, в яких ви можете не використовувати цю програму. Наприклад, якщо ви налаштовуєте пристрій, який не перейде в мережу; Якщо вам потрібно виконати завдання, яке заблоковано цією програмою; Якщо вам потрібно відповідати вимогам політики безпеки вашої організації. Єдина проблема полягає в тому, що ви не зможете повністю видалити або відключити захисник Windows - ця система глибоко інтегрована в Windows 10. Однак є кілька об'їзних треків, з якими ви можете вимкнути антивірус - це використання локальної групової політики, реєстру чи налаштувань Windows у розділі безпеки (тимчасово).

Як відключити захисник Windows через налаштування безпеки Windows

Якщо вам потрібно виконати певне завдання, і вам не потрібно повністю вимикати захисника, ви можете це зробити тимчасово. Для цього, шукаючи кнопку «Пуск», знайдіть центр безпеки безпеки Windows Defender та виберіть у ній «Захист від вірусів та загроз». Там перейдіть до розділу "Параметри захисту від вірусів та інших загроз" та натисніть на перемикач "Захист у режимі реального часу". Після цього антивірус вимкне захист комп'ютера в режимі реального часу, що дозволить вам встановити програми або виконати певне завдання, яке вам не було доступно через те, що антивірус заблокував необхідні дії. Щоб знову ввімкнути захист у режимі реального часу, перезапустіть комп'ютер або повторно проведіть усі етапи налаштувань, але на останньому кроці увімкніть перемикач. Це рішення не є постійним, але найкраще для відключення антивірусу Windows 10 для виконання певного завдання.

Як відключити захисника Windows через групову політику

У версіях Windows 10 Pro та Enterprise редактор локальних групових політик доступний вам, де ви можете назавжди відключити захисника наступним.MSC. Відкриється політичний редактор. Перехрестіть наступний шлях: Конфігурація комп'ютера> Адміністративні шаблони> Компоненти Windows> Програма антивірусу "Windows Defender". Подвійний натискання Відкрийте "Вимкніть антивірусну програму" Windows Defender "". Виберіть налаштування "Інклюзивна", щоб увімкнути цю опцію, і, відповідно, Defender відключається. Клацніть ОК і перезапустіть комп'ютер. Після цього антивірус назавжди відключить ваш пристрій. Але ви помітите, що піктограма з щитом залишиться на панелі завдань - це повинно бути, оскільки ця піктограма належить до програми безпеки Windows, а не до самого антивірусу. Якщо ви передумаєте, ви завжди можете знову ввімкнути захисника, повторюючи ці кроки, і на останньому кроці, вибравши опцію "не встановити", після чого вам потрібно буде знову перезапустити комп'ютер.

Як відключити захисника Windows через реєстр

Якщо у вас немає доступу до редактора політик, або у вас встановлено домашній Windows 10, ви можете редагувати регістр Windows, тим самим вимкнувши захисника. Я нагадую, що редагування реєстру є ризикованим, і помилки в цьому випадку можуть спричинити непоправну шкоду поточній встановленій копії Windows. Краще зробити резервну копію системи перед початком редагування. Щоб повністю вимкнути захист через регістр, запустіть програму Regedit за допомогою кнопки «запуск», і перейдіть до неї уздовж наступного шляху: Hokey_local_machinesoftwropliceSomicrosoftWindows Defender: Цей шлях може бути накопичений та вставлений у цільовий запас редакції реєстру реєстру. Потім натисніть на клавішу (каталог) Windows Defender з правильним клавішею, виберіть значення "Нове" та DWORD (32-бітне) значення. Що таке новий ключ DisableAntispyware та натисніть "Введіть". Потім відкрийте ключ редактора з подвійним клацанням і встановіть для нього значення 1. Клацніть ОК і перезапустіть комп'ютер. Після цього захисник Windows більше не захистить вашу систему. Якщо ви хочете скасувати ці зміни, повторіть усі кроки, але в кінці видалити цей ключ або призначити його значення 0.

Рекомендації

Незважаючи на наявність декількох методів захисника Windows, ми взагалі не рекомендуємо використовувати комп'ютер без антивірусних програм. Однак ви можете зіткнутися з ситуаціями, в яких відключення цієї функції буде найкращим варіантом. І якщо ви встановите сторонній анти-HIVUS-програму, вам не потрібно вимикати захисника вручну, оскільки під час встановлення він автоматично вимикається.

Windows Defender (або Windows Defender) - вбудований -in в останніх версіях антивірусної ОС від Microsoft - Windows 10 та 8 (8.1). Він працює за замовчуванням, поки ви не встановите будь-який сторонній антивірус (і при встановленні сучасні антивіруси вимикають захисник Windows. Правда, нещодавно - не всі) і надає, хоча і не ідеальний, але захист від вірусів та шкідливих програм (хоча останні тести свідчать про те, що він став набагато кращим, ніж це було). См. Також: Як увімкнути Windows 10 Defender (якщо він пише, що ця програма відключена груповою політикою).

У цих інструкціях -крок -кроці -опис того, як відключити захисник Windows 10 та Windows 8.1, декількома способами, а також як це ввімкнути, якщо це необхідно. Це може знадобитися в деяких випадках, коли вбудований антивірус не дозволяє встановлювати програму чи гру, вважаючи їх шкідливими та, можливо, в інших ситуаціях. По -перше, був описаний метод відключення в останніх версіях Windows 10 - 1903, 1809 та 1803, а потім у попередніх версіях Windows 10, 8 8.1 і 8. Також наприкінці керівництва наведені альтернативні способи вимкнення (а не системними інструментами). Примітка. Можливо, буде більш розумним додати файл або папку до винятку від Windows 10. Це також може бути корисним: найкращий антивірус для Windows 10.

Як відключити захисник Windows 10

В останніх версіях Windows 10 відключення захисника Windows дещо змінився порівняно з попередніми версіями. Як і раніше, відключення можливе за допомогою параметрів (але в цьому випадку вбудований -in антивірус відключений лише тимчасово) або використовує редактор локальної групової політики (лише для Windows 10 Pro та Enterprise) або редактор реєстру) або редактор реєстру).

Тимчасове відключення вбудованого антивірусу Windows 10, встановивши параметри

Якщо вам не потрібно повного відключення захисника, але вам потрібно лише тимчасово вимкнути його, щоб встановити будь -яку програму, ви можете зробити це наступним чином:

 1. Перейдіть до Центру безпеки Windows Defender. Це можна зробити двічі, натиснувши захисника в значку сповіщення в нижній частині правого права та вибравши "відкрити" або в параметрах - оновлення та безпека - кнопка Windows - кнопка "Відкрийте центр безпеки захисника Windows".
 2. У центрі безпеки виберіть сторінку налаштувань Windows Defender - «Захист від вірусів та загроз» (значок із зображенням щита), а потім натисніть «Управління налаштуваннями» у розділі «Параметри захисту від вірусів та інших загроз».
 3. Від'єднайте "Захист у режимі реального часу" та "Хмарний захист". 

У цьому випадку захисник Windows буде відключений лише на деякий час, і в майбутньому система знову використовуватиме її. Також не забувайте про можливість додавання програми у виключенні захисника. Якщо вам потрібно повністю вимкнути його, це потрібно буде використовувати наступні методи.

Примітка. При використанні описаних наступних методів можливість налаштування роботи захисника Windows у параметрах стане неактивною (поки ви не повернете значення значень за замовчуванням, змінених у редакторі).

Відключення захисників Windows 10 у редакторі місцевої групової політики

Цей метод підходить лише для редакційних офісів Windows 10, є професійним та корпоративним, якщо у вас є будинок - у наступному розділі інструкцій - це спосіб використання редактора реєстру.

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі та введіть Gpedit.MSC
 2. У редакторі місцевої групової політики перейдіть до розділу "Конфігурація комп'ютера" - "Адміністративні шаблони" - "Компоненти Windows" - "Програма антивірусної програми" Windows ". 
 3. Двічі натисніть на параметр "Вимкніть програму антивірусної програми Windows Defender" і виберіть "Turn" (ось як - "Увімкнути" вимкне антивірус). 
 4. Аналогічно, відключіть параметри "дозволити запуск захисту від шкідливих програм" та "дозволити постійну роботу захисту від шкідливих програм" (встановіть "відключений").
 5. Перейдіть до підрозділу "Захист у режимі реального часу", двічі натисніть на параметр "Вимкніть у режимі реального часу" та встановіть "разом".
 6. Крім того, відключіть параметр "Перевірте всі завантажені файли та інвестиції" (тут слід встановити "вимкнено").
 7. У підрозділі "Maps" вимкніть усі параметри, окрім "SEND SAMPLES FILE".
 8. Для параметра "Надіслати зразки файлу, якщо вам потрібен подальший аналіз" Встановіть "включно", і не надсилайте "ніколи не надсилати" внизу ліворуч (у тих же налаштуваннях вікна). 

Однак в останніх версіях Windows 10 цього недостатньо, додатково потрібно відключити службу Windows Defender, і він не буде працювати, щоб це зробити в Послугах. Про те, як саме він вимкнено - у відповідному розділі відразу після наступного методу.

Як повністю вимкнути захисник Windows 10 за допомогою редактора реєстру

Параметри, налаштовані в редакторі місцевої групової політики. Дуже важлива примітка: Остання версія Windows 10 не дозволяє змінювати вказані параметри реєстру, поки ви не вимкнете захисник Windows 10 в параметрах, як описано в першому розділі інструкцій. У цьому випадку необхідно вимкнути предмет і Захист від підробки У тому ж розділі параметра.

Процедура буде такою (Примітка: За відсутності деяких із зазначених розділів ви можете створити їх, натиснувши клацання правою кнопкою миші вздовж «папки», яка знаходиться на рівні вище, і вибравши потрібну точку в контексті Меню):

 1. Натисніть клавіші Win+R, введіть Регедіт І натисніть кнопку Enter.
 2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу
  Hkey_local_machinesoftwarepolicismorosoftwindes defender
 3. У правій частині редактора реєстру натисніть з правою кнопкою миші, виберіть параметр "Створити" - "DWORD 32 BITS" (навіть якщо у вас є 64 -бітна система) і встановіть назву параметра DisableAntispyware 
 4. Після створення параметра натисніть його двічі та встановіть значення 1.
 5. Створіть там параметри AllowfastServicestartup і Служба - Їх значення повинно бути 0 (нуль, встановлено за замовчуванням).
 6. У розділі Windows Defender виберіть підрозділ захисту в режимі реального часу (або створіть його) та створіть параметри з іменами в ньому Disbleooavprotection і Відключення 
 7. Клацніть на кожному з цих параметрів і встановіть значення 1.
 8. У розділі Windows Defender Створіть підрозділ Spynet, створіть у ньому параметри DWORD32 з іменами Disablockatfirstseen (Значення 1), Місцеві сетінговіру (Значення 0), Submitsamplesconsent (Значення 2). Ця дія вимикає перевірку в хмарі та блокуючи невідомі програми.

Вони закінчили це, але не поспішайте закрити редактор реєстру: щоб завершити захисника, вам також потрібно вимкнути службу, що відповідає йому.

Сервіс відключає антивірусну програму Windows Defender Program

На закінчення, потрібно відключити послугу програми антивірусу Windows та зробити це в послугах.MSC не буде працювати. Відключення можливе в наступному методі:

 1. Перейдіть до редактора реєстру (Win+R Keys, введіть Regedit) та перейдіть до розділу
  HKEY_LOCAL_MACHINISYSYSTRORENROLSETSERVICESWINDEFEND
 2. Клацніть на параметрі запуску на правій панелі редактора реєстру та встановіть значення 4. 
 3. Застосуйте налаштування, закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер.

Готовий, тепер захисник Windows 10 не буде працювати.

Крім того: в останніх оновленнях Windows 10 значок захисника за замовчуванням відображається за замовчуванням у полі сповіщення панелі завдань. Ви можете вимкнути його, перейшовши до менеджера завдань (за допомогою правої кнопки кнопки кнопки на кнопку «Пуск»), увімкнувши детальний перегляд та вимкнувши значок сповіщення Windows Defender на вкладці «Автомобіль».

При наступному перезавантаженні значок не відображатиметься (проте, захисник буде продовжувати працювати, якщо її не вимкнути описані методи). Щоб позбутися повідомлення про те, що захист від вірусів вимкнено, використовуйте інструкції: захист від вірусів та загроз - як відключити повідомлення.

Як відключити Windows 10 Defender - відеоінструкція

Через те, що описана дія в Windows 10 не є настільки елементарною, я також пропоную переглянути відео, яке показує два способи відключення захисника Windows 10.

Відключення Windows 10 Defender за допомогою безкоштовних програм

Існує багато безкоштовних програм, які дозволяють, серед іншого, відключити захисника Windows 10, серед них можна зазначити:

 1. Winaero Tweker - безкоштовна програма для налаштування параметрів Windows 10. Відключення захисника доступний у розділі Windows Defender. Про функції програми та де її завантажити: Налаштування та оптимізація Windows 10 у Tweaker Winaero. 
 2. O&O Shutup 10 - це ще одна безкоштовна утиліта для налаштування поведінки ОС, де такий варіант доступний. 
 3. Дискітна корисність++
 4. Виграйте оновлення інвалідів. Програма була створена для відключення автоматичних оновлень Windows 10, але може вимкнути (і, що важливо - увімкнути) та інші функції, включаючи захисника та брандмауер. Ви можете побачити офіційний веб -сайт програми на скріншоті нижче.

Еще один вариант - использование утилиты Destroy Windows 10 Spying или DWS, основная цель которой - отключение функций слежения в ОС, но, в настройках программы, если вкючить расширенный режим, вы можете также отключить и Защитник Windows (впрочем, он отключается в этой программе и за замовчуванням).

Відключення Windows 10 Defender попередніх версій та Windows 8.1

Необхідні дії для вимкнення захисника Windows будуть відрізнятися в останніх двох версіях операційної системи від Microsoft. У загальному випадку достатньо почати з наступних кроків в обох ОС (але для Windows 10 захисник дещо складніший, тоді він буде детально описаний).

Перейдіть на панель управління: найпростіший і найшвидший спосіб для цього буде правою кнопкою миші на кнопці "запустити" та вибором відповідного пункту меню.

У панелі управління, що перемикається на тип "піктограми" (у точці "Перегляд" праворуч) виберіть "Windows Defender".

Основне вікно захисника Windows запуститься (якщо ви побачите повідомлення про те, що "програма відключена і не контролює комп'ютер", то, швидше за все, у вас просто інший антивірус). Залежно від того, яка версія ОС у вас є, виконайте наступні кроки.

Windows 10

Стандартний спосіб (який не зовсім працює) відключений захисником Windows 10, виглядає так:

 1. Перейдіть до "Параметри" -"Параметри" (значок з передачею) -"Оновлення та безпека" -"Windows Defender"
 2. Від'єднайте предмет "Захист у режимі реального часу". 

Як результат, захист буде відключений, але лише на деякий час: приблизно через 15 хвилин він знову увімкнеться.

Якщо цей варіант не підходить для нас, тобто способи повністю і назавжди вимкнути захисника Windows 10 двома способами - використовуючи редактор місцевої групової політики або редактор реєстру. Метод з редактором місцевої групової політики не підходить для Home Windows 10.

Для відключення за допомогою редактора місцевої групової політики:

 1. Натисніть клавіші Win+R і введіть GPEDIT.MSC у вікні "виконати". 
 2. Перейдіть до конфігурації комп'ютера - Адміністративні шаблони - Компоненти Windows - Програма антивірусної програми Windows Defender (Windows 10 - 1703 - Захист кінцевої точки).
 3. У правій частині редактора локальної групової політики двічі клацніть на елемент, вимкніть антивірусну програму Windows (раніше -зворотній захист від кінцевої точки).
 4. Встановіть "включно" для цього параметра, якщо вам потрібно вимкнути захисник, натисніть кнопку ОК і залиште редактор (на екрані нижче параметра називається вимкнути захисник Windows, тобто його ім'я в ранніх версіях Windows 10. Тепер - вимкніть антивірусну програму або вимкніть захист кінцевої точки).

Як результат, служба захисників Windows 10 буде припинена (t.Е. Це буде повністю відключено), і коли ви спробуєте запустити захисник Windows 10, ви побачите про це повідомлення.

Ви також можете виконати ті самі дії за допомогою редактора реєстру:

 1. Перейдіть до редактора реєстру (Win+R Keys, введіть Regedit)
 2. Перейдіть до розділу Реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE Програмне забезпечення Політика Microsoft Windows Defender
 3. Створіть параметр DWORD з назвою DisableAntispyware (якщо він відсутній у цьому розділі).
 4. Встановіть значення 0 для цього параметра, щоб захисник Windows увімкнув або 1, якщо вам потрібно відключити його. 

Готовий, тепер, якщо вбудований антивірус від Microsoft вас турбує, то лише сповіщення про те, що він відключений. У той же час, перед першим перезавантаженням комп'ютера, у полі сповіщень панелі завдань ви побачите значок захисника (після перезавантаження воно зникне). Також буде повідомлення про те, що захист від вірусів відключений. Щоб видалити ці сповіщення, натисніть на нього, після чого в наступному вікні натисніть "Не отримайте більше сповіщень про антивірусну захист"

Якщо вбудований антивірус не відбувається, то є опис способів відключення захисника Windows 10 за допомогою безкоштовних програм для цих цілей.

Windows 8.1

Від'єднання захисників Windows 8.1 набагато простіше, ніж у попередній версії. Все, що тобі потрібно, це:

 1. Перейдіть на панель управління - Windows Defender.
 2. Відкрийте вкладку "Параметри", а потім елемент "адміністратор". 
 3. Видаліть позначку "Увімкніть програму"

Як результат, ви побачите повідомлення про те, що програма відключена і не спостерігає за комп’ютером - те, що нам потрібно.

Відключення Windows Defender за допомогою командного рядка або PowerShell

Ще один спосіб вимкнути захисника Windows 10 (хоча і не назавжди, а лише тимчасово - а також при використанні параметрів) - використання команди PowerShell. Windows PowerShell повинен бути запущений від імені адміністратора, що можна здійснити за допомогою пошуку на панелі завдань, а потім контекстного меню за правою кнопкою миші миші.

У вікні PowerShell введіть команду

Set -mppreference -disablelealtimememonitoring $ true

Відразу після його впровадження захист у режимі реального часу буде відключено.

Щоб використовувати ту саму команду командного рядка (також запущений від імені адміністратора), просто введіть PowerShell і закрутиться перед текстом команди.

Відключення сповіщення "включення захисту від вірусів"

Якщо після дії щодо вимкнення захисника Windows 10, повідомлення "включення захисту від вірусів. Захист вірусу вимкнено ", а потім, щоб видалити це повідомлення, ви можете зробити наступні кроки:

 1. Шукаючи панель завдань, перейдіть до Центру безпеки та обслуговування (або знайдіть цей елемент на панелі управління).
 2. У розділі "Безпека" натисніть НЕ ОБОВ'ЯЗКУЙТЕ більше повідомлень на тему антивірусного захисту ". 

Готові, в майбутньому вам не доведеться бачити звіти про те, що захисник Windows відключений.

Windows Defender записує додаток (як увімкнути)

ОНОВЛЕННЯ: Підготовлено оновлені та більш повні інструкції на цю тему: Як увімкнути Windows 10 Defender. Однак якщо у вас встановлено Windows 8 або 8.1, використовуйте описані пізніше кроки.

Якщо на вході на панель управління та виборі точки захисника Windows, ви бачите повідомлення про те, що програма відключена і не спостерігає за комп’ютером, це може вказувати на дві речі:

 1. Захисник Windows відключений, оскільки на комп’ютері встановлено інший антивірус. У цьому випадку нічого не варто зробити - після зняття третьої партії антивірусної програми автоматично увімкнеться.
 2. Ви самі вимкнули захисника Windows або його вимкнули з будь -якої причини, тут ви можете ввімкнути його.

У Windows 10 ви можете просто натиснути на відповідне повідомлення у полі сповіщень, щоб увімкнути захисник Windows - решта системи зробить для вас все для вас. За винятком справи, коли ви використовували редактор локальної групової політики або редактор реєстру (у цьому випадку слід зробити зворотну операцію, щоб увімкнути захисника).

Для того, щоб увімкнути Windows 8 Defender.1, перейдіть до центру підтримки (клацніть правою кнопкою миші на "прапор" у полі сповіщення). Швидше за все, ви побачите два повідомлення: той захист від програм шпигунів та небажаних програм вимкнено, а захист від вірусів вимикається. Просто натисніть "Увімкніть зараз", щоб захисник Windows запустився знову.

Насправді, захисник Windows - це той самий антивірус, лише якщо ви не враховуєте вартість самої операційної системи. То навіщо вимкнути його, якщо він виконує такі корисні функції, вам не потрібно платити додатково та встановлювати його окремо?

Справа в тому, що захисник Windows виконує лише Основний захист комп'ютер. Антивіруси третій розробників набагато краще справляються із захистом ПК. Ви можете перевірити це самостійно, подивившись, яке місце є захисником відповідно до лабораторних досліджень AV-тесту (.

З іншого боку, якщо ви є "старанним" користувачем комп'ютера та Інтернету, не переходите на підозрілі сайти, не завантажуйте і не використовуйте програмне забезпечення для піратів, використовуйте лише перевірені носії інформації, то захисник Windows 10 буде достатньо для забезпечення мінімальної безпеки.

Але повернутися до основної теми статті. Як вимкнути захисник Windows 10?

Перш за все, слід зазначити, що захисник Він сам автоматично вимикається Під час встановлення додаткового антивірусного програмного забезпечення за умови, що система правильно розпізнає третім розробником.

Далі ми розглядаємо варіант, який я навмисно не включив у загальний список методів деактивації захисника. Справа в тому, що він має лише тимчасову дію. Через деякий час або після перезавантаження комп'ютера захисник знову перейде в робочий стан. Це особливість Windows 10. У Windows 8.1 Цей метод може бути повністю відключений вбудованим антивірусом.

 1. Відкрийте параметри комп'ютера (Windows + i).
 2. Перейдіть до розділу "Оновлення та безпекаЩо.
 3. Виберіть "Захисник Windows"У меню зліва.
 4. Від'єднайте параметр "Захист в реальному часіЩо

Тепер розглянемо методи, які повністю вимикають захисника.

Від'єднання захисників Windows 10 назавжди

Метод 1 - через реєстр

1. Відкрийте вікно "Виконувати"(Windows +R), введіть команду Регедіт та натисніть "добреЩо.

2. Перейдіть до наступної гілки реєстру:

Hkey_local_machinesoftwarepolicismorosoftwindes defender

3. Клацніть правою кнопкою миші з подряпин ліворуч і створіть параметр DWORD (32 біти) із іменем DisableAntispyware.

чотири. Подвійно -клікти новоствореного параметра шляхом подвійного клацання, призначте його до значення 1 та натисніть "добреЩо.

Тепер ви можете закрити редактор реєстру та перевірити дію цього методу за допомогою комп'ютерних параметрів. Там ви можете переконатися, що всі налаштування, пов'язані з захисником, стали неактивними. Ви також можете спробувати запустити вбудований антивірус, натиснувши посилання в самому дні "Відкрийте захисник WindowsЩо.

Як результат, ви отримаєте повідомлення про те, що захисник Windows 10 відключається груповою політикою.

Якщо ви хочете знову активувати відключений захисник Windows 10, то достатньо видалити параметр DisableanTispyware або змінити його значення на 0.

Метод 2 - Використання редактора місцевої групової політики

1. Запустіть команду Gpedit.MSC через вікно "Виконувати"(Windows + R).

2. Перейдіть до наступного розділу:

Конфігурація комп'ютера -> Адміністративні шаблони -> Компоненти Windows -> Захист кінцевої точки

! У деяких версіях (зборах) Windows 10 цей розділ можна назвати Захисник Windows або Захисник Windows.

3. У цьому розділі зліва знайдіть предмет "Вимкніть захист кінцевої точки"І відкрийте його.

чотири. Активуйте цей параметр, як показано на зображенні нижче, і натисніть "добреЩо.

Закрийте редактор групової політики, і ви можете, як і в першому методі, перевірити, чи захисник відключився.

Якщо вам потрібно увімкнути захисник Windows, виконайте всі описані вище дії та призначити параметр значення "Не заданоЩо. У цьому випадку для активації вбудованого антивірусу -перезавантаження може знадобитися.

Метод 3 - Програма NodeFender

Якщо описані вище методи не допомогли, ви можете спробувати утиліти, спеціально створені для відключення захисника Windows. Один із них є Нодефендер.

Увага! Використовуйте цей метод лише в крайньому випадку. Програми такого плану офіційно не підтримуються розробниками Windows, і тому ніхто не дає жодних гарантій, що вони не впливатимуть на продуктивність операційної системи.

Перш ніж використовувати NodeFender, обов'язково зробіть резервну копію системи. Варто також зазначити, що процес вимкнення захисника за допомогою цієї утиліти є незворотним. Принаймні функціональність програми не дозволяє вам увімкнути захисника.

1. Завантажте NodeFender на цьому сайті.

2. Розпакуйте отриманий архів і запустіть програму.

3. У першому вікні програми натисніть "НаступнийЩо.

чотири. Далі натисніть кнопку "Відкрийте налаштування захисника Windows"Це відкриває параметри Windows Defender у параметрах комп'ютера.

п’ять. Від'єднайте такі параметри: Захист у режимі реального часу, захист хмари та автоматичне надсилання зразків.

6. Далі перейдіть до наступного кроку (кнопка "Наступний") і натисніть"Вимкніть захисника WindowsЩо.

7. Потім натисніть "Наступний"І на останньому кроці"ВихідЩо.

всі. Захисник Windows 10 відключений. Тепер, якщо ви спробуєте активувати захисника, відображається повідомлення "Програма відключена і не спостерігає за комп’ютеромЩо.

Розробники програми стверджують, що повторне використання NodeFender дозволяє захиснику знову активізуватися. Мені не вдалося це робити.

Як встановити та налаштувати Bluestacks
У вас було таке, що ви дуже хотіли спробувати якийсь додаток для Android, але під рукою не було пристрою, на якому його можна запустити? Раніше я це р...
Як витягнути зображення з файлу профілю-маси Accountpicture у Windows 10
Ви можете встановити будь -яке зображення популярного формату як шпалери, контакту або профілю користувача, але зворотна процедура може бути проблемат...
Як зробити плавання та округлі кути у Windows 10
У оновленні Windows 10 розробники внесли значні зміни в пошуковий модуль за файлами та програмами, доступними на робочому столі. Панель результатів по...