Налаштування

Як відключити режим оптимізації повного екрану в Windows 10.

Як відключити режим оптимізації повного екрану в Windows 10.

Зміст

В останніх зборах Windows 10 з’явилася нова функція "Повна екранна оптимізація"Націлений на вдосконалення ігор.

Коли ця функція увімкнено, система може оптимізувати продуктивність ігор та додатків, які працюють у повноекранному режимі. Однак деякі користувачі помітили, що оптимізація може працювати неправильно і не підвищує продуктивність програми, а навпаки, вона знижує. Якщо ви спостерігаєте побічні ефекти від цієї функції, ви можете спробувати її вимкнути. Як це зробити описано нижче.

Функція оптимізації повного екрану з’явилася в Windows 10 17093 та більш високій збірці та ввімкнена за замовчуванням.

Як ви вже знаєте, Windows 10 постачається за допомогою спеціальної функції ігрового режиму, яка створена спеціально для геймерів. Коли він увімкнено, це підвищує продуктивність та пріоритет ігор. Він визначає пріоритети процесорів та графічних ресурсів (GPU), щоб гра працювала швидше і плавно. Нова функція оптимізації на повному екрані є частиною оптимізації гри в Windows 10.

Якщо у вас є проблеми з виконанням ігор з функцією оптимізації, існує кілька способів відключити її. Ви можете використовувати параметри, параметри реєстру або параметри сумісності для класичних (не магазину) ігор.

Ми розглянемо опцію з відключенням системи системи.

Hkey_current_usersystemgameconfigstore

Для використання змін слід перезавантажити комп'ютер.

-> Останні версії Windows 10 включають нову функцію для геймерів. Його називають "режимом повної екранної оптимізації". Якщо функція увімкнена, вона дозволяє операційній системі оптимізувати продуктивність ігор та додатків, коли вони перебувають у повноекранному режимі. Однак деякі користувачі помітили, що ця оптимізація може не працювати належним чином і не підвищує продуктивність додатків, як очікувалося. Якщо ви отримуєте побічні ефекти, наприклад, зниження продуктивності для окремих ігор з функцією, ви можете спробувати відключити її.

За замовчуванням увімкнено функцію повної екранної оптимізації та доступна, починаючи з Windows Build 17093.

Як ви вже знаєте, Windows 10 має спеціальну функцію ігрового режиму, яка створюється спеціально для геймерів. Функція збільшує продуктивність та пріоритет ігор. Вона платить пріоритет ресурсам процесора та графіки (GPU), щоб зробити гру більш швидкою та плавною. Нова функція "Режим повної оптимізації" є частиною оптимізації ігор у Windows 10.

Якщо у вас є проблеми з продуктивністю під час ігор, а функція "режим повної оптимізації" ввімкнено, існує кілька способів відключити його. Ви можете використовувати "параметри", встановлювати реєстр або параметри сумісності для класичних ігор (а не з магазину). Давайте розглянемо ці методи детальніше.

Щоб відключити режим "повної оптимізації" у Windows 10, дотримуйтесь наступних дій.

 1. Відкрийте заявку "Варіанти", Натискання значка передач у меню "Почати" Або поєднання ключів Win + I.
 1. Перейдіть до розділу "Система "→" дисплей ".
 1. Прокрутіть сторінку внизу, знайдіть і натисніть посилання - "Додаткові графічні параметри".

 1. На наступній сторінці вимкніть параметр (видаліть галочку)  "Увімкнути оптимізацію в повноекранному режимі".

всі. Ця зміна буде застосована до всіх програм, які ви запускаєте під обліковим записом користувача в Windows 10 на цьому ПК.

Крім того, цей параметр може бути включений або відключений за допомогою телевізора реєстру.

Увімкніть або вимкніть режим оптимізації повного екрану, встановивши реєстр.

 1. Відкрийте заявку "Редактор реєстру".
 1. Перейдіть до наступного розділу Реєстру.
Hkey_current_usersystemgameconfigstore
 1. Змініть або створіть новий параметр DWORD (32 біт) з іменем праворуч - Gamedvr_fsebehavior.

Примітка.Навіть якщо ви використовуєте 64-бітні вікна, вам все одно доведеться створити параметр DWORD (32 біт).

 1. Встановіть для параметра  Gamedvr_fsebehavior Значення рівне  2, Це відключить його. Щоб знову увімкнути функцію, встановіть значення рівним  .
 1. Для того, щоб зміни були внесені шляхом встановлення реєстру для набуття чинності, вам потрібно вийти та ввести свій обліковий запис користувача.

Нарешті, ви можете відключити функцію режиму оптимізації повного екрану для окремих додатків. Це застосовно до класичних ігор, які реалізуються як програми таблиці.

Вимкніть оптимізацію на повному екрані для конкретної програми.

 1. Клацніть правою кнопкою миші до виконуваного програми або ігрового файлу, для якого ви хочете відключити оптимізацію.
 1. У контекстному меню виберіть "Властивості".
 1. Перейдіть на вкладку "Сумісність".
 1. Увімкніть параметр, встановивши прапор для  "Відключіть оптимізацію на повноекранному".

Це вимкне повну екранну оптимізацію для певної програми для поточного користувача.

Щоб відключити оптимізацію для всіх користувачів.

 1. Клацніть правою кнопкою миші до виконуваного програми або ігрового файлу, для якого ви хочете відключити оптимізацію.
 1. У контекстному меню виберіть "Властивості".
 1. Перейдіть на вкладку "Сумісність".
 1. Натисніть кнопку "Змініть параметри для всіх користувачів".

... Кнопка "Змініть параметри для всіх користувачів Windows 10"

 1. І використовуйте параметр "Вимкніть повний екранний режим".

От і все.

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

В останніх будівлях Windows 10 розробники реалізували нову функцію, спрямовану на оптимізацію роботи ігор та додатків, які працюють у повноекранному режимі. Функція викликається "Оптимізація повного екранного режиму", Він доступний у складі 17093 і за замовчуванням. Ідея хороша, але багато користувачів неодноразово зазначали, що нова функція не працює належним чином і не збільшує продуктивність ігор та інших додатків.

У деяких випадках спостерігалося навіть протилежний ефект, з оптимізацією повного екранного режиму відставання в Іграх став. Якщо ви також стикаєтесь з такою системою поведінки, Повносектне оптимізації Найбільш обґрунтовано буде відключено. Ви можете зробити це для всіх і лише для конкретних програм. Перший метод - найпростіший. ВІДЧИНЕНО "Варіанти", Перейдіть до розділу Система -> Показувати -> Додаткові графічні параметри.

І вийміть птах з прапорець у наступному вікні "Увімкнути оптимізацію в повноекранному режимі".

Любителі Twik можуть вимкнути Повносектне оптимізації Через реєстр.

Для цього вам потрібно розширити ключ у редакторі реєстру Hkey_current_usersystemgameconfigstore І змінити значення Dword-параметр Gamedvr_fsebehavior З 2.

Якщо функція відключена шляхом редагування реєстру, нові налаштування набудуть чинності після того, як комп'ютер перевстановлюється або перезавантажується.

Нарешті, ви можете вимкнути повну екранну оптимізацію для певної програми, однак це стосується лише класичних настільних програм.

Відкрийте властивості виконуваної програми або ігрового файлу.

Перейдіть на вкладку "Сумісність", натисніть кнопку "Змініть параметри для всіх користувачів".

І встановіть птах у прапорець "Відключіть оптимізацію на повноекранному".

Збережіть налаштування та переконайтесь, що опція стала неактивними властивостями у попередньому вікні.

Готовий.

Функціонування Повносектне оптимізації Для вибраної програми відключено.

Використовувані джерела:

Ми виправляємо адміністратор помилок, заблокував виконання цієї програми в Windows 10
Зазвичай адміністратор блокує програму через відсутність або затримку цифрового підпису. Кожна програма має її для підтвердження безпеки. Якщо Windows...
Встановіть Linux поруч із Windows 10
Припустимо, що у мене на комп’ютері є операційна система Windows 10 (однак, вона є), і я хочу встановити паралельно інший - Linux. І чому поблизу? Нас...
Інсталяція, оновлення та резервна копію Windows Drivers Advanced Driver Overdater
Існують різні думки щодо оновлення водіїв Windows. І кардинально різні. Одна думка: Драйвери повинні підтримуватися в поточному стані, оскільки це клю...