Програми та програми

Як відключити програми авторолу в Windows 10 або видалити додаткові утиліти звідти

Як відключити програми авторолу в Windows 10 або видалити додаткові утиліти звідти

Зміст

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке навантаження на шину в Windows 10, де воно є і як налаштувати програми авторолу в Windows 10.

Програми, додані до автоматичного навантаження, запускаються відразу після включення на комп'ютер. Автоматичне навантаження дозволяє оптимізувати звичайні операції (наприклад, запуск скайпу або антивірусу відразу після включення на комп'ютер) та заощаджуйте час. У той же час, в процесі роботи за комп’ютером, автоматичне завантаження в Windows 10 може бути забита непотрібними та навіть шкідливими програмами, які сповільнить систему. Тому корисно знати, як видалити програму з автоматичного завантаження.

Зміст

Перш за все, необхідно ознайомитися зі списком автоматичного завантаження в диспетчері завдань. Для того, щоб відкрити вікно шини в диспетчері завдань у Windows 10, натисніть на меню "запустити" та виберіть "Диспетчер завдань".

Якщо ви раніше не входили в менеджер завдань, то він відкриється у скороченій формі. Для того, щоб відобразити його повний перегляд, натисніть кнопку "Детальніше".

У розширеному режимі диспетчера завдань перейдіть до закладки "Автомобіль".

Порада.

У відкритому закладку ви можете переглянути список усіх програм у автоматичному навантаженні (дані взяті з реєстру та з автомобільної папки автомобіля), їх вплив на швидкість завантаження Windows 10 та стан запуску (Автоматичний запуск цих програм увімкнено або вимкнено).

Держави Відключено або увімкнено. Програми, налаштовані на запуск відразу після початку Windows 10, мають статус "включно". Відповідно, ті програми, які не повинні починатися відразу після запуску, мають умову "відключений".

Вплив на швидкість завантаження може бути низьким і високим. Стовпець дозволяє нам зрозуміти, скільки авторолу програми впливає на швидкість завантаження операційної системи. Якщо програма вибирає багато ресурсів на початку Windows, то краще вимкнути його автоматичне завантаження.

Коли ви натискаєте праву кнопку до імені програми, ви можете:

Існує три способи додати або видалити програму в автоматичному завантаженні - додавання програми (або мітки програми) до папки користувача, редагування реєстру або планувальника завдань. Розглянемо всі три способи.

До Додайте програму до автоматичного завантаження Потрібно скопіювати мітку програми, яку потрібно запустити на початку Windows 10 у папці обслуговування "Автомобіль". Де знаходиться папка "Автомобільна" на комп'ютері, прочитайте нижче.

Місцезнаходження автомобільної папки Windows 10 для поточного користувача:

C: Користувачі-user-userappdataroamingtwindowsstart menuprogramssstartup

Місцезнаходження автомобільної папки Windows 10 для всіх користувачів комп'ютера:

C: ProgramDatamyRosoftWindowsstart MeaneProgramsSstartup

Ви також можете відкрити папку за допомогою комбінації ключа -Win+R та завершивши команду Shell: Startup (см. скріншот нижче).

Тепер скопіюйте ярлик бажаної програми. На скріншоті я скопіював етикетку Skype.

До Видаліть програму з автоматичного завантаження Просто вийміть його з цієї папки.

Цей метод автоматичного завантаження підходить для більш досвідчених користувачів.

Спочатку вам потрібно відкрити редактор реєстру. Натисніть меню "START" за допомогою правої кнопки та натисніть "виконати".

Порада.

У вікні відкрито, наберіть команду Регедіт І натисніть кнопку ОК.

Для автоматичних програм запуску в Windows 10 відповідає дві відділення реєстру:

У редакторі реєстру ми перейдемо до відділення, відповідальної за автоматичне завантаження поточного користувача.

Список програм, які зараз знаходяться в автоматичному завантаженні Windows 10, відображається в правій частині вікна. Наприклад, натиснувши праву кнопку, ви можете редагувати параметри запуску програми, наприклад, змінити шлях до виконуваного файлу. Крім того, коли ви натискаєте праву кнопку відповідно до програми, ви можете видалити її зі списку.

Щоб додати програму до автоматичного завантаження через редактор реєстру, натисніть на праву кнопку миші з подряпини в правій частині екрана та натисніть "Створити" - "Параметр рядка". Введіть будь -які параметри імені, наприклад, ім'я запущеної програми та вкажіть шлях до виконуваного файлу.

У прикладі на малюнку нижче я додав параметр рядка з іменем "блокнот" та шляхом до виконуваного файлу ноутбука C: WindowsNotePad.Екзе.

Таким чином, ви можете додати будь -яку програму до автоматичного завантаження Windows 10 через редактор реєстру.

Щоб відкрити планувальник завдань Windows 10, натисніть на меню «Пуск» та почніть вводити «планувальник завдань», як показано на скріншоті нижче. Клацніть на програму, коли вона відображається у списку знайдених.

Порада.MSC у вікні відкрився та натиснувши кнопку ОК.

У вікні планування відкрито у розділі "Бібліотека планувальника завдань", ви можете побачити список програм та графік їх запуску.

Як правило, є команди оновлень різних програм, наприклад, Adobe Flash Player. Але на початку комп'ютера також можуть бути команди для запуску програм на початку комп'ютера.

Уважно перегляньте програми в цьому списку. Можливо, вам захочеться зняти кілька завдань.

Щоб програма автоматично запускалася після запуску комп'ютера в планувальній частині завдань, натисніть кнопку "Створити завдання".

У вікні, що відкривається, вкажіть назву завдання, наприклад, "запуск ноутбука у запуску Windows".

Далі, перейдіть на вкладку Triggers і вкажіть "запуску при запуску". Таким чином, програма, яку ми вказуємо, розпочнеться при запуску Windows.

Залишається лише вказувати, яку програму запустити при запуску. Перейдіть на вкладку "Дія" і натисніть "створити". Клацніть кнопку "Перегляд" та виберіть необхідну програму. На малюнку нижче на моєму прикладі я вказав програму "блокнот". Після цього натисніть кнопку ОК двічі.

Таким чином, ви додали нове завдання в планувальній частині завдань, які запускають програму при запуску Windows 10.

Ми пропонуємо вам переглянути кілька навчальних відеороликів, які детально показують, як додати програму до автоматичного завантаження.

По мірі встановлення нових програм комп'ютер може уповільнити. Однією з причин є велика кількість комунальних послуг у списку автоматичного запуску, які беруть ресурси пристрою. Сьогодні ми розглянемо, що таке автобусне навантаження, а також як його оптимізувати, щоб ресурси не були витрачені.

Автоматичне навантаження: що це за варіант і що корисно

Параметр Automobile для програм передбачає відкриття утиліт для подальшої роботи в них відразу після включення комп'ютера, зокрема, ОС Windows. Існує список програм для автоматичного завантаження. Користувач має право редагувати себе: Додати та видаляти непотрібні утиліти. Автоматичний режим включення додатків збереже вас від пошуку ярликів на "робочому столі", щоб запустити програми: Ви увімкнули комп'ютерний пристрій, і ви можете негайно працювати в правильній утиліті.

На вкладці "Автомобіль" ви можете редагувати список за допомогою програм, які повинні відкриватися при запуску Windows

Важливо знати, що значна кількість утиліт у автоматичному навантаженні негативно впливає на продуктивність операційної системи: утиліти, що входять до списку. Як результат, пристрій працює повільно, особливо якщо він має слабкі технічні характеристики.

Таким чином, не рекомендується включати у список багато комунальних послуг: не більше 7. У цьому випадку лише антивірус буде обов'язковим моментом. Ви вибираєте всі інші програми самостійно. Наприклад, якщо ви постійно працюєте в Інтернеті, поставте улюбленого спостерігача в автобусне навантаження.

Як відключити автоматичний запуск утиліт у Windows 10 або видалити зайве програмне забезпечення звідти

Автоматичне завантаження - це корисний варіант, але іноді, як ми вже відзначали вище, користувачі стикаються та з його мінусами. Проблеми можуть не виникати через несправність людини: часто при встановленні утиліт автоматично включено до списку автоматичного запуску, не знаючи користувача, навіть якщо в цьому немає потреби в цьому. Як результат, навіть новий комп'ютер починає замерзати.

як бути в такій ситуації? Ви не можете вимкнути все автоматичне завантаження. У цьому випадку видаляються лише непотрібні програми будь -яким чином нижче, так що список стає набагато меншим.

Через "диспетчер завдань"

У "Диспетчерському завданні" ви можете не лише виконати процеси програм, але й налаштувати свій список автоматичного запуску. Що саме потрібно зробити в цьому вікні?

 1. У Windows 10 "Диспетчер завдань" можна швидко запустити через "Панель завдань" (нижня смуга на екрані комп'ютера, на якому є відкриті програми та кнопка "запустити"). Клацніть на поле, вільне від піктограм до "завдань" з правою кнопкою миші та в контекстному меню зробіть вибір на користь "Менеджера завдань".
  Виберіть "Менеджер завдань" у контекстному меню "Панель завдань"
 2. Ви можете відкрити це вікно класичним способом: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Delete та виберіть "Менеджер завдань" на новому екрані.
 3. У вікні диспетчера буде кілька вкладок. Як ви вже здогадувались, нам потрібен розділ "автомобіль".
  На вкладці "Менеджер завдань" на вкладку "Автомобільний"
 4. Клацніть на стовпці "умова" зверху, щоб впорядкувати список з утилітами - зручно працювати з ним.
  Клацніть на параметр "умова", щоб впорядкувати список
 5. Подивіться на програми, які включені в вантажний автомобіль. Знайдіть тих, що вам не потрібно. Виберіть їх по черзі за допомогою лівої кнопки миші, а потім натисніть кнопку "відключити", розташовану внизу вікна. Якщо ви хочете деактивувати всі програми в цьому списку, повторіть процедуру для всіх точок, крім антивірусу, оскільки він повинен почати працювати відразу після запуску Windows.
  Виберіть програму у списку за допомогою лівої кнопки миші та натисніть кнопку "відключити"
 6. Закрийте "Менеджер завдань" та перезавантажте пристрій.

ВІДЕО: Як видалити програми зі списку для автоматичного розпорядження за допомогою "Менеджера завдань"

Використання "редактора реєстру"

Ви можете налаштувати список з утилітами для автоматичного використання не лише через звичайний "диспетчер завдань", але й через вікно під назвою "Редактор реєстру". Навіть новачки, які раніше не знали про існування цієї важливої ​​побудованої послуги, впораються з цією процедурою. Розгляньте все поетапно.

 1. Щоб вікно "Редактор реєстрації" з’явився на екрані вашого пристрою, натисніть два клавіші одночасно: виграйте (кнопка з значком Windows) та R.
 2. Відкрито невелике вікно "виконати". У ньому буде один рядок "відкрити". Введіть тут команду Regedit. Тепер натисніть кнопку ОК або натисніть на клавіатуру Enter на клавіатурі.
  Введіть команду Regedit у поле "Відкрити"
 3. Натисніть на ліву кнопку "Так", щоб дозволити "редактору реєстру" внести зміни на цей комп'ютер.
  Клацніть на "Так", щоб дозволити "редактору реєстру" внести зміни на ваш пристрій
 4. Вікно редактора розділено на дві частини. Ми будемо шукати потрібну нам папку з файлами в лівій області, де знаходиться структура дерева.
  Вікно "редактора реєстру" розділено на дві частини: розділи та список файлів з папками
 5. По -перше, відкрийте наступні розділи: hkey_current_user - програмне забезпечення - Microsoft - Windows - CurrentVersion - запустіть.
 6. Як результат, ви побачите список файлів, які відповідають за автоматичне запуск окремих програм на пристрої. Як правило, назва цих файлів має назву утиліти, тому буде легко визначити, які бали вам потрібно видалити.
  Знайдіть у списку записів реєстру у папці Run Name непотрібних програм, які не слід запускати з Windows
 7. Щоб видалити додаток зі списку, наприклад, Vistart або CCleaner, натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші, щоб зателефонувати в невелике меню з параметрами. У ньому ми вже вибираємо "Видалити".
  Клацніть на "Видалити", щоб видалити запис реєстру
 8. Клацніть на Так, щоб підтвердити видалення файлу з реєстру. Не хвилюйтеся: це не призведе до несправності в системі. Ви просто вимикаєте запуск утиліти.
  Підтвердьте видалення запису реєстру, натиснувши на "так"

Використання папки "Автомобільна" на системному диску

Папка, в якій розташований список програм для автоматичного навантаження, розташована на системному диску. Для того, щоб не шукати його довго в провіднику Windows, ми пропонуємо використовувати швидкий спосіб, який допоможе негайно відобразити потрібний розділ на екрані. Отже, що потрібно зробити:

 1. На клавіатурі клацніть і тримайте пару секунд дві клавіші: виграйте та R. Вікно "виконання" вже знайоме вам, з яким ми запустили "Редактор реєстру".
 2. У полі "Відкрити" ми пишемо наступне: Shell: Startup. Для того, щоб не робити помилки в команді, краще її скопіювати, а потім вставити його в рядок за допомогою контекстного меню, яке викликається правою кнопкою миші.
  Введіть команду Shell: Startup у поле "Відкрити", щоб запустити "Автомобіль" папки "
 3. Як результат, "провідник Windows" почне, зокрема, папку "Автоматичне навантаження".
  У папці автомобіля автомобіля буде список програм, які почнуть працювати з запуском Windows
 4. Щоб видалити непотрібну програму зі списку, натисніть на нього правою кнопкою миші, щоб з’явився список параметрів. У ньому ми вже натискаємо на елемент "Delete", який ближче до кінця.
  Виберіть "Видалити" у контекстному меню, яке, як видно, видалить мітку програми з "Автомобільної" папки "

Цей метод має великий мінус: не всі програми, які знаходяться в режимі "Автомоби", відображаються в цій папці. Таким чином, ви не зможете повністю редагувати список утиліт.

Видалення з "планувальником завдань"

Ви можете оптимізувати список утиліт для автоматичного запуску з завантаження Windows за допомогою іншої вбудованої операційної системи: "Планувальник завдань". Як відкрити його і що робити у своєму вікні?

 1. Відкрийте розділ "Пошук" на "Панелі завдань". Це буде з значком лупи, що знаходяться праворуч від кнопки "запустити".
  Клацніть на значок із лупи, щоб відкрити пошук "Windows"
 2. Якщо такого значка немає, увімкніть його: натисніть на "Панель завдань" за допомогою правої кнопки миші та в контекстному меню виберіть "Пошук", а потім "Показати значення пошуку погано".
  Виберіть значення "Показати значок пошуку"
 3. Введіть запит "Планувальник завдань" у рядку. В результатах він негайно з’явиться. Відкрийте його лівою кнопкою миші.
  Введіть пошук "Планувальник завдань" у рядку
 4. У вікні служби відкрийте "Бібліотека планувальника завдань".
 5. У середині вікна буде список. Знайдіть у ньому непотрібну програму. Клацніть на лівій кнопці миші на ній, щоб вибрати, а потім натисніть "Видалити" або "Вимкнути" у правій третій частині екрана. Будьте обережні, оскільки тут ви можете вимкнути запуск важливих процесів.
  У списку запланованих програм запуску разом із Windows вимкніть непотрібні предмети

Встановіть спеціальні програми

Ви можете очистити список вантажних автомобілів не тільки за рахунок вбудованих вікон, але і за допомогою спеціального програмного забезпечення. Сьогодні ми розглянемо, наприклад, два прості та ефективні утиліти: CCLeaner та Autorun Організатор.

CCLeaner: Ми просто і швидко видалимо програми з автоматичного використання

Утиліта CCLeaner - це універсальний помічник для оптимізації роботи Windows від розробника PIRFOR. Основна його функція полягає в тому, щоб очистити жорсткі диски з файлів "сміття", які накопичуються з часом і починають гальмувати роботу пристрою. За допомогою цього інструменту ви можете легко та просто редагувати список програм автоматичних програм. Використовуйте наступні інструкції, щоб видалити додаткові утиліти зі списку:

 1. Завантажте утиліту з офіційного сайту. Встановіть програму, дотримуючись простих порад Master Installation.
  Натисніть кнопку «Завантажити безкоштовну версію», щоб завантажити інсталятор CCLeaner
 2. Запустіть програму за допомогою ярлика на "робочому столі".
 3. Перейдіть до розділу "Сервіс", а потім на вкладку "Автомобіль" ". Блок Windows з’явиться список із програмами, які відкриваються разом із запуском пристрою.
  На вкладці «Автомобільна сталь» є список програм, які запущені з Windows
 4. Виберіть ліву кнопку миші непотрібну утиліту у списку. Потім натисніть на синю кнопку "Вимкніть" або "Видалити". Повторіть цю дію для кожної програми, яку потрібно видалити.
  Клацніть на непотрібну програму з лівою кнопкою та виберіть "Вимкніть" або "Видалити" в правій частині екрана

ВІДЕО: Як відключити програми автоматичного завантаження за допомогою CCLeaner

На відміну від CCLeaner, цей інструмент, розроблений програмним забезпеченням Chemtable, розроблений лише для управління списком автоматичного завантаження. Це його основна функція: він не очищає диски. Тим не менш, утиліта якісно справляється зі своїми завданнями: навіть якщо сама програма повторно включить у список автоматичного запуску, Autorun негайно від'єднає його.

Мінус утиліти полягає в тому, що під час встановлення пропонується встановити додаткове програмне забезпечення: "Yandex.Браузер "та інші суміжні продукти від цієї компанії. Однак ви можете відмовитись від встановлення цих програм, просто знявши прапорці з балів.

Тепер давайте розглянемо, де ви можете завантажити цей автомобільний менеджер, а також як працювати у його вікні.

 1. Спочатку завантажте установку утиліти з офіційного джерела. Запустіть його та встановіть програму, дотримуйтесь простих інструкцій у вікні.
  Клацніть на "Завантажити", щоб завантажити інсталятор Autorun Organizer
 2. Після встановлення відкриється вікно організатора Autorun. У ньому буде список послуг та програм, які запущені за допомогою Windows. Утиліта негайно оптимізує час завантаження всіх об'єктів: деякі програми запускаються негайно, а деякі через певний проміжок часу. Щоб вимкнути запуск певної програми, знайдіть її у списку. Наприклад, візьміть ccleaner ще раз. Клацніть на програму за допомогою лівої кнопки миші.
 3. У нижній частині вікна під списком у вкладці "Деталі про програму" ви побачите багато варіантів. Ви можете відключити корисність на деякий час. Для цього просто поставте галочку поруч із відповідною точкою. Якщо ви хочете відкласти запуск програм, виберіть час за допомогою меню Drop -Down. Якщо ви хочете повністю видалити утиліту зі списку, натисніть "Видалити".
  Видалити програми зі списку у вікні AutoRun

У самій програмі

Часто утиліти самі по собі включають себе знову до списку автоматичного запуску, через деякий час після того, як ви видалили їх, використовуючи будь -який з перерахованих вище методів (за винятком організатора AutoRun, оскільки програма суворо відстежує це). Щоб виключити їх повторне збору у списку, вимкніть саму утиліту параметр автоматичного завантаження разом з ОС. Зазвичай у кожній програмі є елемент "Запуск автоматично з Windows".

Розглянемо процедуру на прикладі одного з популярних менеджерів завантаження та медіаплеєра в одному інструменті під назвою MediaGet.

 1. Відкрийте середній показник за допомогою ярлика на "робочому столі" або в меню "запустити".
 2. У верхньому правому куті знайдіть невелику значок передач.
  Знайдіть значок передач у верхньому правому куті
 3. Клацніть на нього, щоб відкрити меню. Тепер натисніть на "Налаштування", щоб відкрити розділ з параметрами.
  Натисніть ліву кнопку миші на елементі "Налаштування"
 4. Ви негайно потрапите на вкладку "Основна".
 5. На цій вкладці в блоці "Система" знайдіть елемент "Почніть з Windows".
  Знайдіть елемент "почати з Windows"
 6. Вийміть поле з нього, щоб в майбутньому програма не працювала на задньому плані відразу після початку Windows.
  Зніміть позначку "Почніть з Windows"
 7. Натисніть ліву кнопку миші на зеленій кнопці ОК, щоб зміни набрали чинності.

Ви можете зайти в налаштування кожної програми окремо і вимкнути параметр запуску за допомогою Windows, щоб видаляти їх зі списку нарешті.

Якщо у вас є багато комунальних послуг на автоматичному завантаженні з Windows, вам потрібно очистити список: Видаліть усі програми, якими ви не використовуєте, оскільки вони забирають дорогоцінні системні ресурси комп'ютера. Це можна зробити як за допомогою стандартних засобів Windows, так і за допомогою спеціальних утиліт, наприклад, організатора CCLeaner та Autorun. Якщо ви помітили, що програма повторно додається до списку, відключіть опцію "Почніть з Windows", вже безпосередньо в її налаштуваннях.

Одним із способів оптимізації операційної системи є вимкнення зайвих автомобільних програм, які сповільнюють Windows 10 на початку. Однак необхідно видалити програму з автоматичного використання у випадку, коли вона рідко використовується, але все -таки потрібна. Тому ми пропонуємо розглянути тему того, як відключити автоматичне проїзд у програмах у Windows 10 різними способами.

Зміст:

Читайте також:Запустіть програму в прихованому режимі в Windows 10

У операційній системі Windows 10 папка автоматичного завантаження окремого користувача розташована за адресою: C: Користувач користувача -userappdataroammrosoftwindosstartargramsstartartupupupupup. У цій папці ви можете побачити, які програми використовує певний користувач.

Важливо зауважити, що якщо є кілька користувачів ПК, відповідно, і є кілька профілів, то загальні програми є за іншою адресою, а саме: C: ProgramDatamrosoftWindowsStart MenuProgramsSstartup.

Необхідно враховувати ці відмінності, оскільки іноді користувач вводився в іншому профілі, не може видалити програму з автоматичного старту, оскільки він не має права.

Для того, щоб додати програму до автоматичного завантаження на Windows 10, варто виконати наступні дії.

Важливий! Більшість програм автоматично додаються до автомобіля Windows 10.

Крім того, натиснувши кнопку правої миші в папці "Автомобіль" і, вибравши "Створити", "мітку", ви можете вказати шлях до exe-файлу програми. Таким чином, він також буде доданий до автоматичного завантаження.

Щоб видалити програми з автоматичного запуску, методи будуть відрізнятися. Неможливо видалити лише ярлик, і програма зникне з завантаження автомобіля Windows 10. Вимкнення потрібно виконати правильно.

Крім того, якщо ви хочете, щоб якась програма запустила комп'ютер, коли ви вмикаєте комп'ютер, варто вносити коригування в систему реєстру. Ми виконуємо наступне:

Читайте також:Як призначити піднесену заявку додатків у Windows 7, 8 та 10?

Способи видалення програми з автоматичного завантаження, наприклад, Microsoft Edge у Windows 10 або будь -яких інших, декількох. Розглянемо їх детальніше.

Метод № 1. Використання розділу конфігурації розділу

Щоб видалити програму з автоматичного завантаження, варто спровокувати "властивості конфігурації системи". Для цього ми виконуємо наступне:

Таким чином ви можете відключити десяток програм Windows 10.

Метод № 2. Ми використовуємо планувальник завдань

Щоб вимкнути автоматичну програму програм Windows 10 за допомогою планувальника завдань, варто виконати такі дії:

Ви також можете видалити програму Skype з завантаження автомобіля за допомогою програми CCLeaner. Запустивши його на своєму ПК, вам потрібно вибрати розділ "Service", а потім "Автомобіль".

Вибираючи програму, натисніть "Видалити". Програма буде видалена з автоматичного завантаження.

Важливо зазначити, що можна видалити надлишкове програмне забезпечення з автоматичного навантаження за допомогою інших очищувачів. Однак CCLeaner дозволяє безпечно видалити Skype або будь -яку іншу програму автографа.

Як відключити захисник Windows 10
Windows Defender (він же Windows Defender) - програма, вбудована в операційну систему, яка захищає комп'ютер від зовнішніх загроз - вірусів, Троянов, ...
Найкращі програми для малювання на комп’ютері та на планшеті
Ми розглядаємо найкращі програми для художників. Вони допоможуть намалювати швидше, краще та вивести роботу на професійний рівень. Давайте поговоримо ...
Як зробити відео з екрана пристрою Android
Один з найпопулярніших типів вмісту в Інтернеті - це відео. Вони можуть бути аматорськими або професійними. Покажіть смішні історії з життя на Tiktok ...