Програми та програми

Як виправити Windows 10 не переходить у режим сну

Як виправити Windows 10 не переходить у режим сну

Зміст

Активація спального режиму в Windows 10

Користувач може легко зробити цю конфігурацію по -різному, а також замінити класичний режим сну відносно новий - гібридний сон.

За замовчуванням для більшості користувачів режим сну вже включений, і комп'ютер можна миттєво перенести в нього, відкриваючи "Почати", Перехід до розділу "Вимкнення" і вибір відповідного предмета.

Іноді, навіть після налаштування, бажаний варіант може не з’являтися в меню "Почати" - Ця проблема нечаста, але існуюча. У статті ми розглянемо не лише включення сну, але й проблеми, в яких його неможливо активувати.

Метод 1: Автоматичний перехід

Комп'ютер може автоматично перейти на зменшення споживання енергії, якщо ви не використовуєте його протягом певного періоду. Це змушує вас не думати про необхідність переведення вручну до режиму очікування. Досить встановити таймер у протоколі, після чого сам ПК засне і зможе ввімкнутись у той момент, коли людина повернеться на робоче місце.

Поки що у Windows 10 включення та детальне коригування розглянутого режиму не поєднувались у розділ, але основні налаштування вже доступні через "Варіанти".

 1. Відкрийте меню "Варіанти", Виклик, натиснувши правою кнопкою миші в меню "Почати".

Перейдіть до розділу "Система".

На панелі зліва знайдіть елемент "Режим їжі та сну".

У блоці "Мрія" Є два налаштування. Користувачі настільних комп'ютерів відповідно потрібно налаштувати лише один - "Коли їжа з мережі ...". Виберіть час, через який ПК заснеться.

Кожен користувач самостійно вирішує, в який період часу ПК повинен бути переданий спати, але краще не ставити мінімальні періоди часу, щоб не завантажувати свої ресурси таким чином. Якщо у вас є ноутбук, поставте в режим "Коли їжа з акумулятора ..." Значення менше для підтримки більше заряду акумулятора.

Метод 2: Налаштування дій при закритті обкладинки (лише для ноутбуків)

Власники ноутбуків взагалі нічого не можуть натиснути і не чекати, поки їх портативний ПК засне - достатньо налаштувати обкладинку на цій дії. Як правило, у багатьох ноутбуках перехід до сну при закритті кришки вже активується за замовчуванням, але якщо ви чи хтось інший вимкнув її раніше, ноутбук може не відповісти на закриття і продовжувати працювати.

Детальніше: Налаштування дій при закритті кришки ноутбука на Windows 10

Метод 3: Налаштування кнопок живлення

Варіант, повністю схожий на попередній, за винятком одного: ми не змінимо поведінку пристрою при закритті кришки, але при натисканні кнопки живлення та/або спати. Метод підходить як для настільних комп'ютерів, так і для ноутбуків.

Перейдіть за посиланням вище та дотримуйтесь усіх інструкцій. Єдина відмінність полягає в тому, що замість параметра "При закритті обкладинки" Ви налаштуєте один із них (або обидва): "Дія при натисканні кнопки живлення", "При натисканні кнопки сну". Перший відповідає за кнопку "Сила" (VCL/OFF ПК), другий - для комбінації клавіш на деякій клавіатурі, перетворюючи пристрій у режим очікування. Не кожен має наявність таких клавіш, тому не має сенсу налаштувати відповідну точку.

Метод 4: Використання гібридного режиму сну

Цей режим вважається відносно новим, але він має відношення більшої міри для настільних комп'ютерів, ніж для ноутбуків. По -перше, ми коротко проаналізуємо їх різницю та мету, а потім розповімо, як це включити.

Отже, гібридний режим поєднує в собі режим притулку та сну. Це означає, що ваш останній сеанс зберігається в оперативній пам’яті (як у режимі сну) і додатково викидається на жорсткому диску (як у Gibbernation). Чому це марно для ноутбуків?

Справа в тому, що метою цього режиму є відновлення сеансу без втрати інформації навіть при раптовому відключенні електроенергії. Як відомо, настільні ПК дуже бояться цього, не захищені навіть від змін енергії. Власники ноутбука застраховані акумулятором, до потужності, з якої сам пристрій миттєво перемикається і засне, коли він буде виписаний. Однак, якщо в ноутбуці немає акумулятора через його зношування, а ноутбук не застрахований від раптового відключення електроенергії, гібридний режим також буде актуальним.

Гібридний режим сну небажаний для тих комп’ютерів та ноутбуків, де встановлюється SSD - запис сеансу на привід, коли перехід очікування негативно впливає на його термін служби.

 1. Щоб використовувати гібридну версію, вам знадобиться похила сплячка. Тому ми відкриваємо "Командний рядок" або "PowerShell" від імені адміністратора через "Почати".
 2. Ми входимо в команду Powercfg -h на І натисніть Увійти.

До речі, після цього кроку в меню сам режим сплячки не з’явиться "Почати". Якщо ви хочете використовувати його в майбутньому, перегляньте цей матеріал: Детальніше: Включення та конфігурація Gibbernation на комп’ютері з Windows 10Тепер "Почати" ВІДЧИНЕНО "Панель управління".

Змініть тип перегляду, знайдіть та перейдіть до "Сила".

Навпроти вибраної схеми, натисніть на посилання "Поселення ланцюга живлення".Оберіть "Змініть додаткові параметри харчування".Розгорніть параметр "Мрія" І ви побачите підпункт "Дозволити гібридний режим сну". Розгорніть його також, щоб налаштувати час переходу до нього з акумулятора та з мережі. Не забудьте зберегти налаштування.

Проблеми, пов'язані з переходом до режиму сну

Часто спроба використовувати режим сну закінчується невдачею, і він може складатися за його відсутності в "Почати", У нависах ПК при спробі увімкнути чи інші прояви.

Комп'ютер вмикається самостійно

Різні сповіщення та повідомлення, які надходять у вікна, можуть збудити пристрій, і воно вийде зі сну, навіть якщо користувач взагалі нічого не натиснув. Tiemers пробудження, яке ми зараз створимо, відповідають за це.

 1. Поєднання ключів Win + r Зателефонуйте до вікна "виконати", їдьте туди Powercfg.CPL та натисніть Увійти.

Відкрийте посилання з конфігурацією ланцюга живлення.Тепер ми переходимо до редагування додаткових параметрів живлення.Поверніть параметр "Мрія" І ми бачимо налаштування "Дозвольте Тімерам пробудження". Виберіть один із правильних варіантів: "Відключити" або "Тільки важливі таймери пробудження" - на ваш погляд. Натисніть на "ДОБРЕ", Щоб зберегти зміни.

Миша або клавіатура відображають комп'ютер із режиму сну

Випадкове натискання кнопки миші або клавіш на клавіатурі зазвичай призводить до того, що ПК прокидається вгору. Це не дуже зручно для багатьох користувачів, але ситуація виправляється, встановивши зовнішні пристрої.

 1. ВІДЧИНЕНО "Командний рядок" з правами адміністратора написати своє ім'я або "CMD" в меню "Почати".
 2. Вставляємо команду Powercfg -devicequery wake_armed І натисніть Увійти. Ми дізналися список пристроїв, які мають право пробудити комп’ютер.
 3. Тепер натисніть на "Почати" PKM і йдіть до "Диспетчер пристроїв".
 4. Ми шукаємо перше з пристроїв, що прокидаються ПК та подвійне ліве клацання миші, яку ми опиняємось у її "Властивості".
 5. Перейти на вкладку "Контроль електроенергії", Видаліть галочку з елемента "Дозвольте цьому пристрою зняти комп'ютер з режиму очікування". Клацати "ДОБРЕ".
 6. Ми робимо те ж саме з рештою пристроїв, перелічених у списку "Командний рядок".

Режим сну відсутній у налаштуваннях

Поширена проблема, як правило, пов'язана з ноутбуками - кнопки "Сплячий режим" Ні "Почати", Не в налаштуваннях "Сила". У більшості випадків вся несправність не встановлюється у відстороні відео. У Win 10 встановлення власних основних версій драйверів для всіх необхідних компонентів автоматично, тому часто користувачі і не звертайте уваги на те, що водій не був встановлений у виробника.

Рішення тут досить просте - незалежно встановити драйвер для відеокарти. Якщо ви знаєте його назву і знаєте, як знайти правильне програмне забезпечення на офіційних сайтах виробника компонентів, то не потрібні додаткові інструкції. Наступна стаття стане в нагоді менш вдосконалених користувачів:

Детальніше: Встановлення драйверів на відеокарті

Після встановлення обов'язково перезавантажте комп'ютер і перейдіть до налаштувань режиму спального.

Інколи режим втрати сну може бути, навпаки, пов'язаним з встановленням нової версії драйвера. Якщо раніше кнопка переходу до сну була в Windows, але тепер оновлення відеокарти, швидше за все, винен у несправності. Рекомендується чекати випуску водія з виправленнями.

Ви також можете видалити поточну версію драйвера та встановити попередній. Якщо інсталятор не збережеться, йому доведеться шукати його за пристроями ідентифікатора, оскільки на офіційних веб -сайтах зазвичай немає версій архіву на офіційних веб -сайтах. Як це зробити, враховується в "Метод 4" Статті про встановлення драйвера для відеокарти над посиланням вище.

Дивіться також: Видалити драйвери відеокарти

Крім того, цей режим може бути відсутнім у деяких аматорських зборах ОС. Відповідно, рекомендується завантажувати та встановити Clean Windows, щоб мати можливість використовувати всі його можливості.

Комп'ютер не виходить з режиму сну

Негайно є ряд причин, чому ПК не залишає режим сну, і не намагається негайно вимкнути його після несправності. Краще зробити ряд налаштувань, які повинні допомогти усунути проблему.

Детальніше: Усунення проблем з виходом Windows 10 з режиму сну

Ми розібрали доступні параметри включення, встановлюючи режим сну, а також перераховували проблеми, які часто супроводжують його використання. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Сучасні комп’ютери активно працюють з операційною системою Windows 10, до якої не всі звикли. Активні користувачі ПК, щоб не повністю вимкнути комп'ютер після роботи, перенесіть його в режим сну, що дуже зручно. Але багато хто вже зіткнувся з проблемою, що режим сну (режим сну) у Windows 10 не працює. Звичайно, звичайні люди не розуміють, яка причина такої несправності і хотів би знати, як це швидше вирішити.

Зміст

Причини

Якщо функція сну на комп’ютері не працює, для цього може бути кілька причин. Серед них варто відзначити наступне:

 1. Запуск програми, яка постійно завантажує щось із мережі.
 2. Функція інвалідів у налаштуваннях.
 3. У мережевому адаптері опція, яка видаляє обладнання з режиму спального режиму.
 4. Служба програмного забезпечення була запущена.

Кожна з перерахованих вище "несправностей" має свій спосіб рішення, про яке ми познайомимося.

Про те, як увімкнути, відключити та налаштувати режим сну в Вікна, Це розповідається у наступному відео:

Запускається програма для завантаження файлів

Якщо комп'ютер включив програму, яка автоматично перекачує файли з Інтернету, то він не зможе перемикатися "до сну". Щоб перетворити обладнання в режим сну в цьому випадку, вам просто потрібно закрити програму, щоб завантажити вміст з мережі. Тепер Windows 10 активує бажану функцію без проблем.

Режим сну вимкнено

Якщо на комп’ютері з ОС Windows 10 немає бажаної функції, цілком можливо, що вона просто відключена в налаштуваннях. Щоб виправити цю ситуацію, варто йти так:

Ви також можете знайти опцію через "параметри Windows". Перейдіть до розділу "Система" та ліворуч виберіть "Режим харчування та сну".

Все дуже просто і доступно, навіть чайник в комп'ютерному бізнесі впорається з завданням таких налаштувань.

Проблеми з мережевим адаптером

Якщо опція включена в мережевий адаптер, який видаляє комп'ютерну техніку з сну, то його можна просто вимкнути. Щоб вимкнути, вам потрібно діяти відповідно до наступних інструкцій:

Все досить просто і займе лише пару хвилин.

Запуск послуги в

Якщо вдосконалена послуга програмного забезпечення не дозволяє комп'ютеру перейти в режим сну, то вам просто потрібно його вимкнути. Процес відключення проводиться завдяки одночасному натисканні двох клавіш - Win+R. Після натискання цих кнопок на екрані з’явиться вікно Pop -Up (програма "Виконати"), в якій потрібно ввести англійський алфавіт СіткаПочати ЩоSPSVC.ЕкзеЩо і натисніть прибл.

Інші проблеми

Багато користувачів Windows 10 стикаються з тим, що меню "запуску" не має можливості спального режиму, а лише "завершення роботи" та "перезавантаження".

Щоб виправити це, вам потрібно дотримуватися такої інструкції:

Ви можете додати функцію в меню відключення по -іншому, дотримуючись такого посібника:

Причини того, що режим сну не вмикається в Windows 10, може бути декілька, але їх можна визначити незалежно і вирішити без зовнішньої допомоги, що зробить комп'ютер більш комфортною та продуктивною роботою.

У меню «Початок» немає елемента та в налаштуваннях живлення Сплячий режим. Є тільки Завершення роботи і Перезавантажити. Як вирішити проблему, щоб у списку з'явився режим сну? 

Ось як це виглядає як приклад Windows 10:

Немає режиму сну

Сон недоступний

У більшості випадків це пов'язано з тим, що Оригінальний драйвер відео адаптера або кілька драйверів не встановлено.

Запуск Диспетчер пристроїв. Якщо в розділі Відеокадаптери ви бачите Основний відео -адаптер (Mycrosoft)., Тож відеокарта працює на спрощеному драйвері.

Встановіть рідний драйвер з офіційного сайту. Ви можете спробувати завантажити його через функцію Оновити драйвери:

Зачекайте закінчення водія:

Після встановлення оригінального драйвера, відео -адаптер повинен містити назву виробника - Intel, AMD або NVIDIA:

Як увімкнути режим сну

Тепер Сплячий режим Доступно в системі:

Сон доступний

Ми нагадуємо! Для правильної роботи комп'ютера необхідно встановити Оригінальний Водії для Все пристрої.

Не завантажуйте програми з ігрового майданчика ринку, усуньте помилку
Усі власники пристроїв на основі операційної системи Android знайомі з інтернет -магазином Play Market. Хтось, мабуть, навіть пам’ятає, що ця програма...
Як прошивати BIOS
Коротше кажучи, ми говоримо про те, як спалахувати BIOS, навіщо це робити і чи варто витратити цей час на цей час. Що таке BIOS Чому Flash Bios Підго...
Віртуалізація комп'ютера Windows Computer Disk2VHD
Як швидко зробити комп'ютерний клон - системи Windows і, якщо необхідно, секції несистемних дисків? Але клон не в резервному копії, вимагаючи додатков...