Програмне забезпечення

Як активувати Microsoft Office на комп’ютері

Як активувати Microsoft Office на комп’ютері

Microsoft Office - це справжній прорив у галузі роботи, оскільки використовуючи набір даних, підприємство може здійснити свою роботу набагато ефективніше. Microsoft вирішила не змінювати традиції, і, як завжди, значно ускладнив процес активації своїх продуктів. Справа в тому, що існує кілька методів активації, в яких недосвідчений користувач просто втрачений. Деякі способи абсолютно безробітні або застарілі, тому активація Microsoft Office може зайняти досить багато часу.

За допомогою Microsoft Office користувач отримує всі необхідні інструменти для роботи з графічними та текстовими елементами, включаючи: створення таблиць звітів, написання наукових нарисів, створення презентацій та набагато більше інших.

Варто зазначити, що пакет Microsoft Office може бути завантажений безкоштовно і не активувати, але в цьому випадку використання програм буде дуже незручно через спливаючі вікна активації та деякі обмеження у функціях. Тому вам потрібно буде придбати підписку. Якщо немає бажання давати гроші на товар, то ви завжди можете завантажити піратську версію з торрента. У цій статті ми проаналізуємо два варіанти встановлення офісу.

Дивіться також: Яка різниця між Microsoft Office 2019 та Office 365

Активація Microsoft Office через Інтернет

Для першого методу вам знадобиться підключення до Інтернету та номер мобільного телефону. Сам сам метод дуже заплутаний, однак, дотримуючись наведених нижче інструкцій, ви можете легко виконати активацію.

Для активації потрібно виконати наступні кроки:

Так, цей метод досить стомлюючий і довгий, оскільки він вимагає великої кількості дій. Однак після консультації вони скажуть вам, де ви можете отримати код і як його правильно активувати. Якщо все вийшло, то після впровадження коду в полі введення, пакет Microsoft Office активується.

У деяких випадках може відбутися активація Microsoft Office, і вікно активації може просто не відкрити. У цьому випадку слід перевірити з'єднання з мережею, а також перезапустити програму. Якщо з тим самим нічого не трапляється, то має сенс спробувати інший спосіб.

Активація Microsoft Office Key

Активація з ключем є найпростішою, оскільки для цього вам просто потрібно ввести код. Як правило, це займає не більше 3 хвилин.

Для активації вам потрібно вжити наступних кроків у суворому порядку:

Знайти ключ досить простий. У випадку з версією диска ключ можна знайти на внутрішній стороні пакету. Якщо ключ був придбаний в електронній версії, то в цьому випадку він прийде на пошту, вказану при покупці. Якщо нічого не прийшло, не забудьте перевірити папку спаму. У більшості випадків ключ точно туди потрапляє.

Як активувати піратську версію Microsoft Office безкоштовно

Є лише два дійсно робочі методи, щоб отримати ключ офісу. Перш ніж запустити, варто згадати пробний період протягом 1 місяця, який виробник надає користувачам без активації. Після цього періоду програма попросить активації.

Перший метод досить простий і банальний. Він полягає у пошуку ключів активації на форумах та сайтах. Так, таким чином ключ справді можна знайти, але скільки часу це потребує для цього? Якщо ви хочете сидіти годинами в пошуках ключа, то це чудовий спосіб отримати його безкоштовно. Дуже важливо шукати свіжі групи та сайти, які людина спостерігала якомога менше. Звичайно, на місці 2 -го року тому зі 100% ймовірністю не буде робочих ключів . Варто зазначити, що ключ виглядає як числовий та лист -код. Ключ не може бути у формі файлу чи програми - це все віруси. Корисно знати: Найкращі безкоштовні антивіруси.  

Другий метод полягає у встановленні піратської версії або обхідної активації. Варто зазначити, що завантажувати піратську версію набагато простіше з уже встановленою активацією. Однак у цьому випадку ви завантажуєте програму з невідомого сайту. Якщо ви боїтесь заразити ПК вірусами, ви можете завантажити утиліту під назвою KMS Auto. Програма абсолютно безпечна і дозволяє активувати всі продукти Microsoft, включаючи Windows 10.

Для належної активації слід виконати наступні кроки:

Ці методи допоможуть вам в активації офісу. До речі, інструкції з пакету ліцензування Office були взяті з офіційного веб -сайту Microsoft, тому ви не повинні сумніватися у виконанні. Інша справа - обхідні методи. У цьому випадку користувач робить все на власній небезпеці та ризику, оскільки немає 100% гарантії позитивного результату.

Перегляди допису: 7 005
На початку, в середині та в кінці документа ми видаляємо порожню сторінку в Word на початку, посередині
Програма під назвою MS Word - це найпопулярніший текстовий редактор у світі як серед користувачів, так і компаній. У цій програмі ви можете не тільки ...
11 найкращих браузерів для Windows 10
Браузер - це основна програма, з якою я працюю, навчаюся та отримую задоволення. Під час свідомого використання комп’ютера я спробував велику кількіст...
Помилка Windows не вдається отримати доступ до вказаного пристрою, шляху або файлу та способів його усунення
Якщо програма не починається із звичайних прав, вона повинна бути запущена від імені адміністратора або навіть самої системи. Але що робити, навіть як...