Драйвери та плагіни

Як налаштувати робочий стіл у Windows 10 у звичайному поданні

Як налаштувати робочий стіл у Windows 10 у звичайному поданні

Зміст

Функція континууму - це остання розробка корпорації Microsoft, реалізована в десятому версії Windows. Це потрібно, щоб ОС швидко адаптувався до пристрою, на якому вона працює.

Але так трапляється, що якщо користувача випадковим чином натиснуто, після шкідливого впливу вірусу або будь -якого збої в системі, "режим планшета" на комп'ютер, який не призначений для нього, несподівано включається. Мало хто знає, як повернути звичайний робочий стіл Windows 10, хоча це абсолютно просто.

Зміст

Поверніться швидко

Швидше для відключення, зверніться до спеціальної кнопки, що запускає "Центр сповіщень". Це схоже на діалогове вікно і розташоване в правому куті панелі панелі завдань.

Його клацання спричинить появу вікна з різними командними елементами, розміщеними плитками. Серед них є плитка "режим планшетів", клацання на ньому призведе до вимкнення функції і поверне робочий стіл до стандартного перегляду.

Надійний спосіб включити попередній класичний вигляд

Піктограма "Центр сповіщень" не завжди доступна на панелі завдань, або в ній немає необхідної плитки. Ви можете повернути стандартний дисплей робочого столу в "параметрах" комп'ютера ("запустити" → значок передачі зліва або виграє+i). Далі:

  1. Виберіть розділ "Система";
  2. Серед підрозділів список яких розташований з лівого боку ("звук", "багатозадачність" та інші), виберіть "режим планшета";
  3. Активуйте опцію, що пропонує дисплей робочого столу.

Висновок

Функція континууму в Windows 10 - це незамінний варіант для певних пристроїв, але на звичайних ПК це взагалі не потрібно. Щоб запобігти повторенню незручної ситуації в майбутньому, опинившись у "параметрах" та поверненням звичайного робочого столу, у списку падіння, потрібно активувати команду трохи нижче, щоб не перемикати режим.

Привіт, наші дорогі читачі! Безумовно, ви також зіткнулися з такою проблемою: робочий стіл після встановлення Windows 10 став зовсім іншим, незвичним. Основні піктограми (документи, мій комп'ютер) зникли, можливість додати віджети зникли. Ця стаття розповість вам, як повернути попередню функціональність.

Не потрібно лякати і думати, що все втрачено. І, звичайно, ви не повинні думати про повернення до "семи". Піктограми не зникли - розробники перенесли їх у меню "Почати", перетворивши їх на привабливі плитки. Але є один корч: це не працює, щоб перемістити їх на робочий стіл. Що ж робити? Тепер ви дізнаєтесь.

Поверніть звичайні значки

Це можна зробити декількома способами, головною перевагою якої є простота. На робочому столі натисніть кнопкою правої миші, виберіть пункт "Персоналізація" у контекстному меню:

Ця дія перенесе нас у вікно налаштувань параметрів. Ви повинні вибрати в лівому списку "Теми", а за правою кнопкою миші на посилання "Параметри піктограм":

Маленька лірична відступ. Хочу змінити фон? У попередньому вікні є окремий елемент. Налаштування прості і будуть чіткими без додаткових роз'яснень. І щоб візуалізувати режим очікування, виберіть "екран блокування" та внизу правого блоку, ми знаходимо посилання "Параметри екранів" ".

Кілька клацань та піктограм на робочому столі

Перед вами з’явиться вікно, де вам потрібно поставити чеки біля піктограм, які ми хочемо повернутися на робочий стіл. Ми підтверджуємо вибір, натиснувши кнопку "Застосувати" або "готовий".

Просто?

Таким чином, ви розмістите віддалені (точніше, приховані) ікони в робочій зоні "Десять". Розробники не переслідували мету приховувати від вас необхідні функції, вони дали можливість вибрати. Потрібен кошик - візьміть його, вам потрібен швидкий доступ до панелі управління - отримайте. Просто виберіть необхідний значок із галочку!

До речі, у попередньому вікні ви можете змінити зовнішній вигляд піктограм, натиснувши кнопку "Змінити значок ..." ... ". Вибір невеликий, але є. Якщо ви хочете диверсифікувати дизайн не тільки робочого столу, але й вікна, панелі завдань, інших елементів, то ви можете знайти теми (їх багато в мережі) та встановити їх на своєму ПК.

Ще кілька хитрих шляхів

Я не знаю, як у вас є, але у мене часто виникали проблеми з проявою точки персоналізації. Для цього може бути кілька причин, але ми зараз не будемо заглиблюватися. Отже, щоб отримати доступ до налаштувань дизайну, слід відкрити "Панель управління", введіть "піктограми" у поле пошуку. Серед результатів з'явиться розділ "персоналізація", який зник з контекстного меню:

Подальші дії були описані раніше в цій статті.

Наступний метод дуже простий і вимагає лише декількох правильних натискань на клавіатурі. Спочатку вам потрібно відкрити консоль "Execute" (Win + R), де зареєструвати наступний набір команд:

Rundll32 Shell32.DLL, Control_Rundll.Cpl ,, 5

Ми розкриємо короткий секрет: ви можете просто скопіювати рядок вище та вставити його у поле введення. В кінці натисніть "ОК":

Вони з'ясували ікони. І ти все зробив? Якщо ні, ми чекаємо ваших запитань у коментарях. Якщо так, ми сподіваємось на лестощі відгуки + лайки.

Багато хто цікавить, як змінити розмір піктограм на робочий стіл. Тепер з цього приводу буде велика інструкція.

  1. Натисніть праву кнопку на робочому столі;
  2. Ми підносимо курсор до точки "вигляд";
  3. Виберіть відповідний варіант.

Як бачите, немає нічого складного.

Розширення функціональності робочого столу

Використовуючи Windows 7, багато хто звикли до віджетів, які надали користувачам додаткову функціональність та різну корисну інформацію. Але в "першій десятці" їх було видалено з основної конфігурації. Розробники намагалися замінити їх плитками меню запуску, але не всім подобається ця реалізація.

Тепер ми розглянемо два програми, які допоможуть зробити ваш робочий стіл живим та цікавим.

Гаджети відроджені

Повністю безкоштовне програмне забезпечення, яке забезпечує доступ до попередніх можливостей, доступних на "Сім". Навіть інтерфейс збігається. Тож ви не заплутаєтесь у налаштуваннях.

Встановлюючи програму, зателефонуйте в контекстне меню на робочому столі. З'явиться новий момент - "Гаджети":

Тепер можна буде повернути годинник, інформацію про завантаження процесора та пам’яті, календаря, валютних курсів, погоди та багато іншого:

8GadgetPack

Більш функціональне програмне забезпечення, яке поширюється незацікавленим, але має деякі проблеми з перекладом на російську мову. Не такий корч, погоджуйся?

На додаток до стандартного набору гаджетів, перехід у режим розширеного вибору, де додаткові функції (системні монітори, перетворювачі значень та валют, контроль гучності тощо, представлені.D.).

Сподіваюся, мої рекомендації допомогли вам. Якщо залишаються запитання чи щось не виходить, я чекаю коментарів.

20.04.20169: 305810 Портал фелькінформації ІТ -технік

Можливість налаштування робочого столу в Windows 10 дозволяє зробити операційну систему більш особистою, і це навіть може допомогти вам бути більш продуктивними. Таким чином, сьогодні ми розглянемо деякі налаштування, які кожен повинен знати, щоб покращити роботу з Windows 10.

Можливо, одним із найсильніших аспектів Windows є можливість налаштувати майже все; Користувачі можуть налаштувати робочий стіл з доступними параметрами в операційній системі та навіть за допомогою налаштувань у реєстрі та політиках. Після встановлення краще здійснити тоншу установку ОС.

Налаштування меню «Пуск» саме так, як вам подобається

Меню «Пуск» у Windows 10 дуже схоже на те, що ви використовували в Windows 7. Однак він також поєднує в собі вихідні частини "запустити" з Windows 8.1, і це одна з перших функцій, яку ви хочете налаштувати.

Існує кілька способів налаштування меню «Пуск»:

Ви можете використовувати невелику версію меню за замовчуванням, що зручно контактувати. У цьому випадку у вас буде меню з живою плиткою праворуч, а з лівого боку з доступом до всіх ваших програм та списком найбільш використовуваних та нещодавно встановлених програм.

Ви також можете змінити розмір меню "Почати" горизонтально та вертикально, але як змінити розмір меню залежатиме від роздільної здатності екрана. Наприклад, при вирішенні екрана 1366 x 768 ви отримаєте лише до 3 стовпців.

На 4K -дисплеї ви можете розтягнути горизонтально до 4 стовпців і до 5 стовпців. Змініть розмір меню "Почати" легко, просто перетягніть краї праворуч або вгору.

Ви також можете мати меню "старту" без "живої плитки", і воно буде найближчим до типу меню "Почати" у Windows 7. Однак Windows 10 не включає можливість приховувати всі фрагменти; Вам доведеться вручну, натисніть на кожен фрагмент за допомогою правої кнопки миші та натисніть "Вимкнути" з "запуску".

Тепер ви завжди можете використовувати меню "START" в режимі повного екрана. Якщо ви віддаєте перевагу цьому режиму, відкрийте "Налаштування"> "Персоналізація"> "запуск" і увімкніть "Використовуйте режим повного екрану".

Встановлення нового інтерфейсу дуже просте. У режимі повноекрану меню «Пуск» охоплюватиме всю позицію на дисплеї, що дуже схоже на екран запуску у Windows 8.1. Ви все ще матимете доступ до робочого столу, і програми будуть запущені у вікні.

Нарешті, існує режим планшетів, який Microsoft спеціально розроблений для пристроїв 2-в-1. Це функція, яка повинна з'являтися автоматично при вилученні клавіатури та миші з пристрою сенсорним екраном.

Основним недоліком за допомогою режиму планшетів є те, що ви не можете отримати доступ до робочого столу, але додаток, провідник файлів та кожен відображатимуться в режимі повного екрана.

Режим планшетів можна ввімкнути за допомогою кнопки швидкої дії, розташованої в центрі дії, або вибираючи "Налаштування"> "Система"> "Планшет" та включення функції.

Ви також можете налаштувати, вхід до системи (операційна система повинна запитати вас, коли їй потрібно автоматично перейти в режим планшета). Крім того, у вас є можливість приховати або показувати піктограми програм на планшетній панелі планшета.

Робочий стіл і запустіть Windows 10, як у Windows 7

Зробіть стандартне меню "запуску", оскільки в Windows 7 можливе за допомогою третій партійних програм. Якщо ви хочете співпрацювати зі стандартним меню «Пуск», ви можете використовувати популярну утиліту Класична оболонка.

Налаштування живих плиток та груп

Як у Windows 8.1, Windows 10 пропонує можливість перетягувати живу плитку будь -яким чином зручно для вас. Якщо ви хочете назвати групу, просто натисніть на праву кнопку миші у верхньому краю групи та назвіть її як вам.

У режимі живих плиток ви можете переглянути останню інформацію без необхідності відкрити програму. Але іноді вам це може не сподобатися, або вам не потрібно бачити певну інформацію. Хоча ви не можете вимкнути цю функцію по всьому світу, ви можете натиснути на кожну плитку правою кнопкою миші та вибрати "Вимкніть живі фрагменти".

Таким же чином ви можете змінити розмір кожної плитки на будь -який з підтримуваних розмірів (малий, середній, широкий і великий). Крім того, з того ж меню ви можете прив’язати додаток до панелі завдань, або ви також можете видалити будь -яку програму, включаючи Universal для Windows та Desktop.

Вас зацікавить:

Чарівна миша - барвисті візуальні ефекти для курсору миші
Якщо ви відкриєте додаткові налаштування миші, ви можете знайти цікаві та частково корисні ефекти для себе - утворення навколо розбіжного курсору "Хви...
Перевірка помилки даних DMI в пулі та як її виправити
З увімкненим комп'ютером усіма розпізнаними Біос Апаратні компоненти автоматично перевіряються спеціальною функцією Перевірка даних пулу DMI на тему ї...
Як прискорити роботу віртуальної машини
До віртуальних машин Віртуальна скринька, Робоча станція VMware або Гіпер-V Вони працювали стабільно і без замерзання, вони повинні мати в своєму розп...