Програми

Як позбутися агрегатів, що залишилися після блокування реклами в Skype

Як позбутися агрегатів, що залишилися після блокування реклами в Skype

Адреси запису Скайп Файл хостів є ефективним, але не надто елегантним способом позбутися реклами в цьому популярному месенджері. По -перше, після цього в головному вікні програми з’являється непривабливий тип повідомлення "Основна сторінка Skype недоступна" і так далі, по -друге, агрегати залишаються на місці рекламних банери - блокуються з фоновим зображенням та написом "Реклама".

Для очищення головної сторінки Скайп, І в той же час позбавляючись від блоків наповнювачів, нам потрібен інший метод, і сьогодні ми просто розглянемо це. Перш за все, потрібно буде видалити переадресацію з файлу Господарі, Натомість ми будемо використовувати параметри аплет "Властивості браузера". Відкрийте аплет через панель управління, перемкніть у вікно "Властивості: Інтернет" На вкладці "Безпека", Клацніть на значок "Небезпечні сайти" І натисніть кнопку "Сайти".

У полі додавання вузла керувати адресою Додатки.Скайп.Com (IP -адреса 127.0.0.1 Не потрібно атрибут), Клацати "Додати" Потім збережіть налаштування.

Перезапустити Скайп. Ви побачите, що повідомлення на головній сторінці месенджера зникли, і замість них на білому тлі обертається анімоване зображення, символізує очікування завантаження. Погодьтеся, картина стала набагато приємнішою.

Половина створеного віку, тепер ми будемо брати участь у агрегатах. Щоб позбутися їх, потрібно редагувати один файл конфігурації. Закінчити роботу Скайп, Клацніть Win + R Відкрийте вікно Пробігати і виконайте в ній команду %Appdata%\ skype.

У відкритій папці знайдіть каталог із іменем користувача Skype (кожен має своє), і в ньому знайдіть файл Конфігурація.XML.

Відкривши його за допомогою Блокнот, Знайдіть у ньому рядок, що містить лінію Власник реклами. Вона буде виглядати так:

1

Замініть 1 на 0, збережіть файл і запустіть Skype.

Ви не побачите жодних агрегатів ні зверху, ні збоку, принаймні в поточній, а може, і в наступних версіях Посланника. Можливо, що в майбутньому розробники Skype все ще закриють цю лазівку, але тоді, правда, з’являться нові методи блокування реклами.

Як відновити вкладки в Google Chrome
Іноді трапляється, що комп'ютер різко вимикається, або браузер летить, після чого всі відкриті вкладки зникають. І надзвичайно необхідно відновити їх,...
Як розібрати imac
Сьогодні ми поговоримо про те, як розібрати моноблок imac. Сама процедура не дуже складна, але досвід розбирання мобільних телефонів або телевізорів н...
Як автоматизувати клавіші та натиснути з мишею за допомогою TinyTask
Автоматизація звичайних завдань у Windows 10 - це чудовий спосіб заощадити час, в цьому плані не може бути запропонована лише операційна система, якщо...