Вікна

Як додати додаткові налаштування безпеки до команди контексту Windows

Як додати додаткові налаштування безпеки до команди контексту Windows

Windows має функцію, яка дозволяє тонко налаштувати права на доступ до файлів та папки. Щоб отримати доступ до нього, спочатку потрібно відкрити властивості об'єкта, перейдіть на вкладку "Безпека" і лише потім натисніть кнопку "Додатково". Якщо вам часто доводиться змінювати дозволи, цей метод може здатися не дуже зручним, і в той же час може виникнути ідея, що, мабуть, було б непогано мати варіант у контекстному контекстному меню провідника, що дозволяє відкрити права доступу Права доступу одним натисканням.

Отже, це цілком можливо. Щоб додати розширені налаштування до меню провідника, необхідно редагувати кілька ключів реєстру. Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_classes_root/*/shell

Створити в каталозі Штурм Новий підрозділ і назвіть його Вікна.Стрічка.

Тепер створіть новий параметр рядка з іменем у ньому Explorercommandhandler і встановити як його значення E2765AC3-564C-40F9-AC12-CD393FBAAB0F.

Негайно створити ще один параметр рядка CommandStatesync, Але цей час залиште своє значення за замовчуванням, тобто воно повинно бути порожнім.

За бажанням ви також можете додати значок до нової точки та перенести її в нижню область меню. Для ікони в підрозділі Вікна.Стрічка Створіть параметр рядка Ікона і як значення, вкажіть шлях до файлу піктограми у форматі ICO, Розмістіть команду в нижній частині меню, ви можете створити параметр рядка Позиція Зі значенням Дно.

У меню провідника з’явиться новий елемент, але він буде видно лише під час роботи з файлами. Так що він відображається під час роботи з усіма описаними вище об'єктами, необхідно виконувати реєстр у цих чотирьох клавішах:

Hkey_classes_root/каталог/shell/windows.Стрічка
Hkey_classes_root/каталог/фон/оболонка/windows.Стрічка
Hkey_classes_root/driveshellwindows.Стрічка
Hkey_classes_root/тобто.Асоційований.URL/Shell/Windows.Стрічка

Після цього предмет "Додаткові налаштування безпеки" стане доступним при роботі з будь -якими об'єктами файлової системи.

ПРИМІТКА. Якщо додатковий значок не відображається в меню, перевірте правильність шляху, а ще краще використовувати піктограми з системних бібліотек, вкажіть замість шляху DLL З ідентифікатором зображення, наприклад, ntshrui.DLL, -122.
Ми ставимо P7-офіс на Astra Linux у чотири кроки
Поради Linuxoid, знайомий з домашніми редакторами офісу. Після того, як операційна система Astra Linux була розроблена виключно для потреб спеціальних...
Як перетворити сценарій PowerShell у виконуваний EXE
Щоб мати можливість працювати в сценарії Windows 10 PS1, необхідно змінити політику впровадження в самому PowerShell. Це не складно, але якщо ви хочет...
Альтернативний провідник UWP, створений стороннім розробником
Універсальний диригент був оголошений у випуску 2017 року Оновлення творців Windows 10 І, здавалося б, це вже повинно стати доступним в останніх стабі...