Інтернет

Jukedeck - Сервіс, що складає музику для саундтреків

Jukedeck - Сервіс, що складає музику для саундтреків

Користувачі, які захоплюються домашньою зйомкою та створюють відео, часто стикаються з проблемою пошуку відповідного музичного дизайну. Здавалося, що є складний, просто завантажте звук, яке вам подобається в Інтернеті, і вставте його у своє відео? Але це лише на перший погляд, все так просто. По -перше, пошук відповідного аудіо може зайняти багато часу, по -друге, знайдена пісня чи музика не повинна захищати авторські права. Ця друга умова необхідна, якщо ви плануєте розповсюджувати своє відео в Інтернеті.

У таких випадках набагато простіше користуватися послугою Юкедек, Розроблений для створення музики за допомогою параметрів попереднього набору. Він заснований на інтелектуальній системі, яка дозволяє вибирати різні аудіо -фрагменти та складати їх у напівавтоматичному режимі простими музичними композиціями.

У той же час використання сервісу напрочуд просто: Все, що вам потрібно зробити, - це вибрати один із чотирьох музичних жанрів, настрою та тривалості, а решта композиторних робіт візьме на себе штучний інтелект jukedec.

З жанрів доступні Народ, скеля, електроніка і Примушений, настрій для кожного жанру має свій. З додаткових параметрів ви можете вказати темп і провідний музичний інструмент, ну, знову тут, все залежить від вибраного жанру. Приблизний час створення композиції - це трохи більше хвилини, після чого ви можете його слухати або завантажити на свій комп'ютер у форматі Mp3. Кожна нова композиція генерується випадковим чином, так що всі треки будуть відрізнятися один від одного.

Переважно буде зареєструватися для роботи з Jukedec, оскільки без реєстрації ви можете створити не більше двох композицій. Але є обмеження для зареєстрованих користувачів: ви можете створити багато для створення композицій, але завантаження - більше 5 треків на місяць за один рахунок. Ті, хто бажає, більше розробників пропонують видати платну підписку 7 до 15 долари. Існує навіть можливість придбання ексклюзивних авторських прав на "Складений" Jukedec працює, але для цієї послуги вам доведеться вже викласти 150 долари.

Офіційний веб -сайт служби: www.Юкедек.Com

Найкращі відеокарти 2021 року
Відеокарта -це особливо важливий компонент комп’ютера для всіх, але, зокрема, для тих, хто хоче грати в сучасні ігри, робити відеофайли або працювати ...
Встановіть вино в Linux Mint
Ми розповідаємо, як встановити та налаштувати вино в монетному дворі Linux. Що таке вино Завантажте вино Ми встановили вино Що таке вино Проста мов...
Як повернути зниклі входи та паролі у Firefox
Лише днями багато користувачів популярного браузера Фефокс став жертвою дивної помилки, в результаті яких паролі на сайтах перестали працювати у спост...