Підказки

Як використовувати Microsoft Offis у Windows 10.

Як використовувати Microsoft Offis у Windows 10.

Зміст

->

Напевно, всі знають, що Microsoft запустила офісну службу в Інтернеті, якщо ні Офіс в Інтернеті Це веб -додаток - Слово, exel, powerpoint, onenote І новинка Розгойдуватися. Вам не потрібна установка для роботи з пакетом, просто виберіть будь -яку програму та використовуйте його безкоштовно. Правда, зручно?

Пакет програм для редагування документів «офіс» дозволяє не тільки переглядати, але й створювати, редагувати раніше створені документи, а головне, вам не потрібно купувати дорогу ліцензію MS Office Product.

У цьому посібнику ми розглянемо не тільки, як користуватися онлайн -пакетом MS Office, але й спробуємо інтегрувати MS Office Office в Windows 10, після чого ми можемо створити нові документи, Exel, PowerPoint, OneNote, Swey та редагувати їх Майже як у програмі настільних комп'ютерів Microsoft Office, лише безкоштовно.

Примітка:  Інструкція записується для Windows 10, яка використовує обліковий запис Microsoft для введення системи. 

Перш за все, ми вирішимо питання про запуск / створення документів MS Office безпосередньо з робочого столу. Для цього нам потрібно створити ярлики для програм офісного пакету, після чого ми зможемо виправити їх на панелі завдань або в меню "Почати".

Створіть мітки для Word, Exel, веб -додатків PowerPoint. 

Створення ярликів для онлайн -пакету MS Office - це просто.

 1. Правильно -натисніть на робочий стіл з нуля, виберіть у контекстному меню, відкриті у відкритому контексті "Створити" → "мітка".

 1. В рядку "Вкажіть розташування об'єкта" Скопіюйте та вставте або наберіть посилання нижче, згідно з необхідною програмою з пакету MS Office, натисніть кнопку "Далі", У прикладі ми створюємо ярлик для текстового редактора.

 1.  У наступному вікні введіть потрібне ім’я для мітки.

Повторіть цю операцію для тих програм, які вам потрібні.

Встановлення хмарного зберігання OneDrive.

Використовуючи провідник, ви можете створити будь -яку папку для зберігання документів у OneDrive. У прикладі ми будемо використовувати папку Windows 10 - "Документи".

Для того, щоб новий документ MS Office зберігався в папці документів або мати можливість редагувати раніше створені документи з папки, нам потрібно буде налаштувати OneDrive.

Відкрито OneDrive, ми зацікавлені.

 1. Клацніть піктограму "OneDrive" на панелі завдань з правою кнопкою миші та виберіть у меню, яке з’явиться "Варіанти".

 1. У вікні відкриття перейдіть на вкладку "Avtoscravia".

Це необхідно тут у суті "Документи" обраний "OneDrive", Вносячи зміни, натисніть кнопку "ДОБРЕ".

Якщо все було зроблено правильно, то в папці OneDrive ви побачите, що з’явилася папка документів.

Давайте перевіримо, як ми отримали інтеграцію Microsoft Offis в Інтернеті в Windows 10.

Створення та редагування документів.

Створіть новий документ у MS Office Office Online з робочого столу.

 1. Для цього запустіть будь -який із раніше створених мітків Word, Exel, PowerPoint. Під час першого запуску ви побачите пропозицію ввести за допомогою облікового запису Microsoft, якщо ви вже використовуєте обліковий запис для введення системи, вам не доведеться вводити пароль. 

 1. У вікні відкриття натисніть "Новий документ" Або ви можете вибрати один із доступних шаблонів, все може почати друкувати, швидко та зручно погодитися. 

Документ зберігається автоматично, вам не потрібно хвилюватися, що набраний текст у Word, або таблиця EXEL не збережеться.

 1. Після того, як ви внесли зміни до створеного документа, закрийте вікно та перейдіть до Провідника Windows до папки "OneDrive "  → "Документи ".

У папці ви знайдете створений вами документ, він зберігається не тільки в хмарі, але і на комп’ютері, тобто ви отримаєте доступ до створеного файлу навіть без Інтернету.

Примітка: Ви повинні розуміти - Якщо ви видалите файл на комп’ютері, він видалить у хмарі і навпаки.

Як відкрити або редагувати раніше збережені документи в MS Office Office Online.

Ви можете передати свої старі документи, створені в будь -якій версії MS Office, і легко відкрити їх та редагувати.

Щоб відкрити створений раніше документ, відкрийте диригента, перейдіть до папки "OneDrive "→ Документи", Клацніть правою кнопкою миші на потрібному документі та виберіть у контекстному меню "Дивіться в Інтернеті".

Після відкриття документа ви можете внести редагування (див. Короткий екран на прикладі слова в Інтернеті).

От і все, Тепер ви можете створити та редагувати свої документи, і головне, вам не потрібно купувати дорогу ліцензію для MS Office Product.

Сподіваюся, інформація буде корисною. Що ви думаєте про Microsoft Offise Online, поділіться в коментарях нижче.

Рейтинг: /5 - Голоси ->

->

Офіс - Пакет Office Application, який довгий і міцно набула популярності у всьому світі. Його найвідоміша версія корпорації Microsoft включає популярність Редактор тексту слів, Процесор планшетів Excel, поштова програма Outlook, інструменти презентації PowerPoint та інші програми. Безсумнівно, Пакет програм "офіс" - Найкраще рішення такого роду на ринку. І справа в тому, що більшість компаній та людей використовують його у всьому світі - і це забезпечує сумісність файлів, створених, наприклад, у текстовому редакторі з різними людьми.

На мою думку, найбільш значущим відсутністю офісних заявок від Microsoft є те, що їм платять. Я не готовий дати більше 5000 рублів для останньої версії Office. І я не хочу платити менше за ці програми! Я, як правило, не хочу Нічого платити М'який гігант - достатньо, що на моєму комп’ютері є платна ОС Windows 10. Тут ви, звичайно, можете згадати можливість використання зламаної версії офісного пакету, але я особисто неодноразово розповідав на цьому сайті про своє ставлення до піратства. Я не святий, і мені не подобаються зламані програми, не тільки тому їх прокляття далеко від порушення авторських прав). Крім того, піратські програми, часто прекрасно рекламуються як, наприклад, повністю Безкоштовний офіс та слово для Windows 10, У будь -який час вони можуть бути неефективними, через те, що якесь нове оновлення для тих же Windows 10 зможе обчислити їх незаконний характер.

Ще одна важлива причина, чому я не хочу використовувати платний пакет офісних офісних програм, полягає в тому, що я переконаний: майбутнє -це безкоштовне програмне забезпечення, так -спрямовані програми з відкритим кодом. Я впевнений, що будь -яка платна програма майже повністю однакова Безкоштовний аналог (і ні Офіс, Також це не Слово не виняток). І лише справжня жертва реклами чи думки інших людей придбає оплачувану (і не помітить дешеву) програму, коли є її абсолютно безкоштовна заміна офісу та слова. Більше того, добре сумісний з "десять".

Отже, насправді я вам досить детально пояснив свій аргумент, чому я почав шукати безкоштовний офіс (насамперед, мені потрібен був аналог слова) для своїх Windows 10.

Сказати, що Безкоштовні варіанти офісу для Windows 10 Я не буду дуже багато. Насправді ви повинні вибрати з двох: Відкрито і народився від нього в 2010 році Офіс Libre. На мій погляд, Найкращий безкоштовний офіс - це відкритий офіс - Безкоштовний пакет офісних програм, що є досить серйозною конкуренцією Microsoft Office.

Безкоштовний офіс (Open Office) ідеально підходить як для ранніх версій Windows, так і для "десятків". Ліцензія передбачає, що встановити як на домашні комп’ютери, так і на автомобілі в бюджетах, так і навіть комерційні організації можуть бути абсолютно безкоштовно, і навіть комерційні організації. А це означає, що абсолютно Безкоштовне слово для Windows 10 все ще існує. Принаймні один факт говорить багато: 8 років відкритий офіс, рішення російського уряду, використовується у всіх школах країни.

Склад повністю безкоштовного пакету програм OpenOffice Office включає додатки, подібні до Microsoft Office: Pritier Applications - це, по суті, безкоштовні слова 10.

Детальніше про безкоштовний пакет офісних програм Apache OpenOffice у Вікіпедії. Там ви також знайдете посилання на сайт розробників, де це краще і Завантажте останню версію безкоштовного офісу для Windows 10.

П.С.: Виявилося, що у багатьох людей виникає питання, як завантажити програму OpenOffice на офіційному веб -сайті. Насправді не зовсім просто. Я додаю крок -кровотечі інструкції у вигляді малюнка.

Якщо на третьому кроці стрибок через 5 секунд раптово, чомусь автоматично не розпочався, тоді натисніть посилання "Пряме посилання"(або"Дзеркало") наверху в лінії "Проблеми з завантаженням? Будь ласка, використовуйте це пряме посилання або спробуйте інше дзеркалоЩо. Я свідомо не даю цим прямим посиланням для завантаження OpenOffice, оскільки я давно переконав усіх своїх друзів у такому питанні, щоб нікому не довіряти в Інтернеті. Програми завжди слід завантажувати лише на своїх офіційних сайтах. По -перше, завжди знайдеться остання версія, по -друге, під виглядом прямого посилання, нечесні люди можуть надати власні та додати багато «цікавих» багато речей всередині пакету за допомогою програми.

П.С.2: Я додам більше цього. Щоб забезпечити максимальну сумісність з Office Microsoft, рекомендую змінити тип файлу з файлу за замовчуванням під час збереження »Текстовий документ ODF (.ODT)"Microsoft Word 97/2000/XP (.doc)"або"Microsoft Word 2003 XML (.XML)Що. Особисто це дуже дратується вручну, щоб зробити це щоразу. Ви можете просто забути, і тоді ви не знаєте, як відкрити цей файл для офісу з Microsoft. На щастя, цю невелику проблему можна вирішити лише на кілька кліків миші. Якщо тип файлу, встановленого за замовчуванням, буде змінено в налаштуваннях, то кожен раз, коли зберігається документ, не доведеться змінювати.

Алгоритм дій тут такий:

 1. Виберіть меню "ПослугаЩо.
 2. Потім предмет "ВаріантиЩо.
 3. У вікні, яке відкрилося, натисніть знак плюс у точці "Завантаження та заощадженняЩо.
 4. Виберіть "Є загальнимиЩо.
 5. Зміна точки "Завжди тримайте як"Для формату, який вам потрібен.
 6. Натисніть "добреЩо.

Аналогічно, формат збереження за замовчуванням у решті програм пакету відкритих офісів змінюється.

Увага! Для коментарів з непристойними та образами - миттєва заборона на сайті та скарга адміністрації Вконтакте як бонус. Поважайте свою мову, себе та інших.

вашої сторінки ->

Microsoft Office Package - це універсальне рішення, з яким знайомі більшість офісних працівників, а також люди, які якось пов'язані з бізнесом та фінансовими розрахунками на комп’ютері. Для користувачів представлений цілий комплекс різного програмного забезпечення для роботи з таблицями, створення презентацій, редагування документів та розробки проектів. Це далеко не всі функціональні можливості, які пропонують розробники, але є одна проблема. Все перераховане програмне забезпечення дуже дороге, навіть враховуючи регіональні ціни для країн СНД регіону. У цьому матеріалі ми розкажемо, Як встановити офіс у Windows 10 безкоштовно З кроком -By -step Photo Інструкції.

Процес встановлення

Протягом тривалого часу існування офісу було опубліковано кілька версій додатків, що називаються роком випуску програми. З випуском продукції функціональність була вдосконалена, а проектування робочого середовища змінилося, і, відповідно, способи встановлення програми на комп’ютері були різними. Інструкції враховують процес встановлення програм у 2016-2019 роках, набір 2013 року встановлений аналогічним чином, але не представлений у цьому інсталяторі.

Microsoft Office 2016 - 2019

На даний момент це останні версії набору офісних програм з найдосконалішою функціональністю. Варто врахувати, що Office 2019 може бути встановлений лише на операційній системі Windows 10. Це пов’язано з тим, що в 10 -й версіях ОС з'явилися нові бібліотеки та модулі, які використовують такі програми, як слово, доступ та світогляд для своєї роботи. Тому ми далі розкажемо, як встановити Word та інші компоненти на Windows 10.

Спочатку вам потрібно знайти робочого інсталятора з активатором та завантажити його з перевіреного сайту, щоб не завантажувати небажаний шкідливий код разом з програмою. Стаття не дасть посилань для завантаження, і буде взято умовний популярний варіант. Отже, програма завантажується у вигляді зображення диска, яке потрібно встановити за допомогою програми Daemon Tools або будь -яким іншим - це програмне забезпечення. Це робиться за допомогою подвійного клацання на файл.

Останні оновлення Windows 10 впроваджують можливість монтажу віртуального диска без підключення додаткових програм. Тому, якщо ОС оновлюється до останньої версії Daemon Tools.

Після успішного монтажу зображення з’явиться вікно встановлення вікон, це неофіційний тип інсталятора з великою кількістю функцій, тому варто його детальніше розглянути.

Далі вам потрібно вибрати, яку версію встановити Word та інші компоненти на Windows 10 безкоштовно. Ми нагадуємо, що версія 2019 працює лише з Windows 10, 16 років функціонує з попередніми версіями системи.

Список компонентів, позначених чеком, буде трохи нижче, саме вони будуть встановлені на комп’ютері пізніше. Якщо необхідно, ви можете видалити непотрібні чеки, щоб не встановити марні продукти. У стовпці праворуч - додатки, які можна встановити окремо, серед них ви також можете вибрати проект та Visio, розроблені для компіляції проектів та графіків.

У полі праворуч із підписом "langs" - це список доступної мови. У цьому випадку на вибір можна встановити лише російську чи англійську мову. Покладіть галочку перед правим перекладом.

Остання точка перед установкою розташована внизу вікна і називається "канал оновлення". Ми залишаємо цей предмет незмінним, оскільки частота оновлення активації програми буде вказана за допомогою. Натисніть на кнопку «Встановити» помаранчевий, після чого розпочнеться процес встановлення. Після завершення установки ви повинні перейти до розділу "Утиліти".

Ця панель відповідає за активацію додатків. Для того, щоб активація була нескінченною, необхідно поставити коробку навпроти написання напису "Завдання реактивності офісу". Крім того, якщо комп'ютер має стабільне підключення до Інтернету, доцільно поставити контрольну площу навпроти лінії "Інтернет KMS". Таким чином, активатор не буде встановлений безпосередньо на комп’ютері і працюватиме через Інтернет, що виключає антивірусні проблеми. Щоб здійснити активацію, вам потрібно хоч раз запустити одну з встановлених програм. Клацніть на будь -яке ім’я на панелі праворуч, а потім закриває вступну програму.

Тепер натисніть кнопку "Office Retail => VL". Вона змінює ліцензовані клавіші активації, на яких продукти доступні для піратських аналогів. Це може зайняти деякий час. Останній крок, натисніть на "Активуйте офіс", після чого розпочнеться процедура активації. Якщо потрібно, використовуючи інсталятор, ви можете повторно встановіть та активувати офіс у Windows 10.

@як встановити.RF

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері або ноутбуці
Швидкість підключення до Інтернету - це досить важливий показник для комфортної роботи на комп’ютері. У договорі з постачальником ви можете знайти так...
Резервне копіювання та відновлення Windows за допомогою DISM ++
Як створити найбільш компактні резервні вікна, не пов'язані з завантажувачем та стилем диска, який можна відновити на комп’ютері при зміні цих обстави...
Як перевірити, чи використовує ваш браузер Secure DNS, DNSSEC, TLS 1 Technology Browser.3 та зашифровано SNI
Питання конфіденційності та безпеки в Інтернеті є одним із найбільш релевантних, тому найбільш розсудливі користувачі намагаються докласти максимальни...