Підказки

Як налаштувати автоматичне очищення захисника Windows 10?

Як налаштувати автоматичне очищення захисника Windows 10?

Зміст

У цій статті ми розкажемо, Як правильно налаштувати програму для автоматичного видалення всіх карантинних вмісту Протягом зазначеного періоду часу. Якщо ви не хочете, щоб антивірус Windows Defender постійно зберігає всі підозрілі файли в карантині, то в цій статті ми розповімо, як правильно налаштувати програму для автоматичного видалення всього вмісту карантину через певну кількість днів.

Зміст:

Чому йому взагалі потрібен?

Програма Windows Defender - це стандартна утиліта, розроблена компанією "Microsoft", що забезпечує основний захист операційної системи від різних видів шкідливих програм, вірусів, троянців, а також захищає від шпигуна. Розпочав своє існування як "Microsoft Security Essentials" Для Windows XP та Windows 7. Перетворений у захисник Windows, починаючи з ОС Windows 8, і тепер вводить стандартний пакет постачання Windows 10. Після декількох оновлень програма придбала ряд корисних функцій, таких як можливість вибору часу або можливості управління ресурсами "ЦП", Швидке сканування через меню краплі та t.D.

Програма використовує стандартну утиліту "Центр оновлення Windows", постійно отримувати нові бази вірусів та зловмисних підписів на кожен день. Якщо база не була поновлена ​​автоматично і сталася невдача, надзвичайно рекомендується відновити оновлення вручну. Як і будь -яка антивірусна програма, Windows Defender повинен працювати на останніх базах загрози, щоб забезпечити максимальний захист вашої системи. Тому, якщо ви не бачили щоденного повідомлення про те, що основні бази оновлюються, зробіть це вручну. Це важливо!

Якщо ви хочете використовувати антивірусне програмне забезпечення від третій розробників, то Windows Defender вимкнеться автоматично, після його встановлення.

Основні налаштування захисника Windows

Операційна система Windows 10 призначена для спрощення роботи з програмами, яка певною мірою є Windows Defender. Налаштування програми значно спрощується і знову здійснюється через універсальну стандартну утиліту "параметри". Щоб перейти до налаштувань Windows Defender, натисніть кнопку "Почати" а потім натисніть на значок "Варіанти" У нижньому лівому куті. Потім натисніть точку "Оновлення та безпека".

Залишається лише перейти на вкладку "Windows Defender" І натисніть кнопку "Відкритий центр безпеки Windows".

Далі відкриється головне вікно, де в меню зліва ви побачите вкладку "Захист від вірусів та загроз" За допомогою піктограми щита натисніть на нього, щоб перейти до цього розділу.

І вже в розділі натисніть на посилання "Параметри захисту від вірусів та інших загроз"

Щоб забезпечити максимальний захист вашого ПК, переконайтеся, що всі наступні параметри включені:

Карантин у захисниках Windows

Коли "Антивірус Windows Defender" не може точно визначити, заражений будь -який підозрілий файл чи ні, як правило, програма переміщує його "Карантин". Це особливе місце, призначене для ізоляції підозрілих або містить загрози файлів, щоб вони не могли завдати шкоди вашому комп’ютеру, або, якщо необхідно, відновити такі файли, якщо підозри є помилковими.

Хоча все добре, але є один твердий, ці підозрілі елементи назавжди залишаться в карантинному каталозі. Однак, якщо ви не хочете тривалий час зберігати ці елементи або хочете, щоб шкідливе програмне забезпечення не змогли витягнути їх з карантину? Для цього потрібно додатково налаштувати антивірус, щоб він автоматично видаляв елементи, розміщені в карантині через певну кількість днів. Далі, давайте розглянемо два найпростіші способи налаштування Windows Defender, щоб дані в карантині зберігалися не більше місяця.

Ми контролюємо карантин, використовуючи групову політику

Якщо ваш ПК встановлений на вашому ПК "Windows 10 Pro" або "Enterprise", Потім, щоб автоматично очистити карантин захисника Windows, ви можете використовувати редактор локальних групових політик.

Примітка: Використовуйте ці інструкції дуже уважно і обов'язково переконайтеся, що ви вказали на достатню кількість часу для вивчення підозрілих процесів та файлів на 100% переконайтеся, що ці елементи дійсно становлять загрозу для вашої системи чи ні.

Клацніть комбінацію клавіатури на клавіатурі "Windows + R", Відкрити команду "Виконати". Далі введіть рядок "GPEDIT.MSC " та натисніть "ДОБРЕ", Відкрити редактор місцевої групової політики.

Тепер дотримуйтесь наступного шляху: "Конфігурація комп'ютера" - "Адміністративні шаблони" - "Компоненти Windows" - "Програма антивірусної програми" Windows " - "Карантин".

З правого боку двічі клацніть на елемент "Налаштуйте видалення елементів з карантинної папки". Налаштування вікна, що відкриваються, відкриваються налаштування політики видалення елементів.

Далі виберіть параметр "Включно", І в розділі "Варіанти" Виберіть кількість днів (наприклад, 14), це буде період, за який підозрілі елементи будуть зберігатись у каталозі "Карантин". Після цього натисніть "Застосувати" і "ДОБРЕ".

Після того, як ви виконали всі ці дії, Windows Defender автоматично видаляє всі елементи, що містяться в каталозі "Карантин", Після кількості днів, які ви вказали, або негайно видаляти, якщо ви поставите "0" (нуль) у полі "Варіанти".

Природно, ви завжди можете змінити цю політику або повністю скасувати всі внесені зміни. Для цього використовуйте ті самі дії, але в параметрах виберіть опцію "Не задано".

Ми керуємо карантином за допомогою реєстру Windows

Якщо ваш ПК встановлений на вашому ПК "Windows 10 Home", Тоді ви не матимете доступу до редактора локальних групових політик, а для налаштування автоматичного очищення захисника Windows, ви можете використовувати редактор реєстру.

УВАГА: Просто нагадування про те, що редагування реєстру є ризикованим і може призвести до незворотної пошкодження вашої операційної системи. Якщо ви хочете захистити себе від втрати необхідних даних, то рекомендуємо зробити резервну копію всіх критичних файлів та каталогів.

Знову натисніть на клавіатуру комбінацію клавіш "Windows + R", Відкрити команду "Виконати", І введіть лінію "Regedit" та натисніть "ДОБРЕ", Щоб відкрити редактор реєстру Windows.

Тепер дотримуйтесь наступного шляху: "HKEY_LOCAL_MACHINE" - "Програмне забезпечення" - "Політика" => "Microsoft" - "Windows Defender". (Шлях для вставки: hkey_local_machinesoftwarepicismicrosoftwindes defender)

"Microsoft" - "Windows Defender" />

Цікавий факт: у Windows 10, після оновлення "Оновлення творців осені" І тоді ви можете скопіювати та вставити шлях до адресного рядка редактора реєстру, щоб швидко перейти до потрібного розділу.

Натисніть кнопку правої миші на папці "Windows Defender", Далі, у меню Drop -Thown, виберіть "Створити" І натисніть "Глава".

Що таке новий параметр "Puregeitemsafterdelay" та натисніть "Введіть". Тепер з правого боку редактора реєстру ви можете побачити новостворений запис із значенням "0" (нуль).

Зробіть двічі клацніть кнопкою лівої миші на новому записі, виберіть у області "Система вимірювання" значення "Десятковий". Далі, на місцях "Значення" Вкажіть кількість днів, протягом яких антивірус повинен зберігати заражені елементи перед вилученням, у нашому випадку "Чотирнадцять" дні та натисніть "ДОБРЕ".

Після впровадження всього вищезазначеного, підозрілі елементи в "Карантин" буде видалено з вашого комп’ютера через 14 днів.

Крім того, у будь -який час ви можете видалити цей параметр, виконаючи ті самі інструкції, щоб скинути налаштування "Карантин" за замовчуванням.

Задайте питання швидкий доступ

Захист інформаційної системи> Інші проблеми безпеки

Всі відповіді

->

У версіях Windows 10 1903 неможливо очистити історію журналу Defender за допомогою інтерфейсу безпеки Windows, кнопка "Очистіть журнал " Відсутнє, виявлення інформації про зловмисне програмне забезпечення або помилкові роботи зберігається в журналі.

Очистіть журнал Windows Defender - за допомогою PowerShell

Ви можете використовувати PowerShell, щоб побачити, які записи є в журналі, і їх можна видалити.

Для цього введіть або скопіюйте та вставте командування, яке отримує налаштування для сканування та оновлення Windows Defender:

 Get-mppreference

Щоб змінити час очищення часу, використовуйте зв'язаний елемент - Scanpurgeitemsafterdelay За замовчуванням це має значення 15 (тобто 15 днів).

Щоб змінити його, введіть потрібну кількість днів зберігання журналу:

 Set -mppreference -scanpurgeitemsafterdelay X

Де X Це кількість днів, після яких журнал буде видалений у моєму випадку - 1 день. Тепер журнал Windows Defender зберігатиметься лише один день, після чого він буде автоматично очищений.

всі! Сподіваюся, інформація стане в нагоді.

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Як включити батьківський контроль для Android
Як відомо, Інтернет наповнений величезною кількістю інформації, яка може погано вплинути на тендітну психіку дітей. Тому в системі Android є функція б...
WhatsApp резервна копія, чому ввімкніть його і як його відновити
Популярний месенджер WhatsApp використовується для здійснення дзвінків через Інтернет та повідомлення як приватних осіб, так і представників бізнесу. ...
Як використовувати DISM ++ Створити та налаштувати власну збірку Windows
В Інтернеті в загальнодоступному доступі є різноманітні збори Windows, але спробуйте знайти серед них саме той, який задовольнив усі ваші вимоги. У зб...