Драйвери та плагіни

Як налаштувати, увімкнути або вимкнути Windows 10 Defender?

Як налаштувати, увімкнути або вимкнути Windows 10 Defender?

Зміст

Як правило, регулярний побудований захист від комп'ютерних вірусів під Windows 10 деактивується після оновлення системи або внаслідок невмілих чи необережних дій користувача. У більшості випадків ви можете знову запустити "захисника", не будучи спеціалістом у цій галузі, вам просто потрібно ретельно дотримуватися інструкцій, щоб включити його.

Як захисник Windows може бути корисним

Зручність користувача ПК та безпека його файлів залежать від захисту операційної системи. Серед багатьох рішень, розроблених для захисту комп'ютера від вірусів, відрізняється "захисник Windows", який за замовчуванням присутній у "першій десятці". Windows Defender містить усі інструменти, необхідні для сучасного ефективного антивірусного застосування:

Зловмисні програми можна встановити на комп’ютері без знань користувачів через Інтернет та активізувати кожне наступне з'єднання з мережею. Часто віруси можуть потрапляти в систему, встановлюючи третєпартійні програми, в тому числі із зовнішніх носіїв. Особливо шкідливі процеси пожирають системні ресурси, видалити папки та файли, їжте Інтернет -трафік.

"Захисник Windows" може боротися з загрозами двома способами:

Якщо загрози будуть знайдені, Центр безпеки запропонує розпочати рекомендовані дії

Тим часом, у нових версіях "десятків" замість "захисника" з'явилися "безпека Windows", але це не означає, що захисник виключається з системи. Навпаки, на ньому тісно пов'язані багато функцій та можливостей останнього противірусного середовища. Простіше кажучи, "Захисник" залишається ядром безпеки, а "Windows Safect" - це програмна платформа на основі цього. У будь -якому випадку, ви завжди можете повернутися до старого інтерфейсу, але не всі параметри оборони, запропоновані Microsoft, вже будуть доступні тут:

 1. Щоб запустити стару оболонку, відкрийте "Цей комп'ютер", а потім папку Program Files, а потім Windows Defender. Запустіть виконуваний файл MSASGUI.Екзе.
  Microsoft змінює функції захисту Windows з кожним оновленням
 2. У вікні "Defender" ви можете увімкнути/відключити захист у режимі реального часу, призначити визначення вірусів та шпигунських програм, активуйте сканування, а також виконувати інші завдання.
  У нових версіях Windows "Defender" є основою системи безпеки

Тим не менш, виходячи з того, що сам захисник Windows зараз не має максимальної функціональності, тоді його надбудова буде розглянуто насамперед, а саме - більш глобальним інструментом для "безпеки".

Як полюбити захисника Windows по -різному

Активація захисників Windows може здійснюватися декількома різними способами.

Включення захисту через "старт"

Windows у будь -якому випадку не ігнорує захист від інвалідів від вірусів. Система наполегливо повідомить вас про це за допомогою сповіщень. Крім того, піктограми безпеки в меню «Пуск» та «Системний слід» міститимуть червоний забарвлений символ. Жовта етикетка з позначкою оклику також буде розповідається про наявність проблем.

Найпростіше і найочевидніше рішення - спробувати переробити захист через стандартний графічний інтерфейс - "Windows Windows". Це можна зробити через меню «Пуск»:

 1. Запустіть "Windows Safety", просто натиснувши значок за допомогою щита, або активуючи "Параметри" (значок передачі).
  Піктограма безпеки Windows у "START" може бути відсутня - це залежить від того, як налаштовано Windows
 2. У вікні "Параметри" виберіть "Оновлення та безпека".
  "Оновлення" та "Безпека" є на одній вкладці
 3. "Захист від вірусів та загроз" вимагає дій. Вам потрібно відкрити службу безпеки Windows, натиснувши на мишу на одному полі.
  У вікні "Windows Windows" ви можете переглянути інформацію про безпеку та продуктивність системи
 4. До речі, ви можете вступити в налаштування захисту коротше, ввівши пошук "Windows Security" та натиснувши Enter.
  "Windows Windows" - надійна програма магазину Microsoft
 5. Активуйте кнопку "Увімкнути". Можливо, вам доведеться натиснути два -три рази, починаючи всі антивірусні служби відключено, поки зелений символ не з’явиться замість значка з хрестом.
  У вікні "короткий огляд" ви можете не лише отримувати інформацію про захист системи, але й виконати всю безпеку дії
 6. Тепер, якщо ви спостерігаєте таку картину, ви можете закрити центр безпеки.
  Вітки на всі точки означають, що ваш комп'ютер повністю захищений

Зазвичай, в кінці цих налаштувань, захист знову працює бездоганно, але не завжди. Якщо інструменти, відповідальні за безпеку. Поява повідомлення про помилку також може говорити про це, намагаючись перезапустити антивірусну програму. І якщо це ваш випадок, спробуйте наступні методи.

Запуск безпеки Windows за допомогою редактора реєстру

Найпростіше дістатися до редактора реєстру за допомогою стандартного програмного забезпечення Windows 10:

 1. Клацніть з правою кнопкою миші на значок "запустити". У рядку вікна відкриття введіть Regedit та натисніть кнопку ОК.
  У вікні "виконати" ви також можете ввести шлях до програми, документа або папки, які необхідно відкрити
 2. У відкритому редакторі знайдіть папку менеджера політики, йдучи по дорозі HKEY_LOCAL_MACHINESOFTROWLEPLICESMICROSOFTWINDOWS, захищається. Відкрий це. Подвійна натискання на параметр DisableAntispyware. У полі "значення" 0 ". Клацніть ОК
  Робота з редактором вимагає уважності, навіть невелика помилка при виправленні реєстру може призвести до краху системи
 3. Тут зверніть увагу на папку захисту в режимі реального часу, відкривши її. Якщо значення в дужках (в кінці кожного рядка) відрізняються від нуля, змініть їх на "0" так само, як ви в пункті 2.
  Якщо ви не впевнені, що робите все правильно, краще взагалі не торкнутися налаштувань системи

В кінці всіх операцій закрийте вікна та перезавантажте комп'ютер. Якщо захист Windows не вмикається, перейдіть до наступної точки.

Не забувайте, що, виконуючи маніпуляції з реєстру, ви ризикуєте пошкодити системні файли.

Активація через редактор місцевої групової політики

Управління системою через групову локальну політику надається лише в корпоративній версії десяти та в Windows 10 Pro. Активація середовища безпеки Windows за допомогою інструменту для адміністраторів GPEDIT.MSC виконується так:

 1. Використовуючи утиліту "виконати", запустіть редактор місцевої групової політики. Для цього підберіть gpedit.MSC та натисніть кнопку ENTER.
  Груповий редактор локальної політики - це дуже корисний інструмент для різних системних налаштувань
 2. У лівому полі консолі знайдіть та відкрийте папку "Антивірусна програма". Він розташований по шляху "конфігурація комп'ютера"/"адміністративні шаблони"/"компоненти Windows". Клацніть "Вимкніть антивірусну програму".
  Ви можете налаштувати консоль на свій розсуд через меню "Переглянути"
 3. У відкритому вікні покладіть "відключений", запустивши інструмент захисту кінцевих точок. Далі натисніть "Застосувати" та "OK".
  Коли цей параметр увімкнено, захист кінцевої точки вимкнено, якщо він "відключений" - інструмент працює за замовчуванням

Закрийте всі програми та вікна та перезавантажте ПК. Якщо захист все ще відключений, спробуйте запустити його з програмного забезпечення третього партії.

Використання програми інвалідів WIN оновлень

Третя партія утиліта виграє оновлення, що оновлює оновлення, дозволяє включити та відключити компоненти захисту Windows 10 буквально пару клацань комп'ютерної миші. Програму можна завантажити з ресурсу Site2Unblock.Com:

 1. Встановіть та запустіть утиліту оновлень WIN WIN. На вкладці "Увімкніть", позначте всі точки та натисніть "Застосувати зараз". Перезавантажити комп’ютер.
  Виграйте оновлення, що оновлюється, безкоштовно
 2. Іноді при використанні цієї програми захист увімкнено на низькому рівні, але ви не можете запустити графічний інтерфейс "безпека". Щоб виправити помилку, відкрийте редактор реєстру, послідовно пройдіться по шляху hkey_local_machinesystemcurrentcontrolsetserviceSecurityHealthService. В останній папці знайдіть змінну старту, натисніть на рядок з мишею та змініть значення подвійного у вікні, яке відкривається.
  Не змінюйте значення, які відрізняються від вказаних у інструкціях, щоб ви могли пошкодити систему

Тепер ви можете вийти з програми та перезавантажити комп'ютер. Служба безпеки Windows знову повинна стати активною.

Як правильно налаштувати "Windows Security"

Використання захисту системи Windows 10 вимагає постійного оновлення антивірусних підписів (визначення). За замовчуванням "десяток" виконує ці дії в автоматичному режимі (а також виконує скануючі ПК щодо потенційних загроз на сканування, безпосередньо оновлює антивірус та виконує інші дії безпеки), тому користувачеві не потрібно нічого не робити. Але якщо ви бажаєте, ви можете оновити визначення, вручну натиснувши "Перевірте наявність оновлень" у галузі оновлення захисту від вірусів та загроз "Вікна" Домашнього вікна "Вікна безпеки".

У "Параметрах сканування" ви можете побачити результати антивірусних перевірок ПК, виявлені троянці та рутки відображаються в "Журналі загроз"

Тут ви можете:

У вікні "Параметри захисту від вірусів та інших загроз" можуть бути активовані або деактивовані:

Не змінюйте параметри оборони, встановлені за замовчуванням, тому ви уникнете багатьох проблем безпеки свого ПК

Однак доторкнутися до налаштувань "безпеки", встановлених за замовчуванням, без потреби, особливо якщо ви не розумієте, до чого може призвести до відключення чи зміни в певній функції, настійно не рекомендується.

ВІДЕО: Налаштування вбудованого -in антивірус

Як додати винятки

З різних причин іноді необхідно, щоб антивірус не перевіряв той чи той файл на загрози. Ви можете вимкнути сканування об'єкта, додавши його до винятків:

 1. Для цього відкрийте "Windows Security". Клацніть "Додати та видалити винятки".
  Перш ніж почати встановлювати винятки, зверніть увагу на попередження на відповідній вкладці
 2. Клацніть на плюс і зі списку Drop -Down, виберіть тип об'єкта, який повинен бути виняток.
  Додайте файл, папку, тип файлу або процес до винятків
 3. У вікні, що виникає, виберіть потрібний об’єкт, натиснувши "Відкрити".
  Якщо виникають питання, ви завжди можете зв’язатися з технічною підтримкою Microsoft

Виконайте вищезазначені дії лише в тому випадку, якщо ви твердо впевнені в безпеці виключеного об'єкта. Видалення файлу, папки або процесу з винятків робиться на одній сторінці налаштувань, вибравши їх та натиснувши кнопку "Видалити".

Коли вимкнути побудований захист

За словами Microsoft, служба безпеки Windows 10 і, зокрема, вбудований "захисник" є ефективним інструментом для вирішення багатьох проблем, пов’язаних із безпекою комп'ютера з шкідливих програм, але незалежні тести показують дещо іншу картину.

Захист - рівень захисту, продуктивність - антивірусна продуктивність, зручність використання - зручність та простота використання програми

Це перша причина, чому багато користувачів відмовляються використовувати середовище безпеки Windows, надаючи перевагу третім стороннім антивірусам.

Побудований захист також повинен бути відключений, якщо комп'ютер не має високої продуктивності. Постійні оновлення та сканування в цьому випадку можуть значно завантажити пристрій, заважаючи користувачеві працювати.

Однак слід пам’ятати, що відключення захисту може призвести до зараження ПК шляхом шкідливого коду, пошкодження операційної системи, втрати файлів і навіть відмови апаратних компонентів.

Microsoft позиціонує свій противірусний продукт, розподілений разом з операційною системою Windows 10 як надійне та потужне рішення для захисту та боротьби з шкідливими програмами. У деяких випадках цього достатньо для звичайних користувачів. І якщо з якихось причин захист від вразливості раптом виявився відключеним, тепер ви знаєте, як його запустити вручну.

Питання про те, як увімкнути захисника Windows 10, ймовірно, задається частіше, ніж питання його відключення. Як правило, ситуація виглядає так: Коли ви намагаєтесь запустити захисник Windows, ви бачите повідомлення про те, що ця програма вимкнена груповою політикою, у свою чергу, використовуючи параметри Windows 10 для його включення, також не допомагає - в Вікно налаштувань Перемикачі неактивні, а пояснення: "Деякі параметри: деякі параметри керує вашою організацією".

У цих інструкціях - способи ввімкнути захисника Windows 10, використовуючи редактор місцевої групової політики чи редактора реєстру, а також додаткову інформацію, яка може бути корисною.

Причина популярності проблеми, як правило, полягає в тому, що користувач не вимкнув захисника (див. Як відключити захисник Windows 10) та використовував, наприклад, програму для відключення "спостереження" в ОС, яка, по дорозі, вимкнув вбудований антивірус Windows Defender та вбудований антивірус. Наприклад, саме так знищує шпигунство Windows 10.

Включення захисника Windows 10 за допомогою редактора локальної групової політики

Цей метод включення захисника Windows підходить лише для власників Windows 10 Professional і вище, оскільки присутній лише редактор локальної групової політики (якщо у вас є додому або для однієї мови - перейдіть до наступного методу).

 1. Запустіть редактор місцевої групової політики. Для цього натисніть клавіші Win+R на клавіатурі (Win - емблема ОС) та введіть Gpedit.MSC Потім натисніть кнопку Enter.
 2. У редакторі локальної групової політики перейдіть до розділу (папки зліва) "Конфігурація комп'ютера" - "Адміністративні шаблони" - "Компоненти Windows" - "Програма антивірусної програми" (у версіях Windows 10-1703 розділ називався захистом кінцевої точки). 
 3. Зверніть увагу на параметр "Вимкніть антивірусну програму Defender Windows".
 4. Якщо там встановлено "інклюзивну", натисніть на параметр і встановіть "не" не встановити "або" вимкнено "та застосувати налаштування. 
 5. Усередині розділу "Програма антивірусної програми захисника" (захист кінцевої точки), також загляньте в підрозділ "захист у режимі реального часу", і якщо параметр "вимкніть захист у режимі реального часу", перекладіть його на "відключений" або "не" Встановіть "і застосуйте налаштування та застосуйте налаштування.

Після цих процедур з редактором локальної групової політики запустіть захисник Windows 10 (найшвидший - через пошук на панелі завдань).

Ви побачите, що він не запущений, але помилка "Ця програма вимкнена груповою політикою" не повинна з’являтися більше. Просто натисніть кнопку "Запустити". Відразу після запуску ви також можете запропонувати вам увімкнути фільтр SmartScreen (якщо він був відключений третьою партійною програмою з Windows Defender).

Як увімкнути захисник Windows 10 у редакторі реєстру

Ті ж дії можна зробити в редакторі реєстру Windows 10 (насправді редактор локальної групової політики змінюється саме у значеннях реєстру).

Кроки для включення захисника Windows таким чином будуть виглядати так:

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть Regedit та натисніть кнопку Enter, щоб запустити редактор реєстру.
 2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу (папки зліва) HKEY_LOCAL_MACHINE Програмне забезпечення Політика Microsoft Windows Defender І подивіться, чи є параметр з правого боку "DisableAntispywareЩо. Якщо такі є, натисніть на нього двічі та призначте значення 0 (нуль). 
 3. У розділі Windows Defender також існує підрозділ "захисту в режимі реального часу", подивіться на нього і, якщо там є параметр Відключення, Потім також встановіть для нього значення 0.
 4. Закрийте редактор реєстру.

Після цього наберіть у пошуку Windows на панелі завдань "Windows Defender", відкрийте її та натисніть кнопку "Запустити", щоб запустити вбудований антивірус.

додаткова інформація

Якщо описано вище не допомагає або є додаткові помилки, коли захисник Windows 10 увімкнено, спробуйте наступні речі.

Ну, якщо ці варіанти не працюють - напишіть коментарі, спробуйте це зрозуміти.

Дуже часто користувачі зацікавлені в тому, як відключити стандартний антивірус у новій ОС з Microsoft Ten. Але з часом ця тенденція слабшає, і люди починають, навпаки, запитувати про його включення. Сьогодні ми просто поговоримо про те, як запустити захисника Windows 10, якщо він відключений і не хоче відкриватися. Це неможливо видалити, а також перевстановити, тому нам потрібно відновити його.

Захисник повного часу може бути відключений з різних причин. Наприклад, з іншим антивірусом або у випадку помилки 557. Методи, наведені у статті, вирішать проблему незалежно від її первинного джерела.

Складність: Легкий
Платформа: Bit Windows 10 32/64
Ціна: Безкоштовно
Час: 5 - 10 хвилин

Зміст

Увімкніть захисника Windows 10

Отже, розглянемо кілька варіантів активації Windows 10 Defender, коли він не вмикається. Спробуйте використовувати їх у порядку, поки ваш антивірус не заробить. Увага! Очевидно, дотримуйтесь наших інструкцій, перевіряючи свої дії на скріншоти.

Ми використовуємо штатні фонди ОС

Спочатку ми вдасться за допомогою інструментів, які присутні в операційній системі за замовчуванням. Якщо їх можливостей недостатньо, давайте перейдемо до третього партійного програмного забезпечення.

У налаштуваннях системи

Почнемо з найпростішого способу. Ви можете увімкнути та відключити захисник повного часу в Windows 10 у параметрах системи. Можливо, вам пощастить, і ситуація полягає в цьому. Щоб активувати захисник Windows, ми це робимо:

 1. Відкрийте меню, назва якого запускається, і натисніть на значок у вигляді передачі.

 1. У рядку пошуку налаштувань ми записуємо захисника та вибираємо відмічений варіант з видачі.

До речі, це також дуже цікаво: як безкоштовно дати оцінку 5+ у ОК безкоштовно

 1. Клацніть на "Центр безпеки захисників Windows".

 1. Тут ми просто вмикаємо рідний антивірус.

 1. Якщо після активації ви все ще бачите значок тривоги, перейдіть до налаштувань утиліти, натиснувши на передачу нижче.

 1. Далі натисніть на точку, позначену на скріншоті нижче.

 1. Ми активуємо всі тригери, які виявиться відключеними.

На цьому все. Захисник повинен увімкнути та почати моніторинг вашої ОС. Якщо щось не вийшло, і безпека комп'ютера під загрозою, спробуйте способи, описані нижче.

Ми використовуємо редактор місцевої групової політики

Windows 10 містить ще один цікавий та корисний інструмент, який здатний внести зміни в конфігурацію ОС. Це редактор місцевої групової політики. Цей метод допоможе зокрема, коли ви зіткнетесь з помилкою "Ця програма вимкнена груповою політикою".

Покрокова інструкція:

 1. Спочатку потрібно розпочати корисність. Це найпростіше зробити через невелику програму, яка називається ОС з Microsoft. Ми використовуємо поєднання "гарячих" ключів виграють+r. У вікні, яке з’являється, ми пишемо gpedit.MSC та натисніть кнопку ОК.

 1. Ми перетинаємо шлях (ліва сторона вікна програми) Конфігурація комп'ютера- Адміністративні шаблони- Програма програми Windows Windows Windows. Двічі клацніть лівою кнопкою миші, відкрийте позначену клавішу.

 1. Перемикайте тригер на положення вимкнено і натисніть кнопку ОК.

Це все, ви можете перейти до перевірки виконання нашого антивірусу.

Увага: Для того, щоб зміни подалися, необхідно перезапустити комп'ютер або ноутбук з Windows 10.

Ми використовуємо редактор реєстру

Хто з вас не чув про горезвісного редактора реєстру. Для багатьох це жахливий табу і піднімається в програму смерті, як ... але ні, це насправді справжній спосіб, який допоможе нам. Наприклад, у нашому випадку це буде включення захисника.

 1. Використовуючи утиліту, запустіть запуск реєстру. Для цього натисніть Win+R, введіть пальто Regedit та натисніть на OK.

 1. Ми перетинаємо шлях ComputerHkey_local_machinesoftwareplymiCycrosoftWindows Defender за допомогою подвійної натискання лівої кнопки миші, відкриваємо ключ, позначений номером 2.

 1. Встановіть значення та натисніть кнопку під назвою ОК.

Таким же чином, як і у випадку з редактором місцевої групи, політики повинні перезапустити ПК, щоб увімкнути програму.

ВАЖЛИВО: Щоб співпрацювати з системою реєстру, вам знадобляться адміністративні повноваження. В іншому випадку програма редактора просто не зможе отримати доступ до правильних записів, і ви побачите напис: "Ваша організація контролює деякі параметри".

Служба Windows Defender

Якщо жоден із описаних вище варіантів не допомагає, спробуйте перевірити, чи запускається бажана послуга. Саме її бездіяльність запобігає ПК. Іноді система дає помилку: "Служба роботи з загрозами припиняється перезапустити її". Щоб виправити його та налаштувати захист, ми це робимо:

 1. Використовуючи комбінацію кнопок Win+R, вам потрібно перейти до утиліти, ввести в неї команду та натисніть кнопку ОК.

Послуги.MSC

 1. У списку процесів вам потрібно знайти послугу нашого антивірусу та перевірити, чи працює він. Якщо ні, відкрийте запис подвійним клацанням PKM та увімкніть завдання.

До речі, це також дуже цікаво: як зробити Google початковою сторінкою

Тоді ми поговоримо про кілька третій утиліти, які можуть включати захисника Windows 10 за пару кліків.

Примітка. Піктограма, яка відображається на панелі завдань, повідомляє про операційну програму.

Ми використовуємо третє програмне забезпечення

Є багато програм, які можуть допомогти в цьому питанні. Немає сенсу описувати їх дублікат функціональності, тому поговоримо про двох найкращих та різних представників.

Виграйте оновлення інвалідів

Ви можете безкоштовно завантажити програму на її офіційному веб -сайті. Коли це буде зроблено, запустіть файл інсталяції.

 1. Покладіть прапор згоди з умовами ліцензії та натисніть Далі.

 1. Ми пропускаємо інформацію про встановлення та переходимо до наступного кроку.

 1. Якщо необхідно, ви можете змінити шлях встановлення. У нашому випадку це не потрібно для цього, тому натисніть кнопку Далі.

 1. Ми встановлюємо мітку в меню «Пуск» або залишаємо все, як воно є.

 1. Знову натисніть кнопку, вказану на малюнку.

 1. Клацніть на встановлення та почніть встановлення.

 1. Процес установки займе лише пару секунд.

 1. Ми закінчуємо процес встановлення, щоб перейти до включення захисника у Windows

 1. Перейти на вкладку Включити, встановити прапор у елемент, позначений стрілкою, і натисніть Накладіть зараз.

Залишається лише для підтвердження нашого наміру та оновлення безпеки.

Увага! Не намагайтеся завантажувати програму з третій -партійних сайтів або знайти її в пошуку. Таким чином, ви ризикуєте пошкодити ПК, заражаючи його вірусами. Використовуйте лише офіційне посилання, яке ми привезли вище.

Fixwin 10

Ще одна програма, яка може вирішити нашу проблему та помилки, що виникають через неможливість запустити повний час. Ви можете завантажити останню версію утиліти за прямим посиланням.

 1. Установка не потрібна, тому просто запустіть завантажений файл, перейдіть на вкладку Системні інструменти та натисніть кнопку, вказану на номер 2.

Готовий, тепер ПК можна перезавантажити і перевірити, чи працює захисник Windows 10.

До речі, це також дуже цікаво: простий спосіб слухати музику в телеграмі

Висновок

З цього приводу наші інструкції щодо включення інтегрованого в антивірус Windows 10 закінчилися, і завдання було вирішено. Якщо у вас не вдасться або виникає запитання, задайте їх у коментарях. Наша допомога не буде довго надходити. Але так чи інакше, пам’ятайте:

Windows Defender - 10 - хороший антивірус, який так само правильно інтегрується в систему. Його функціональність достатня для потреб будь -якого користувача, тим більше, що продукт постійно розвивається.

Ми також записали для вас відео, в якому по черзі показуємо всі написані вище інструкції.

Встановіть Photoshop у Linux
Найпростіший спосіб встановити Photoshop у Linux. Photoshop - популярний інструмент для художників та дизайнерів, а художники та дизайнери віддають пе...
Як розібрати imac
Сьогодні ми поговоримо про те, як розібрати моноблок imac. Сама процедура не дуже складна, але досвід розбирання мобільних телефонів або телевізорів н...
Як приховати навігаційну панель діалогу Windows у Windows 10 Відкриті та зберегти
Діалогове вікно відкриття та збереження файлів - одне з основних елементів управління в Windows 10. Цікаво, але протягом усієї історії Windows він пра...