Налаштування

Як відключити автоматичну установку драйверів у Windows 10

Як відключити автоматичну установку драйверів у Windows 10

Зміст

Можливо, не всі знають, що Windows 10 за замовчуванням після чистої установки завантажує драйвер для вашого обладнання в автоматичному режимі. З одного боку, це дуже добре для тих, хто насправді не розуміє комп’ютерів і не знає, як реально встановити самі драйвери, але для більш досвідчених користувачів ця функція буде абсолютно непотрібною. Оскільки завантаження відбувається у фоновому режимі, і користувач не бачить, який драйвер завантажений. Ну, або у вас вже є необхідні драйвери, які ви підготували заздалегідь, тоді вам також не знадобиться Windows 10, щоб самостійно завантажити.

Тому в цій статті я розповім вам, як відключити автоматичну установку драйверів у Windows 10. Ми проаналізуємо найзручніші способи, і ви виберете найкраще для себе. Як завжди, я покажу всі шляхи на прикладі останньої збірки Windows 10. Ну, як завжди, я рекомендую оновити останню стабільну збірку Windows 10.

Метод 1. Як відключити автоматичну установку драйверів Windows 10

 1. Натисніть праву кнопку миші на значок Цей комп'ютер І виберіть елемент Властивості.
 2. Ми переходимо до категорії Додаткові параметри системи і у відкритому вікні натисніть на закладку Обладнання.
 3. Ми йдемо до Параметри встановлення пристроїв і виберіть нове вікно Ні (пристрій може працювати не правильно).

Це означає, що Windows 10 не завантажить автоматично програми виробника, а налаштовані піктограми доступні для ваших пристроїв. Цей метод простий і швидкий. Але я також рекомендую використовувати з ним ще один із наступних методів.

Метод 2. Як скасувати автоматичну установку драйверів за допомогою редактора групової політики

 1. Ми відкриємо редактор групової політики, натиснувши Win+r І завершивши команду Gpedit.MSC.
 2. Давайте підемо шляхом: Конфігурація комп'ютера => Адміністративні шаблони => Система => Встановлення пристроїв => Обмеження на встановлення пристроїв.
 3. У цьому ж розділі ми знаходимо політику Забороняйте встановити пристрої, не описані іншими параметрами політики і змінити його значення на Включений.

Метод 3. Як відключити автоматичну установку драйверів за допомогою редактора реєстру

 1. Відкрийте редактор реєстру преси Win+r І завершивши команду Регедіт.
 2. Ми перетинаємо шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Driversearching.
 3. Знайдіть параметр Пошук і змінити його значення на .

Якщо такий розділ або параметр відсутні, просто створіть їх. Ну, звичайно, повернути все назад, просто змінити значення назад на 1, що повинно стояти за замовчуванням.

Метод 4. Як відключити встановлення драйверів у Windows 10 за допомогою утиліти з Mycrosoft

Оскільки багато користувачів Windows 10 думали про це, оскільки лише перехід до нової операційної системи, Microsoft випустила шоу або приховує утиліту оновлень. Насправді це засіб усунення проблем, які ми звикли бачити в Windows. Він шукає всіх драйверів, з якими у вас можуть виникнути проблеми, і дозволяє вимкнути оновлення драйверів, ви можете вимкнутись в один бік.

Ви можете завантажити його на веб -сайті Microsoft за посиланням.

 1. Завантажте саму утиліту Показати або приховати оновлення.
 2. Запустіть його та натисніть на нього Подальший А потім кнопка Сховати оновлення.
 3. У вікні відкриття буде список проблемних драйверів, оновлення яких ви можете насправді заборонити тут, бо це варто відзначити та натиснути Подальший.

У цій статті ми вивчили способи вимкнення автоматичної установки драйверів у Windows 10. В принципі, я сам вважаю цю інновацію цікавою. Оскільки в більшості варіантів Windows 10 завантажує хороші драйвери, але якщо у вас є проблеми з драйверами, то ця стаття буде для вас цікавою. Не забудьте підписатися на оновлення та ділитися статтею в соціальних мережах.

->

 Вам буде цікаво: як заборонити оновлювати драйвери для вибраного пристрою в Windows 10.  

Часто з ряду причин вам потрібно використовувати стару версію драйвера, але після встановлення оновлень системи знову і знову отримуєте зайву версію драйвера, яка, оскільки ви його читаєте, ймовірно, викликають проблеми. Windows 10 має спеціальний параметр, який можна використовувати для зміни цієї поведінки. Часто драйвер OEM краще, на відміну від драйверів, встановлених оновленням Windows, що може створити проблему. Щоб продовжити, ви повинні ввести систему за допомогою облікового запису адміністратора.

Windows 10 автоматично встановлює драйвери для ваших гаджетів, відеокарт та іншого обладнання. Якщо це необхідно, щоб операційна система не встановлювала автоматично пристроїв драйверів, відключіть цю функцію. Нижче представлено п’ять робочих методів. В додаток Параметри Windows, подумайте, як використовувати: групові політики для редактора Windows 10 PROI реєстру для домашньої версії. (Метод з реєстром працює в будь -якій версії Windows).

У Windows 10 ви можете відключити автоматичне оновлення драйверів. Це корисна функція, але велика кількість користувачів не задоволена новими версіями драйверів, встановлених за допомогою центру оновлень Windows 10. 

Примітка: Ми повинні попередити вас, що якщо ви забороняєте Windows 10 встановлювати драйвери, вам потрібно перевірити та встановити нові драйвери вручну для всіх ваших апаратних пристроїв. Можливо, ви хочете заборонити автоматичне оновлення драйверів для відеокарти, але це також вплине на інші драйвери, наприклад, на звуковому приводі.

Метод 1. Відключіть оновлення дисків у Windows 10 за допомогою параметрів встановлення пристроїв.

 1. Відкрийте файли "провідник", вставте в адресу та натисніть Enter.

Панель управління обладнанням та звучанням та принтерами

Це відкриє розділ "пристрою та принтери" на панелях управління. 

 1. Розгорніть розділ "Пристрої". Тут ви побачите список усіх пристроїв (см. Малюнок вище) підключений до вашої системи, і ваша власна система відображатиметься як пристрій. У неї буде те саме ім’я, що і ваш комп'ютер, і буде представлена ​​значок ПК.
 1. Клацніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть у контекстному меню "Параметри встановлення пристроїв".

Діалогове вікно відкривається питанням, чи хочете ви Автоматично завантажувати виробників та настроювані піктограми, доступні для ваших пристроїв. Це нічого не говорить про драйверів, але цей параметр - це те, що вам потрібно, щоб вимкнути драйвери автоматичного завантаження. 

 1. Виберіть параметр "Не" І натисніть кнопку "Зберегти зміни". Щоб підтримувати зміни, вам знадобляться права адміністратора.

 1. Перезавантажити комп’ютер.

Метод 2. Вимкніть автоматичну установку драйвера пристрою за допомогою реєстру.

 1. ВІДЧИНЕНО Додаток "Редактор реєстру".
 1. Перейдіть до наступного ключа реєстру.
 Hkey_local_machinesoftwarosoftwindscurenernernernersionevice метадані 
 1. Змініть або створіть нові біти Dword 32 з іменем праворуч Запобігти DeviceMetAdataFromnetwork

Примітка: Навіть якщо ви використовуєте 64-бітні вікна, вам все одно доведеться створити параметр Dword 32 Bits. 

 1. Встановіть значення для Запобігти DeviceMetAdataFromnetwork рівний 1, Це вимкне функцію автоматичних драйверів оновлення. Рівне значення дозволяє системі завантажувати драйвери -automatical (це значення за замовчуванням).
 1. Відновити комп’ютер.

Метод 3. Вимкніть автоматичне завантаження драйверів у Windows 10 за допомогою редактора групової політики.

 1. Відкрийте редактор місцевої групової політики (см. Як).
 1. У редакторі групових політиків слідкуйте за наступним шляхом: 

Конфігурації комп'ютера/ адміністративні шаблони → Компоненти Windows → Центр оновлення Windows

 1. Знайдіть та відкрийте параметр - Не включайте драйвери в оновлення Windows

 1. Параметр політики за замовчуванням не встановлено, це необхідно увімкнути, Тепер Windows 10 не автоматично встановлюватиме драйвери за допомогою центру оновлення.

 1. Перезавантажити систему.

Після перезавантаження драйвер буде виключений зі списку пошуку для оновлень.

Якщо ви хочете, знову увімкніть оновлення драйверів, ви можете легко це зробити, повернувши налаштування за замовчуванням.

Метод 4 - Від'єднання автоматичного оновлення драйверів за допомогою групової політики.

 1. Відкрийте редактор локальної групової політики, натиснувши поєднання ключів Win + R, Ми вводимо в поле Gpedit.MSC Клацати добре.
 1. У редакторі групової політики GO:    Конфігурація комп'ютера → Адміністративні шаблони → Система → Встановлення пристроїв → Обмеження щодо встановлення пристроїв → забороняйте встановити пристрої, не описані іншими параметрами політики. 
 1. Якщо цей параметр Вимкнений, Таким чином, система Windows автоматично встановить драйвер для будь -якого пристрою. 

      чотири. Увімкніть цей параметр і натисніть кнопку Застосовувати.

 1. Тепер перезавантажте Windows 10, вся система не зможе самостійно оновити драйвери.

Для встановлення параметра за замовчуванням необхідно встановити параметр у Не задано або Роз'єднаний. 

Метод 5 - Скасувати автоматичну установку драйверів за допомогою реєстру.

Для користувачів Windows 10 Home, У цій системі немає групової політики, і ви повинні скласти ці налаштування в Реєстрація.

Він також працює в Windows 10 Pro.

 1. Відкрийте редактор Реєстру, набираючи Регедіт у вікні Виконувати. (см. Як)

Хрест:

Hkey_local_machinesoftware polismicrosoftwindswindsuppdate

Примітка: Якщо розділ WindowsUpdate Ні, просто створіть його.

 1. У новому розділі Створіть новий параметр DWORD (32-бітний) Виключіть Ivost його значення рівне 1.

Для тих користувачів, які користуються Windows 10 X64 Виписана версія Домашній або Професіонал Потрібно скласти редагування в іншій галузі реєстру:

Hkey_local_machinesoftwarewow6432nodepolicismicrosoftwindespdate

Якщо розділ WindowsUpdate також Ні, створіть це.

Створіть новий параметр DWORD (32-бітний) з іменем Виключіть Ivost його значення рівне 1.

 1. Перезавантажити комп’ютер.

Якщо ви хочете, щоб система автоматично встановлювала драйвери за допомогою оновлення Windows, встановіть значення Виключіть рівний .

Ми рекомендуємо: Два способи відключення перевірки обов'язкового цифрового підпису драйверів у Windows 10

Рейтинг: /5 - Голоси ->

-> Я перетягнув ноутбук на роботу, підключив його до lall. Я зайшов на панель управління - пристрій та принтери.Будьте готові до кожного знайомого варіанту, тепер вам доведеться пройти довге меню лабіринту.  Чомусь Microsoft вирішила, що тепер неправда, що істоти використовуються комп'ютером, і не має сенсу завантажувати програмістів. Хто насправді хоче - якось вони знайдуть.Потім почалося якесь пекло! Система знайшла все, що переміщено в мережі: мережеві принтери, мережеві сюжети, поголені принтери та сюжетки, USB-депутати користувача тощо.D. і т.П.Win XP мав автоматичний пошук мережевих пристроїв.Підключення принтераУ блоці - оновлення та безпека є параметри, розділ "Пошук пристроїв". Операційна система звично пропонує ебать реєстрацію Microsoft, а потім виявляється (для цього система надсилає користувача на веб -сайт корпорації), що вся конструкція створюється для ... "Пошук телефону". Не те. Звернувся до "пристроїв", принтерів та сканерів. У нижній частині вікна я знайшов вимикач принтера за замовчуванням (вимкнено) та завантажившись через обмежені з'єднання (також вимкнено). Посилання "пристрої та принтери" кидає у відповідний знайомий розділ системи. Видалившись тут, без жалю, все, що вдалося знайти першої десятки, було знайти щось, але в кращому випадку підключившись до MAC -адреси, я надіслав систему для повторного пошуку HP LJ 5100. Цей мережевий принтер стоїть у нашій кімнаті. Десяток знайшов це і навіть поставив DAW "принтер для інтелекту". Але замість тестової сторінки принтер видав кишку. Видалений. Інваліда автоматична установка драйверів. Показав місце, де отримати право. Тестова сторінка була надрукована.Я кілька разів перезавантажив систему, бажаючи перевірити, чи вона знову шукатиме мережеві пристрої. Не дивлячись. Ну і добре.Оскільки ми піднялися в це меню, ми підемо до кінця.Підключені пристрої: Завантаження вимкнено.Bluetooth Я виявив тут зграю смоктаних телефонів. Я також вимкнув доступ.Решта розділів, що представляють особливий інтерес, не викликали мене.Нарешті, на сьогоднішній день встановлення. Це не периферію, але оскільки вона була знайдена, то нехай вона буде описана.Вибір комутаційного макета клавіатури:Оскільки панель керування не має прямого посилання у стартовому меню, я пропоную для нього три варіанти доступу.1. Правильна клавіша Клацніть на робочому столі -> Персоналізація. Звідти ми перейдемо до розділу "Параметри" (перша картина).Персоналізація - теми - параметри піктограм настільних ПК - поставте DAW проти творів, які ви хочете побачити.Я все вкладаю. Вам доведеться піднятися на налаштування, і вам не вистачає, щоб пройти через меню ублюдок - терпіння буде недостатньо. Так, і ви можете забути, як ви привезли вас сюди.2. Клацніть правильну клавішу на купі запуску (або клавіш) Ми отримуємо це меню: 3. У командному рядку провідника ми записуємо фразу: панель управління елементами управління - натисніть кнопку Ввести Мені подобається перший варіант, але другий також непоганий.Тож ми на панелі управління. При необхідності переключення способу догляду на Великі іконкиДалі: Мова - Додаткові параметри - у розділі "Перемикання методів введення" - Змініть комбінації клавіш мовної панелі.

Як активувати Microsoft Office на комп’ютері
Microsoft Office - це справжній прорив у галузі роботи, оскільки використовуючи набір даних, підприємство може здійснити свою роботу набагато ефективн...
Найкращі привід для редакторів
Головне при створенні Едіти - це цікаві ефекти та переходи між персоналом. Тому, вибираючи додаток, ми в першу чергу звертали увагу на ці функції віде...
Як видалити Зарезервоване обладнання пам'яті у Windows 10
Якщо Windows 10 використовує не всі оперативної пам’яті, це неминуче негативно вплине на продуктивність комп'ютера. У цій статті ми скажемо вам, через...