Драйвери та плагіни

Як можна підключити Wi-Fi на ноутбуці або комп'ютерному Windows 7, 10

Як можна підключити Wi-Fi на ноутбуці або комп'ютерному Windows 7, 10

Зміст

Багато користувачів мали можливість оновити Windows 7 до десятої версії або спочатку придбати Windows 10. З часом деякі стикалися з численними проблемами. Однією з цих проблем була ситуація з бездротовим з'єднанням.

Сьогодні я розповім вам, як підключити Wi-Fi на Windows 10. І я також вплинуть на всі питання, що виникають у процесі написання статті, а також найпоширеніші помилки та проблеми. Я спробую коротко і зрозуміти.

Я хочу негайно зазначити, що всі виникаючі проблеми найчастіше асоціюються виключно з налаштуваннями і легко вирішуються.

Зміст

Зміни до Windows 10

Ця ОС зазнала наступних змін:

Я негайно пропоную побачити інструкції щодо налаштування та підключення Wi-Fi:

Інструкції з підключення

Щоб увімкнути Wi-Fi на Windows 10, вам потрібно буде виконати такі дії:

 1. Варто перевірити, що модуль Wi-Fi увімкнено. Для цього подивіться, чи активована бажана кнопка. Якщо ні, то вам потрібно увімкнути це.
 2. Далі для підключення Wi-Fi у Windows 10, Вам потрібно буде натиснути значок з'єднання в сповітах у нижній частині екрана.
 3. Виберіть одне з доступних з'єднань.

 1. Натисніть кнопку Підключення до вибраної мережі. Якщо необхідно, ви можете встановити поле навпроти опції "підключити автоматично". Тоді вам не доведеться виконувати дії щоразу для підключення.

Після завершення з'єднання, для кращої роботи та для того, щоб уникнути проблем у майбутньому, рекомендується видалити всі невикористані з'єднання з мережею.

Я скажу тобі, як це зробити, щоб не шукати тебе:

 1. Через "параметри" ми потрапляємо до розділу "Мережа та Інтернет".
 2. У списку зліва ми шукаємо предмет "Wi-Fi".

 1. Тепер нам потрібен розділ "Управління відомими мережами".

 1. Натиснувши його, ви побачите список бездротових мереж.
 2. Виберіть той, який ви більше не хочете бачити у списку доступних з'єднань, натисніть на нього LKM та "забути". всі.

Важливий! Якщо в мережі встановлено пароль, то перед підключенням ми повинні ввести його. Рекомендується зробити можливість "ввести пароль" обов'язковим, оскільки це впливає на загальний рівень мережевої безпеки. Щоб побачити, який ключ від безпеки ви представляєте, ви можете натиснути кнопку "Eye".

Якщо немає кнопки живлення

Не всі пристрої оснащені кнопкою бездротового модуля. Як і в старшій ОС, ви можете самостійно активувати адаптер Wi-Fi. Ось простий спосіб та крок -кроки -крок -інструкції:

 1. Натисніть розділ "Пуск" та виберіть розділ "Параметри".
 2. Нам потрібен параметр "мережа та Інтернет". Знайдений? Клацніть сміливо.

 1. У пошуку ми пишемо "диспетчер пристроїв".
 2. Довгий список відкрив, де ви можете знайти будь -який пристрій нашого ПК або ноутбука (клавіатура, гра, звук тощо. D.). Ми сумуємо за все це. Майже в самому нижньому списку ми знаходимо елемент "мережеві адаптери". Це те що нам потрібно. Клацніть 2 рази, щоб відкрити вкладку (можливо, ви одразу побачите список адаптерів, з якихось причин у мене вкладка).

 1. Тепер нам потрібно знайти ім’я, де є Word Wireless (в деяких випадках wi-fi 11 b/g/n). Це наш модуль.

 1. Натиснувши назву адаптера PKM, ми відкриємо вікно, за допомогою якого ви зможете вимкнути/включити модуль, оновіть драйвери, ви навіть можете видалити адаптер.

Іноді у списку мережевих адаптерів ми не бачимо бездротового модуля Wi-Fi. Подивіться уважно, можливо, у вас є невідомі пристрої з жовтим трикутником та знаком оклику всередині (не обов'язково у розділі "Мережеві адаптери"). Це може бути наш адаптер, який вимагає встановлення драйверів на ньому.

Якби ви не могли підключитися

Якщо відповідна значок відсутня на панелі, то причина, найчастіше, полягає в тому, що на комп’ютері немає драйвера чи навіть адаптера. Щоб визначити, що проблема полягає в цьому, нам потрібно потрапити в налаштування Wi-Fi:

 1. Клацніть PKM на значок з'єднання до бездротової мережі.
 2. З двох відкритих точок виберіть дно - відкрийте "Параметри мережі та Інтернет".
 3. Тепер ми шукаємо елемент "Налаштування адаптера".

 1. До нас є список мережевих з'єднань. Якщо є "бездротове з'єднання", натисніть на цей елемент за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Увімкнути".

Але якщо такої точки взагалі немає, на вашому ПК чи іншому пристрої немає бездротового модуля або вам потрібно встановити драйвери.

Все, що я описав,-це, до речі, інший спосіб увімкнути Wi-Fi на Windows 10.

Від'єднання від мережі

Було описано вище, як підключитися до Wi-FiWindows 10. Щоб зробити навпаки, вам потрібно буде натиснути на значок на панелі та кнопку відключення.

Натяк на водіїв

Я кілька разів згадував встановлення драйверів для бездротового адаптера. Давайте коротко розкажемо, як це зробити.

На ноутбуці з Windows 10 все просто. Знайдіть веб -сайт виробника, виберіть там свою модель ноутбука та завантажте драйвер. Розпакуйте архів і встановіть мікропрограму.

Якщо у вас є стаціонарний ПК, і ви використовуєте зовнішній модуль Wi-Fi, то вам також потрібно знайти веб-сайт виробника адаптера, а там шукати драйвери на моделі пристрою.

Ви можете оновити драйвер простіше, без пошуку в Інтернеті. У тому, як ми знаходимо наш мережевий адаптер і, натиснувши PKM, виберіть елемент "Оновіть драйвер".

Після встановлення та оновлення мікропрограм перезавантажте ПК!

Якщо комусь це потрібно, ось відео з інструкціями про те, як зробити точку доступу:

Якщо Wi-Fi не працює

Спочатку вам потрібно з’ясувати причину, чому це відбувається, і лише тоді вжити заходів для усунення проблеми. Це потрібно буде виконати такі дії:

 1. Перевірте, чи встановлені мережеві драйвери, і все в порядку з ними. Для цього вам потрібно ввести "диспетчер пристроїв" і побачити наявність драйверів. Якщо їх немає, то вам потрібно їх встановити.
 2. Перевірте, чи вказаний правильний пароль для підключення до мережі. Зокрема, варто переконатися, що введений пароль вказаний правильною мовою.
 3. Якщо є помилка щодо неправильних параметрів мережі, варто повністю видалити цю мережу з комп'ютера та додати її ще раз.
 4. Якщо ноутбук не може виявити мережу, вам слід спробувати перезапустити свій пристрій.

Як вирішити проблему обмеженого з'єднання?

Проблема обмеженого зв’язку може виникати з різних причин. Щоб вирішити це, вам слід спробувати вжити наступних заходів:

 1. Перший крок - перезавантажити свій пристрій.
 2. Проблеми також можуть складатися в маршрутизаторі. Не буде зайвим, щоб спробувати перезапустити його.
 3. Блокування доступу може перейти від постачальника, якщо оплата Інтернету не надійшла вчасно. У цьому випадку просто зробіть оплату, зачекайте 10 хвилин, перезавантажте маршрутизатор і знову насолоджуйтесь повним доступом до мережі.
 4. Перевірка кабелю (якщо з'єднання виконується за допомогою його). Можливо, це пошкоджено, і через це виникають проблеми з з'єднанням.
 5. Можливо, проблема обмеженого з'єднання на ПК полягає в програмі антивірусу. Вона може блокувати доступ до Інтернету для цілей безпеки. У цьому випадку ви повинні змінити налаштування програми або тимчасово вимкнути її.
 6. Перевірте налаштування маршрутизатора. Якщо ви сумніваєтесь у правильності їх заповнення, ви можете зателефонувати на службу підтримки вашого Інтернет -провайдера та скористатися допомогою фахівців, які допоможуть правильно налаштувати маршрутизатор.
 7. У деяких випадках відмова може бути спричинена інвалідністю драйвера мережевого адаптера. У цьому випадку вам слід спробувати перевстановити його.

Налаштування на маршрутизаторі

Можливо, з цим потрібно було почати. Але виявляється, що ми матимемо це в кінці. Для підключення до Wi-Fi потрібно створити бездротову мережу за допомогою маршрутизатора. Я пропоную загальні інструкції. На різних моделях маршрутизаторів назва розділів та точок може змінюватися.

 1. Нам потрібно потрапити в маршрутизатор "адміністратора". У адресному рядку (не в пошуку) будь -якого браузера ми записуємо IP -адресу маршрутизатора, а потім введіть вхід/пароль. Якщо ви їх не змінили, шукайте сам пристрій (внизу є наклейка з даними).
 2. Ми зайшли в веб-інтерфейс і шукаємо розділ, пов'язаний з Wi-Fi. Його можна назвати "бездротовим", "бездротовим режимом", "налаштуванням бездротового сполуки" та t. D. Виберіть такий розділ.
 3. Нам потрібно заповнити вікно відкриття. Ми пишемо SSID (назва мережі), вибираємо тип шифрування, канал, режим роботи, ключ безпеки та збереження.

Напишіть на листівку для доступу до мережі Wi-Fi. Їм потрібно буде підключити комп’ютери та гаджети.

Збільшення безпеки мережі

Для того, щоб підключення до мережі залишалася в безпеці, рекомендується дотримуватися наступних порад:

 1. У налаштуваннях на маршрутизаторі вкажіть WPA2 як тип використовуваного захисту.
 2. Обов’язковий встановіть пароль і переконайтеся, що він складний (містить цифри та літери, символи різного реєстру, не коротше 8 символів). Крім того, рекомендується оновлювати його кожні три місяці.
 3. Не використовуйте функцію WPS і переконайтесь, що вона відключена.
 4. Від'єднайте маршрутизатор, коли він насправді не використовується. Такі прості дії допоможуть захистити себе від підключення зловмисників на деякий час, коли ви відсутні, і не використовуйте пристрій.

Fuh, схоже, він сказав усьому, що хотів. Якщо є питання чи коментарі, я буду радий відгук. До зустрічі!

Wi-Fi Internet Wireless щороку все більше і більше включається в наше життя. Для того, щоб використовувати цю технологію, вам потрібно знати, як підключити Wi -fi на ноутбуці, смартфоні чи планшеті. Сучасна молодь може впоратися з цим без проблем, але старше покоління, щоб це зробити, не завжди можливо. Тому з цією статтею ми покажемо, як якомога простіше підключити Wi -Fi на своєму ноутбуці. А також подумайте, як підключити нерухомий комп'ютер до мережі Wi -Fi.

Як можна ввімкнути Wi -Fi на ноутбуці Windows 10, 8, 7

Перш ніж спробувати підключитися до Wi FI, вам потрібно переконатися, що радіодуль запущений. Тепер ми покажемо найпростіші та найшвидші варіанти включення модуля Wi -Fi.

Метод № 1: Увімкнено Wi FI завдяки повзунку або кнопці

Деякі виробники розміщують спеціальний повзунок або кнопку десь на корпусі ноутбука. Тому вам потрібно ретельно вивчити все тіло на таких вимикачах. Зазвичай поблизу них знаходиться ікона wi -fi. Або на клавіатурі у верхньому ряду може бути розташована кнопка живлення. При натисканні на нього вона повинна освітлити, це означатиме, що ви активізували радіомодуль. Фото нижче - приклад.

Метод № 2: Увімкніть Wi -fi завдяки поєднанню кнопок

Ви не знайшли ні повзунка, ні кнопку живлення? Це не має значення, ми намагаємось активувати другий спосіб. У сучасних моделях активація модуля Wi-Fi забезпечується завдяки поєднанню кількох клавіш одночасно. Перша обов'язкова кнопка "Фн"Клацніть на нього, а також F12, F3, F2. На різних моделях кнопка "F .. ", відрізняється, подивіться на всі клавіші, ви можете знайти значок мережі Wi-Fi. Якщо ви знайдете, натисніть кнопку Фн + Ця кнопка, з значком. Нижче на фото, ми наводимо приклад найпоширеніші комбінації.

Метод № 3: Запуск програмного забезпечення Wi -Fi

Третій варіант включає Wi Fi через меню "ВаріантиЩо. Як це зробити зараз, ми покажемо.

3 буде відобразити вікно, в якому будуть відображатися всі адаптери на цьому ПК. Якщо ваш адаптер "Бездротова мережа"Сірий, це означає, що його вимкнено. Ми надягаємо на нього потрібну клавішу миші та вибираємо перший елемент "увімкнутиЩо. Після включення значка "Бездротова мережа"повинен стати яскравим.

Найпростіший і найшвидший спосіб запустити Windows 10. де годинник, клатіть ліву клавішу миші в мережі піктограми. Якщо кнопка Wi Fi сіра, натисніть на неї один раз, вона повинна стати синьою (увімкнено).

Як легко підключити wi -fi на ноутбуці Windows 10

Тепер Wi-Fi на ноутбуці повинен бути підключений. Щоб вимкнути, натисніть ще раз у мережі, до якої ви підключені, і виберіть "ВідключатиЩо.Це все, тепер ви знаєте, як підключити ноутбук до Wi -Fi на Windows 10.

Як я можу підключити wi -fi на ноутбуці Windows 7

ОС Windows 7 найпростіше підключитися через значок мережі, яка розташована нижче. Дивлячись на значок, ви можете зрозуміти, підключений ваш Wi-Fi чи ні.

Все, ви знайомі з тим, як підключити ноутбук до Wi-Fi на Windows 7. Раптом, чомусь не вдалося підключитися, а потім побачити рішення проблеми у статті: чому ноутбук не підключається від мережі Wi -Fi до Windows 7, 8, 10.

Як підключити комп'ютер до мережі Wi -Fi

Багато користувачів хотіли б знати, як підключити Інтернет через Wi-Fi на стаціонарному комп’ютері. Тепер ми покажемо, як це можна реалізувати за кількома варіантами.

Варіант перша: Ми проводимо з'єднання за допомогою зовнішнього адаптера Wi -fi

Варіант другий: Використовуйте внутрішній адаптер для підключення

Ми з'ясували питання про те, як підключитися до Wi-Fi на стаціонарному комп’ютері. Цей варіант можливий, що ви не змогли підключитися до Wi -Fi, в цьому випадку ви завжди можете використовувати кабель для підключення. Дивіться статтю, як швидко налаштувати провідний Інтернет на комп’ютері.

Труднощі при підключенні до мережі Wi FI

Також можна використовувати утиліту "Геній водія", вона допоможе визначити всіх водіїв, які навіть не ставлять нових.

Не забувайте, що сигнал WIFAY може не закінчити ваш пристрій, інакше буде поганий рівень сигналу. Щоб збільшити радіус покриття, використовуйте репусатор. У нас є корисна стаття: як вибрати та налаштувати репусатор Wi -Fi, прочитати.

Висновок

Сьогодні ми показали вам, як підключити ноутбук до wifi. А також вивчив варіанти, за допомогою яких ви можете підключити свій персональний комп'ютер до Wi-Fi. Ми задаємо вам запитання, щоб написати нижче, у коментарях.

Ви також можете прочитати:

Прості методи сигналізації Wi -Fi легко Встановіть пароль на Wi Fi Ruterenoi -Libe не підключається до мережі Wi Fi на Windows 7.8.10kak швидко увімкніть WAI -Fi на ноутбуці Windows 10K, підключіть Інтернет до ноутбука через мережу Wi -Fi

Wifi - це неймовірно зручна річ. Одна невелика скринька може забезпечити швидкий Інтернет до 20 пристроїв. Однак мережа WiFi не так просто встановить, і ця стаття розповість вам, як налаштувати Wi FI без маршрутизатора в Windows 10, як налаштувати та підключитися до мережі.

Як підключити комп'ютер до Wi -Fi на Windows 10

Щоб підключитися, вам потрібно перейти до розділу "Мережа та Інтернет". Для цього натисніть на піктограму Wi -Fi у правому нижньому куті екрана. У вікні, яке відкрилося, відображатимуться всі мережі Wi -Fi, в радіусі якого розташований пристрій. Натиснувши на одне, з’явиться кнопка "Підключення".

Система знадобиться пароль, якщо це потрібно, і користувач може вирішити для себе, чи пристрій підключиться до Інтернету. Це найпростіший спосіб підключення комп'ютера до Wi -Fi до Windows 10

Зверніть увагу! Слідом за системою запитає, чи користувач проти того, що його пристрій підключений до Інтернету, побачать інші. Якщо тип мережі є домом, рекомендується сказати "ні", не проти.

Як побачити збережених клавіш

Підключення та налаштування ротера Zyxel Keenetic Lite II моделі

Існує 2 способи дізнатися збережених клавіш (паролі). Перший - це поєднання Keys Win + R, вводячи команди "CMD". Вікно з командним рядком. Вам потрібно ввести там 2 команди. First- Netsh Wlan показує профілі, тоді- Netsh Wlan Show name = "..." Key = Clear, де еліпсис- це назва з'єднання. Одним із рядків, що з'явилися, буде "ключовий вміст"- це правильний пароль.

Другий, простіший метод: натисніть кнопку "Мережа та Інтернет" у нижньому правому куті екрана "Переглянути активні мережі", вибране з'єднання "Властивості бездротової мережі", тепер вам потрібно поставити a Перевірте на напис "Відображення введених знаків". Ключ безпеки з’явиться в рядку вище.

Видалення непотрібного зв’язку

Ви можете видалити непотрібне з'єднання через параметри, що відкриваються через вікно "Мережа та Інтернет" у правому нижньому куті екрана. Поїхавши туди, вам потрібно натиснути "Управління параметрами мережі Windows" у розділі "Wi-Fi". З'явиться список з'єднань, які можна легко видалити.

Методи швидкого розподілу Wi-Fi від ноутбука та ПК

Є більш складний спосіб. У командному рядку, який можна відкрити через пошук, вам потрібно ввести 2 команди:

 1. Профілі шоу Netsh WLAN
 2. Netsh wlan видалити профіль ... замість еліпсису вам потрібно вставити назву видаленого з'єднання.

Зверніть увагу! Після того, як справа буде забута, вона більше не з’явиться в розділі "мережа" лише в тому випадку, якщо пристрій знаходиться в їх радіусі їх дії.

Система також забуде пароль і не автоматично підключається при запуску пристрою.

Як налаштувати параметри Wi Fi на Windows 10

Огляд та конфігурація моделі Archer C2 маршрутизатора TP-Link

Для того, щоб змінити налаштування Wi -Fi на Windows 10, вам потрібно слідувати в цьому напрямку: натисніть праворуч на значок Інтернету в нижньому правому куті екрана, виберіть "Центр управління мережами та загальний доступ", Клацніть на підключення, виділене в синій перегляді Active Networks ".

Основна інформація про з'єднання з’явиться у вікні Pop -Up, тут, у властивостях, зміна пароля, тип шифрування, тип безпеки та інші параметри, які можна змінити.

Налаштування бездротової мережі Wi -Fi у Windows 10 включає іншу опцію - IP -адреси, що працюють без Інтернету. Тут ви можете побачити ще більш різні налаштування. Ви можете, без налаштувань Windows 10, змінити частоту адаптера Wi FI, змінити пароль мережі та багато іншого. Більше інформації про ці адреси буде заплановано нижче.

Як користуватися wifi

Wi -Fi - це метод передачі даних, в яких є один маршрутизатор або маршрутизатор, з яким можуть бути пов'язані інші пристрої. Маршрутизатор розподіляється. Після підключення до одного з них пристрій надається доступ до Інтернету. Це безпечні та небезпечні. Перший вимагає пароля при підключенні, другий- ні.

Важливий! Варто бути обережним при підключенні до небезпечної мережі. Цілком ймовірно, що доступний Інтернет - це екран, за яким зловмисники зможуть вкрасти конфіденційні дані, паролі, гроші.

Що робити, якщо Wi -Fi не працює

Спочатку потрібно визначити причину проблеми. У випадку, якщо Інтернет не може бути запущений знову, знаючи причину несправності, ви можете отримати більш точну інструкцію для вирішення проблеми. Список можливих причин розбиття:

Налаштування у Win 10 Wi -Fi Wireless Network можна проводити через браузер, на цільових лініях.

Зверніть увагу! Після введення входу та пароля потрібно перевірити тип з'єднання, параметри IP та режим з'єднання.

Вся ця інформація може бути взята у постачальника або в службі підтримки. Якщо це не допомогло, то розділ "wifi" або "бездротові мережі" на типі з'єднання, імені, каналу та режиму з'єднання слід перевіряти однаково.

Ще один спосіб налаштувати адаптер Wi -Fi у Windows 10, якщо налаштування правдиві, а проблема не втрачена. Спочатку вам потрібно перейти до командного рядка від імені адміністратора (його можна знайти в пошуку). Потім введіть команду reg delete hkcrclsid 988248f3-a1ad-49bf-9170-676cbc36ba3 /va /f, після чого інший netcfg -v -u dni_dne.

Зверніть увагу! Якщо цей метод не спрацював, команди можуть бути змінені на інших, але принцип залишатиметься однаковим. Win + R, запис "regedit", перехід до розділу "clsid", "hkcr", видалення параметра 988248f3-a1ad-49bf-9170-676cbc36ba3.

Третій шлях. Ми повинні перейти до наступної адреси: клацання правою кнопкою миші на кнопці мережі та Інтернету в правому нижньому куті, Ethernet, налаштуваннях адаптера, локальній мережі, з'єднанням властивостей, властивостями. У вікні Pop -Up потрібно буде розміщувати поля скрізь, за винятком "протоколу мультиплексора мережевого адаптера". Після всього цього потрібно перезавантажити комп'ютер.

Інші, простіші способи виправити Інтернет самостійно включають:

Приватна мережа Wi -Fi

Приватна (домашня) мережа Wi -Fi - це два або більше пристроїв, об'єднаних у місцеву мережу.

Зверніть увагу! Це дозволяє підключати комп’ютери, телевізори, принтери, телефони, планшети та легко обмінюватися інформацією.

Інтернет -кабель закладається в будинок. Він приєднується до маршрутизатора, у якого є кілька з'єднувачів ззаду: один для живлення, інший для Інтернет -кабелю, решта (зазвичай) 4 для підключення маршрутизатора безпосередньо з пристроями. Через одну з них коригування адаптера та розподілу Інтернету починається на решті комп'ютерів.

Безпека Wi -Fi

Для того, щоб Wi -Fi стала безпечною для користувача, який не дозволяє невдоволеним гостям, що захищають комп’ютер від вірусів та шахрайства, достатньо дотримуватися лише 6 правил:

 1. Змініть пароль складніше. Про це вже згадувалося раніше. Чим надійний пароль, тим безпечніше.
 2. Забороняє віддалене управління. Це можна зробити на IP -адресах http: // 192.168.0.1 або http: // 192.168.1.1 у розділі "Безпека", потім "Віддалене управління", розміщуючи дистанційне управління IP на 0.0.0.0. Не відключаючи цю функцію, дані можуть непомітно для власника, змінюватися, мити.
 3. Відключіть трансляцію SSID. Якщо ця функція включена, то мережевий ідентифікатор може транслюватись іншим. Ця кнопка розташована в розділі "Налаштування бездротової мережі" на вищевказаних адресах вище.
 4. Підключення алгоритму шифрування даних. У розділі "Безпека бездротової мережі" вам потрібно поставити коробку на алгоритм шифрування WPA2, який захистить дані, навіть якщо зловмисники намагаються вкрасти його через незахищене з'єднання (не завжди, передача даних все ще можлива).
 5. Вам потрібно відключити всі ті функції, які не використовуються. Шанси стати жертвою вразливості, що ховаються в програмному забезпеченні набагато менше.
 6. Рекомендується постійно оновлювати. Тож зловмисники матимуть менші шанси зламати користувача, ніж якщо алгоритми захисту залишаються однаковими.

Зверніть увагу! Поєднання всіх цих правил зменшить ймовірність злом до мінімуму.

Wi -Fi зараз майже незамінний у будинку. Величезні можливості, які він надає, не співзрівномірні з відносно невеликими зусиллями, що додаються, щоб налаштувати його.

Ми встановлюємо Bluetooth в Linux
Технологія Bluetooth тепер стала широко розповсюдженою. В основному, він використовується для підключення будь-яких гаджетів до смартфона для прикладу...
Як змінити пошукову систему в Opera GX
Якщо ви не задоволені пошуковою системою, встановленою в Opera GX за замовчуванням, виберіть іншу опцію. Це можна зробити через налаштування браузера....
Що нового в Windows 10 Дивіться Фонди травня 2019 року оновлення
22 травня 2019 року відбувся офіційний випуск наступного пакету зберігання Windows 10. Релейна раса накопичувальних оновлень "Десятки" Цього разу прий...