Налаштування

Як завантажувати ноутбук Lenovo з флеш -накопичувачів?

Як завантажувати ноутбук Lenovo з флеш -накопичувачів?

Зміст

Після придбання цього ноутбука я зіткнувся з такою проблемою - операційна система не встановлена ​​- на початку встановлення виходить синій екран, незалежно від налаштувань у BIOS. Я шукав проблеми на сайтах - було знайдено якесь рішення, але насправді це не зовсім правильно рішення. Запропоновано поставити режим legasy та режим SATA сумісного контролера. Хотя. Тому що компанібальний режим - це сумісний режим, більш старий і повільніший режим читання з жорсткого диска. Краще залишити AHCI. Рада - найбільш оптимальні налаштування дадуть попередньо встановлені BIOS. У той же час і розповісти про тонкощі. Якщо ви хочете встановити Windows 7, то все дуже просто. Ми переходимо до BIOS і перше, що ми переходимо на вкладку Вихід - ми обираємо ОС ОПТОМІЗІЗАЦІЙНІ ЗАПИТАННЯ - Win7. А тепер жарт, тобто тонкість - якщо ви зараз натискаєте на F10 - тобто збережіть і залиште BIOS, щоб почати встановлювати - тоді, швидше за все, у вас буде все так само і знову синій екран. Тому я демонструю тонкість - після того, як ви вибрали режим потрібної системи, ви повинні вибрати елемент трохи вище Завантажте налаштування відхилення. Після цього, на вкладці Boof, потрібно перевірити підставку режимів Legasy. Клацніть F10 Заспокоєння та спостерігайте, як успішно ставиться Windows 7. Тепер, якщо ви хочете поставити Windows 8, 10 і пізніше. Тоді наведений вище метод не спрацює. Знову ж таки, якщо ви зміните оптимізований режим за замовчуванням ОС - ви виживете на Win8 і залишите BIOS без завантаження Завантажте налаштування відхилення - Потім знову висить і сині екрани не можна уникнути. Отже, встановіть Windows 8 або Windows 10 на ноутбук Lenovo G50-30. Ми це ставимо ОС ОПТОМІЗІЗАЦІЙНІ ЗАПИТАННЯ - На Win8, то все те саме, що і в попередній версії - обов'язково зробіть це відразу Завантажте налаштування відхилення - Далі вам просто потрібно вибрати режим Legasy для завантаження із зовнішніх носіїв. Решта, щоб залишити все, як налаштовані налаштування за замовчуванням. Ми наполягаємо і спостерігаємо встановлення Windows 8 або 10. Для Windows 10 - вам також потрібно встановити оптимальні налаштування для Win 8 у BIOS. А тепер узагальнюйте - для встановлення вам потрібна версія Windows, ми робимо наступні дії.1. ОС ОПТОМІЗІЗАЦІЙНІ ЗАПИТАННЯ - і поставте предмет Win7 для семи, Win8 для 8Ki та 10Ki, інших - для інших, наприклад, для xp.2. Завантажте налаштування відхилення Відразу після того, як вони вибрали режим Windows,.3. Виправити або змінити режим завантаження на Legasy для встановлення від операторів. Не торкайтеся решти параметрів. Далі ви можете почати встановлювати Windows.

І ще один момент - якщо ви вже встановили 10, то іноді ви не можете перейти до BIOS. Тоді найпростіший варіант цього ноутбука Lenovo G50-30-це невелика кнопка, яка розташована зліва поруч із роз'ємом для зарядки ноутбука.

вітаю! Сьогодні я вирішив підготувати просту, але в той же час дуже корисну інструкцію, яка повинна бути корисною для всіх власників ноутбуків Lenovo. Ми завантажимо ноутбук Lenovo з флеш -накопичувача. У мене такий ноутбук, тому я можу все показати на справжньому прикладі.

Оскільки багато моделей сучасних ноутбуків не мають приводу CD/DVD, у багатьох є питання, а як встановити Windows? Як завантажити ноутбук, щоб відновити систему, перевірити наявність вірусів, діагностики тощо. D. Все це можна зробити за допомогою звичайного флеш -накопичувача. Більше того, якщо ваш ноутбук має накопичувач, то краще використовувати флешку для встановлення Windows або завантаження ноутбука з якогось іншого завантажувального диска. Більше того, у кожного є флеш -накопичувачі, і чистий диск ще потрібно знайти.

Завантаження ноутбука Lenovo з USB -накопичувача так само просто, як і від диска. Різниці практично немає.

Спочатку нам потрібно зробити завантажувальний накопичувач. Простіше кажучи, запишіть .ISO Image of Windows або інша програма драйверів системи/USB. Ви можете переглянути приклад створення завантажувального приводу з Windows 10. Для запису .ISO для флеш -накопичувача я раджу використовувати наступні програми: Інструмент створення медіа (для завантаження та запису Windows 10), WinSetupFromusB, Ultraiso, Rufus, USB/DVD Windows USB/DVD. Звичайно, з такого диска ви можете завантажити будь -який комп'ютер. Не тільки Леново.

Навантаження на ноутбук Lenovo з USB -накопичувача

Існує два способи, якими можна зробити ноутбук завантажувати за допомогою USB -накопичувача.

  1. Через меню завантаження (я рекомендую цей конкретний метод). Використовуючи це меню, ми можемо вказати ноутбук Lenovo, з якого пристрою для завантаження конкретно цього разу для завантаження. З моменту запуску ноутбука з завантажувального приводу, швидше за все, нам потрібно зробити лише один раз. Цього достатньо для запуску встановлення Windows або виконання інших дій.
  2. Через меню BIOS. Тут вам вже потрібно змінити порядок завантаження в налаштуваннях BIOS. В принципі, нічого не складно. Але я не бачу причин це робити, якщо ви можете вибрати пристрій через меню завантаження. Якщо через меню завантаження ви отримаєте. Такий запасний варіант.

У будь -якому випадку, спочатку підключіть флеш -накопичувач до ноутбука.

Доцільно підключитися до порту USB 2.0. З USB 3.0 можуть бути проблеми. USB 3 порт.0 посередині зазвичай синій або легший порівняно з USB 2.0.

Завантаження через меню завантаження

Як я вже писав, це найкращий і простий спосіб. Щоб відкрити меню завантаження на ноутбуці Lenovo, вам потрібно відразу після натискання кнопки живлення Активно натисніть клавішуF12.

Меню відкривається, в якому потрібно вибрати наш диск.

Як бачите, у моєму випадку в меню завантаження відображаються два USB -накопичувачі ноутбука Lenovo. Один із написом "USB -пристрою EFI". По -перше, спробуйте вибрати привід, який без EFI (на скріншоті він знаходиться в самому дні). Це якщо ви збираєтеся встановити Windows 10. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з встановленням Windows 10 на розділі MBR.

Після вибору та натискання клавіші Enter, ноутбук буде завантажений з флеш -накопичувача. За умови, що ви правильно записали флешку.

Якщо меню "Boot Manager" неможливо через клавішу F12, скористайтеся спеціальною кнопкою зі стрілкою. Що, мабуть, на кожному ноутбуці Lenovo. Іноді він розташований поруч із кнопкою живлення, а іноді потонув у справу (як у моєму випадку).

Його потрібно натиснути, коли ноутбук вимкнено. Потім виберіть "Меню завантаження" у меню. Ви також можете поїхати до BIOS звідти.

І вже в меню завантаження, щоб вибрати ваш диск, як я показав вище.

Запустіть ноутбук Lenovo з флеш -накопичувача через BIOS

Щоб перейти до BIOS, вам потрібно активно натиснути клавішу F2 відразу після включення ноутбука. Або використовуйте для цього "меню кнопки Novo", як я показав вище. Детальніше читайте у статті: Як перейти на ноутбук BIOS Lenovo.

У меню BIOS потрібно перейти до розділу "Boot" (використовуючи клавіші праворуч/ліворуч).

Далі необхідно виділити наш диск і використовувати клавіші F5 та F6, в першу чергу поставте його в списку.

Знову ж таки, можуть бути два розділи: EFI та спадщина. Якщо ви збираєтеся встановити Windows і у вас є розділ EFI, як на скріншоті вище, і при встановленні ви стикаєтесь з помилкою "Встановлення Widous на цьому диску неможливо. На вибраному диску є таблиця осіб MBR, "вам потрібно встановити значення" Legacy First "у меню" Пріоритет завантаження "замість" UEFI First ".

І поставте "USB HDD" в першу чергу у списку навантажень, як я показав вище.

Не забудьте зберегти налаштування BIOS, натиснувши клавішу F10.

Можливо, ви також будете корисні для встановлення Windows 10 на ноутбуці або універсальних інструкцій щодо встановлення флеш -накопичувачів Windows 10 C.

Я буду радий бачити ваші коментарі!

Як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo G50-30

Як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo G50-30

Привіт усім, раніше я писав, як встановити Windows 8.1 на ноутбуці Lenovo G50-30, але вони періодично запитують мене, як встановити Windows 7. Сьогодні я спробую сказати свій досвід встановлення цієї ОС. Я негайно хочу зробити бронювання, що перед усіма діями встановлення, будь ласка, оновіть BIOS Lenovo до останньої прошивки.

Підготовка до встановлення

Підготовчий етап - це оновлення BIOS та створення флеш -накопичувача завантаження з Windows 7.

вам потрібно розмістити рівно 64 -бітні версії

Припустимо, ви все це зробили і можете слідувати далі. Якщо у вас немає розповсюдження Windows 7, то ви можете завантажити його з Yandex Disk з усіма оновленнями у жовтні 2015 року, зображення оригінального MSDN, доведеного багатьма користувачами, зібраними для себе, я не хвалюсь, але раджу.

Встановлення BIOS Lenovo G50-30

Щоб потрапити в BIOS Lenovo G50-30, потрібно натиснути FN+F2 або зліва поруч із кнопкою живлення, на боці є кнопка, натиснувши її, ви зателефонуєте на таке вікно. Виберіть налаштування BIOS.

В точці ліцензії на Windows зрозуміло, що немає вбудованих клавіш. Ви також можете побачити технічні характеристики Lenovo G50 30.

Перш за все, необхідно скинути налаштування за замовчуванням, перейти до точки виходу та вибрати Налаштування за замовчуванням Завантажити.

Тепер у оптимізованому елементі за замовчуванням ОС виберіть елемент OS Win7 OS.

Ми їдемо в Boot, де вас слід виставити:

Наступним кроком буде елемент конфігурації, де виберіть USB -режим> на USB 2.0, це робиться так, щоб ви могли встановити Windows 7 64 X у режимі застарілої підтримки.

Знову ми переходимо до завантаження та в пріоритетному завантаженні> Вибираємо Legacy спочатку

Ми зберігаємо всі налаштування на виїзді Збереження змін або натисніть F10.

Далі зателефонуйте в меню завантаження меню завантаження та виберіть свій завантажувальний перевізник, будь то завантажувальний флеш-диск або віртуальний компакт-диск Zalman, з якого ви можете почати встановлювати Windows 7 на G50-30.

Важливо також встановити Windows 7 64 x, він повинен бути з диска DVD, якщо є або з носія, підключеного до порту USB 2, на USB 3.0 У мене були сині екрани

Матеріал сайту Pyatilistnik.Організація

21 грудня 2015 00:47

Як підключити USB -модем до маршрутизатора та налаштувати Інтернет
У більшості випадків, під час підключення USB-модемів до маршрутизаторів Wi-Fi, підключення до Інтернету працює автоматично. Залишається лише налаштув...
Як усунути помилку, необхідний ресурс зайнятий під час копіювання файлів із смартфона
Підключення Андроїд-Смартфон на комп'ютер в USB-Кабель, ви можете скопіювати будь -який каталог внутрішньої пам'яті. Зазвичай процес відбувається без ...
Хеш -інструмент - інструмент для отримання в режимі пакету
На рівні домогосподарств для перевірки цілісності файлів, тобто відповідність їх оригіналу використовує такий інструмент, як хеш або іншими словами, с...