Налаштування

Як оновити драйвери відеокарти до поточної версії на Windows 10?

Як оновити драйвери відеокарти до поточної версії на Windows 10?

Зміст

Методи встановлення відеокарти Windows 10

На сьогоднішній день є багато способів, які дозволяють легко оновити драйвер адаптера. У деяких випадках вам доведеться вдаватися до третій партійних програм, а іноді бажаний ефект можна досягти за допомогою офіційних ресурсів. Ми розглянемо всі доступні методи далі.

Метод 1: Офіційні сайти та програми

На сьогоднішній день є три основні виробники графічних адаптерів: AMD, NVIDIA та Intel. Кожен з них має офіційні ресурси та спеціалізовані програми, з якими ви можете оновити драйвер відеокарти.

Nvidia

Для того, щоб оновити програмне забезпечення для адаптерів цього виробника, слід виконувати наступні дії:

 1. Ми виконуємо посилання на сторінку завантаження драйвера.
 2. У відповідних полях ми вказуємо версію використовуваної операційної системи, її розряд та модель пристрою. Потім натисніть кнопку пошуку.

Зверніть увагу, що версія ОС та розряду повинні бути надзвичайно обережними. На цьому етапі багато користувачів роблять помилки, які призводять до подальших труднощів.

Детальніше: Параметри вирішення проблем при встановленні драйвера NVIDIA

На наступній сторінці ви можете ознайомитись із функціями програмного забезпечення, яке автоматично буде запропоновано вам. За замовчуванням це остання відповідна версія. Натисніть кнопку "Скачати зараз" для продовження.

Останній крок - прийняття ліцензійної угоди. У той же час прочитати сам текст необов’язковий. Просто натисніть кнопку "Прийняти та завантажити".

Далі піде за завантаженням файлу інсталяції на комп'ютер. Ми чекаємо кінця процедури та запускаємо завантажений інсталятор. Усі подальші дії скажуть вам самого господаря інсталяції. Потрібно лише дотримуватися його порад та підказок. Як результат, ви отримаєте оновлену версію драйвера.

Крім того, остання версія програмного забезпечення може бути встановлена ​​за допомогою офіційної програми досвіду Nvidia Geforce. Ми детально розповідали про те, як це зробити в окремій статті.

Детальніше: Встановлення драйверів за допомогою досвіду Nvidia GeForce

AMD

Для власників відеокарт від AMD дії оновлення програмного забезпечення будуть виглядати наступним чином:

 1. Ми переходимо на спеціальну сторінку веб -сайту виробника.
 2. З правого боку виберіть необхідні параметри зі скидання списків - тип адаптера, його серії та моделі. Після цього натисніть кнопку "Відображення результатів".

На наступній сторінці виберіть потрібну версію драйвера та натисніть кнопку "Завантажити"

Це буде слідувати процесу збереження встановлення файлу на комп’ютері. Потрібно чекати, поки він буде завантажений, і після цього розпочати його. Після кроку -По -кроку та поради майстра інсталяції, ви можете оновити необхідний адаптер.

Якщо ви раніше встановили програмне забезпечення AMD Radeon або центр управління каталізатором AMD, то ви можете використовувати його для встановлення нових файлів конфігурації. Ми вже опублікували детальні інструкції щодо того, як працювати з цим.

Детальніше: Встановлення драйверів через AMD Radeon Software Brammation of Drivers через Центр управління Catalyst AMD

Інтел

Intel вбудовані -в відеокарті можуть оновити програмне забезпечення, використовуючи такі маніпуляції:

 1. Ми виконуємо посилання на сторінку завантаження для.
 2. У першому меню крапельного меню слід вказати продукт, для якого потрібно нове програмне забезпечення для встановлення. В останньому полі виберіть використану операційну систему з трохи.

Сайт автоматично вибирає відповідні драйвери та відобразить їх як список. Клацніть на ім'я, яке відповідає вибраному програмному забезпеченню.

На наступній сторінці виберіть формат завантаженого файлу - архів або виконуваний файл. Клацніть на потрібне ім’я, щоб почати завантажувати.

Завантаживши файл, вибраний раніше, вам слід запустити його. На екрані з’явиться майстер встановлення драйверів. Кожен з наступних кроків буде супроводжуватися порадами. Просто слідкуйте за ними, і ви можете легко встановити свіже програмне забезпечення для відеокарти Intel.

Аналог описаного вище процесу - це утиліта Assistant Driver & Support Intel. Вона автоматично вибирає драйвер, який вам слід використовувати.

Завантажити Intel Driver & Assistant

 1. Ми переходимо на сторінку завантаження та натискаємо кнопку "Скачати зараз".

Збережіть файл встановлення на ПК та запустіть його.Дотримуючись простих порад, ми встановлюємо утиліту. У процесі вам потрібно буде погодитися лише з умовами використання. Решта процесу встановлення буде автоматично.В кінці встановлення необхідно запустити програмне забезпечення. Майте на увазі, що етикетка не з’явиться на робочому столі. Ви можете знайти програму по наступному шляху:

C: Програмні файли (x86) Драйвер Intel та AssistantSatray

Піктограма утиліти з’явиться в Tria. Клацніть на її зображення PKM та виберіть елемент "Перевірте наявність нових водіїв".

У браузері відкриється нова вкладка, яка призначена за замовчуванням. Процес сканування вашого ПК розпочнеться.

Якщо утиліта знайде пристрої Intel, які потребують оновлення драйвера, ви побачите таке повідомлення:

Натисніть кнопку "Завантажте всі оновлення".В кінці навантаження клацніть повинні "Встановіть завантажені файли".

Розпочнеться майстер встановлення. З ним потрібно встановити драйвер на комп'ютер. На цьому етапі немає нічого складного. Потрібно натиснути кнопку лише кілька разів "Далі".Як результат, на пристрої буде встановлено нове програмне забезпечення. Залишається перезапустити комп'ютер, після чого ви можете почати користуватися обладнанням.

Метод 2: Треть -партійні програми

В Інтернеті ви можете знайти не лише офіційне програмне забезпечення для оновлення драйверів відеокарти, але й програми від третім розробників. Відмітною особливістю цього програмного забезпечення є можливість встановлювати програмне забезпечення для будь -яких пристроїв, а не лише графічні адаптери.

В окремій статті ми вважали найпопулярнішими комунальними послугами. Переправивши посилання нижче, ви можете ознайомитись з кожним із них і вибрати найбільш підходящих для себе.

Детальніше: Найкращі програми для встановлення драйверів

Ми можемо лише рекомендувати вам використовувати рішення драйвера або драйверсмакс. Обидва рішення встановили себе надзвичайно позитивно і мають вражаючу базу даних цих пристроїв. Якщо необхідно, ви можете ознайомитись із керівництвом для кожної з згаданих програм.

Детальніше: Як оновити драйвери на комп’ютері за допомогою DriverPack Solutions, ми залучаємо драйвери для відеокарти за допомогою DriverMax

Метод 3: Ідентифікатор обладнання

Кожен пристрій на комп’ютері має свій унікальний ідентифікатор (ідентифікатор). Знаючи це дуже евторус, ви можете легко знайти потрібного драйвера в Інтернеті. Для цього є спеціалізовані онлайн -сервіси. Значним недоліком цього методу є той факт, що запропонований з точки зору далеко не завжди актуального. Цей факт безпосередньо залежить від того, як часто власники таких сайтів оновлюють базу даних.

Раніше ми опублікували детальний посібник для пошуку ідентифікатора. Там ви також знайдете список найефективніших онлайн -сервісів, які виберуть потрібне програмне забезпечення за ідентифікатором.

Детальніше: Шукайте водіїв для посвідчення особи

Метод 4: Менеджер пристроїв

У арсеналі Windows 10 є вбудовані функції, які дозволяють встановлювати драйвери. Ми поговоримо про використання стандартної бібліотеки ОС. Таке оновлення виконується через "Диспетчер пристроїв".

Використовуючи посібник, до якого ви знайдете трохи нижче, ви встановите основні файли конфігурації відеокарти. Це означає, що додаткові компоненти в деяких випадках не будуть встановлені. Тим не менш, система правильно визначатиме адаптер і її можна використовувати. Але для максимальної продуктивності йому все ще потрібен повний набір.

Детальніше: Встановлення драйверів зі стандартними інструментами Windows

Метод 5: Служба оновлень Windows 10

Операційна система Windows 10 набагато розумніша, ніж її попередники. Вона може автоматично встановлювати та оновлювати драйвери для пристроїв за допомогою вбудованої послуги. Взагалі, це дуже корисна функція, але вона має одне з припадків, про які ми розкажемо далі. Це те, що вам потрібно зробити, щоб використовувати цей метод:

 1. ВІДЧИНЕНО

"Варіанти" Системи одночасно натискаючи клавіш "Windows" і "Я" або використовувати будь -який інший метод.Далі перейдіть до розділу "Оновлення та безпека".У правій частині нового вікна буде кнопка "Перевірка наявності оновлень". Натиснути.Якщо будуть знайдені необхідні оновлення, система почне їх негайно завантажувати. Якщо ви не змінили налаштування системи, тоді після цього вони будуть автоматично встановлені. В іншому випадку вам потрібно буде натиснути кнопку з відповідним іменем.Після завершення попередньої операції необхідно перезапустити комп'ютер. Для цього натисніть кнопку "Перезавантажте зараз" У тому ж вікні. Вона з’явиться після завершення всіх операцій.

Після перезапуску комп'ютера все буде встановлено. Зверніть увагу, що в цьому випадку ви не зможете оновити лише драйвер відеокарти. Оновлення буде повністю завершено для всіх пристроїв. Варто також зазначити, що Windows 10 не завжди встановлює останню версію програмного забезпечення. Найчастіше, що за даними ОС є найбільш стійкою для вашої конфігурації.

Ось де наша стаття закінчується. Ми говорили про всі існуючі методи, які допоможуть оновити драйвери як для відеокарти, так і для інших пристроїв. Вам просто потрібно вибрати найзручніший для себе. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Після встановлення операційної системи, перш за все, потрібно подбати про драйвери графічного адаптера. Операційна система Windows 10 може самостійно знайти та встановити необхідні драйвери. Користувачеві потрібно лише чекати, коли система завантажиться та налаштує все самостійно або використовувати один із альтернативних та надійних варіантів.

Ця стаття розповість вам, як оновити драйвери відеокарти на Windows 10. Якщо користувач хоче самостійно оновити вже встановлені драйвери, то є можливість скористатися диспетчером пристрою або завантажити нову версію драйверів з офіційного веб -сайту. А також окремо варто розглянути можливість використання супутників виробників графічних карток, які можуть завантажувати та встановлювати драйвери з офіційного сайту.

Як оновити драйвери відеокарти на Windows 10

Центр оновлення Windows

Microsoft Corporation з кожним оновленням робить операційну систему Windows 10 кращою та кращою. В останніх версіях операційна система Windows 10 отримала можливість автоматично завантажувати необхідні драйвери графічного адаптера через центр оновлення Windows. Користувачу достатньо виконати чисту інсталяцію Windows 10 та підключити комп'ютер до Інтернету. Windows 10 завантажить та встановить необхідні драйвери самостійно.

Якщо ви не можете чекати, щоб перевірити, якщо завантаження необхідних драйверів, ви можете відкрити Параметри> Оновлення та безпека> Центр оновлення Windows І натисніть кнопку Перевірте оновлення.

У ситуаціях, коли вам не потрібно автоматично встановлювати та оновлювати драйвери після встановлення операційної системи, ви можете обмежити підключення до Інтернету або побачити інструкції: як відключити автоматичну установку драйверів у Windows 10.

Диспетчер пристроїв

Альтернативним способом автоматичного пошуку та оновлення є використання диспетчера пристроїв. Цей метод оновлення драйверів також підходить для інших підключених пристроїв.

 1. Користувачу достатньо натиснути кнопку правої миші на значок комп'ютера та вибрати елемент у контекстному меню КОНТРОЛЬ.
 2. У вікні управління комп'ютером перейдіть до розділу Диспетчер пристроїв І відкрийте список Відеокадаптери.
 3. Далі натисніть праву кнопку миші на доступному відео -адаптері у списку та в контекстному меню, виберіть елемент Оновіть драйвер.
 4. Останній крок, виберіть, як ви хочете шукати драйвери, що вказують Автоматичний пошук оновлених драйверів.

Якщо ви раніше завантажували драйвери відео адаптера на свій жорсткий диск, то у вас є можливість шукати драйвери на цьому комп’ютері. І тоді залишається вказати, в якому місці для пошуку драйвера на комп’ютері.

Оновіть драйвери відеокарти AMD Radeon

Остання версія драйверів для графічних карт від AMD можна завантажити на офіційному веб -сайті виробника. Вибираючи раніше свою графічну карту, пропонується новітня версія драйвера. Після завантаження користувача просто відкрийте файл інсталяції та виконайте всі кроки встановлення.

Якщо на комп’ютері вже встановлені драйвери відеокарти з AMD, то цього достатньо для відкриття Налаштування AMD Radeon і перейти до розділу Оновлення.

Далі натисніть кнопку Перевірте наявність оновлень і, знайшовши оновлення, натисніть на нову версію драйвера. Аналогічно, установка нових водіїв виробника буде завантажена та запущена. Користувач може виконувати лише кроки встановлення та чекати завершення.

Оновіть драйвери відеокарти Nvidia GeForce

Остання версія драйверів також доступна на офіційному веб -сайті виробника. Аналогічно, вкажіть модель нашої відеокарти та натисніть на пошук. Тоді користувачеві достатньо завантажити та встановити драйвери виробника, якщо вони раніше не були встановлені. Якщо необхідно оновити драйвери відеокарти від NVIDIA, ви можете використовувати утиліту GeForce Experiance, розподілену з драйверами графічного адаптера.

Ми відкриваємо програму GeForce Expemence і перейдіть на вкладку Водії. Далі натисніть кнопку Перевірте наявність оновлень І після відкриття нової версії ми встановлюємо останні драйвери. Ви можете вибрати експрес -установку або селективну установку для завершення процесу.

Висновок

Кожна нова версія драйверів графічного адаптера приносить нові можливості та більше кадрів в секунду у ваших улюблених іграх. Існує кілька варіантів, щоб правильно оновити драйвери відеокарти на Windows 10, починаючи з менеджера пристроїв та закінчуючи програмами компаньйонів виробника відеокарти.

Ми рекомендуємо використовувати методи відеокарти для правильного оновлення драйверів відеокарти. Існує багато інших рішень із прикладом рішень для драйверів, які, з одного боку, зручні для користувачів, а з іншого боку, марні програми. Більше того, сьогодні, після виходу нових версій драйверів графічного адаптера, користувач завжди надходить сповіщення.

Для підтримки стабільної продуктивності комп'ютера (швидкості) рекомендується не лише проводити заплановане очищення жорстких дисків із непотрібних накопичених файлів та завантажувати актуальні оновлення для Windows, а й періодично оновлювати драйвери для всіх вбудованих ПК -СПОРТ. Відповідно до статистики, найчастіше користувачі повинні оновлювати програмне забезпечення для своїх відеокарт, тоді як процес оновлення графічного адаптера не обмежується одним способом.

Чому регулярно оновлювати відео -драйвери

Будь -яка програма або гра, що працює за допомогою 3D -технологій, тісно пов'язані з відеокартом. Якщо програмне забезпечення графічного адаптера не відповідає рівню рекомендованих системних вимог програми, то неможливо його використовувати (або при використанні помилок та збоїв). І якщо ми враховуємо той факт, що розробники постійно вдосконалюють свої програми, випускаючи нові версії, то завдання оновлення драйверів відео не тільки обов'язкове для виконання, але й гостро необхідне.

Методи оновлення драйверів відео до поточної версії в Windows 10

Користувач може виконувати процес оновлення трьома способами:

Будь-який із цих варіантів не вимагатиме жодних вузькопрофільних знань від користувача в програмуванні чи інших інформаційних науках. Але перед тим, як почати оновлювати драйвери, вам потрібно з’ясувати назву моделі встановленої відеокарти, зокрема для оновлення вручну.

Як дізнатись назву моделі відео дайвера

Щоб дізнатись повну назву відеозаписного адаптера:

 1. Клацніть з правою кнопкою миші до значка "запустити" та запустити "Диспетчер пристрою" пристрою ".
  Ви також можете знайти "Менеджер пристроїв" через функцію пошуку, прописавши відповідний запит (лінія пошуку розташована поруч із кнопкою "Запуск")
 2. Знайдіть категорію "Відео адаптери" та відкрийте її. Знайдіть назву своєї відеокарти.
  Щоб переконатися, що назва відеокарти точно, ви можете натиснути двічі за допомогою лівої кнопки миші під назвою картки (точна інформація про обладнання також буде доступна у вікні)

Відео: Як дізнатися всю необхідну інформацію про відеокарту за допомогою програми GPU-Z TechPowerUP

Оновлення Videriter в автоматичному режимі

Автоматичне оновлення драйвера відеокарти проводиться завдяки вбудованому -in -в Windows 10 "Master of Opriteds". Щоб почати це, вам потрібно:

 1. У "Менеджер пристроїв" знайдіть відео -адаптер, підключений до ПК, натисніть на його ім'я за його іменем та виберіть "Оновіть драйвер".
  Процес оновлення також може бути запущений через меню "Властивості"
 2. У вікні "Оновлення майстрів", яке з’являється, виберіть "Автоматичний пошук оновлених драйверів".
  Для автоматичного пошуку оновлень буде потрібно обов'язкове наявність підключення до Інтернету
 3. Зачекайте кінця процесу автоматичного пошуку, завантаження та встановлення поточної версії драйвера, а потім натисніть кнопку "Закрити".
  Після оновлення відеозйомки доцільно перезапустити ПК

ВІДЕО: Як автоматично оновлювати відео -диск за допомогою оновлень Windows 10

Оновлення відео -дайвера вручну

Щоб провести оновлення відеозаписів у ручному режимі, потрібно завантажити пакет оновлення з офіційного веб -сайту відеокарти.

Nvidia geforce

Якщо у вас є відеокарта NVIDIA GeForce Grade, то вона випливає:

 1. Перейдіть на www.Nvidia.ru і виберіть розділ "драйвери". На завантаженій сторінці заповніть інформацію про інформацію та натисніть "Пошук".
  Не забудьте вибрати поточну версію операційної системи Windows перед пошуком
 2. Зачекайте, коли служба NVIDIA знайде відповідну (поточну) версію драйвера, а потім натисніть кнопку "Завантажити зараз".
  На вкладці "Додаткова інформація" ви можете знайти дані, що цікавлять завантаженого драйвера (наприклад, на дату його випуску)
 3. Завантаживши exe-файл пакету оновлення, запустіть його, вкажіть папку розпалювання інсталятора та натисніть кнопку ОК.
  Шлях розпакування може бути абсолютно будь -яким (зручним для користувача)
 4. В кінці процесу розпакування, майстер встановлення NVIDIA автоматично запускається. Потрібно чекати кінця попереднього сканування ОС.
  Перевірка зазвичай триває кілька секунд
 5. Після успішної перевірки виберіть можливість встановлення драйвера та натисніть "Я берусь. Продовжуйте ".
  GeForce Experience - це спеціальна корисність від Nvidia для роботи з налаштуваннями відеокарти
 6. Виберіть потрібні параметри установки та натисніть "Далі".
  Параметр "Селективна установка" дозволить вам вибрати окремі компоненти для встановлення
 7. Зачекайте кінця процесу встановлення.
  Під час процесу встановлення драйверів ви можете вийти на кілька секунд екрана монітора (це нормально)
 8. Закрийте вікно "встановлення" відео -дайвера.
  Після встановлення драйвера не потрібно перезавантажити ПК

AMD Radeon

Якщо у вас є відеокарта Radeon Grade, то вам потрібно:

 1. Перейдіть на веб -сайт AMD, відкрийте вкладку "Драйвери та підтримка", виберіть модель свого відео -адаптера (шукайте лінійку продукту) та натисніть "Надіслати".
  Ви також можете знайти свою відеокарту в таблиці обладнання, показаної трохи нижче пошукової лінії
 2. Виберіть відповідну версію пакету драйверів для своїх Windows та завантажте його.
  Найбільш актуальні версії водіїв завжди вгорі списку
 3. Після завантаження запустіть інсталятор і розпакуйте пакет у будь -якій папці на ПК.
  Щоб повністю побачити процес розпакування файлів, потрібно натиснути кнопку Показати деталі
 4. В кінці процесу розпакування "майстер встановлення" драйвера Radeon автоматично запуститься. Необхідно прийняти "ліцензійну угоду" і зачекати, поки утиліта виконає сканування системи.
  Процес сканування залежить від ступеня навантаження на процесор
 5. Потім виберіть один із способів встановлення відео коробки передач.
  За замовчуванням краще вибрати режим "Express Installation"
 6. Зачекайте кінця процесу встановлення, а потім натисніть "Перезавантажити зараз".
  Якщо ви хочете, щоб ваш драйвер завжди був оновлений автоматично, то перед тим, як перезавантажити ПК, вчасно поставте маркер протилежне "оновити систему"
 7. Готово, після перезавантаження драйвера ПК для Video Adapter буде остаточно оновлено.

Оновлення/встановлення відео накопичувача в напівавтоматичному режимі

Це оновлення передбачає використання третім утилітів, розроблених для спрощення пошуку та встановлення драйверів для всіх компонентів ПК, включаючи відео -адаптер. Щоб полегшити пошук такого спеціалізованого програмного забезпечення, розгляньте найпопулярніші з них.

Відображення драйвера видалення

Утиліта розроблена для того, щоб повністю видалити всі версії раніше встановлених відеороликів. Ви можете завантажити його на офіційному веб -сайті розробника. Рекомендується використовувати його, якщо вам потрібно (наприклад, при оновленні поточної версії драйвера з’являється помилка), повторно встановіть "чистий" драйвер останньої версії для відеодип. Все, що потрібно від вас, - це завантажити/запустити програму, вкажіть у стартовому вікні модель встановленої відеокарти та виберіть один із трьох режимів Deinstal.

У полі "Журнал" ви також можете побачити всю інформацію про відеокарту та встановлений драйвер

Після Deinstal ви можете перейти до повторного встановлення водія.

Слизахистів

Ви можете знайти та завантажити програму на веб -сайті розробника. Slimdrivers не тільки здатний автоматичному пошуку, завантажувати та встановлювати останні версії драйверів для компонентів, але й створювати «сміттєзвалища» (корисні, якщо виникають проблеми при оновленні). Щоб оновити відео накопичувач, вам потрібно:

 1. Завантажте та запустіть програму. Натисніть кнопку «Пуск».
  Утиліта не підтримує російську мову
 2. Зачекайте кінця процесу сканування, знайдіть назву відеокарти у списку результатів та натисніть кнопку Завантажити оновлення.
  Оновлення драйвера буде можливим лише в тому випадку, якщо в мережі є нова версія

Radeon Software Crimson Edition

Це спеціалізована складна програма для власників відеокартів AMD Radeon, яка здатна не тільки оновити відео -накопичувач, але й покращити (підвищити) продуктивність самої картки. Для оновлення драйвера випливає:

 1. Встановіть та запустіть програму. Клацніть на вкладці "Оновлення" та виберіть "Перевірте наявність оновлень".
  Файл установки програми важить ~ 500 Мб
 2. В кінці аудиту позначте компоненти, які потрібно оновити маркером, і натисніть "Встановити".
  Щоб оновити відеокарту, потрібно вибрати "Драйвер відображення AMD"
 3. Готово, після встановлення слід проводити перезавантаження системи.

Рішення драйвера

Чудовий менеджер оновлень водіїв російських розробників. Утиліта не вимагає встановлення на жорсткому диску, починається в автономному режимі. Він здатний автоматично шукати та встановлювати драйвери для всіх PC-комплексу:

 1. Запустіть менеджер і натисніть кнопку "Системний склячий".
  Менеджер працює правильно на всіх операційних системах та з будь -якими моделями компонентів
 2. Після цього знайдіть свою відеокарту у списку пристроїв, поставте маркер навпроти нього та натисніть "Встановіть все". Далі програма проводитиме автоматичне оновлення.
  Якщо ви хочете оновити драйвер лише для відеокарти, тоді видаліть усі інші маркери

Можливі помилки оновлення та способи їх усунення на ОС Windows 10

Під час (або навіть після) оновлення драйверів користувач може мати технічні помилки та несправності, які можуть призвести до серйозних проблем у їх роботі. На комп’ютері програми, програми, ігри можуть припинити починати. Розглянемо загальні проблеми та способи їх вирішення.

Помилка "Videriter перестав відповідати"

Помилка виникає після оновлення і з’являється в нижній частині "робочого столу".

Помилка з’являється найчастіше після спроби запустити будь -яку програму або гру

Рішення було б відключенням відеодекошука до попередньої версії з подальшою повторною відповідальністю. Щоб здійснити відкат, вам потрібно:

 1. Через лінію пошуку Windows знайдіть "диспетчер пристроїв" та відкрийте його. У каталозі відеокадарів виберіть відеокарту, натисніть на її ім'я правою кнопкою та натисніть "Властивості". На вкладці "Драйвер" натисніть кнопку "Roll Back".
  Після відкатів обов'язково перезавантажте ПК
 2. Після цього ви можете знову поновити відеокасет.

Помилка не могла завантажити файл

Помилка з’являється виключно при спробі автоматичного оновлення драйвера через функцію "Master of Oprudates" OS Windows 10.

Найчастіше така помилка виникає серед власників відеокартів AMD Radeon

Рішення досить просте - вам потрібно вимкнути антивірусний драйвер під час автоматичного оновлення водія.

Помилка "відмова встановлення" (актуальні для відеокарт Nvidia geforce)

Помилка виникає, коли ви намагаєтесь оновити відео -дайвер від NVIDIA.

Помилка виникає при оновленні відео накопичувача вручну

Причиною цього відмови є несумісність розряду пакету драйверів із розрядом ОС Windows. Завантажте відповідну версію відео -дайвера з офіційного веб -сайту Nvidia. Щоб дізнатись розряд системи, відкрийте меню "запуску" та дотримуйтесь шляху: "Параметри"/"Система"/"У системі".

Оновлення драйверів для відеозаписів необхідно для підтримки ефективної та стабільної роботи ПК та ОС Windows 10. Своєчасне оновлення сприяє правильному запуску програм, ігор, програм за допомогою 3D -технології. Існує три способи оновлення драйверів: автоматичний (через "Оновлення майстер", вбудованих у Windows), напівавтоматичний (використовуючи третій утиліти) та вручну (з необхідністю завантаження пакету оновлень з офіційного веб -сайту Відео адаптер).

FALCONX - TULA для центральних значків панелі завдань у Windows 10
Якщо ви вірите чуткам, у легкій версії Windows 10, оголошення про яку має відбуватися в найближчі місяці, значки панелі завдань будуть розміщені в цен...
Як сховатися з файлів опцій контексту меню Windows 10 для зашифрованих об'єктів EFS
Більшість версій Windows мають вбудовану функцію, що дозволяє шифрувати файли та папки за допомогою технології EFS. Цей метод шифрування є одним із на...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...