Підказки

Як легко і швидко покладіть пароль на будь -яку програму в Windows?

Як легко і швидко покладіть пароль на будь -яку програму в Windows?

Зміст

Є багато причин, чому людині, можливо, знадобиться для захисту своїх заявок. Перш за все, це необхідно на загальних комп’ютерах. Багато людей повинні ділитися своїми комп’ютерами з іншими користувачами. Це може спричинити багато незручностей, особливо якщо вони змінюють налаштування. Але лише той факт, що інші люди можуть використовувати ті самі програми, і переглядати ваші особисті файли, може засмутити.

Цю проблему можна легко вирішити за допомогою спеціального програмного забезпечення, що обмежує доступ до певних програм. Вони працюють з такими програмами, як Firefox, Outlook та Skype. Але набагато важливіше використовувати їх для встановлення обмежень на дитячих комп'ютерах. Це дозволить батькам контролювати своїх дітей, обмежуючи час, який вони проводять, граючи в комп’ютерні ігри.

Як поставити пароль на програму

Назва Опис Сумісність
Провідне програмне забезпечення для шифрування Windows. Програма може бути використана для стиснення, шифрування, зберігання, надсилання та роботи з окремими файлами Mac OS, Windows, Android, iOS
Windows 8/7 / Vista / XP

Безкоштовне блокування додатків

Безкоштовне блокування додатків - мрія для розробників, які тепер можуть створювати резервні копії, шифрувати та розшифрувати файли за допомогою однієї єдиної програми, і не багато різних. Окрім файлів EXE, ви можете блокувати медіаплеєри, ігри, соціальні мережі та Інтернет -браузери, використовуючи це безкоштовне програмне забезпечення. Основні переваги безкоштовного блокування додатків:

Дуже просте управління програмами. Все, що потрібно для користувача, - це натиснути піктограму програми та встановити нові параметри.

Для доступного на безкоштовній основі та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та коротке навчання, тому попередній досвід використання таких програм не потрібен.

На додаток до програм, ви можете заблокувати безкоштовний замок додатків, що забезпечує подвійний захист від використання обраних вами програм.

Три кроки до безпеки

Крок 1. Перше, що потрібно зробити, це завантажити програму з офіційного сайту та встановити її.

Завантажте безкоштовно блокування додатків

Увага! Будьте пильні, не завантажуйте встановлення файлів з третій -партійних сайтів. В іншому випадку безпека ваших файлів та комп'ютера може бути під загрозою.

Крок 2. Запустіть програму. У вікні, яке відкриється, виберіть програму, необхідну для захисту. Виберіть його з встановлених на вашому комп’ютері.

Ми запускаємо програму та вибираємо програму, яку потрібно захистити

Вибираючи програму, переконайтеся, що ви відкриєте саму програму, а не її мітку. Клацніть на кнопку "Відкрити".

Крок 3. Встановіть пароль. Краще, якщо це унікальне поєднання персонажів, які ви не використовуєте ніде більше.

Встановлюємо пароль

За бажанням ви можете видалити перевірку "Mask Password". У цьому випадку ви побачите, що ви вводите, щоб не вводити неправильний пароль за недбалістю. Перш ніж встановити його, ви можете перевірити його в полі нижче. Отже, коли вибираються програми та вибрано пароль, натисніть кнопку "шифрування".

Екзолок

Exelock - це аналог попередньої програми, яка ні в якому разі не поступається. Це прості у використанні, оскільки він має інтуїтивний інтерфейс і лише кілька кнопок, якими вам доведеться використовувати. Ця програма працює лише з 32-бітними файлами у Windows і ідеально справляється з ними. Вона не захаращує комп’ютер, займає оперативну пам’ять.

особливості:

  1. Захищений екіпаж все ще буде працювати нормально, як звичайна програма.
  2. Безпека та ефективність.
  3. Для постійного блокування вам не потрібно продовжувати працювати.

Exelock простий у використанні, має інтуїтивний інтерфейс

Kakasoft Exelock дозволяє захищати програми, тому лише ті, хто має пароль, можуть їх використовувати. Це не вносить змін у базу даних реєстру, не зберігає пароль на комп’ютері. Не має значення, де він розташований на жорсткому диску або на інших ЗМІ.

Lock Kakasoft Exe безпечний та ефективний. На відміну від інших програм захисту, він не працює на задньому плані, як і інші подібні програми. Вони більш вразливі, оскільки зловмисники можуть легко нейтралізувати їх, відвернувши їх або видаляючи з комп’ютера. Зверніть увагу, що kakasoft exelock захищає програми, а не на їх етикетки, тому вони залишаються заблокованими, де б ви не запустили їх.

Крок 1. Завантажте та встановіть програму на комп’ютер. Все це займе у вас лише пару хвилин.

Крок 2. Відкрийте програму. У вікні ви побачите 2 розділи: Щоб вибрати програму та встановити пароль.

Ми відкриваємо програму

Натисніть кнопку "Виберіть". Вона відкриє перед вами новим вікном з усіма файлами та програмами, які знаходяться на вашому комп’ютері.

Вікно з усіма файлами та програмами, які знаходяться на комп’ютері

Крок 3. Тепер поверніться до головного вікна програми та встановіть пароль, ввівши його у спеціальному полі та натиснувши кнопку "Блокувати".

Встановлюємо пароль

Ви побачите підтвердження встановлення на екрані. Після цього ви можете закрити програму і перевірити, чи вона працює. Спробуйте запустити програму, на якій ви встановили пароль. Ви повинні побачити щось подібне до того, що на скріншоті нижче.

Введення пароля

Передбачаючи можливі запитання, які можуть мати користувачів, ми відповідаємо на запитання, які у вас можуть виникнути. По -перше, програма змінює сам файл, тому захист буде діяти навіть при завантаженні або передачі безпечної програми на інший комп'ютер. По -друге, після встановлення пароля програму антивірусом може розглядатися як зловмисна. Kakasoft exelock - це не вірус. Антивірусне програмне забезпечення реагує на зміну виконуваного файлу, але це не робить його злісним.

Відео -як поставити пароль для гри

Як скасувати замок

Видалення блокування з програми так само просто, як і встановлення. Для цього вам знову потрібно запустити програмне забезпечення, щоб встановити пароль, виберіть заблоковану програму та натисніть кнопку Розблокування. В Exelock він виглядає так само, як і кнопка блокування.

Кнопка розблокування

На щастя, все не так просто. Щоб видалити замок, вам потрібно знати пароль, щоб інші люди, яким ви повинні поділитися своїм комп’ютером чи дітьми, не зможуть це зробити без вашої участі. Навіть видалення цієї програми з комп'ютера не скасує захист.

Сьогодні я познайомлю вас з невеликою утилітою, яка дозволяє захищати будь -яку програму або комп'ютерну гру від несанкціонованого доступу в операційній системі Windows.

Основна мета встановлення цього програмного забезпечення на комп’ютері - запобігти несанкціонованому доступу до будь -якої програми в системі Windows. Це дуже корисно, особливо якщо ви ділитесь одним комп’ютером з кількома користувачами.

Програма також може бути використана як інструмент управління батьківським управлінням. Встановивши пароль для гри, ви можете контролювати час, проведений дитиною за наступною комп'ютерною грою.

Я розповів про інші способи захисту за допомогою пароля у статтях: "Покладіть пароль у папку", "безпечно для особистої інформації". Я також рекомендую прочитати статтю "Захист комп'ютера під ключ". Давайте повернемося до програми Protector Game. Це дуже просто у використанні, має зрозумілий та доброзичливий інтерфейс. Для некомерційного використання воно поширюється безкоштовно.

Як працює програма?

Особливість програми полягає в тому, що вона здатна захистити пароль будь -який *.ehe файл, тобто головний запуск файлу будь -якої програми. Як я вже сказав, це можуть бути програми та ігри.

Перейдіть на офіційний веб -сайт GameProtector.com та завантажте програму. Виберіть програму, на якій ви повісите пароль та запустіть програму. Ми заповнюємо основні поля.

1. У першому рядку ми вказуємо Шлях до головного запуску файлу Програми (*.ehe файл), що ви заблокуєте. У моєму випадку це буде браузер Google Chrome. Щоб дізнатись, де розташована папка з основним файлом запуску програми, просто покладіть курсор на її мітку.

2. У другому рядку ми вказуємо і підтверджуємо пароль. В полі Змінити значок Ви можете змінити значок виконуваного файлу. Вибравши відповідну значок, ви можете замаскувати мітку програми або гри як документ Excel, тим самим візуально приховати наявність цієї гри або програми на комп’ютері. Абзац Створити резервну копію Я залишаю не зазначається.

3. Клацати Захищати. Опублікуйте "Успіх захисту до Chrme.Exe "Звіти про успішне блокування.

Тепер будь -яка спроба запустити заблоковану програму або гру призведе до появи діалогового вікна з запитом на пароль. Щоб видалити пароль, ми запускаємо програму Protector Game, вказуємо так само до основного файлу запуску, введіть пароль і натисніть на Unsrotect. На цьому сьогодні все це! До зустрічі в нових статтях. Підписатися в оновленнях блогу! хай щастить!

Всім привіт! Як завжди, Дмитро Костін, і сьогодні я хотів би показати вам, як поставити пароль на програму в Windows, щоб захистити його від несанкціонованого входу осіб, які недоступні для вашого комп’ютера. У зігнутості). Але найголовніше - це те, що метод абсолютно простий і діє на абсолютно всі програми. Ви навіть можете поставити пароль у будь -який браузер, не встановлюючи розширення для кожного з них. Тож подрібніть пальці і йдіть!

Зміст

Протектор гри

Додаток, який ми використовуємо сьогодні, називається Game Protector, і вона була спочатку створена для захисту шифру комп'ютерних ігор. Але оскільки ігри, браузери та програми - це всі програми, це підійде вам з будь -якою метою. Крім усього іншого, це безкоштовно і дуже комфортно.

Перш за все, завантажте програму з офіційного сайту, а потім встановіть її на свій жорсткий диск.

  1. Перейдіть до протектора гри, натисніть кнопку "Відкрити" та виберіть стартовий файл вашої програми, тобто той, який має розширення EXE. На робочому столі немає мітків. Шукайте запусковий файл у папці з встановленою програмою. Я вирішив заблокувати браузер Opera, тому я виберу файл безпосередньо з папки (запуск.exe).
  2. Тепер вам потрібно вибрати сам пароль, який повинен бути введений біля входу в програму. Придумайте щось на свій розсуд. Немає обмежень, таких як "принаймні 7 символів" та t.D. 
  3. За бажанням ви можете змінити значок, але я б не. Залиште за замовчуванням.
  4. Не забудьте поставити контрольне місце навпроти елемента створення резервного копіювання, оскільки у випадку втрати вашого кодового слова ви не можете видалити захист, крім резервної копії.
  5. Тепер натисніть "захистити", а потім спробуйте ввести програму. Як бачите, у вас є форма введення пароля, в яку ви, природно, повинні ввести те, що ви винайшли на другому кроці. 

Як видалити пароль?

Якщо ви раптом не хочете, щоб кодове слово захистило вашу програму, то ви можете легко його видалити. Для цього вам потрібно знову перейти до протектора гри, виберіть файл, на якому ви раніше розміщуєте пароль, і введіть його ще раз у тих самих двох рядках. Тоді вам потрібно буде натиснути на кнопку Unfrotect, яка знаходиться в нижньому лівому куті. Все, захист був знятий.

Що робити, якщо я забув пароль?

Якщо ви раптом забули слово, що ви придумали, то вам потрібно буде використовувати відновлення з резервної копії, яку ви створили на четвертому кроці.

Для цього перейдіть до папки, де сама програма встановлюється. Там ви побачите файл із іменем вашої програми, але з розширенням Бак. Це наша резервна копія. Якщо ви не відображаєте розширення файлів, тоді зробіть їх відображення. Я говорив про це в цій статті.

Якщо все добре, то видаліть Exe-Shnik, який наразі вже зашифрований, і на резервному файлі змініть розширення на Екзе. Всі. Таким чином, ви можете знову ввійти в гру або браузер так, ніби нічого не сталося.

До речі, ви можете приховати резервну копію себе. Але ти ніколи не знаєш, раптом хтось знайде і відновлює без твоїх знань).

Проблема- може знайти ресурс

Якщо раптом, натиснувши кнопку Protect, у вас є напис не може знайти ресурс, то не поспішайте засмутити. Це трапляється, коли ви намагаєтесь поставити пароль на програму, що знаходиться на системному диску C (ну, або який лист у вас там?). Тільки для цієї процедури ви недостатньо правильні.

Щоб виправити цю справу, вам потрібно запустити захисник гри від імені адміністратора. Якщо ви не знаєте, то ви можете це зробити, натиснувши на ярлик або запустивши файл з правою кнопкою миші та вибравши "Запустіть від імені адміністратора". В іншому випадку все те саме.

Єдине, що зашифрована програма тепер також повинна бути запущена від імені адміністратора, інакше програма не відкриється після введення пароля пароля.

Якщо ви не хочете постійно з цим турбуватися, ви можете поставити його, щоб програма завжди починалася в цьому режимі. Для цього натисніть на паркінг -файл за допомогою правої кнопки миші, виберіть властивості, а там на вкладці Сумісність поставте контрольне місце на протилежному "виконайте цю програму від імені адміністратора". От і все.

Взагалі, підсумовуючи, я хочу сказати, що програма дійсно дуже хороша і проста у використанні. Єдине, що в браузері Google Chrome вона діє дуже погано. Чомусь я не міг зайти на будь -який сайт після цього. Дуже дивно. Але загалом все круто, тому я рекомендую для використання.

Ну, на цьому я закінчую свою статтю сьогодні. Не забудьте підписатися на оновлення мого блогу. Удачі вам. Бувай!

З повагою, Дмитро Костін.

Вибір найкращих програм для обробки фотографій
Великий вибір найкращих редакторів фотографій для різних операційних систем. Розглянемо програми для Windows, MacOS, Linux, а також популярних мобільн...
Ми включаємо сповіщення про Android 10 способів
Ми говоримо про те, що робити, якщо сповіщення для Android не прийдуть. А також про інші дрібниці, пов'язані з цією важливою функцією смартфона.  Кор...
Що таке загублена папка.DIR - це принципово флеш -накопичувач і звідки він береться
Зовнішній вигляд на диску папки з невідомим іменем, як правило, злегка напружує користувача, як задає одне і те ж питання: Це наслідок дії будь -якого...