Оптимізація

Як знайти, відключіть центр оновлення Windows та виправте проблеми в його роботі?

Як знайти, відключіть центр оновлення Windows та виправте проблеми в його роботі?

Зміст

Не ясно з яких причин, але користувачі бояться встановити останні оновлення операційної системи, вважаючи за краще просто заборонити оновлення Windows 10. Досі рекомендується вмикати автоматичні оновлення, оскільки система отримує не лише нові та корисні функції з центру оновлень, але й патчі безпеки.

Ця стаття розповість вам, як увімкнути службу оновлення Windows 10. Після того, як вам потрібно додатково дозволити завантажувати та автоматичну установку оновлень. Часто користувачам доводиться повертати можливість оновлення системи після повного відключення оновлень по -різному.

Як увімкнути службу оновлення Windows 10

Послуги

Служба оновлення автоматично перевіряє наявність оновлень, і якщо це необхідно, вона завантажує їх на комп'ютер користувача. Якщо послуга не працює правильно або повністю відключена, то неможливо встановити оновлення Windows 10. У цьому випадку вам потрібно вручну ввімкнути або перезапустити службу оновлення. Дивіться також: Як відкрити послуги в Windows 10.

 1. Відкрийте список усіх служб, виконавши команду Послуги.MSC у вікні Win+r.
 2. Змініть тип запуску послуги Центр оновлення Windows на Автоматично.
 3. Тепер перезапустіть комп'ютер або запустіть послугу самостійно, натиснувши Запуск.

Включає виявлення, завантаження та встановлення оновлень для Windows та інших програм. Якщо ця послуга відключена, користувачі цього комп'ютера не зможуть використовувати можливості Центру оновлення Windows. Система припинить незалежно оновлюватися та отримувати оновлення для інших продуктів компанії.

Командна строка

Спочатку запустіть командний рядок від імені адміністратора та виконайте кілька команд. Усі наступні команди повинні виконуватися по черзі, чекаючи результату при виконанні. Їх впровадження не тільки включатиме послугу Центру оновлення, але й дозволить самостійно оновлювати систему.

Чистий старт wuauserv Центр оновлення Windows
Чисті шматочки старту Фонова служба інтелектуальної коробки передач
Чистий старт DOSVC Оптимізація доставки

Ми вже використовували подібні дії раніше, коли це було необхідно протягом певного часу, щоб призупинити оновлення Windows 10. В останніх версіях операційної системи стало можливим призупинити оновлення на місяць у параметрах системи. Ми рекомендуємо просто призупинити процес оновлення, якщо немає способу чекати навантаження та встановлення, замість повного відключення.

Як увімкнути автоматичне оновлення Windows 10

Зміна групової політики

Редактор групової політики дозволяє налаштувати багато параметрів, недоступних на класичній панелі управління. Більш детально ви можете ознайомитись із тим, як відкрити редактор локальної групової політики Windows 10.

 1. Відкрийте редактор групи групи, виконуючи командування Gpedit.MSC у вікні Win+r.
 2. Слідуйте: Конфігурація комп'ютера> Адміністративні шаблони> Компоненти Windows> Центр оновлення Windows.
 3. Встановіть значення параметра Налаштування автоматичного оновлення на Включений, І вибрати Повідомлення про завантаження та автоматичне встановлення.

Поточний параметр вказує, чи отримає цей комп'ютер оновлення безпеки та інші важливі завантажені файли через службу автоматичного оновлення Windows. Таким чином, ви також можете відключити можливість автоматичного завантаження останніх оновлень операційної системи. За замовчуванням значення параметра параметра автоматичного оновлення не задається.

Редактор реєстру

Перш ніж внести зміни до реєстру, рекомендується створити резервну копію реєстру Windows 10. Редактор реєстру дозволяє легко змінювати будь -які параметри системи. Головне - знати, де і який параметр потрібно шукати, оскільки в реєстрі насправді їх дуже багато. У випадку автоматичних оновлень все дуже просто.

 1. Відкрийте класичний редактор реєстру, виконавши команду Регедіт у вікні Win+r.
 2. Йти до Hkey_local_machine Software Polices Microsoft WindowsUpdate au.
 3. Просто видаліть параметр Nouutoupdate або змінити його значення на.

Наведений вище параметр використовується для блокування автоматичних оновлень системи. Він відсутній за замовчуванням, але якщо у вас є, то ви раніше відключили оновлення системи. По -третє утиліти для відключення оновлень зазвичай незалежно створюють необхідні параметри для повного блокування оновлень системи.

Висновок

Ми рекомендуємо завжди встановлювати останні оновлення операційної системи. Якщо ви раніше їх відключили, то поточна інструкція допоможе ввімкнути службу оновлення Windows 10. Після цього ви можете впевнено перейти до центру оновлення та завантажити новітні системи системи. Процес встановлення оновлень системи відбудеться в автоматичному режимі на задньому плані.

Автор: · Опубліковано 31.01.2019 · Оновлено 18.08.2019 рік

Центр оновлення Windows 10 дозволяє вам своєчасно завантажити оновлення операційної системи з офіційних серверів Microsoft. Після встановлення ОС ця служба за замовчуванням увімкнена і працює на задньому плані. Однак ви можете вимкнути його самостійно і не отримувати нові версії. Якщо ви не переживаєте за завантаження комп'ютера з процесами, пов'язаними з відстеженням та встановленням системних файлів, ви можете ввімкнути центр оновлення Windows 10.

Усі методи

Можна виконати цю процедуру лише за допомогою побудованої функціональності операційної системи. Вам не знадобиться третє програмне забезпечення. Спочатку перевірте, чи працює центр оновлення за замовчуванням на вашому комп’ютері. Ви можете зробити це так:

 1. Запустіть "Диспетчер завдань" за допомогою комбінації CTRL+ Shift+ ESC.
 1. Відкрийте вкладку "Сервіс". Тут знайдіть послугу з назвою "wuauserv".

Завдяки йому в операційній системі, автоматичне оновлення на фоновому режимі працює. Якщо у вас немає "wuauserv", то перейдіть до одного з методів включення:

Розгляньте кожен бік детально.

Включення до місцевої групової політики

Ви можете відновити роботу цієї послуги в "десятій першій" наступним чином:

 1. Відкрийте програму "Виконай", поєднуючи ключі Win+ R. Введіть команду "Послуги.MSC "і запустіть виконання кнопкою ОК.
 1. Перед вами з’явиться вікно "послуги". У правильному списку знайдіть рядок "Центр оновлення Windows" та за допомогою PKM у меню виберіть "Властивості".
 1. На вкладці "Загальна" знайдіть рядок "Тип запуску" та встановіть у меню параметр "Автоматично", а потім застосуйте зміни за кнопкою "ОК".
 1. Перезавантажте ПК.

Таким чином ви можете запустити центральну службу управління в операційній системі Windows 10. Цей метод може допомогти вам позбутися помилки з кодом 0x80070422.

"Варіанти"

Тепер ми розберемося, як побачити наявність доступних оновлень вручну та почнемо завантажувати/встановити. Для цього вам знадобиться функціональність розділу "Параметри":

 1. Клацніть PKM на значок "Start" на нижній панелі та в меню виберіть "Параметри".

Дивіться також: Помилка оновлення 0x800705B4 у Windows 10: Причини та як її виправити

 1. Відкрийте розділ "Оновлення та безпека".
 1. Перейдіть до центру оновлення "Windows" у лівій колонці.
 1. У цьому вікні ви можете здійснити всі необхідні налаштування TSO та перевірити наявність файлів для завантаження. Щоб перевірити, натисніть кнопку, позначену на скріншоті.
 1. Тепер продукт сканує наявність нових патчів Windows 10 та сповістить вас про це. У розділі "Додаткові параметри" переставіть параметр у положення OTL.", Як показано на скріншоті. Натиснувши на "Виберіть, як і коли отримувати оновлення", ви можете налаштувати методи доставки (за допомогою ПК у локальній мережі, Інтернеті тощо. D.).

Якщо у вас є проблема в роботі Служби центрального контролю, вам потрібно перевірити налаштування в редакторі політики групи.

"Редактор локальної групової політики"

Щоб запустити програму, зробіть наступні кроки:

 1. Перейдіть до "Виконання", використовуючи WIN+ R. Напишіть команду "gpedit.MSC ".
 1. Відкрийте центр оновлення Windows, який розташований по шляху "конфігурації комп'ютера" - "адміністративні шаблони" - "компоненти Windows".
 1. У правій частині вікна знайдіть рядок "Налаштування автоматичного оновлення" та натисніть на нього PKM. У меню перейдіть до пункту "Змінити".
 1. Встановіть налаштування "включення" (1). У розділі "Параметри" виберіть параметри, згідно з якими буде працювати автоматичне оновлення (графік, установка, сповіщення про доступне завантаження тощо.D.). Застосуйте зміни за кнопкою "ОК".

Командна строка

Використовуючи командний рядок Windows 10, ви можете відключити або увімкнути "центр оновлення". Через нього він буде насильно запускати послугу WuaUserver.

 1. Відкрийте командний рядок з правами адміністратора. Введіть команду "NET START WUAUSERV" та натисніть кнопку ENTER.
 1. Програма запустить послугу, після чого ви побачите відповідне повідомлення. Процес буде запущений на кожному ПК, тому вам не доведеться повторювати цю процедуру. Щоб відключити Windows 10, вам потрібно ввести команду "NET STOP WUAUSERV".

Дивіться також: Завантажте архівер 7-ZIP безкоштовно в Росії для Windows 10

 1. Тепер залишається перевірити, чи буде оновлена ​​система.

Реєстр

Крім того, CO не буде працювати, якщо ви не виправите значення параметра в реєстрі. Нам потрібно зробити наступне:

 1. У вікні "Виконати" (Win+R) введіть команду "regedit".
 1. У редакторі реєстру знайдіть філію hklmsystemcurentrolsetrolsetserviswuuserv. Досить скопіювати шлях з цієї інструкції та вставити його в лінію пошуку у верхній частині вікна.
 1. Параметр "старту" буде в правій частині вікна. Клацніть PKM, щоб вибрати в меню елемента "Змінити".
 1. У відключеному стані параметр матиме значення 4. Щоб запустити оновлення, встановіть значення 1.

Жоден інший не впливає на запуск цієї послуги, тому проблем і проблем з робочою здатністю. Ви також можете перевірити галузь hkey_local_machinesoftwaremyrosoftwindes ntcurentersionhotfix, яка має інформацію про всі файли оновлення.

Третя партія

Що робити, якщо ви будь -яким чином налаштуєте автоматичне завантаження? Запуск послуги не допомагає, і ви не маєте часу чи знань, щоб знайти обхідні шляхи? Потім спробуйте оновити операційну систему за допомогою утиліти оновлення WSUS Offline. Завантажте його з офіційного веб -сайту розробників за посиланням. На головній сторінці натисніть кнопку, позначену на скріншоті. Творці гарантують повну безпеку для користувачів та їх особистих даних на ПК. Після завантаження зробіть наступну процедуру:

 1. У папці програми відкрийте файл updategenerator.Екзе.
 1. Виберіть версію вашої ОС: Windows 10 X32 або X64. Щоб почати завантажувати файли, натисніть "запустити".
 1. В кінці завантаження ви побачите журнал на екрані зі списком усіх завантажених файлів. Час завантаження та установки залежить від того, як довго ви не оновлювали Windows, тепер вам потрібно перейти до папки клієнта та відкрити файл updateInstaller.Екзе.
 1. У вікні програми натисніть "запустити", щоб почати встановлювати.

Якщо оновлення Offline WSUS почне замерзати або переставати шукати файли, спробуйте використовувати попередню та стабільну версію програми.

Оновлення операційної системи таким чином вам потрібно лише один раз, оскільки після встановлення виправлення вона буде усунена, а COA запускається за замовчуванням.

Результат

Якщо у вас є бажання встановити надзвичайну версію Windows 10, то всі описані методи допоможуть вам у цьому. Не забудьте відрегулювати параметри для себе, щоб завантаження або перезавантаження з установкою за графіком не сприйняло вас зненацька.

Див. Також: Помилка 0xC000012F: Як це виправити на ПК за допомогою Windows 10

Відео

Отже, щоб консолідувати отриманий матеріал, подивимось відео, присвячене цій темі.

За замовчуванням Центр оновлення Windows постійно працює, тому якщо він не був відключений вручну, ви завжди отримаєте оновлення системи або сповіщення, які їх потрібно завантажити та встановити. Оновлення системи зі стандартними налаштуваннями проходить автоматично, але бувають випадки, коли вам потрібно розпочати цей процес самостійно. Ви можете зробити це по -різному як з підключенням до Інтернету, так і без нього.

Чи варто оновити систему

Оновлення системи потрібні, щоб Windows 10 не втрачала своєї актуальності і не суперечить програмам, встановленим користувачем. Кожне оновлення системи усуває будь-які помилки, знайдені раніше, або оптимізує ОС, щоб вона могла підтримувати все більше сторонніх програм.

Варто встановити нові доповнення до початкової версії Windows 10, але треба мати на увазі, що є випадки, коли нова версія усуває помилки, допущені раніше, але в той же час викликає інші. Кожне оновлення, яке надається користувачам. Звичайно, коли розробники Microsoft помічають, що вони випустили не зовсім правильне оновлення, вони згортають його або замінюють його на іншу більш модифіковану.

Для того, щоб не дістатися до необробленої версії оновлення, рекомендується встановити його не в день виходу, а приблизно через два тижні. Тож ймовірність того, що це спричинить будь -які нові проблеми, різко зменшиться.

Оновлення, які не слід встановлювати

За унікальним кодом оновлення ви можете дізнатися його мету та дату випуску. Якщо ви перейшли на вибіркову установку оновлень, ви можете самостійно вирішити, який із них буде завантажений. З досвіду усталених користувачів випливає, що наступні версії слід пропустити, оскільки вони викликають деякі проблеми:

Ще кілька оновлень відсортовані за місяцями:

Як довго встановлюється і скільки оновлень важать

Час, який піде на встановлення оновлення, буде залежати від його розміру, навантаження та продуктивності комп'ютера. Деякі оновлення встановлюються у фоновому режимі і не вимагають додаткових дій, для повної установки інших, вам потрібно буде перезавантажити комп'ютер.

Якщо оновлення велике, а комп'ютер не особливо потужний, то процес встановлення може тривати кілька годин. Але зазвичай процедура займає не більше п'ятнадцяти хвилин. Головне - не перебивати процес вручну, поки не стане зрозумілим, що це залежить. Якщо у вас є підозри, що процедура припинилася, тоді дайте комп’ютеру на деякий час, щоб відновити його, це може не дати сигналів про прогрес на екрані, але зробіть усе на задньому плані. Якщо ви перериваєте установку, то комп'ютер спробує повернути назад, роблячи вигляд, що я не намагався встановити оновлення, але не той факт, що він зможе це зробити. У гіршому випадку вам доведеться відновити систему вручну або перевстановити її.

Обсяг оновлення також не може бути вказаний напевно, оскільки він коливається від 10 Мб до 3-4 ГБ. Оновлення декількох гігабайт є ювілейними та мають серйозні зміни, хоча не завжди помітні середньому користувачеві. Вони рідко з’являються, частіше встановлюються пакети 5-100 Мб. Приклад великого оновлення - версія 1607, прочитайте про зміни, які він внесений до Windows 10, може бути на офіційному веб -сайті Microsoft.

Дані користувача при встановленні оновлень не втрачаються і не пошкоджуються. Ви можете оновити систему і в той же час видалити дані з жорсткого диска за допомогою програми Microsoft, що забезпечує додаткову функцію, яка дозволяє очистити жорсткий диск.

Як оновити Windows 10

Існує кілька способів запустити процес оновлення вручну. Кожен з них, за винятком того, що описано в самому кінці, знадобиться стабільне підключення до Інтернету, оскільки всі оновлення будуть завантажені з серверів Microsoft та інших комп'ютерів. Якщо при використанні одного з запропонованих методів виникає помилка, яка повідомить вам, що встановлення неможливо, спробуйте відтворити процес, використовуючи будь -який інший параметр, представлений нижче.

Ми рекомендуємо вам ознайомитись

Через параметри комп'ютера

Щоб оновити систему через центр оновлення Windows, дотримуйтесь наступного:

 1. Відкрийте параметри комп'ютера.
  Відкрийте параметри комп'ютера
 2. Розгорніть вкладку "Оновлення та безпека".
  Перейдіть до розділу "Оновлення та безпека"
 3. Запустіть процес сканування для наявних оновлень.
  Натисніть кнопку "Перевірка оновлення"
 4. Підтвердьте початок завантаження, якщо ви погоджуєтесь встановити список знайдених оновлень.
  Підтвердьте початок встановлення списку оновлень, який знайшов "Центр оновлення"
 5. Зачекайте, поки необхідні файли для завантаження та встановлення.
  Зачекайте, поки оновлення завантажуються та встановить
 6. Перезавантажити комп’ютер. Ви можете зробити це відразу або встановити час перезавантаження.
  Запустіть перезавантаження комп'ютера
 7. Якщо перезавантаження буде запущено, тоді, коли ви вимкнете комп'ютер, ви побачите синій екран, на якому буде відображатися процес процесу в відсотках.
  Зачекайте, поки оновлення будуть встановлені під час комп'ютера

Відео: Як перевірити оновлення на Windows 10

Через "командний рядок"

Для примусового оновлення системи вам потрібно виконати послідовно дві команди в "командному рядку", запущеному від імені адміністратора:

Після виконання обох дій перезавантажте комп'ютер, щоб нарешті завершити процес оновлення.

Через інструмент створення медіа

Програма, яка використовується для встановлення Windows 10 або оновлення до неї з попередніх версій операційної системи, також підходить для оновлення до останньої версії вже встановленої Windows 10:

 1. Завантажте інструмент створення медіа з офіційного веб -сайту компанії.
  Завантажити інструмент створення медіа
 2. Запустіть його та прийміть ліцензійну угоду.
  Прийміть ліцензійну угоду інструменту створення ЗМІ
 3. На кроці з вибором дії вкажіть, що ви хочете оновити цей комп'ютер.
  Вкажіть, що ми хочемо оновити цей комп'ютер
 4. Після сканування системи вивчіть список оновлень, які в ньому немає. За замовчуванням всі файли, що зберігаються на жорсткому диску, будуть збережені. Але ви можете змінити це, натиснувши кнопку "Змініть компоненти, вибрані для збереження" та встановивши свої параметри.
  Почніть встановлювати або вибрати, які дані потрібно зберегти
 5. Зачекайте кінця завантаження та встановлення. Комп'ютер буде перезавантажений в кінці процесу.
  Зачекайте, поки інструмент створення медіа для завантаження та встановлення оновлень

Через програму Windows10upgrade

На тій же сторінці, де ви можете завантажити програму встановлення та оновлення в Windows 10, - це кнопка "оновлення зараз", яка з’являється лише в тому випадку, якщо ви ввели браузер із вже встановленою ОС.

 1. Клацніть на кнопку "Оновити зараз", щоб завантажити програму, яка не може встановити систему, але в той же час оновлює її до останньої версії.
  Завантажте програму Windows10upgrade
 2. Завантажена програма не потрібно встановлювати, відкрити її та натисніть кнопку "Оновлення зараз".
  Натисніть кнопку "Оновлення зараз" у програмі Windows10upgrade
 3. Зачекайте кінця процесу.
  Зачекайте, поки Windows10upgrade встановить оновлення

Вибіркова установка

Якщо вам потрібно робити деякі версії оновлень, ніколи не встановлюйте, використовуйте офіційний WUS!.Діагкаб.

 1. Запустивши його, виберіть функцію оновлень Hide.
  Виберіть функцію оновлень Hide
 2. Вивчіть список невстановлених оновлень. Виберіть тих із них, які потрібно заблокувати, і натисніть кнопку "Далі". Готові, тим оновленням, які у вас були приховані.
  Вкажіть, які оновлення повинні бути приховані
 3. Якщо ви колись хочете встановити приховані оновлення, то запустіть програму та перейдіть до розділу «Показати приховані оновлення», в якому їх можна знайти.
  Перейдіть, щоб показати приховані оновлення, щоб відобразити приховані оновлення

Відео: Як вибірково встановити оновлення

Встановлення без доступу до Інтернету

Якщо на комп’ютері немає доступу до Інтернету, який потрібно оновити, то ви можете завантажити оновлення з іншого комп'ютера, передати їх праворуч і вручну встановити їх. Ви можете завантажити оновлення за допомогою програми портативного оновлення:

 1. Запустивши програму, обов'язково позначте файли, виділені червоним кольором. Вони потрібні для роботи програми.
  Завантажити файли, виділені червоним кольором
 2. Після завершення завантаження, коли всі функції програми будуть доступні, перейдіть на вкладку пошуку та запустіть сканування, натиснувши на кнопку «Пуск». Знайдіть потрібне оновлення у отриманому списку та завантажте його.
  Клацніть на кнопку «Пуск», щоб запустити сканування
 3. Знайдіть завантажені файли в папці кеш, які можна знайти там, де було встановлено додаток. Встановіть портативне оновлення на комп’ютері, яке потрібно оновити, та скопіювати завантажений файл у папку кеш, розташовану на іншому комп'ютері.
  У папці кеш завантажуються оновлення
 4. Перейдіть на роботу з портативним оновленням на комп’ютері, який підлягає оновленню та відкрити вкладку Встановити. Якщо ви правильно передали файл, оновлення відображатиметься в програмі, і його можна встановити. Запустіть процедуру встановлення, натиснувши кнопку «Пуск» та перезавантажте комп’ютер. Готовий, оновлення встановлено на комп’ютері, на якому не було доступ до Інтернету.
  Натисніть кнопку «Пуск», щоб встановити оновлення

Встановлення оновлень формату CAB та MSU

Якщо ви завантажите необхідне оновлення у форматі CAB або MSU, ви можете встановити його, виконавши одну з команд у "Командному рядку", запущеному з правами адміністратора:

Шлях до файлу в обох випадках повинен бути ізольованими цитатами.

Перехід режиму ігрового режиму до Windows 10

Режим гри з’явився в системі з випуском оновлення творців. Ви можете оновити його за допомогою будь -якого з перерахованих вище методів. Режим гри досягне максимальної продуктивності за допомогою оптимізації процесів, що працюють на комп’ютері. Після того, як ви оновите версію оновлення Creators, активуйте її наступним чином:

 1. Перебуваючи в комп'ютерних параметрах, виберіть вкладку "Ігри".
  Перейдіть до розділу "Ігри"
 2. Розгорніть вкладку "режим ігрового режиму" та активуйте однойменний режим.
  Увімкніть ігровий режим
 3. Натисніть на комбінацію Win + G, щоб відкрити вікно з налаштуваннями режиму прямо під час гри.
  Натисніть Win + G, щоб відкрити вікно режиму гри

Відео: Як увімкнути ігровий режим у Windows 10

Як оновити редакцію системи

Існує кілька пакетів системи, кожен з яких розроблений для певного кола користувачів. Windows - це "домашній", "професійний" або "корпоративний". Якщо ви вперше встановили "домашню" версію, а потім вирішили, що настав час перейти на "професіонал", то не потрібно перевстановити систему, достатньо виконувати наступні дії:

 1. Перебуваючи в параметрах комп'ютера, відкрийте розділ "Оновлення та безпека" та після вкладки "Активація".
  Відкрийте вкладку "Активація"
 2. Клацніть на кнопку "Змінити клавішу продукту" та введіть попередньо покупку клавішу до Windows 10 "Professional". Майте на увазі, що вам знадобиться ключ до ліцензованої "професійної" версії для "професійної" версії та жодної іншої. Якщо у вас вже є "домашній" ключ, то він не спрацює, єдиний вихід - придбати ключ правильної версії. Настійно рекомендується придбати його в офіційній програмі "магазин" або магазині Windows.
  Клацніть на кнопку "Змінити клавішу продукту"
 3. Після введення правильної клавіші натисніть кнопку "запустити" і зачекайте кінця процесу. Готові, після встановлення всіх необхідних доповнень ви можете використовувати на своєму комп’ютері Windows 10 "професіонал".
  Клацніть на кнопку "Запустити оновлення", щоб перейти до версії "Професійної" Windows

Відео: Як оновити Windows 10

Зупиніть оновлення системи

За замовчуванням система оновлюється автоматично. Ви можете зупинити оновлення, виконуючи такі дії:

 1. У вікні "виконати", яке можна знайти за допомогою пошукового рядка "запустити", запишіть команду служби.MSC.
  Дотримуйтесь команди, щоб перейти до списку послуг
 2. Знайдіть центр оновлення Windows і відкрийте його.
  Знайдіть службу оновлення Windows
 3. Зупиніть процес і вкажіть у типі запуску, який він ніколи не повинен починати самостійно. Готовий, центр відключається, а це означає, що оновлення вже не встановлюються автоматично. Якщо ви все -таки вирішите їх встановити, тоді запустіть центр, змінивши параметри на тих, хто стояв перед вашим втручанням.
  Зупиніть послугу та встановіть тип запуску "вимкнено"

Є й інші способи вимкнути автоматичну установку оновлень, але вони більше споживають час. Якщо ви хочете встановити деякі оновлення та інші для заборони, тоді використовуйте інструкцію "селективна установка", наведена вище в тій же статті.

Можливі проблеми після встановлення оновлень

Після встановлення оновлень та нових версій складання проблеми з активацією системи або з неправильною експлуатацією додатків можуть виникати процеси, ігри чи пристрої.

Побудувати відкат

Якщо активація пролетіла після оновлення складання, то вона повинна бути перероблена. Якщо є проблеми іншого виду, вам потрібно відкинути систему:

 1. Перебуваючи в параметрах комп'ютера, відкрийте розділ "Оновлення та безпека" та після підрозділу "відновлення".
 2. Клацніть на кнопку "START", розташованій у "Відкат до попередньої системи". Готовий, залишається чекати кінця процесу. Майте на увазі, що відкат таким чином можливий лише протягом 30 днів після отримання оновлень.
  Клацніть на кнопку "запустити", щоб повернутися до попередньої збірки

Видалення оновлень

Якщо проблеми виникли не через встановлення нової збірки, а через певне оновлення, то необхідно видалити це конкретне оновлення:

 1. Розгорніть "Панель управління".
  Відкрийте панель "управління" комп'ютера
 2. Перейдіть до розділу "Програми та компоненти".
  Відкрийте розділ "Програми та компоненти"
 3. Клацніть на точку "Переглянути встановлені оновлення".
  Клацніть на точку "Переглянути встановлені оновлення"
 4. У списку встановлених оновлень знайдіть той, тому що, на вашу думку, виникла помилка і потерто. Не забудьте заборонити його повторну установку, ви можете зробити це, використовуючи інструкції "вибіркову установку", наведену вище в тій же статті.
  Виберіть оновлення та натисніть кнопку "Видалити"

Відео: Як видалити оновлення Windows 10

Оновлення системи можуть або допомогти системі, і завдати їй шкоди, тому варто стежити за вхідними мішками вручну. Не повністю відмовляйтеся від нових версій, але в той же час встановіть їх усіх і негайно, як тільки вони вийшли, не рекомендується.

Встановлення пароля на Android Усі методи
Кілька років тому в мережі хакерів була викладена мільйонна база користувачів однієї великої пошукової системи. Виявилося, що доступ до 70% облікових ...
Маніфест папки - ми отримуємо список папок у Windows
Що таке індекс Windows? Це база даних або текстовий файл, що містить список об'єктів файлової системи на диску або в певній папці. Індексація прискорю...
Як створити портативні програми за допомогою платформи cameyo
Безперечно перевага портативного програмного забезпечення - це можливість запустити його з портативних перевізників, а також зберігання налаштувань у ...