Підказки

Як виправити затримки звуку, затримку та затримку звуку в Windows 10

Як виправити затримки звуку, затримку та затримку звуку в Windows 10

Зміст

Початок ›Windows 10› Прочитати Windows 10 мікрофон

Багато користувачів після переходу на Windows 10 скаржаться на проблеми з експлуатацією звукової підсистеми комп'ютера і, зокрема, мікрофоном. У сучасній статті ми розглянемо найпоширеніші проблеми щодо використання пристрою запису в Windows 10, більшість з яких пов'язані з драйверами для звукового адаптера.

Прості рішення для запису пристроїв

Отже, якщо ваш мікрофон не працює, перш за все спробуйте витягнути його з звукового роз'єму та підключити його знову. Якщо ваш пристрій підключається до ПК через інтерфейс USB, використовуйте безпечне вилучення, якщо він доступний.

Переконайтесь, що пристрій підключений до правого порту. Він намальований рожевим і позначається відповідною піктограмою, іноді з написом.

Microsoft додає драйвери для найпоширеніших пристроїв у інсталяційному розподілі Windows 10. Навіть якщо ваш мікрофон був випущений нещодавно, напевно, його водій сумісний з десятьма та оновлений до останньої версії. Щоб переконатися в цьому, зробіть наступне.

У перших випадках, швидше за все, вам доведеться перевстановити або відновити стандартний драйвер для звукової дошки або самого мікрофона, а по -друге, зателефонуйте в контекстне меню та виберіть елемент "Використовувати".

Ваш мікрофон у Windows 10 був вимкнений програмно, і тепер він працює.

Як виправити BIOS за допомогою програміста правильно
У цьому матеріалі ми проаналізуємо програмне забезпечення BIOS на прикладі материнської плати Asrock. Діагностика показала, що материнська плата успіш...
NAPS2 - чудова альтернатива застарілого факсу та сканування вікон
Продовжуючи переміщувати семи -мильні кроки до хмарних та віртуальних технологій, Microsoft не поспішає модернізувати вторинні стандартні утиліти, нап...
Movavi Screen Capture Studio - екран відео -рекордера та потужний редактор відео
Час від часу доводиться мати справу з необхідністю підтримувати вміст екрана у візуальній формі, щоб потім продемонструвати його іншим користувачам. З...