Програми та програми

Як додати російську мову до Windows 10

Як додати російську мову до Windows 10

Зміст

Мова інтерфейсу в Windows 10 вибирається під час встановлення операційної системи. Але після завершення процедури встановлення її можна змінити. Для цього знадобиться мовний пакет.

Що таке мовний пакет для

Мовний пакет (далі "яп" для стислості) - набір слів і речення, що забезпечує переклад системи на певну мову. Наприклад, встановивши російську японську. Відповідно, вибираючи японську мову, ви можете використовувати Windows найбільш зручною для вас мовою.

Встановлення JAP

Windows 10 створила кілька методів, які дозволяють працювати з JAP. Завдяки їм ви можете вибрати мову з уже завантажених пакетів, а також встановити нову.

Якщо вам потрібно змінити яп на одному комп’ютері, то найпростіший спосіб використання автоматичного завантаження, тобто дайте системі саму завантаження та встановити необхідний пакет сам. Якщо вам потрібно змінити мову на кілька ПК, то зручніше завантажувати файл JAP, а потім передати його флеш -накопичувачем на кожен з комп’ютерів, тим самим зберігаючи Інтернет -трафік. Файли YAP мають розширення .ТАКСІ. Ви можете завантажити їх з третім -партійних ресурсів, оскільки Microsoft не розповсюджує JAP у вигляді окремих файлів на своєму офіційному веб -сайті.

Встановлення YAP за допомогою налаштувань Windows

Windows 10 має вбудовану утиліту параметрів, що дозволяє керувати системними налаштуваннями. Якщо ОС на вашому комп’ютері вже оновлена ​​до версії оновлення 1803 квітня, то, використовуючи цю утиліту, ви можете завантажити додатковий YAP. Якщо у вас є більш стара версія Windows, використовуйте будь -який з описаних нижче методів - результат буде однаковим. Щоб завантажити YAP за допомогою утиліти "Параметри", зробіть наступне:

 1. Введення консолі параметрів Windows, розширюйте блок "Час і мова". Відкрийте розділ параметрів "Час та мова"

 2. Розгорніть підпункт "Регіон та мова", а потім натисніть кнопку "Додати мову" та виберіть відповідний варіант зі списку, який відображається. Завантаження YAP з мережі розпочнеться. Після натискання на кнопку "Додати мову" список мов, які можна додати

Як тільки навантаження закінчується, у списку мов з’явиться нова Japa- виберіть його, щоб перекласти систему в потрібну мову.

Встановлення YAP з панелі управління Windows

Користувачі, які ще не оновили свої Windows до версії 1803 або новішої версії, можуть змінити YAP через панель управління. Для цього зробіть наступне:

 1. Введення панелі управління, перейдіть до розділу "Мова". Панель управління можна знайти за допомогою системи пошуку системи. Відкрийте розділ "Мова" на панелі управління Windows

 2. Клацніть на кнопку "Додати мову", щоб вибрати потрібний JAP. Список доступних мов для додавання. Позначте їх того, кого ви хочете додати. Натисніть кнопку "Додати мову" та виберіть бажану мову сумку

 3. Перейдіть до властивостей вибраної мови. Натисніть кнопку "Властивості" для додаткової мови

 4. У вікні властивостей мови, що відкривається, натисніть кнопку «Завантажити та встановіть мовний пакет», після чого розпочнеться завантаження YAP. Натиснувши кнопку "Завантажити та встановити пакет мови", почніть завантажувати JAP для вибраного язика

 5. Після закінчення процесу установки Yap знову перейдіть у властивості язика і призначте її основною мовою системи. Призначте вибрану мову вибрану мову інтерфейсу Windows

Готовий. Новий яп завантажується та застосовується. Вас можуть попросити вийти з системи, щоб застосувати змінені параметри. Дайте згоду, а потім знову зайдіть у свій рахунок і перевірте результат.

Додавання мови з файлу кабіни

Якщо у вас є окремо завантажений яп у форматі кабіни, то, щоб встановити його, виконайте наступні кроки:

 1. Натисніть комбінацію клавіш Win + R, щоб відкрити вікно "виконати". Введіть в ньому команду LPKSETUPE та запустіть її виконання, натиснувши кнопку OK. Введіть та виконайте команду LPKSETUP

 2. З'явиться вікно встановлення. Вкажіть, що ви хочете завантажити новий яп, і не видаляйте існуючі. Для цього натисніть на рядок "Встановіть мову інтерфейсу". Вкажіть, що вам потрібно встановити новий мовний пакет

 3. Відкрийте файл кабіни, для якого натисніть кнопку перегляду та знайдіть його на диску. У рядку поруч із кнопкою шлях до файлу буде відображатися. Якщо файл містить відразу кілька мов, виберіть з них ті, які потрібно встановити. Запустіть процедуру установки, натиснувши наступну кнопку, і зачекайте її кінця. Потім перейдіть до вікна "Параметри" або на панель управління Windows, виберіть новий JAP як основну (як це зробити, описаний у двох попередніх точках). Вкажіть шлях до файлу та виберіть потрібні мови

Зміна мови інтерфейсу

Встановлення нового JAP не гарантує, що мова системи зміниться. Як правило, для цього потрібно ввести відповідну команду, яка змінить мову інтерфейсу. Виконайте наступні кроки:

 1. Перебуваючи на панелі управління, розгорніть предмет "Регіональні стандарти". Якщо ви не можете знайти його в головному меню, використовуйте вбудований рядок пошуку. Введіть офісні панелі "Регіональні стандарти"

 2. На першій вкладці "Формати" виберіть інтерфейс, який вам підходить, а потім збережіть нові значення. Можливо, вам доведеться вийти з системи і зайти знову, щоб змінені налаштування набрали чинності. Виберіть відповідну мову інтерфейсу та збережіть зміни

Відео: Робота з мовними пакетами в Windows 10

Зміни мовою привітання

Якщо ви хочете побачити ту саму мову біля входу в систему, якій було призначено мову інтерфейсу, то виконайте додаткові кроки:

 1. Розгорніть вкладку "Додатково" у вікні регіональних стандартів. Натисніть кнопку "Параметри копіювання". Клацніть кнопку "Параметри копіювання" у вікні регіональних стандартів

 2. Покладіть коробку, яка забезпечує копіювання поточних параметрів мови на екрані привітання та в облікових записах системи. Натиснувши кнопку ОК, ви збережете нову мову для екрана привітання. Крім того, відзначаючи відповідну галочку, у цьому вікні ви можете включити копіювання встановленої мови у всіх нових облікових записах, які будуть створені в майбутньому. Увімкніть копію поточних налаштувань мови на екрані привітання та в облікових записах системи

Інсталяція yap на одиночній мовній версії

Існує спеціальна версія Windows - єдина мова. Він включає лише один язик і не дозволяє завантажувати додатковий YAP через панель управління або утиліту "Параметри". Це робиться так, щоб недосвідчений користувач не випадково переклав йому невідому систему.

Якщо ви стикаєтесь з тим, що ваш комп'ютер має версію єдиної мови, і вам потрібен новий YAP, тоді використовуйте метод, описаний у "мові додавання з файлу кабіни". Ви можете встановити пакет і почати використовувати його, попередньо завантаживши файл кабіни з стороннього ресурсу.

Зміни мовою програм

По -третє програми працюють мовою, яку ви вибрали під час встановлення, але програми, вбудовані в Windows та утиліти, завантажені з офіційного магазину Microsoft, при визначенні мови інтерфейсу базуються на налаштуваннях системи системи. Мова, що використовується в них, вибирається на основі даних про місцезнаходження.

 1. Щоб змінити мову у всіх стандартних програмах Windows, відкрийте вікно "Регіональні стандарти" на панелі управління та перейдіть на вкладку "Місце". Вкажіть країну, мову якої вам потрібна, і продовжуйте зміни. Більшість програм після цього змінить свою мову. У рядку "Основне розташування" виберіть потрібну країну зі списку та натисніть кнопку ОК

 2. Якщо ви помітили, що деякі програми залишаються попередньою мовою, то відкрийте програму Windows Store і почніть вимушене оновлення. Доповнивши свою базу даних необхідною, програми перейдуть на вибрану раніше мову. У магазині Windows запустіть оновлення правоохоронних органів

У попередніх версіях Windows 10 мовні пакети встановлюються через панель управління та в останньому - через параметри системи. Універсальний шлях - встановіть YAP за допомогою файлу кабіни. Після встановлення пакету перейдіть до налаштувань регіональних стандартів та змініть мову інтерфейсу, привітання та стандартні програми.

Якщо ваш комп'ютер не встановлений на Windows 10, хоча не в "єдиній мові) версії, ви можете легко завантажити та встановити російську мову системного інтерфейсу, а також увімкнути російську мову для програм Windows 10, яка буде бути і буде показано в інструкціях далі.

Наведені нижче дії демонструються для Windows 10 англійською мовою, але вони будуть однаковими для версій з іншими мовами інтерфейсу за замовчуванням (якщо бали не будуть називатися по -різному, але я думаю, що це не буде складно). Це також може бути корисним: як змінити комбінацію ключів, щоб змінити мову Windows 10.

Примітка. Якщо після встановлення російської мови інтерфейсу деякі документи чи програми показують розпилення смоктання, використовуйте інструкції щодо виправлення кириличного відображення в Windows 10.

Встановлення російської мови інтерфейсу у версіях Windows 10 1903, 1809 та 1803

В останніх версіях Windows 10 1903, 1809 та 1803 рр. Встановлення мовних пакетів для зміни язика переміщується з панелі управління на "параметри".

У новій версії Шлях буде таким: Параметри (Keys Win+I) - Час та мова - мова або регіон та мова (налаштування - час та мова - регіон та мова). Там потрібно вибрати потрібну мову (і за відсутності - додати її, натиснувши кнопку Додати мову) у списку "бажаних мов" та натисніть "Налаштування" (Налаштування). І вже на наступному екрані завантажте мовний пакет для цієї мови (на скріншоті - завантажуючи пакет англійської мови, але для російської мови), але для російської мови).

Після завантаження мовного пакету поверніться до попереднього екрана "Регіон та мова" та виберіть потрібну мову у списку "Мова інтерфейсу Windows".

Також тепер мовні пакети доступні для завантаження програм Microsoft Store в магазині: запустіть магазин у пошуку, введіть "Російську мову" та завантажте "локалізований пакет інтерфейсу".

Як завантажити російську мову інтерфейсу за допомогою панелі управління

У попередніх версіях Windows 10 те саме можна зробити за допомогою панелі управління. Перший крок - завантажити російську мову, включаючи мову інтерфейсу для системи. Це можна зробити за допомогою відповідної точки панелі управління Windows 10.

Перейдіть на панель управління (наприклад, за допомогою клацання правою кнопкою миші за кнопкою "Пуск" - "Панель керування"), переключіть "Перегляд" піктограм (піктограми) зверху та відкрийте елемент "мова" (мова). Після цього дотримуйтесь наступних дій, щоб встановити мовний пакет.

Примітка. Якщо російська мова вже встановлена ​​у вашій системі, але лише для введення з клавіатури, а не інтерфейсу, то почніть з третьої точки.

 1. Натисніть "Додати мову).
 2. Знайдіть список "Російських" та натисніть кнопку "Додати" (Додати). Після цього російська мова з’явиться у списку мов вводу, але не в інтерфейсі. 
 3. Клацніть "Параметри" перед російською мовою, у наступному вікні буде перевірено наявність російської мови інтерфейсу Windows 10 (комп'ютер повинен бути підключений до Інтернету)
 4. Якщо російська мова інтерфейсу доступна, з’явиться посилання "Завантажити та встановіть мовний пакет" (завантажити та встановити мовну пакет). Клацніть на цю точку (вам потрібно бути адміністратором комп'ютера) та підтвердити завантаження мовного пакету (трохи більше 40 Мб). 
 5. Після встановлення російського мовного пакету і вікно встановлення закрито, ви повернетесь до списку мов вводу. Клацніть "Параметри" (російська "знову поруч із" російською ". 
 6. У розділі мови "Windows" буде вказано, що російська мова доступна. Клацніть "зробити основну мову". 
 7. Вас запросять вийти з системи і знову піти, щоб мова інтерфейсу Windows 10 змінилася на російську мову. Клацніть "Вийти зараз) або пізніше, якщо вам потрібно щось зберегти перед від'їздом. 

У наступній системі введення мовою інтерфейсу Windows 10 буде російська. Крім того, в процесі кроків російська мова вкладу була додана вище, якщо вона не була встановлена ​​раніше.

Як увімкнути російську мову в програмах Windows 10

Незважаючи на те, що раніше описані дії змінюють мову самої системи, майже всі програми з магазину Windows 10, швидше за все, залишаться іншою мовою, в моєму випадку - англійською мовою.

Включити російську мову і в них також виконайте такі дії:

 1. Перейдіть на панель управління - "Мова" і переконайтесь, що російська мова в першу чергу в списку. В іншому випадку - виділіть його та натисніть пункт меню "UP" над списком мов.
 2. На панелі управління перейдіть до "Регіональних стандартів" та на вкладці "Місце розташування" у "Основному місці" улов "Виберіть" Росія ".

Після цього, навіть без перезавантаження, деякі програми Windows 10 також придбають російську мову інтерфейсу. Для решти запустіть обов’язкове оновлення через магазин додатків (запустіть магазин, натисніть піктограму профілю, виберіть "Завантаження та оновлення" або "Завантаження та оновлення" та шукайте оновлення).

Крім того, у деяких третьих партійних програм мова інтерфейсу може бути налаштована в параметрах самої програми і не залежати від налаштувань Windows 10.

Ну, це все, переклад системи на російську мови завершується. Як правило, все працює без будь-яких проблем, але оригінальна мова може бути збережена в попередньо встановлених програмах (наприклад, пов'язана з вашим обладнанням).

Навіть якщо у вас є одиночна мовна система Windows 10, ви все одно можете встановити та ввімкнути російську мову. Для цього вам доведеться завантажити пакет російської мови. Щоб встановити російську мову інтерфейсу на Windows 10, у вас є 2 способи. Але жоден з них не дозволить вам автоматично перекладати всі стандартні програми на російську мову. У цій статті ви дізнаєтесь усі способи перекладу Windows 10 на російську мову, а також як переключити стандартні програми на російську мову.

Як встановити та включити російську мову на Windows 10

Останні версії Windows 10, як правило, вже містять пакет російської мови, і все, що вам потрібно зробити, - це активувати російську мову як основну мову системи. Але якщо у вас є стара версія або з якоїсь іншої причини немає російської мови, то також є вихід. Ви можете встановити російську мову на Windows 10 одним із двох способів:

Перший спосіб - встановлення російської за допомогою панелі налаштувань є офіційним та найбільш правильним. Другий метод - це встановлення руса, також має право існувати, але він нестабільний і підходить лише для тих, хто не хоче Руссифікувати ОС по -перше. І такі люди, ймовірно, знайдуть, оскільки офіційний шлях дещо складний. Але завдяки нашим інструкціям ви будете впоратися з усім самостійно.

Як включити російську мову в Windows 10

Весь процес доставить вас із сили на кілька хвилин, якщо у вас швидкий Інтернет. Далі ми розглянемо перемикання язика на Windows 10, використовуючи приклад англійської мови. Але інструкції є універсальними, і ви можете змінити принаймні німецьку, принаймні китайську, навіть іншу мову. Спочатку нам потрібно перейти на панель управління, яка знаходиться в меню «Пуск». Якщо у вас є англійська версія системи, то панель управління називається - панель управління. Параметри мови вашої системи розташовані на панелі управління на вкладці або мові мови. Коли ви відкриєте цю панель, перед вами з’явиться подібне вікно: Подивіться уважно, можливо, у вас вже є пакет російської мови. Якщо так, то наступні кілька кроків вам просто потрібно пропустити. Якщо у списку мов у вас є лише англійська. Після цього на екрані з’явиться наступне вікно: У цьому вікні вам потрібно знайти російську мову в списку мов (російська). Якщо ви не хочете тривалий час проходити, ви можете групувати мови або сортувати. Російська мова розташована в останньому кварталі списку. Після того, як ви знайдете бажану мову в цьому списку, вам потрібно натиснути на нього один раз мишею, щоб вона виділялася. Далі потрібно натиснути кнопку Додати (Додати), яка знаходиться нижче. І ви знову повернетесь до початкового вікна. Але окрім англійської мови вже буде російська мова. Потрібно натиснути кнопку Параметри (параметри), розташовану навпроти російської мови. Далі ви відкриєте нове вікно: Вам потрібно натиснути кнопку «Завантажити та встановити мовний пакет», після чого система автоматично завантажить та встановить мовний пакет. Щоб завантажити російську мову, вам потрібен доступ до Інтернету. Пакет важить близько 40 Мб. Щоб завантажити та встановити російську мову на Windows 10, звичайно, ви повинні бути адміністратором системи. Тим часом, як починається завантаження і як ви опинитесь у цьому розділі, може провести значний час (більше, ніж стандарт для вашого Інтернету), система перевірить вашу ОС та наявність мовних пакетів. Тому, можливо, вам доведеться трохи почекати. Після того, як навантаження буде завершено, ви автоматично опинитесь у стартовому вікні язика панелі. І вам знову доведеться натиснути кнопку Параметри (параметри), навпроти російської мови: Цього разу перед вами відкриється дещо інше вікно. У ньому вам більше не буде запропоновано завантажити пакет російської мови, оскільки ви вже завантажували його раніше. Тепер там буде рядок - зробіть основну мову, але все ще англійською. Потрібно натиснути на цей рядок: Після цього ми можемо припустити, що російська мова встановлена. Але система потребуватиме перезавантаження. Вам запросять перезапустити систему зараз чи пізніше: Якщо ви погоджуєтесь перезавантажити, тоді виберіть зараз, якщо ви хочете перезапустити Windows 10 пізніше, тоді кнопка після. Після перезавантаження пристрою Windows 10 почне працювати російською мовою. Якщо у вас є якісь труднощі чи непорозуміння, ви можете написати в коментарі, але спочатку вивчити наступну відеоінструкцію про те, як перейти до Росії до Windows 10:

Rusifier для Windows 10

Існує альтернативний спосіб перекласти Windows 10 на російську мову. Як правило, цей метод використовується, якщо комп'ютер не підключений до Інтернету, а можливість підключення просто не є. Цей метод дуже простий: незважаючи на очевидну простоту, цей метод менш надійний. Він може лише частково перекладати систему, і в майбутньому при оновленні ОС виникнуть проблеми. Руси продукують не Microsoft, а третім розробниками, тому цей метод також загрожує інфекцією. Але якщо іншого способу немає, то ви можете рухати Windows 10 і, таким чином.Перший спосіб - через мовну панель, хоч і більш надійну, але вона також недосконала. Навіть якщо ви робите все саме, як написано в наших інструкціях, врешті -решт ви все ще не можете отримати російську версію Windows 10. Точніше, система буде перекладена на 100%, але стандартні програми - ні. Багато користувачів хочуть перекладати Windows 10 на російську.

Як перекладати стандартні програми на Windows 10

Більшість користувачів не діляться Windows 10 та вбудованими програмами. Для них це одне ціле. І коли користувач хоче перекласти систему, він хоче перекласти та додатки. Але для цього вам доведеться вжити ряду додаткових дій. По -перше, вам потрібно знову повернутися на панель керування, і там знову перейти на вкладки. Ви повинні перенести російську мову до самого верху, щоб вона стала першою мовою у списку. По -друге, вам потрібно змінити місце розташування пристрою на Росію, але це дозволить вам перекласти лише частину додатків. Деякі програми все ще залишатимуться англійською мовою. Щоб перекласти систему та програми на 100%, потрібно перейти до магазину Windows. До речі, сам магазин Windows все ще буде англійською мовою. Windows Store (магазин) можна запустити або на панелі Start -up, або на робочій панелі. Далі вам потрібно знайти елемент вгорі - "Завантаження та оновлення" та натисніть на нього: Це відкриє вікно завантаження та оновить встановлені програми. Якщо ви змінили мову системи, то Windows Store автоматично оновлюватиме мову додатків. Тому важливо провести цю дію лише після того, як ви здійснили всі початкові дії. В іншому випадку програми будуть оновлені, але язик не зміниться. Зміна мови в додатках вплине на всі стандартні програми (ножиці тощо.D.), а також усі програми, які ви встановили через магазин Windows, і які мають російську версію. Решта програм, які ви встановили самостійно та без магазину Windows, залишатимуться попередньою мовою, і ці маніпуляції не впливатимуть. Але ви можете перекласти Windows 10 на російську мову. Ми рекомендуємо не купувати для уявної простоти встановлення руса (програми), цей метод принесе більше проблем, ніж рішення. Постановка російської мови не складно. Мені сподобалася стаття? Поділіться зі своїми друзями:

Як активувати Windows 10
Оскільки Windows не застосовується безкоштовно, кожна копія цієї операційної системи повинна бути зареєстрована, тобто для підтвердження її права на ї...
Як приховати та упакувати папки з секретними даними з папки Anvide ущільнення
Сховати особисті таємні дані від тих, з ким вам доведеться працювати в одному Windows-Computer, ви можете по-різному. Простих рішень це зберігання сек...
Як усунути помилку, необхідний ресурс зайнятий під час копіювання файлів із смартфона
Підключення Андроїд-Смартфон на комп'ютер в USB-Кабель, ви можете скопіювати будь -який каталог внутрішньої пам'яті. Зазвичай процес відбувається без ...