Комп'ютер

Що робити, якщо після виходу з режиму сплячки, Wi-Fi не працює

Що робити, якщо після виходу з режиму сплячки, Wi-Fi не працює

При передачі комп'ютера в режим Гібринація открытые программы, текущие параметры и настройки, одним словом всё то, что содержится в оперативной памяти Windows записывается в специальный файл на жёстком диске, а при пробуждении машины извлекается из него в том или ином порядке, так что пользователь продолжает свою работу на ПК как будто нічого не сталося. Але це не завжди відбувається. Деякі власники ноутбуків та настільних комп'ютерів із вбудованим модулем бездротового зв'язку скаржаться.

Що після того, як пристрій прокидається, їх з'єднання зникає Wi-Fi І це, незважаючи на те, що сам модеем продовжує випромінювати свої хвилі в ефірі, ніби нічого не сталося. Щоб відновити з'єднання, вам доведеться перезавантажити маршрутизатор або ще гірше, сам комп'ютер. Неприємний, але не критичний. Цю проблему можна вирішити трьома способами.

Перезавантажте адаптер бездротового з'єднання

Негайно зауважте, що рішення є тимчасовим, Для остаточного усунення проблеми див Другий метод, Але якщо перший допоможе вам, то слава Богу за це. Отже, натисніть Win + X, виберіть пункт у меню "Диспетчер пристроїв"

Визначте гілку в ній "Мережеві адаптери" і знайти у списку адаптер, відповідальний за бездротове з'єднання. Використовуючи контекстне меню, спочатку вимкніть, а потім використовуйте його ще раз.

Пристрій подумає пару секунд і підключиться до вашого Wi-Fi.

Заборонити автоматичне відключення пристрою

Windows має налаштування, які дозволяють автоматично вимикати бездротовий адаптер під час перетворення пристрою в режим зменшення живлення. Ми відкриваємо так само "Диспетчер пристроїв", Ми знаходимо нашу мережу таким же чином, але цього разу ми натискаємо на її властивості.

У відкритому вікні властивостей перейдіть на вкладку "Контроль електроенергії" І вийміть галочку "Дозвольте відключити цей пристрій заощадити енергію".

Оновіть драйвери

У меншій мірі проблема може бути пов'язана з неправильною роботою драйверів мережевої картки та бездротовим адаптером.

Якщо обидва описані вище методи не працюють, ви можете спробувати оновити драйвери, але перед цим переконайтеся, що помилка виникає при підключенні до інших бездротових мереж та на всіх локальних облікових записах Windows.

Найкращі програми для створення колажів для фотографій на ПК та мобільному пристрої
Колаж - це чудовий спосіб створити низку фотографій чи відео відразу. Але як зробити красиві та привабливі колажі для фотографій на комп’ютері. Нам по...
Відкриті вікна не розгортаються у Windows 10 Solutions
Ми говоримо вам, що робити, якщо неможливо розширити вікна занедбаних додатків до Windows 10. Про що ми говоримо? Пояснимо. Ми говоримо про програми т...
Як завантажити оригінальне зображення Windows 10 1903 без інструменту створення медіа
Для завантаження ISO-Зображення, включаючи останню збірку Windows 10 1903, Microsoft настійно рекомендує використовувати Інструмент створення медіа, Б...