Підказки

Як змінити редактор Windows, не перевстановлюючи Windows?

Як змінити редактор Windows, не перевстановлюючи Windows?

Привіт, скажи мені, чи можна змінити редактори Windows без перевстановлення? Наприклад, від домашньої версії для професіонала? 

Можлива коротка відповідь, але це не задокументована можливість, і не всі функції можуть працювати, а також це порушення ліцензії, якщо ви не купили посилене видання.

Виводячи на ринок різні видання операційної системи Windows, виробник передбачає, що користувач вибере публікацію, яка найбільше відповідає його потребам та фінансовим можливостям. Однак у житті все інакше: вже готові ПК поєднуються з попередньо встановленою системою найпростішої (і дешевої) публікації, а неліцензовані користувачі, не дуже турбують, ставлять один із старших питань. Все це часто призводить до того, що редакторів Windows потрібно змінити і бажано, не перевстановлюючи систему.

Основна проблема полягає в тому, що з необхідністю зміни редакторів Windows користувач стикається, коли система вже «населена»: необхідне програмне забезпечення, обладнання, дані встановлюються та налаштовані звичайним способом та t.D., і т.П.

Існує два сценарії редакційних змін. Одного з них можна умовно назвати "офіційним". Microsoft підтримує перехід від молодших публікацій до старших досить офіційно. Досить придбати спеціальний ключ або коробку.

Гірше, коли редактора потрібно зменшити. Зазвичай це відбувається, коли ліцензування піратських версій, коли придбані поля або ліцензії бажаного видання, що не збігається з тим, що насправді стоїть на комп’ютерах. Офіційно Microsoft не підтримує таких змін і рекомендує встановити систему з нуля, але є одна бездокументована можливість, яку ми розглянемо.

Всім відомо, що якщо ви запустите інсталятор Windows у завантаженій ОС, то один із доступних варіантів буде оновлено системою, зберігаючи всі встановлені програми та налаштування.

Однак таке оновлення можливе лише в тому випадку, якщо редактори встановленої системи збігаються з редагуванням розподілу, інакше нам буде запропоновано лише нову установку:

Немає офіційного способу обійти це обмеження, тому настав час звернутися до недокументованих можливостей. Нам важко припустити, чому Microsoft не підтримує довільну зміну в Windows, ввівши відповідний ключ та/або оновлення, використовуючи розподіл потрібного видання, тим більше, що тут немає технічних перешкод.

Емпірично було встановлено, що інсталятор отримує інформацію про редакцію системи від відділення реєстру:

Hkey_local_machinesoftwaromicrosoftwindes ntcurentersion

як значення параметра Editionid. Для успішного оновлення зі зміною редакційного офісу нам потрібно змінити цей параметр, щоб він відповідав редакції розподілу цільового.

У деяких джерелах також рекомендується змінити параметр Назва продукту, Однак це абсолютно непотрібно. Після зміни Editionid Оновлення повинно негайно здійснюватися без перезавантаження системи. Цей метод підходить для всіх відповідних клієнтських систем Windows, і нижче ми розглянемо відповідність Editionid Редакційні офіси операційної системи.

Windows 7

Ця версія Windows має найбільші офіційні видання, але система іменування проста і зрозуміла, що дозволяє легко визначити необхідну. Для Windows 7 прийнятні такі значення Editionid Залежно від редакції:

Усі видання, за винятком початкових та корпоративних, були доступними як у роздрібних, так і в OEM -каналах, не відрізняються від нічого, крім ліцензії, але ви не можете оновити дисплеєм OEM, використовуючи ключ до Boxed Version, і навпаки та навпаки.

Windows 8.1

На перший погляд, Windows 8 стала менш, лише базовою, професійною та корпоративною. Але насправді Microsoft вдалося сегментувати їх так, щоб за фактом редакційних офісів Windows 8.1 і прийнятні значення Editionid Це вийшло ще більше:

Як бачите, було лише чотири основні видання, хоча ви можете купувати лише в роздрібній торгівлі або у вигляді орієнтацій: ви можете лише два з них: основні та основні для однієї мови. Версії Bing доступні лише виробникам, і ви можете отримати його лише з обладнанням. Тим не менш, необхідність повернення до цієї версії може знадобитися, якщо ви видалили попередньо встановлену версію, і тепер ви хочете повернути ліцензію. У цьому випадку вам потрібно буде знайти розподіл установки, що досить складно (вони не були в відкритому доступі, а не було).

Windows 10

Ситуація з Windows 10 має тенденцію повністю повторити історію Windows 8.1, три видання також офіційно оголошені: домашні, професійні та корпоративні. Насправді більше редакційних офісів, домашня для однієї мови вже доступна, і, можливо, з’являться інші варіанти.

На даний момент ми можемо поговорити про чотири видання, але цей список не застосовується до повноти і буде поповнена, коли з’являється інформація.

Щоб оновити вищезазначені дані та своєчасне оновлення, ми запитуємо наших читачів, особливо тих, хто придбав пристрої за допомогою попередньо встановлених Windows 10 або оновленими попередньо встановленими версіями Windows 8.1 Перевірте значення клавіш Editionid і Назва продукту.

Джерело: http: // interface31.ru/tech_it/2016/03/kak -izmenit -redakciyu-windows-bez- ..

Інформація про новини

11-07-2018

Категорія: -

Привіт друзі. Як знизити редакторів Windows від професійного або підприємства до дому, не перевстановлюючи систему? Щоб наші програми, їх налаштування, налаштування системи, наш профіль та файли на диску з безпечними та безпека залишилися. Офіційна процедура поновлення до інших видань Windows 8.1 і 10 надаються лише в тому випадку, якщо він збільшується. Але зменшення редакційних офісів неможливо. Але це неможливо лише офіційно. Якщо вам справді потрібно, то ви можете щось зробити з реєстру та оновити систему до зменшеного редакції. Як це робиться в Windows 8.1 і 10, ми розглянемо нижче.

Як опустити редактор Windows 8.1 та 10 з професійним або підприємством додому без втрати програм та даних

Отже, друзі, чомусь (і це, як правило, перехід до юридичного використання системи з придбанням ключа бюджетного видання), вам потрібно знизити редакцію Windows 8.1 або 10 додому, але процес чистої установки не підходить для вас. У цьому випадку операційна кімната може бути оновлена ​​за допомогою збереження профілю користувача, встановлених програм та введених налаштувань системи за типом, як це зробити, коли оновлюється до нової версії або на збір із новим оновленням зберігання в Корпус Windows 10. Незадовго до оновлення вам потрібно обдурити систему і зробити її "подумайте", що це вже цільове зменшене видання: для цього вам потрібно перейти до редактора реєстру - натисніть Win+R та ввести: Regedits до редактора реєстру: Ми проходимо:Hkey_local_machine/програмне забезпечення/microsoft/windows nt/currentversionУ папці CurrentVersion ми шукаємо параметр EditionID, відкриваємо його. І його поточне значення професійного або підприємства (залежно від поточного видання Windows) ми змінюємось на ядро. Після цього ми негайно запускаємо процес оновлення. Як все це виглядає на практиці, ми розглянемо окремо для різних версій системи.

Як опустити до дому редакційний офіс Windows 10

У нас є розроблений професіонал Windows 10.

Відкрийте редактор реєстру, ми проходимо вищезазначений шлях. Значення параметра EditionID відображає поточну версію Windows 10.

ДВОЙНА КЛІКУВАННЯ ПАРАТЕТУ І Введіть серцевину. Натисніть "ОК".

Тепер ми відкриваємо в провіднику інсталяційний носій з "десять" або підключимось для відображення ізо-зображення з процесом інсталяції. Налаштування запуску.Екзе.

Виберіть Завантаження та встановлення оновлень.

Ми приймаємо умови ліцензії.

У вікні підготовки до оновлення ми бачимо, що виявилося, що це обдурить систему, і вона "думає", що вона є Windows 10 Home (Home). Тепер залишається лише оновити. Натисніть "Встановити".

І ми спостерігаємо, як оновлюється система. На жорсткому жорсткому диску він буде оновлений довго.

Після завершення оновлення ми переглянемо версію Windows 10 - система успішно оновлюється від редакційного бюро професіонала до дому.

Як опустити редактор Windows 8.1 до ядра

Тут у нас є Windows 8.1 професіонал.

У редакторі реєстру системи ми розкриваємо, вказану на початку статті гілку. І ми бачимо, що параметр EditionID має професіонал, t.Е. Поточне видання - професіонал.

ДВОЙНА КЛІКУВАННЯ ПАРАТЕТУ І Введіть серцевину. Натисніть "ОК".

Підключіть ISO-зображення з процесом встановлення Windows 8.1 або відкрийте в провідника. Налаштування запуску.Екзе.Виберіть Завантаження та встановлення оновлень.На відміну від Windows 10, Windows 8.1 Під час встановлення та оновлення він вимагає ключа продукту. Якщо ключ до редакторів ядра вже придбаний, саме це ми вводимо його у вікно запиту на вікно. Якщо ключа ще немає, ми вводимо тимчасовий ключ для встановлення Windows 8.1 ядро: 334nh-rxg76-64thk-c7ckg-d3vpt coment.Далі виберіть збереження параметрів системи, особистих файлів та програм.У вікні підготовки до оновлення ми бачимо, що Windows 8.1 "думає", що вона така без професіонала.Е. Основне видання Core, Analogue Home (будинок). Натисніть "Встановити".І ми чекаємо оновлення системи.На заключному етапі Windows 8.1 попросить вас налаштувати параметри або використовувати стандарт.Оновлення закінчилося, ми розглядаємо інформацію про систему: в описі Windows 8.1 Немає професіонала. А це означає, що поточна версія є основною.ПоверненняКоментарі: 5 Шановний відвідувач, ви можете задати будь -яке запитання на сайті та обов'язково отримати відповідь!

Виводячи на ринок різні видання операційної системи Windows, виробник передбачає, що користувач вибере публікацію, яка найбільше відповідає його потребам та фінансовим можливостям. Однак у житті все інакше: вже готові ПК поєднуються із попередньо встановленою системою найпростішої (і дешевої) публікації, а неліцензованими користувачами, не дуже турбуючими, ставлять один із старших питань. Все це часто призводить до того, що редакторів Windows потрібно змінити і бажано, не перевстановлюючи систему.

Основна проблема полягає в тому, що з необхідністю зміни редакторів Windows користувач стикається, коли система вже «населена»: необхідне програмне забезпечення, обладнання, дані встановлюються та налаштовані звичайним способом та t.D., і т.П.

Існує два сценарії редакційних змін. Одного з них можна умовно назвати "офіційним". Microsoft підтримує перехід від молодших публікацій до старших досить офіційно. Досить придбати спеціальний ключ або коробку.

Гірше, коли редактора потрібно зменшити. Зазвичай це відбувається, коли ліцензування піратських версій, коли придбані поля або ліцензії бажаного видання, що не збігається з тим, що насправді стоїть на комп’ютерах. Офіційно Microsoft не підтримує таких змін і рекомендує встановити систему з нуля, але є одна бездокументована можливість, яку ми розглянемо.

Всім відомо, що якщо ви запустите інсталятор Windows у завантаженій ОС, то один із доступних варіантів буде оновлено системою, зберігаючи всі встановлені програми та налаштування.

Однак таке оновлення можливе лише в тому випадку, якщо редактори встановленої системи збігаються з редагуванням розподілу, інакше нам буде запропоновано лише нову установку:

Немає офіційного способу обійти це обмеження, тому настав час звернутися до недокументованих можливостей. Нам важко припустити, чому Microsoft не підтримує довільну зміну в Windows, ввівши відповідний ключ та/або оновлення, використовуючи розподіл потрібного видання, тим більше, що тут немає технічних перешкод.

Емпірично було встановлено, що інсталятор отримує інформацію про редакцію системи від відділення реєстру:

Hkey_local_machinesoftwaromicrosoftwindes ntcurentersion

як значення параметра Editionid. Для успішного оновлення зі зміною редакційного офісу нам потрібно змінити цей параметр, щоб він відповідав редакції розподілу цільового.

У деяких джерелах також рекомендується змінити параметр Назва продукту, Однак це абсолютно непотрібно. Після зміни Editionid Оновлення повинно негайно здійснюватися без перезавантаження системи. Цей метод підходить для всіх відповідних клієнтських систем Windows, і нижче ми розглянемо відповідність Editionid Редакційні офіси операційної системи.

Windows 7

Ця версія Windows має найбільші офіційні видання, але система іменування проста і зрозуміла, що дозволяє легко визначити необхідну. Для Windows 7 прийнятні такі значення Editionid Залежно від редакції:

Усі видання, за винятком початкових та корпоративних, були доступними як у роздрібних, так і в OEM -каналах, не відрізняються від нічого, крім ліцензії, але ви не можете оновити дисплеєм OEM, використовуючи ключ до Boxed Version, і навпаки та навпаки.

Windows 8.1

На перший погляд, Windows 8 стала менш, лише базовою, професійною та корпоративною. Але насправді Microsoft вдалося сегментувати їх так, щоб за фактом редакційних офісів Windows 8.1 і прийнятні значення Editionid Це вийшло ще більше:

Як бачите, було лише чотири основні видання, хоча ви можете купувати лише в роздрібній торгівлі або у вигляді орієнтацій: ви можете лише два з них: основні та основні для однієї мови. Версії Bing доступні лише виробникам, і ви можете отримати його лише з обладнанням. Тим не менш, необхідність повернення до цієї версії може знадобитися, якщо ви видалили попередньо встановлену версію, і тепер ви хочете повернути ліцензію. У цьому випадку вам потрібно буде знайти розподіл установки, що досить складно (вони не були в відкритому доступі, а не було).

Windows 10

Ситуація з Windows 10 має тенденцію повністю повторити історію Windows 8.1, три видання також офіційно оголошені: домашні, професійні та корпоративні. Насправді більше редакційних офісів, домашня для однієї мови вже доступна, і, можливо, з’являться інші варіанти.

На даний момент ми можемо поговорити про чотири видання, але цей список не застосовується до повноти і буде поповнена, коли з’являється інформація.

Щоб оновити вищезазначені дані та своєчасне оновлення, ми запитуємо наших читачів, особливо тих, хто придбав пристрої за допомогою попередньо встановлених Windows 10 або оновленими попередньо встановленими версіями Windows 8.1 Перевірте значення клавіш Editionid і Назва продукту, І результати, якщо вони відрізняються від наведеного списку, опублікуйте в коментарях.

Як відновити пароль з iCloud до iPhone
Майже кожен власник пристрою "Apple" може забути пароль від iCloud, особливо якщо пароль ніде не записаний і не зберігається. Якщо у вас така ситуація...
Як створити розподіл у мережі P2P за допомогою клієнта FlyLinkDC ++
За невеликими винятками, завантаження вмісту з таких державних ресурсів, як Торрент -трекери або P2P-Мережа не накладає жодних зобов’язань щодо корист...
Як додати до варіанту стиснення контекстного меню Windows 10
У Windows 10 розробники внесли певні зміни в алгоритмах стиснення системних файлів, оскільки технологія, що використовується для тих же цілей Ваймбот ...