Операційні системи

Як перетворити файли HEIC в JPEG

Як перетворити файли HEIC в JPEG

Довгий час на системі фотографії "Apple" розширюється .Гейк. Це нова альтернатива застарілому JPEG, яка, завдяки складним механізмам стиснення, уникає втрати якості під час стиснення. Однак наразі цей формат доступний виключно на Mac або iPhone.

Тому, щоб переглянути фотографії на Windows, взяті на iPhone, вам потрібно буде перетворити їх з HEIC в JPEG. Це можна зробити як на самому смартфоні під час зйомки, так і на комп’ютері. Ми проаналізуємо всі найефективніші методи перетворення.

Визначення формату фотографії досить простий. Для цього завантажте файл формату .Heic на комп’ютері та виберіть параметр "Властивості". У меню, яке відкриється, буде відображатися вся необхідна інформація про фотографію, аж до місця зйомки.

Яка перевага формату HEIC

Формат HEIC дозволяє зберігати кілька фотографій в одному файлі, наприклад, фотографії з ефектом зйомки в прямому ефірі. Більше того, вага такої фотографії нічим не відрізняється від звичайного.

Цей формат також підтримує функцію "прозорого" фону як на .PNG. Це означає, що у форматі HEIC ви можете зберегти різні зображення або зображення GIF з прозорим фоном. Також формат HEIC порівняно з JPEG має найкращу обробку кольорів. Фотографії першого формату здаються кращими та насиченими, адже Heic має 16-бітний, а JPG-лише 8-бітний.

Але в .HEIC також є досить помітним недоліком, а саме несумісністю з деякими програмами. Фотографії з цим форматом просто не можуть бути завантажені в якийсь месенджер, який не підтримує цей формат.

Однак файл HEIC на Mac може досить легко перетворити на JPEG.

Корисно знати: 3 способи продовження терміну служби акумулятора iPhone. 

Як перетворити фотографію формату HEIC в jpeg на Mac

  1. Знайдіть потрібне зображення на комп’ютері, а потім відкрийте його властивості або просто відкрийте зображення. У меню "Файл" вам потрібно буде вибрати "Експорт". Меню, що виникає, відображатиме фотографії та формати для перетворення.
  2. У списку форматів потрібно вибрати Heic.
  3. Після вибору форматів потрібно встановити місце для збереження нового файлу.

Після перетворення ви можете помітити, що розмір файлу jpeg став значно більшим, ніж за Heic. Однак після перетворення таку фотографію можна спокійно відкрити в будь -яких програмах.

Щоб перетворити jpeg назад у Heic, потрібно повторити всі моменти в порядку.

Дивіться також: Усі версії MACOS - Як дізнатися вашу версію. 

Налаштування зйомки iPhone у правому форматі JPEG

Щоб уникнути постійних перетворень, ви можете негайно сфотографуватися у форматі. Для цього перейдіть до налаштувань iPhone або iPad:

  1. Перейдіть до системних налаштувань
  2. Виберіть елемент "Камера"
  3. Клацніть на "Формати"
  4. Виберіть "найбільш сумісний"

Готовий! Тепер усі фотографії на iPhone автоматично будуть збережені на пристрої у форматі .Jpeg. Варто зазначити, що в цьому форматі фотографії незначно відрізнятимуться якості.

Перегляди допису: 107
Найкращі фотографії для відновлення фотографій
Як часто у вас були такі, що ви, не думали, видалили файл, який виявився критично важливим за місяць? І скільки разів з невідомих причин необхідні док...
Як змінити адміністратора або передати свої права на Windows 10
Ми говоримо про те, яку роль відіграє адміністратор Windows у системі та як ви можете змінити адміністратора в Windows 10 за допомогою різних системни...
Підроблений захист - нова функція Windows 10 19H1
Нещодавно Microsoft приділяє все більше уваги безпеці Windows, додаючи нові функції знову і знову. У наступній збірці системи, випущеного під індексом...