Вікна

Як додати команду для запуску файлів VBS до контекстного меню провідника

Як додати команду для запуску файлів VBS до контекстного меню провідника

Не так і часто доводиться виконувати тюки за допомогою сценаріїв VBS, Але якщо така необхідність все ще виникає, зазвичай це завжди вимагає додаткових дій від користувача. Отже, якщо командний файл CMD може бути запущений звичайним подвійним клацанням, тоді Сценарій VBS Необхідно запустити командний рядок, відкритий від імені адміністратора, попередньо вказавши в ньому повний шлях до нього. Це займає кілька хвилин або максимум двох, але є простіший спосіб.

Як запустити сценарії VBS у контекстному меню провідника? За замовчуванням такий варіант відсутній у ньому, але він може бути доданий до нього, виправляючи одну систему реєстру системи. І ось так це можна зробити. Команда Регедіт Відкрийте редактор реєстру та розширіть наступну галузь:

Hkey_classes_root/vbsfile/shell

Створіть новий підрозділ в останньому розділі та назвіть його Рунас.

І створіть звичайний параметр рядка з іменем Хаслуасфілд і залиште його порожнім.

Це потрібно лише так, щоб значок з’явився в контекстному меню Uac. Тепер створити в підрозділі Рунас Ще один підрозділ цього разу з назвою Командування, Тож остаточний шлях повинен буде виглядати так:

Hkey_classes_root/vbsfile/shell/runas/команда

Як і очікувалося, у підрозділі Командування Буде параметр рядка за замовчуванням. Клацніть на нього двічі за допомогою миші та встановіть цей шлях як його значення:

C:/Windows/System32/WSCRIP.exe " %1" %*

Закрийте редактор реєстру і спробуйте зателефонувати до деяких Файл VBS контекстне меню. Якщо ви ніде не помилилися під час редагування ключа, у меню у вас буде новий варіант "Починаючи від імені адміністратора", зліва, з якої буде розташована значок Uac.

Цей варіант послужить для швидкого запуску сценаріїв VBS обхід командного рядка. Щоб видалити команду з меню, видалити підрозділ Runas з реєстру з усім його вмістом.

Як обчислити та обчислити інтерес у Excel
Ми регулярно стикаємося з концепцією інтересу до повсякденного життя. Лише знижки, з якими реклама рясні вже наповнена болям. І якщо ви забираєте 10% ...
Як створити та налаштувати віджети iPhone
Ми розповідаємо, як зробити віджети на iPhone. Як вони працюють, як ними керувати і чи варто загалом засмічувати робочий стіл у віджетах? В iOS 14 App...
Позначення порожньої програми жорсткого диска Diskgenius
Православні системи не люблять створювати маркування на чистому жорсткому диску під час встановлення Windows. І не довіряйте процесу формування розділ...