Драйвери та плагіни

Як виправити це неможливо перевстановити Windows 10 ->

Як виправити це неможливо перевстановити Windows 10 ->

Зміст

Привіт Пікабушнікі!

Сьогодні ми поговоримо про встановлення Windows 10 для домашнього користувача та його активації.

Windows 10 Ви можете отримати трьома способами:

1) Купіть пристрій із попередньо встановленою версією OEM

2) Купіть коробку версії Windows 10

3) Попередня версія Windows була оновлена ​​до Windows 10.

У нашому випадку все дещо складніше: диск впав, і швидкого шляху немає. Перше, що ми робимо - це завантажити розподіл. Тут важливо зрозуміти: нам потрібен офіційний розподіл без тріщин та активаторів.

Не завантажуйте Windows з торентів.

Microsoft з виходом Windows 10 трохи змінила поняття нас:

2) більше не використовуйте активатори. Microsoft не перевіряє правильність Windows із встановленими активаторами. Коли Microsoft випустила оновлення, відбулося велике кипляче лайно, з якого BSOD почав виливатися на Windows 7. Люди були обурені, і коли вони це зрозуміли, виявилося: у всіх таких системах був активатор, вводячи зміни в ядрі. Логічно, що один із оновлень про такі несанкціоновані зміни наткнувся. Якщо у вас немає грошей на придбання Windows 10 (і ви не вважаєте Linux або BSD з ряду причин), Залиште це таким, яким він є.

Тепер все змінилося: будь -які оновлення та перезавантаження. Обмежень дуже мало, і вони стосуються конфігурації зовнішності.

Налаштування буде обмеженим, але багато чого можна зробити вручну: наприклад, змініть фоновий шаблон робочого столу, натиснувши праву кнопку миші на малюнку.:

Встановлення

Вам потрібно перейти за посиланням та завантажити засоби створення операторів (інструмент створення медіа). Інструмент може оновити комп'ютер або створити встановлення ISO або USB. Ви також можете вибрати архітектуру x86, x64 або обидва відразу.

Якщо ваш Windows 10 був ліцензований: придбаний або оновлений поверх ліцензії, слід вибрати правильний редактор Windows у Installer.

Під час встановлення Windows інсталятор попросить ввести ключ продукту. Якщо Windows вже активована на цьому пристрої, то нічого не потрібно ввести. Клацніть "У мене немає ключа продукту".

Після встановлення Windows підключаться до сервера активації Microsoft та отримає саму ліцензію. Якщо самі Windows не були активовані, використовуйте засоби усунення проблем. Можливо, ви помилилися в редакційному офісі під час встановлення Windows - майстер попередить про невідповідність доступної ліцензії на цей комп'ютер та встановлену версію Windows.

Я повторюю: Встановлення Windows 10 з носія - це екстремальний метод перевстановлення. Він використовується.

17

Багато людей, які стикаються з проблемами в роботі комп'ютера, цікавляться, як перевстановити Windows 10. Іноді це зовсім не потрібно перевстановити систему, але достатньо відновити її до попередньої точки збереження або початкового стану. Якщо вам цікаво, як перевстановити Windows 10 з нуля, вам буде корисно ознайомити себе з інформацією нижче.

Причини того, що система почала гальмувати і повісити, можуть бути різними. Наприклад:

Чи можна вирішити ці проблеми, не видаливши операційну систему? Це можливо, в таких випадках просте відновлення (відкат) системи може допомогти. Якщо проблеми виникли з встановленням будь -якої програми, вірусне програмне забезпечення, яке ви не можете видалити удар, достатньо, щоб відновити систему до останньої точки збереження.

Цілком можливо, що ви помітили в тій чи іншій точці, що висить систему. У цьому випадку всі програми та файли видаляються.

Для цього не забудьте скинути всю важливу інформацію на знімний перевізник або інший розділ диска.

Відкат системи

Перейдіть до меню "Почати", знайдіть "параметри". Виберіть "Оновлення та безпека". Перейдіть до розділу "реставрації".

Вирішіть, що ви хочете зробити (повернути комп'ютер до його початкового стану або виконати відкат до попередньої збірки) та натисніть "запустити". Важливо пам’ятати, що будь -які розряджені файли, створені пізніше, ніж точка збереження. Вам запропонують вибрати їх для збереження, до початку виписки. Після збереження необхідних файлів і відкочуйте операційну систему Windows 10, не забудьте перевірити їх на наявність вірусів, перш ніж завантажувати його на свій ПК.

Інсталяція Windows 10

Цей варіант підходить для тих, хто хоче знову встановити систему. По -перше, вся важлива інформація повинна бути передана в інший розділ диска та, бажано, у зовнішні носії. Це необхідно, оскільки перевстановлення передбачає форматування системного розділу жорсткого диска (повне промивання даних).

Ви будете потребувати:

Встановлення Windows 10, як Windows 8, не особливо складно. Якщо у вас встановлена ​​десята вікна, перейдіть до наступної точки. Якщо ні, то його потрібно завантажити з офіційного сайту або знайти чиїсь збори. Небезпека може полягати в тому, що якщо збірка не перевірена, ви можете принести віруси до комп’ютера. Тож якщо ви не переслідуєте прекрасний дизайн, краще завантажити розповсюдження з офіційного сайту.

Для цього перейдіть до Microsoft. Завантажити MediaCreationTool.Екзе. Завантаження "десятки" відбувається за допомогою цієї програми. Після початку необхідно прийняти ліцензійну угоду.

Оскільки ваша мета не оновлюється, а перевстановлюється, а потім виберіть другу точку.

Виберіть потрібну мову, які вікна потрібно завантажити (у нашому випадку десято) та розділення.

Якщо ви не знаєте, який біт краще вибрати, просто подивіться на те, скільки встановлено оперативної пам’яті. Якщо 3 ГБ і менше, то підходить 32-бітна система. Якщо 4 Гб і більше, то 64-біт.

Далі вам потрібно вибрати завантаження файлу ISO або негайно встановлення на флеш -накопичувачі USB. Якщо є флеш -носій, підключіть його до комп'ютера. Якщо ви хочете написати на диск, то завантажте ізоміку. Час процедури безпосередньо залежатиме від швидкості з'єднання з Інтернетом. Чим вище швидкість, тим швидше відбудеться завантаження.

Запис зображення на диск

Для запису зображення на DVD-диску використовуйте будь-яку зручну програму. Ось декілька з них:

Розглянемо процес запису на прикладі Імберна. Програма розподіляється безкоштовно. Після запуску Imgburn з’явиться вікно, в якому потрібно вибрати зображення Win 10 у розділі Source. І в розділі призначення - DVD -диск.

Клацніть на малюнку, де здійснюється стрілка з диска на папері на інший диск. Це запустить процес спалювання.

Перш ніж перевстановити вікна, переконайтеся, що у вас є драйвер. Принаймні, вам потрібно мати драйвер на мережевій картці та Wi-Fi. В іншому випадку може статися, що ви не можете зайти в Інтернет і завантажити все необхідне. І хоча Windows, як правило, вже має універсальні драйвери, краще не ризикувати і грати. Якщо у вас немає драйверів, завантажте їх з офіційного сайту. У випадку встановлення на ноутбуці для пошуку водіїв, достатньо знати його компанію та модель. Для настільного ПК вам може знадобитися програма для перегляду інформації про конфігурацію обладнання та програмного забезпечення комп'ютера. Наприклад, Аїда або Еверест.

Тепер вставте в комп'ютер USB -карту або DVD, перезавантажте її та перейдіть до BIOS. Тут вам потрібно вибрати значення, щоб вибраний носій був завантажений першим.

Як правило, для введення BIOS необхідно натиснути F2 або видалити на початковому екрані. Якщо ви хочете перевстановити Windows 10 на ноутбуці, і ви не знаєте, як ввести BIOS, прочитайте інструкції для пристрою. На різних ноутбуках це робиться по -різному.

Перейдіть до розділу завантаження та виберіть Налаштування завантаження. Ви побачите там пріоритет початкових пристроїв. Як змінити пріоритет, як правило, вказано праворуч на екрані. Це може бути стрілки, "+" і "-" або ввести. Коли виходите на вулицю, продовжуйте зміни.

Якщо установка Windows 10 зроблена за допомогою DVD, на екрані з’явиться напис "натисніть будь -яке для завантаження з CD або DVD", і поки точки йдуть, потрібно натиснути будь -яку клавішу. Windows 10 Чиста перевстановлення займає приблизно 1 годину (залежно від потужності комп'ютера). Якщо з USB -накопичувача, то вікно інсталятора з’являється негайно. Виберіть потрібний язик і натисніть кнопку "Далі" ".

Тепер виберіть "Встановити". Далі введіть ліцензований ключ. Якщо це не так, ми пропускаємо цей предмет.

Ми приймаємо ліцензійну угоду та вибираємо предмет "Вибірковий: Тільки встановлення Windows".

Тепер важливий момент: вибір системного розділу диска та його форматування. Потрібно пам’ятати, що ця процедура повністю стирає дані з цього обсягу.

Після вибору гучності все йде автоматично. Почнеться копіювання файлів. Як результат, комп'ютер перезавантажиться. Це буде слідувати підготовці та конфігурації компонентів. Через деякий час з’явиться вікно, в якому потрібно буде знову ввести ключ. Натисніть "робити пізніше".

Виберіть "Використовуйте стандартні параметри" .

Далі потрібно буде вказати, кому належить комп'ютер. Оскільки ви встановлюєте систему для приватного домашнього використання, виберіть товар, де сказано, що ви володієте цим комп’ютером.

Вам буде запропоновано створити обліковий запис у Microsoft. Клацніть "Скопі цей крок".

Схожі статті

Як повністю видалити програму в Windows 10 Юридична активація Windows 10 Що таке оптимізація Windows 10 для Як надіти шпалери

X

Перевстановлення операційної системи Windows 10 може здійснюватися двома способами: використовуючи скидання на заводську версію або повністю. Перший варіант, який ми детально вивчили в окремій статті. Це передбачає відкат "десятків" до початкового стану - насправді повне перевстановлення, але з можливістю зберегти файли користувачів за бажанням.

У цій статті ми розглянемо метод повторного встановлення системи повністю, з повним форматуванням жорсткого диска на її курсі або також з можливістю збереження особистих файлів у окремому розділі. На наш погляд, чиста установка Windows 10 має певну перевагу перед відкатанням. Система не зберігає жодних особистих налаштувань, але в той же час вона займає менше місця, ніж при скиданнях (оскільки вона не зберігає попередню установку в папці Windows.Старий) встановлений швидше і, як правило, працює трохи швидше і стабільніше. В той же час Встановлення "десятки" передбачає створення завантажувальної флешки. На щастя, це зовсім не важко - Microsoft випустила спеціальну програму для цих цілей, яка повністю автоматизує цей процес.

Перш ніж записувати встановлення USB, на всякий випадок, вам потрібно уточнити параметри вашої операційної системи Windows 10: її версія (Домашній або Професіонал) і розряд (32 або 64 біт). Ви можете зробити це так:

  1. Клацніть правою клавішею миші в меню «Пуск».
  2. Виберіть точку "Система".
  3. У відкритому вікні параметра див. Випуск та тип системи.

Цей варіант можливий, коли зараз у вас є 32-бітна операційна система Windows 10, але в той же час процесор X64. У цьому випадку на комп'ютері можна встановити 64-бітну систему. Це слід зробити, якщо розмір оперативної пам’яті комп'ютера (виглядає в одному вікні - елемент "встановлений оперативною пам’яттю") становить 4 ГБ або більше. Якщо оперативна пам’ять менше 3 Гб, то необхідно поставити версію x32.

Видалити дані з жорсткого диска або не потрібно його форматувати! Все це можна зробити в процесі встановлення, як і збереження окремого розділу з особистими файлами.

Створення завантажувального флеш -накопичувача для чистої установки Windows 10

Тепер перейдемо до файлів Windows 10 на флеш -накопичувачі USB. Для цього нам знадобиться фактичний USB -привід за обсягом щонайменше 4 Гб. Ми вставляємо його в комп’ютер, і ми самі переходимо на офіційний веб -сайт Microsoft для утиліти, щоб створити інсталяційний двигун "десятки". На сторінці, вказаній посиланням, виберіть синю кнопку "Завантажте засоби захисту зараз", а потім запустіть завантажений файл MediaCrectionTool.

Свого часу, при запуску утиліти спостерігався MediaCreatool Помилка 80072F76 0x20017. Це було пов'язано з "косяками" виключно на стороні Microsoft і виникли скрізь у всьому світі з вересня по грудень 2017 року. На даний момент проблема була вирішена, але в таких випадках, щоб завантажити зображення Windows 10 з офіційного веб -сайту, ви можете скористатися "милицею". Ви можете завантажити першу десятку безпосередньо, замінивши агента користувача на Apple Safari в браузері. Там все просто: ми натискаємо F12 у браузері Edge - потім переходимо на вкладку Emulation - змініть лінію агента користувача на "Apple Safari (iPad)" - Завантажте необхідні зображення з офіційного веб -сайту Micosoft (детальніше тут описано тут англійською). Якщо у вас немає доступу до браузера Edge через охолодження Windows 10 десь, і ви вирішите довіряти мені (до речі, повністю марно - тому що ви не можете нікому довіряти в Інтернеті), то у мене є посилання на посилання на Файли ISO у сховищі Mega Cloud з останнім груднем 2017 року, версіями Windows 10: 32 біт та 64 біт. Я скажу одразу, завантажуючи звідти, швидше за все, буде повільним. Швидше використовувати метод із офіційним сайтом та зміною агента в браузері. Після завантаження ISO зображення з Windows 10, будь -яким із описаних методів, потрібно створити завантажувальний флеш із цього встановлення зображення. Це можна зробити за допомогою утиліти Rufus.

Після цього він може пройти деякий час і запустити "програму встановлення Windows 10". Спочатку вона виконає підготовку, а потім запропонує прийняти умови ліцензії. На наступному етапі користувач задає питання про те, що він хоче зробити. Нам потрібно "Створіть носій встановленняЩо. Далі виберіть мову, архітектуру (32 або 64 біт) та випустіть. Якщо повторна інсталяція Windows планується на одному комп'ютері, то найобучніший варіант програми вже вибрано (прапорець у точці "Використовуйте рекомендовані параметри для цього комп'ютера"). Потім виберіть перевізник - USB. Ну, на наступному кроці потрібно вказати, який флеш -накопичувач ми будемо використовувати для запису. Зверніть увагу, що вся інформація про неї буде видалена!

Після цього починається завантаження Windows 10. Залежно від швидкості підключення до Інтернету, цей етап може виявитися найдовшим - під час нього встановлення зображення операційної системи вагою близько 3 ГБ завантажується з серверів Microsoft. Потім перевіряється завантаження на деякий час, і створення носія Windows 10 починається. Наприкінці цього програма повідомляє нам, що USB -пристрій флеш -пам'яті готовий, а потім, видаливши непотрібні більше даних, вона закрита.

Утиліта MediaCreationTool лише запускається, але не встановлюється на комп’ютері, тому після його використання не потрібно його видаляти. 

Чиста установка Windows 10

Тож ми готові до повного перевстановлення Windows 10. На всякий випадок перевірте, чи всі необхідні особисті файли копіюються з комп'ютера до знімних носіїв та перезапустіть систему.

Ультра

Тепер наше завдання - запобігти завантаженню автомобіля з жорсткого диска, але змусити його завантажувати з нашої флеш -накопичувача встановлення. Для цього, у той час, коли система запускається та звітує про можливість вибору методів завантаження, вам потрібно натиснути кнопку, відповідальну за меню завантаження (або завантажувальний агент, налаштування) - вибір варіантів завантаження (для надійності краще натиснути кілька разів). Зображення нижче вказує, що в цьому конкретному випадку потрібно натиснути F12. Кнопки виклику меню завантаження відрізняються залежно від виробника ноутбука або материнської плати комп'ютера. Зазвичай це F12, але є й інші варіанти: F8, F9, F11, ESC тощо.

Якщо все було зроблено правильно, то система запропонує нам можливість, з якого оператора повинен бути завантажений комп'ютер. Вам потрібно вибрати флеш -накопичувач USB та натиснути Enter. Наведені нижче малюнки представляють два можливі варіанти описаних подій. Іноді, коли ви натискаєте функціональну кнопку (наприклад, F9 на ноутбуках ASUS), завантаження з флеш -накопичувача негайно починається без появи списку вибору. Оскільки є багато виробників комп'ютерів, є занадто багато способів почати встановлювати Windows 10 з флеш -накопичувача, щоб продемонструвати все. Якщо щось залишається незрозумілим, не соромтеся задавати питання у вигляді коментарів у статті.

Встановлення операційної системи Windows 10

Після того, як комп'ютер завантажується з флеш -диска встановлення на екрані, з’являється логотип Windows 10, і через деякий час починається інсталяція. При необхідності ми змінюємо мову, встановлену за замовчуванням, формат часу та грошові одиниці, а також макет клавіатури. Потім натисніть "Встановіть".

Незабаром з'являється вікно активації Windows 10. Вибір товару "У мене немає ключа продукту". Якщо ваша система вже активована на цьому комп’ютері, вона автоматично отримає активацію після встановлення.

Далі виберіть домашню або професійну версію. Вам потрібно вибрати той, який ви раніше встановлювали. Саме для цього ми перевіряли випуск Windows 10 на самому початку.

Ми приймаємо умови ліцензії та натискаємо "Далі".

Виберіть тип інсталяції "Вибірковий: лише встановлення Windows (для досвідчених користувачів)".

До нас з'являється список існуючих розділів жорсткого диска. Якщо ви хочете зберегти якийсь розділ з особистими файлами, залиште його, решта розділів видаляються. Для цього потрібно виділити розділ за допомогою миші та натисніть "Видалити". На цьому етапі ви можете створити два -три розділи потрібного розміру (наприклад, один під Windows 10 та програмами, другі - для особистих файлів), але ми рекомендуємо залишити один розділ, тобто видалити все, що там є. Справа в тому, що для окремого зберігання особистих файлів краще використовувати другий фізичний жорсткий диск, а не окремий обсяг на існуючому.

Ми стоїмо на "незайнятому просторі на диску ..." та натисніть "Далі".

Це починається Перевстановити Windows 10. Він має п'ять етапів: копіювання, підготовка, встановлення компонентів, потім оновлення та нарешті завершення.

Після цього комп'ютер перезавантажується, а первинна самостійність встановленої операційної системи продовжується: запускається послуги, пристрої готуються тощо.D.

Тоді система пропонує нам вибрати країну, де ми знаходимося, та макет клавіатури.

Пропонується додати другий макет. Говорячи суворо, сенс Третій макет - Англійська завжди встановлюється за замовчуванням, ми вже вибрали другий (російський) на попередньому етапі, тепер ви можете поставити третю, наприклад, німецьку, французьку чи фінську. У випадку без потреби ми пропускаємо цей предмет.

Після цього система перевіряє підключення до Інтернету та наявність оновлень. Якщо на комп’ютері немає дротового з'єднання, але є адаптер Wi-Fi, то пропонується підключитися до доступної бездротової мережі.

Потім ви можете ввести обліковий запис Microsoft, щоб використовувати його замість традиційного локального облікового запису Windows. Якщо немає облікового запису, його можна створити. Для цього вам знадобиться електронна адреса та пароль. Переваги введення системи з обліковим записом "Microsoft" - це автоматична синхронізація деяких даних та файлів. Ми розглянемо варіант створення Автономний рахунок. Виберіть відповідну точку нижче зліва.

Тепер введіть ім’я користувача, а потім придумайте пароль (ви можете пропустити - тоді пароля не буде). Якщо вхід до системи захищений паролем, то для того, щоб не вводити його щоразу, ви можете придумати 4-значний PIN-код. Введіть, підтвердьте, натисніть OK. Цей варіант особливо зручний для тих, хто включений у Windows 10, використовуючи обліковий запис Microsoft. Цей крок можна пропустити (кнопка "відстрочка"). 

Тепер нам потрібно вибрати параметри конфіденційності. Ті, хто боїться спостереження від Microsoft (американська влада, світовий за лаштунками тощо.D.) може вимкнути всі точки. Ми рекомендуємо відключити лише "розпізнавання мови" - ця функція все ще не працює російською мовою.

Після цього система трохи спілкується з нами ("привіт", "підготовка до вас", "це може зайняти кілька хвилин", "Почнемо!") І почати - з’явиться робочий стіл.

Можливо, що, як на малюнку, ви побачите повідомлення про пошук відео детектора. Він буде встановлений автоматично, але до цього часу роздільна здатність екрана буде виглядати незвично: незрозуміло, з великими елементами. Не потрібно це налякати. Відразу, питання буде задати, чи дозволяти "іншим комп'ютерам у цій мережі виявити ваш ПК". Якщо ви підключені до Інтернету вдома або на роботі, сміливо відповідайте так, якщо в публічній мережі, то ні. Щоб полегшити розуміння того, про що ми говоримо, ми повідомляємо, що це питання є аналогом такого інсталяційного повідомлення з Windows 7 разів. 

Відразу після першого запуску щойно встановленого Windows 10 рекомендуємо перевірити доступні оновлення операційної системи. Для цього перейдіть до інструменту "Параметри" (значок передач у меню "Пуск", виберіть "Оновлення та безпека", а потім натисніть "Перевірте наявність оновлень". Далі, паралельно з процесом завантаження оновлень ОС, ви можете почати встановлювати необхідні програми. До речі, дуже зручно це зробити за допомогою веб -сайту Ninite.Com (це не реклама - просто дуже зручно). Там ви можете вибрати всі необхідні програми та завантажити інсталятор відразу (кнопка "Отримати свою нінтіту"), яка після запуску покладе їх у систему без зайвих питань і, що найголовніше, без будь-яких спам-провідників.

Наприкінці всього ми рекомендуємо дефрагментувати - систему потребує її після встановлення великої кількості програм та оновлень. От і все. Windows 10 перевстановлюється і повністю готова до роботи.

Всі матеріали сайту

Повна перевірка сумісності на компоненти
Якщо ви не дуже добре розбираєтесь у залізі і вирішили зібрати комп'ютер самостійно, то, вибираючи, вам потрібно буде перевірити сумісність компоненті...
Як друкувати документи в Windows 10
Сьогодні ми розповімо, як встановити та налаштувати принтер у Windows 10 та надрукувати необхідні документи. Встановіть принтер Найчастіше, підключуюч...
Найкращі програми діагностики програми
Діагностичні програми дозволяють визначити стан комп'ютера в цілому та його індивідуальні компоненти. Вони можуть бути використані для перевірки техні...