Вікна

Як додати до команди провідника Windows для швидкої реєстрації файлів DLL

Як додати до команди провідника Windows для швидкої реєстрації файлів DLL

Однією з найпоширеніших причин, що викликає помилку при запуску комп'ютерних ігор, а також деякі прикладні програми, є відсутність необхідної в системі DLL-бібліотеки. Необхідні бібліотеки можна знайти в Інтернеті, але недостатньо лише для копіювання DLL-файл У каталозі системи Windows його також потрібно зареєструвати. Ця процедура зазвичай виконується вручну в командному рядку або у вікні "Виконати" і вимагає трохи часу, який, однак, може бути зменшено, додавши відповідну команду до контекстного меню провідника.

Ось як це робиться. Запустіть спочатку Редактор реєстру і розширити гілку hkey_classes_root/dllfile/shell. Створіть підрозділ в останньому розділі Реєстрація, і створити в ньому інший підрозділ Командування.

Ключ повинен виглядати так:

Hkey_classes_root/dllfile/shell/register/команда

Перебуваючи в каталозі Командування, Клацніть двічі за замовчуванням і встановіть рядок як його значення Regsvr32.exe /"%1 /".

Тепер поверніться до розділу Штурм Точно так само, створіть у ньому ще два підрозділи Unregister та командування. Як результат, ви повинні отримати ключ ключа:

Hkey_classes_root/dllfile/shell/unregister/команда

В останньому підрозділі вам також потрібно буде відредагувати параметр за замовчуванням. Цього разу необхідно встановити лінію як його значення Regsvr32.exe /u /"%1 /".

На цьому все. Тепер, якщо натиснути на праву кнопку миші DLL-бібліотека, Ви побачите, що у меню у вас є нова команда "Зареєструйтесь".

Примітка. Точно так само ви можете додати елемент для швидкої реєстрації файлів OCX, Тільки всі дії повинні бути виконані у відділенні реєстру key_classes_root/ocxfile/shell.
5 найкращих програм для зміни відео прямо зараз
У відкритих просторах всесвітньої павутини легко знайти багато програм для зміни відео. Така різноманітність може спричинити труднощі користувача у ви...
Інструкції Скидання на фабричні налаштування Android
Справжня історія, яка сталася нещодавно. Абонент у громаді з наступною проблемою звернувся до мене за допомогою. На його смартфоні Honor 7 з версією A...
Як створити завантажувальний флеш -диск Windows 10
Напевно, ви вже помітили, що виявлення почали зникати з конфігурації сучасних ноутбуків, і це не якесь загадкове явище, коли ви купили ноутбук з приво...