Драйвери та плагіни

Як змінити курсор миші, його розмір та колір у Windows 10?

Як змінити курсор миші, його розмір та колір у Windows 10?

Зміст

Остання версія Windows 10 включає нові можливості для зміни параметрів миші або курсору, що може бути цікавим для користувачів, які хочуть налаштувати дизайн системи на власний розсуд.

У цій короткій інструкції про те, де є нові налаштування для дизайну покажчика миші та що саме вони пропонують. Старі методи, які дозволяють змінювати колір, зовнішній вигляд та інші налаштування все ще доступні в системі, про них у статті, як змінити курсор миші у Windows, але є інформація про створення власного вказівника миші.

Нові налаштування індикатора миші Windows 10

Нові налаштування миші можна знайти в розділі "Параметри" (Keys Win+I) - "Спеціальні можливості" - "Курсор та покажчик".

Порівняно з попередніми версіями Windows 10, параметри покажчика миші стали більш гнучкими та дозволяють налаштувати його потрібним чином:

  1. З'явилися додаткові налаштування вказівника миші: він може бути білим (стандартним), чорним, інвертувати зображення під собою, а також бути кольором: ви можете вибрати один із запропонованих кольорів або вказати свій власний. 
  2. Діапазон доступних розмірів миші також розширився: незважаючи на те, що в параметрах найбільший варіант не виглядає величезним, якщо ви його вибрали, фактичний розмір вказівника дуже великий, і це корисно для деяких користувачів (наприклад,, наприклад, При використанні великого телевізора як монітора), приклад) дуже великий - на екрані внизу (зелений вказівник зліва). 

Загалом, це все, на що я хотів звернути увагу: не надто об'ємний, але легко не помітити, хоча функції можуть бути корисними. На одній сторінці параметрів ви можете відкрити стару мишачу налаштування, натиснувши на посилання "Додаткові параметри миші", а на наступному екрані - ще раз за тим же посиланням (те саме вікно можна відкрити через панель управління - миша).

Ну, так що стаття була не надто короткою, невеликою навчальною програмою: незважаючи на те, що слово "курсор" використовується в моїй статті, і більшість користувачів для позначення покажчика миші, у сучасних рецептурах це не зовсім правда (хоча це було так раніше). Тепер, щоб позначити мишу "стрілка" використовується "покажчик", а "курсор) має на увазі показник вхідного положення.

Не кожен користувач задоволений покажчиком миші, доступним у за замовчуванням у Windows. Для деяких він занадто маленький, інші не люблять занадто простий дизайн, вони хочуть вдихнути його не багато життя. Навіть якщо ви не такий користувач, ви можете запитати себе: чи можна змінити вказівник миші в Windows 10? Ця стаття є чітким лідерством, як змінити розмір та колір курсору миші в Windows 10.

Зміна курсору миші (розмір та колір) за допомогою "Панель управління"

Щоб змінити вказівник миші, потрібно відкрити вікно налаштувань індикатора. Для цього натисніть праву кнопку миші або стрічку та утримуйте кнопку, а в меню, що з’явиться, виберіть . Прочитайте про інші способи відкрити "Панель управління".

Вам потрібно відкрити вікно .

У вікні натисніть на вікно відкриття налаштувань курсору миші.

Тоді відкриється вікно, в якому ви можете знайти ряд варіантів.

У розділі ви можете вибрати один із трьох доступних кольорів курсору та призначити йому один три доступні розміри. Третій колір покажчика має перевернутий ефект, цей курсор змінює свій колір залежно від об'єкта, на який він індукується.

Виберіть відповідне рішення та натисніть, щоб застосувати зміни.

Зміна курсору миші: розмір та колір за допомогою "налаштувань"

Найшвидшим способом відкрити вікно буде комбінація клавіш + (Win + I) або використання кнопки . Читайте: "Як відкрити налаштування в Windows 10?Що. Після того, як з’явиться бажане вікно, натисніть .

У лівому меню швидкого доступу потрібно натиснути на напис, і три розділи з’являться на правій частині вікна.

Перші два дозволяють поєднувати розмір вказівника миші та колір 3 доступних варіантів для кожного розділу.

Коли вибір завершений, ви можете закрити це вікно налаштувань, все зберігається без додаткових дій.

Покажчик миші - одна з частин графічного інтерфейсу операційної системи Windows, яку ви постійно побачите. Вам потрібно налаштувати розмір і колір курсору, щоб краще його бачити на екрані. Оскільки стаття зрозуміла, у Windows 10 це не складний процес налаштування, який можна виконати, як у ранніх версіях Windows через панель управління, так і в налаштуваннях Windows 10.

Деякі користувачі не задоволені стандартним курсором миші, доступним у Windows 10.

Одні кажуть, що це занадто мало, інші, що занадто прості і втрачаються в пейзажі, інші хочуть анімованого чи іншого кольору.

Тоді ви дізнаєтесь, як змінити розмір та колір курсору, використовуючи стандартні параметри, пропоновані операційною системою.

Зміна розміру курсору миші та кольору на панелі управління

Одним із методів налаштування є використання класичної панелі управління. На панелі управління виберіть розділ "Спеціальні можливості".

Там знайдіть рядок "Зміна параметрів миші" і натисніть на нього, щоб відкрити вікно, в якому ви можете його налаштувати.

Вікно відкриється з назвою "Спрощення роботи з мишею". Там ви знайдете список варіантів конфігурації.

Ви можете вибрати один із трьох різних кольорів і три різні розміри для кожного кольору.

Третій відбір змінює ефект - вказівник змінюється залежно від кольору, на якому знаходиться курсор.

Вибравши оптимальні параметри, які ви хочете використовувати, натисніть кнопку ОК, щоб активізували зміни.

Змініть розмір і колір курсору миші в налаштуваннях програми

Другий метод особливо підходить для пристроїв із сенсорними екранами за допомогою системних налаштувань Windows 10.

Найшвидший спосіб відкрити налаштування - це натиснути клавіші "Windows + i".

У лівому стовпці натисніть на мишу. З правого боку ви побачите три розділи: змінюються в розмірі, кольорі та зміни з клавіатури.

Перші два дозволяють змінити розмір та колір, використовуючи один із трьох варіантів для кожного розділу.

Виберіть те, що хочете. Після внесення змін закрийте програму з налаштуваннями, а зміни будуть активовані негайно, без необхідності натискання на кнопку "Зберегти".

Покажчик - один із настільних предметів Windows 10, який повинен постійно тримати очі.

Як ви бачите в цій статті, цей процес дуже простий у Windows 10 - використовуючи стару класичну панель управління або нові вбудовані інструменти. Успіх.

Змініть мову інтерфейсу та Russify Windows 10
Мова інтерфейсу операційної системи Windows 10 вибирається під час встановлення, але його можна змінити після його завершення. У цій статті ми розпові...
Windows 10 не бачать мережевих папок - рішення
Щоб зручно обміняти файли, надрукувати документи на одному принтері з декількох комп'ютерів та скористайтеся загальним Інтернетом, ПК поєднуються в ме...
12 способів завантажити відео з YouTube на Windows Environment
Незважаючи на те, що компанія Google є гарячим противником завантаження відеоконтенту з її відео -хостингу YouTube, Інтернет процвітає різними способа...