Різний

Як змінити редакційний офіс Windows 10 без перевстановлення?

Як змінити редакційний офіс Windows 10 без перевстановлення?

Досить часто у користувачів та адміністраторів є питання - чи можна оновити молодше видання Windows 10 (наприклад, додому чи професіонал) до більш функціонального старшого (наприклад, на Pro або Enterprise відповідно). У цій статті ми розглянемо, як збільшити редакційний бюро Windows 10, не перевстановлюючи ОС, зберігаючи всі встановлені програми, налаштування та документи.

Ви можете дізнатися поточний редакційний офіс Windows 10 за допомогою наступної команди DISM:
Диск /Інтернет /Отримання

Поточне видання: професіонал

Наш приклад використовує Windows 10 Pro.

Тепер ми відобразимо список редакційних офісів, до яких ви можете оновити свою версію Windows 10:

Диск /онлайн /Отримання націлювання

Цільове видання: Професійне випуску Target Edition: ProfessionalWorkStation Target Edition: Education Target Edition: ProfessionalCountrySpecific Target Edition: ProfessionalsingLoanguage Target Edition: Serverrdsh Target Edition: Iotenterprise Target Edition: Enterprise

Оновлення Windows 10 за допомогою Pro для Enterprise

Щоб оновити редактор Windows 10 з професіоналами для Enterprise, вам потрібно вказати ключ продукту. Вам потрібно вказати загальнодоступний ключ KMS для Windows 10 Enterprise (NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43).

Ви не можете використовувати ключ mak до редакції. Якщо ви хочете використовувати клавішу MAK для активації Windows 10 EN.

Давайте спробуємо оновити редакторів за допомогою команди Дискати /встановлення , який використовується для оновлення редакторів сервера Windows.

Раніше ми показали, як використовувати DISM для перетворення сервера Windows у повний прокладений та смоляний процес від редакторів обробки даних до стандартів.

Розсипати.Exe /Online /Set-Edion: Enterprise /HeapTeula /ProductKey: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Ця команда повертає помилку:

Помилка: 50 Налаштування видання не підтримується онлайн -зображеннями.

Т.Е. Редакційний офіс не підтримується онлайн -оновлення: вам потрібно завантажити в середовищі Winpe/Winre та виконати офлайн Windows 10. Це не дуже зручно.

В офіційній документації Microsoft пропонує 4 способи змінити редакційний офіс Windows 10:

  1. Вручну, змінюючи ключ продукту на панелі управління (налаштування -> оновлення та безпека -> активація -> змінити ключ продукту); Це меню викликає корисність Зміна.колишняE до модернізації редакторів.
  2. Використання MDM (управління мобільними пристроями) - не кожен використовується в продукті;
  3. Використання ICD -пакету (дизайнер з зображень та конфігурації Windows). Ви можете сформувати файл пакету підготовки Win10 (.PPKG - пакет забезпечення). Пакет встановлює нове видання, а пакет застосовується до Windows 10. Але ось також офлайн -оновлення версії. Пакет PPKG застосовується до офлайн -зображення команди Windows (або WIM): DISM.Exe /image = c: \ /add-provisioningpackage /packagepath: c: \ оновлення.PPKG
  4. Ви також можете використовувати сценарій з утилітою Зміна.Екзе Для автоматичного оновлення редакції Windows 10 (найпростіший спосіб).

Спробуємо оновити редактор Win 10 з Pro для Enterprise:

Зміна.EXE /ProductKey NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

За одну -дві хвилини редактори вашого Windows 10 зміниться підприємством (підтвердження та перезавантаження не труби). Залишається лише активувати ваші Windows Online або на сервері KMS.

Цей метод дозволяє оновлювати редактори на віддалених комп'ютерах за допомогою Windows 10 через PowerShell Remoting (Apploce-Comand або Enter-PSSession).

Домашній редакційний офіс Windows 10 Home to

Аналогічно, ви можете оновити Windows 10 Home для Pro без втрати даних та перевстановлення програм.

Перевірте поточний редакційний офіс:

Розсипати.Exe /Online /Get Courendation

Тепер принесіть список редакцій, до яких ви можете оновити Windows 10 Home:

Диск /онлайн /Отримання націлювання

У списку є редактори професіонала.

Windows 10 Home не підтримує вищезазначене оновлення для Pro (https: // документів.Microsoft.Com/en-sus/windows/розгортання/оновлення/оновлення Windows-10. Вам доступні лише два варіанти:

  1. Вкажіть ключ нового продукту вручну;
  2. Купіть ліцензію на Windows 10 Pro в магазині Microsoft (комп'ютер із цією ліцензією буде прив’язаний до вашого облікового запису Microsoft - MSA).

Щоб вказати ключ Новий Windows 10 Pro вручну, виконайте команду:

Зміна.Екзе

Вкажіть свій ключ Windows 10 Pro.

Підтвердьте редакцію редакції, натиснувши кнопку Почати.

Оновлення займе деякий час, і це займе перезавантаження пристрою.

Ви можете оновити лише Windows 10 (наприклад, Home -> Pro або Home -> освіта). Сценарій Dawngraid доступний для освіти -> Pro та Enterprise -> Pro). Редакційний офіс LTSC Windows 10 може бути оновлений на Enterprise або новіший LTSC.
Як дізнатися свою версію Android та оновити її
Google регулярно оновлює операційну систему Android, вносить доповнення та зміни поточних версій, випускає нові випуски ОС. У той же час, на відміну в...
Простий діагноз принтера
Дуже часто в роботі принтерів та МФП можуть виникати проблеми, які стандартно не усунути. Сьогодні ми розглянемо способи усунення основних проблем, як...
Змінити теплову жиру в MacBook
Інструкції щодо заміни теплової пасти в ноутбуках Apple. А також детальна інформація про те, що таке різні теплові інтерфейси та чому вони взагалі пот...