Програми та програми

Як відключити автоматичне створення контрольних точок відновлення системи

Як відключити автоматичне створення контрольних точок відновлення системи

Зміст

Усі власники комп'ютерів періодично стикаються з проблемами Windows після встановлення неправильних драйверів або вносять зміни в операційну систему. Для вирішення цієї проблеми дозволяє створити точки відновлення системи.

Точка відновлення Windows 10 дозволяє повернути комп'ютер до останнього стабільного стану роботи комп'ютера. Створюючи точку відновлення Windows 10, він зберігає резервну копію системних файлів. Таким чином, замість того, щоб повністю перевстановити Windows після встановлення неправильного драйвера або спіймали вірус, ви можете просто скористатися системою.

Точки відновлення створюються перед встановленням оновлень Windows, а також автоматично з частотою, яку ви запитаєте. Чим більше вільного простору на жорсткому диску, який ви залишаєте, до точок відновлення, тим більше дати відновлення вам доведеться вибрати.

Система дозволяє вручну створювати точки відновлення Windows 10. Це може знадобитися, наприклад, перед встановленням програм, які можуть якось порушити роботу системи. Якщо щось піде не так, власник комп'ютера завжди може повернути систему на дату, коли все працювало належним чином.

Зверніть увагу, що точки відновлення містять лише резервні копії системних файлів Windows 10, які впливають на завантаження операційної системи. Особисті папки та файли не включаються до резервних копії. Якщо ви також хочете зарезервувати особисті файли, вам потрібно зробити повне зображення системи.

Зміст

Налаштування відновлення Windows 10

Щоб побачити поточні параметри відновлення на вашому комп’ютері, натисніть на мишу в меню «Пуск» та перейдіть до «Панель управління».

Перейдіть до розділу "Система та безпека".

Ми переходимо до розділу "Система".

Клацніть у лівій колонці "Захист системи".

У відкритому вікні параметри оборони вказані на ваші диски. Держава вимкнено означає, що точки відновлення цього диска не здійснюються, а в рамках точок відновлення.

У моєму випадку точки відновлення здійснюються лише для диска С, на якому встановлюється операційна система. Щоб змінити параметри параметрів захисту, виберіть для вас диск, який цікавить, і натисніть кнопку "Налаштувати".

У верхній частині вікна ви можете ввімкнути або відключити створення точок відновлення Windows 10, а в нижній частині вказати на те, скільки місця ви готові зарезервувати під зберіганням цих резервних копій. Чим більше ви вказуєте, тим більше буде зберігатися точки відновлення. Оскільки цей обсяг заповнений, старі точки відновлення будуть стерті, щоб звільнити місце для нового. Зазвичай цього достатньо, щоб зберігати 2-3 точки відновлення системи.

Для того, щоб звільнити місце на жорсткому диску, ви можете натиснути кнопку "Видалити", щоб видалити всі збережені точки відновлення.

Щоб створити точку відновлення Windows 10 на попередній вкладці "Захист системи", натисніть кнопку "Створити".

Вискакує вікно, в якому ви повинні якось назвати точку відновлення, наприклад, я назвав це "точкою відновлення перед встановленням незрозумілого драйвера". У цьому випадку дата та час створення точки будуть додані автоматично. Після цього натисніть кнопку "Створити".

Почнеться процес створення точки відновлення. Зазвичай це займає менше хвилини. Після завершення "Рестоїста точка створюється успішно", щоб з’явитися (див. Малюнок вище). Тепер ви можете встановити незрозумілий драйвер, через який я хвилювався і у разі проблем повернути систему за допомогою точки відновлення.

Як уже написано вище, Windows 10 автоматично створює точки відновлення перед встановленням оновлень, а також дозволяє зробити це вручну. Але для страхування має сенс налаштувати автоматичне створення відновлення балів за період, який ви вказали, наприклад, щодня.

Натисніть кнопку "запустити" меню та перейдіть до "Панель управління".

У "Панелі управління" у верхньому правому куті виберіть "Переглянути" - "Маленькі баби" та натисніть на розділ "Адміністрація".

Відкрийте "планувальник завдань".

По черзі клацніть на подвійне кнопку миші клацніть на "Бібліотеку планувальника завдань" - "Microsoft" - "Windows" - "відновити систему".

Гілка відновлення системи вже створила правило SR для створення точок відновлення Windows 10. Ми можемо вказати лише інтервал, через який буде працювати це правило. Клацніть двічі відповідно до правила SR.

У вікні, яке відкриється, перейдіть до закладки "Triggers" і натисніть "Створити".

У наступному вікні ви можете встановити період, коли будуть створені точки відновлення Windows 10. Ви можете вказати щоденне створення, щотижня, щомісяця, при запуску комп'ютера або коли він вимикається тощо.

Вибір періоду створення балів повинен базуватися на зарезервованому місці на жорсткому диску для зберігання резервних копій, оскільки, заповнюючи цей обсяг.

Після того, як ви вибрали період створення точок відновлення, натисніть OK.

Тепер, коли ми навчилися створювати ручне відновлення та автоматично, ми розповімо, як відновити систему після відмови.

Ви можете повернути систему, використовуючи точки відновлення кількома способами - за допомогою інтерфейсу Windows 10, за допомогою командного рядка, а також використання діагностичних інструментів.

Відкриття системи через інтерфейс Windows

Найпростіший спосіб - це коли ви можете запустити Windows 10. У цьому випадку ми робимо все на початку статті. Клацніть за правою кнопкою миші на меню «Пуск» та перейдіть до «Панель управління». Далі перейдіть до розділу "Система та безпеки" - "Система" - "Захист системи". У вікні "Захист системи" натисніть кнопку "Відновити".

Відновлюється магістр системних файлів та параметрів, відкриється. Натисніть "Далі".

У наступному вікні покладіть DAW на предмет "Показати інші точки відновлення". Цей список відображає всі можливі точки відновлення. Лівий стовпець вказує на дати створення точок відновлення. Середній стовпець вказує на те, що ми можемо визначити точку.

Як видно на скріншоті нижче, точка відновлення під назвою "Точка відновлення перед встановленням незрозумілого драйвера", яку я створив у другій главі цієї статті, присутній у списку як останній створений.

І нарешті, правий стовпець вказує на тип створення точки відновлення (вручну, систему чи встановлення), тобто за яких обставин створено резервне копіювання.

Крім того, ви можете натиснути на цікаву точку відновлення та натиснути "Шукайте постраждалих програм". У вікні, що відкривається, буде відображатися список програм, для яких відкат вплине на цю точку відновлення.

Коли ви вибрали точку відновлення, до якої ми хочемо відкрити систему, натисніть "Далі".

В останньому вікні ми повинні підтвердити вибрану точку відновлення. Після натискання кнопки "готовий" система розпочне процес відновлення.

Відкат системи за допомогою діагностичних інструментів

Якщо Windows 10 не запускається, а робочий стіл не завантажується, то відкат системи можна здійснити за допомогою спеціального середовища Windows 10 для відновлення системи. Під час запуску комп'ютера замість робочого столу ви побачите попередження про те, що система Windows завантажена неправильно. Клацніть "Додаткові параметри відновлення".

Далі виберіть "Діагностика".

У вікні "Додаткові параметри" натисніть на відновлення системи системи.

Ви потрапите у вже знайоме вікно для вибору точок відновлення, де слід вибрати останній стабільний стан системи та натиснути OK.

Відкриття системи за допомогою командного рядка

Якщо робочий стіл Windows 10 не завантажений, то ви можете відкочити Windows 10 до останньої точки відновлення за допомогою командного рядка.

Для цього натисніть F8, поки не з’явиться список варіантів завантаження комп'ютера. Виберіть "Безпечний режим із підтримкою командного рядка".

У командному рядку відкриття запишіть rstrui.Екзе, Потім натисніть кнопку Enter.

В результаті цієї команди у вас є стандартна система для відновлення системи до точки відновлення в графічному інтерфейсі.

І нарешті, я пропоную вам подивитися кілька відео про те, як створити точку відновлення та відкочити Windows 10 до останньої стабільної версії.

Читати, Як створити, видалити або відкочити вікна 10 до точки відновлення. Як відновити систему за допомогою точки відновлення. Використовуючи точку відновлення, ви можете відновити системні файли Windows 10, а також продуктивність операційної системи, виправити раптові помилки або повернути систему до стану під час створення точки відновлення.

За замовчуванням Windows встановлює створення точки відновлення під час встановлення або видалення оновлень, драйверів або додатків.

Робота з точками відновлення Windows 10

Як створити точку відновлення Windows 10

Створіть ручну точку відновлення:

 1. ВІДЧИНЕНО Панель управління і перейдіть до розділу Відновлення / Налаштування відновлення системи.

 2. Натисніть кнопку Створювати У вікні, яке відкрилося Властивості системи

 3. Введіть опис, щоб визначити точку відновлення у наступному вікні. Поточна дата та час створення точки відновлення додаються автоматично.

 4. Клацати Створювати і чекайте кінця процесу створення точки відновлення.

Налаштуйте автоматичне створення точок відновлення:

 1. Запуск Панель управління / Адміністрація / Планувальник завдань.
 2. У вікні зліва виберіть Бібліотека планувальника завдань / Microsoft / Вікна / Відновлення системи.
 3. Натисніть кнопку правої миші на файлі Ср на середньому верхньому вікні та виберіть Властивості.
 4. Виберіть вкладку Спрацьовує У вікні, яке відкрилося.
 5. Клацати Створювати і встановіть необхідні параметри часу, щоб створити точку відновлення.

Як видалити точку відновлення Windows 10

Точки відновлення Windows 10 зберігаються в комп'ютерній системі жорсткого диска. Певна його частина відрізняється під ними, оскільки диск заповнюється, видаляються більш довгі точки відновлення та нові.

Для роботи з точками відновлення доступні такі функції:

Видалення всіх точок відновлення, за винятком останнього

 1. Клацніть на диск з правою кнопкою миші, на якій зберігаються точки відновлення та виберіть Властивості / Є загальними / Очистка диска.
 2. Зачекайте кінця процесу підготовки для очищення диска. Після цього натисніть "Чисті системні файли" і знову чекайте кінця диска.
 3. Натисніть кнопку Чистий На вкладці Додатково, блок Відновлення системи та копіювання тіней.

Видалення всіх точок відновлення, включаючи останні

 1. Йти до Панель управління / Система / Захист системи.
 2. Оберіть Мелодія На вкладці Захист системи віконний Властивості системи.

 3. Клацати видалити проти "Видалення всіх точок відновлення для цього диска".

Як відновити Windows 10 з точки відновлення

Увага: Відновлення Windows 10 з точки відновлення стосується лише налаштувань системи та програмного забезпечення операційної системи. Використання точки відновлення видалити всі програми, встановлені після його створення, і не відновлять віддалені ранні файли.

Щоб відновити вікна з точки відновлення, зробіть наступне:

 1. ВІДЧИНЕНО Панель управління / Відновлення / Початок відновлення системи та натисніть Подальший.

 2. Виберіть потрібну точку відновлення зі списку та натисніть кнопку Подальший.

 3. Підтвердити необхідність запуску відновлення системи з точки відновлення та запуску процесу.

Де точки відновлення?

Усі доступні точки відновлення можна побачити в Панелі управління / Відновлення / Початок відновлення системи.

Фізично точки відновлення системи знаходяться в кореневому каталозі системного диска (зазвичай диск C :), у папці Інформація про обсяг системи. Однак користувачі за замовчуванням не забезпечують доступу до вмісту цієї папки. Щоб спочатку потрапити всередину каталогу, вам потрібно зробити його видимим, а потім отримати особливі права.

Для цього:

 1. Йти до Панель управління / Параметри Fands (параметри провідника) / Огляд.

 2. Зніміть галочку перед параметром "Сховати безпечні системні файли" І натисніть кнопку Застосовувати. Після цього в кореневому каталозі диска C: з’явиться папка Інформація про обсяг системи доступ до якого немає.

  Для отримання доступу до папки Інформація про обсяг системи Зробіть наступне:

  1. Клацніть на папку за допомогою правої кнопки миші та виберіть Властивості / Безпека / Додатково.

  2. Клацати Продовжувати, Щоб продовжити отримання прав доступу до папки системи Windows, в якій розташовані точки відновлення.

  3. Натисніть кнопку Додавання і введіть назву користувача, якому надаються права доступу. Клацати добре.

  4. Покладіть прапорець у розділі Загальні дозволи проти "Повний доступ" та натисніть добре.

   Тепер ваш обліковий запис з’явився у списку "елементів роздільної здатності", і ви маєте доступ до папки інформації про обсяг системи.

Файли та папки, які тут не можуть бути видалені вручну, оскільки вони захищені системою. Якщо ви хочете очистити інформаційний каталог системного обсягу, скористайтеся стандартними методами, щоб видалити точки відновлення Windows.

Точка відновлення системи не створюється. Що робити?

Перевірте стан служби Windows "Тіньове копіювання обсягу". Для цього зробіть:

Точки відновлення системи не можуть бути створені на комп’ютері, на якому встановлені дві операційні системи або операційна система пошкоджена шкідливим програмним забезпеченням або вірусами.

Як відновити Windows 10 з точки відновлення за допомогою командного рядка

Якщо є проблеми з запуском Windows 10, як зазвичай, то можна відновити його продуктивність, запустивши точку відновлення з Командний рядок.

Для цього:

 1. Завантажте Windows In "Безпечний режим із підтримкою командного рядка": Під час завантаження операційної системи натисніть кнопку F8 і виберіть відповідний елемент із Вибір меню для додаткових варіантів завантаження Windows.

 2. Введіть у командний рядок rstrui.Екзе, Тоді вікно відкриється Відновлення системи.
 3. Виберіть необхідну точку відновлення та натисніть Подальший.

 4. Заповніть процес відновлення, дотримуючись подальших інструкцій господаря.

Як відновити точки віддаленого відновлення?

Точки відновлення Windows 10 зберігаються в комп'ютерній системі жорсткого диска. Певна його частина відрізняється під ними, коли вони заповнюють, видаляються і нові точки відновлення та нові.

Також точки відновлення можна видалити вручну - це описано більш детально.

Часто відновлення Windows призводить до втрати важливих файлів. Відновлення Windows за допомогою точки відновлення, відкат до попередньої версії операційної системи, повертаючи комп'ютер у вихідний стан, помилки в роботі програм для резервного копіювання, пошкодження або перезапис системних файлів, помилок файлів або наявності зламаного диска Сектори - це далеко не повний перелік причин видалення даних.

Консоль відновлення Windows поверне операційну систему, але може призвести до втрати особистих файлів. Не завжди можливо відновити продуктивність Windows без чистої установки операційної системи, що також може призвести до втрати файлів.

Завантажте безкоштовно та скануйте комп'ютер за допомогою відновлення розділів Hetman. Перегляньте можливості програми та етапі -кроки інструкцій.

Операційна система Windows 10 відновлюється з точки відновлення? Залиште відгуки та задайте свої запитання в коментарях.

Однією з можливостей відновлення Windows 10 є використання точок відновлення системи для скасування останніх змін в ОС, включаючи системні файли та регістр ОС. Точка відновлення може бути створена вручну, крім того, з відповідними параметрами параметрів захисту системи.

Ця інструкція детально описує процес створення точок відновлення, налаштування, необхідні для того, щоб Windows 10 робили це автоматично, а також способи використання раніше вкладених точок відновлення для змін у драйверах, реєстрі та параметрів системи. У той же час я розповім вам, як видалити створені точки відновлення. Це також може бути корисним: що робити, якщо відновлення системи відключено адміністратором у Windows 10, 8 та Windows 7, як виправити помилку 0x80070091 при використанні точок відновлення у Windows 10.

Примітка. Якщо ви зацікавлені у створенні такого зображення, на цю тему є окрема інструкція - як зробити резервну копію Windows 10 та відновити з неї.

Ви можете знайти додаткову інформацію про можливості повернення продуктивності ОС у статті відновлення Windows 10.

Налаштування відновлення системи

Перш ніж почати, слід заглянути в налаштування відновлення Windows 10. Для цього натисніть кнопку "запустити" за допомогою правої кнопки миші, виберіть пункт контекстного меню "Панель управління" (введіть: значок), а потім "реставрація".

Клацніть на точку "Налаштування відновлення системи". Ще один спосіб потрапити у бажане вікно - натиснути клавіші Win+R на клавіатурі та ввести SystemPropertiesProtement Потім натисніть Enter.

Вікно налаштувань відкриється (вкладка "Захист системи"). Точки відновлення створюються для всіх дисків, для яких включений захист системи. Наприклад, якщо для захисту системного диска C відключено, ви можете ввімкнути його, вибравши цей диск і натиснувши кнопку "Запит".

Після цього виберіть "Увімкніть захист системи" і вкажіть кількість місця, яке ви хотіли б виділити, щоб створити точки відновлення: чим більше місця, тим більше балів можна зберігати, і коли місце заповнюється, старий Точки відновлення будуть вилучені автоматично.

Як створити точку відновлення Windows 10

Для того, щоб створити точку відновлення системи на одній вкладці "Захист системи" (ви також можете потрапити в правою кнопкою миші на "Запуск" - "Система" - "Захист системи") Клацніть кнопку "Створити" і встановіть назву нових точок, після чого натисніть "створити" ще раз. Через деякий час операція буде виконана.

Тепер комп'ютер містить інформацію, яка дозволить вам скасувати останні зміни в критично важливих системних файлах Windows 10, якщо після встановлення програм, драйверів чи інших дій ОС він почав працювати неправильно.

Створені точки відновлення зберігаються в інформаційній системі прихованої системи системи в корені відповідних дисків або розділів, але ви не маєте доступу до цієї папки за замовчуванням.

Як відкочити Windows 10 до точки відновлення

А тепер про використання точок відновлення. Це можна зробити декількома способами - в інтерфейсі Windows 10, використовуючи діагностичні інструменти в спеціальних параметрах завантаження, у середовищі відновлення, що працює з флеш -накопичувача (якщо комп'ютер не завантажений) та в командному рядку.

Найпростіший спосіб за умови запуску системи - перейдіть на панель управління, виберіть елемент "реставрації", а потім натисніть "Запустити відновлення системи".

Майстер відновлення розпочнеться, у першому вікні якого ви можете запропонувати вибрати рекомендовану точку відновлення (створено автоматично), а в другому (якщо ви відзначаєте "Виберіть іншу точку відновлення", ви можете вибрати одну з реставрації, створеної за допомогою рука або автоматично. Клацніть "готовий" і чекайте кінця процесу відновлення системи. Після автоматичного перезавантаження комп'ютера вам буде поінформовано, що відновлення було успішним.

Другий метод використання точки відновлення - за допомогою спеціальних параметрів завантаження, який можна отримати за допомогою параметрів - оновлення та відновлення - відновлення або, навіть швидше, безпосередньо з екрана блокування: натисніть кнопку "живлення" праворуч, а потім, а потім , утримуючи зміну, натисніть "перезавантаження".

На екрані спеціальних варіантів завантаження виберіть "Пошук та усунення несправностей" - "Відновлення системи" (або "Діагностика" - "Додаткові параметри" - "Відновлення системи" в попередніх версіях Windows 10), тоді Ви можете використовувати доступні точки відновлення (у процесі знадобиться пароль введення).

Якщо Windows 10 не завантажується, ви все одно можете використовувати точки відновлення: для цього вам знадобиться завантажувальний флеш з Windows 10 (який повинен бути зроблений на іншому комп'ютері) або на диску відновлення відновлення. При використанні флеш -накопичувача завантаження буде достатньо, щоб вибрати "відновлення системи" на другому екрані програми встановлення.

Як результат, ви потрапите в середовище відновлення, як і в попередньому методі, і ви можете використовувати точки відновлення навіть на комп'ютері, що не запускаються.

І інший спосіб - запустити відкат до точки відновлення з командного рядка. Це може бути корисним для вас, якщо єдиний робочий варіант для завантаження Windows 10 - це безпечний режим із підтримкою командного рядка.

Просто введіть командний рядок rstrui.Exe та натисніть кнопку ENTER, щоб запустити майстер відновлення (він запуститься в графічному інтерфейсі).

Як видалити точки відновлення

Якщо вам потрібно було видалити наявні точки відновлення, знову перейдіть до вікна налаштувань "захист системи", виберіть диск, натисніть "Налаштувати", а потім використовуйте для цього кнопку "Видалити". У цьому випадку всі точки відновлення для цього диска будуть видалені.

Те саме можна зробити за допомогою утиліти для очищення дисків Windows 10, натисніть Win+R та введіть CleanMgr, щоб запустити його, а після відкриття утиліти, натисніть "Очистіть системні файли", виберіть диск для очищення, а потім перейдіть до " Крім того, "додатково". Там ви можете видалити всі точки відновлення, за винятком останніх.

І нарешті, є спосіб видалити на комп’ютері конкретні точки відновлення, ви можете зробити це за допомогою безкоштовної програми CCLeaner. У програмі перейдіть до "Інструменти" - "Відновлення системи" та виберіть ті точки відновлення, які ви хочете видалити.

Відео - Створення, використання та видалення точок відновлення Windows 10

І, на закінчення, відеоінструкції, якщо після перегляду у вас є запитання, я з радістю відповість на них у коментарях.

Якщо ви зацікавлені в більш досконалому резервному копії, вам слід детальніше ознайомитись з третім -партійними коштами для цього, наприклад, Veeam Agent для Microsoft Windows безкоштовно.

Як безпечно придбати використану відеокарту і не помилятися
Всі ми хочемо йти в ногу з часом. Ми купуємо для себе телефони, гаджети, комп’ютери. Однак останні не такі прості, адже іноді це надмірні гроші для зв...
Спробуйте переробити ... Помилка помилок із переробкою у Вікторії та як її усунути
Коли Chkdsk Виявляється, не в змозі виправити поглиблення на жорсткому диску, вам доведеться вдатися до допомоги більш вдосконаленого інструменту Вікт...
Ігровий резервний монітор - менеджер гри Sivov
Більшість популярних комп'ютерних ігор, особливо списку ігор на платформі Пара або Кістка Підтримує збереження файлів прогресу в хмарному сховищі, але...