Драйвери та плагіни

Виправте помилку запуску VMware на Windows 10 VMware Workstation, а пристрій/автономна охорона не сумісні

Виправте помилку запуску VMware на Windows 10 VMware Workstation, а пристрій/автономна охорона не сумісні

Зміст

Програма для створення віртуальної машини на ПК - це програмне забезпечення, яке дозволяє наслідувати інтерфейс певної операційної системи. Ідеально підходить для тестування будь -якого програмного забезпечення або запуску додатків, які працюють лише в певних операційних системах. Стаття буде говорити про Три найкращі програми для моделювання VM на ПК, нюанси встановлення таких додатків та короткі інструкції щодо налаштування програмного забезпечення при першому запуску.

Топ -3 віртуальні машини для Windows 10

Три найпопулярніші програми для створення віртуальної машини на Windows 10 такі:

  1. VMware Player Lite
  2. Віртуальна скринька
  3. Гіпер-V

Кожна з цих програм має свої характеристики та переваги. Так Віртуальна скринька може похвалитися тим, що він поширюється абсолютно безкоштовно.

Інтерфейс програмного продукту такий:

Що стосується Гіпер-V, Потім програма спочатку була створена як інструмент сервера, призначений для створення віртуального Windows Server 2008.

Пізніше додавали Windows 8 та 10. Це примітно, але під час завантаження ОС вона не активується, його потрібно включити за допомогою панелі адміністратора. Порівняно з Віртуальна скринька, має набагато більшу функціональність. Можна використовувати на місцевих серверах. Переваги включають

Недоліки включають той факт, що під час роботи з програмою користувач повинен мати певні навички, а також для доступного для Pro Business Package для Windows 8 та 10. У "домашній" версії цих ОС наявність утиліти не передбачається.

VMware Player Lite - це безкоштовна спрощена версія програми Робоча станція VMware.

Порівняно з VirtualBox, За «позбавленими» ряду варіантів та функцій. Так, наприклад, тут ви не можете використовувати знімок, робити клони, створювати віддалені сполуки. Однак безкоштовна та наявність основних параметрів дозволяє користувачеві запускати різні програми. Якщо вам потрібно перевірити різне програмне забезпечення для підготовки ресурсів або використовувати параметри "Cut", ви можете придбати платну версію програми.

До речі, це набагато функціональніше, ніж машина для вільно розширеної VirtualBox.

Як встановити Oracle VM VirtualBox

Увага! Процес встановлення програми у всіх інших випадках, крім Hyper-V, проводиться аналогічним чином.

Завантажте VirtualBox з офіційного сайту

Під час встановлення потрібно натиснути на наступну кнопку та встановити повнофункціональну версію програмного забезпечення, потрібно вибрати всі компоненти, запропоновані у списку.

Натискання кнопки Переглядати, дозволяє вибрати папку, де буде встановлений програмний продукт. Далі з’явиться вікно, яке надається можливість створити ярлики.

Після того, як з’явиться попередження "Інтерфейс мережі попередження". Це означає встановлення нових мережевих з'єднань для програми. Ця дія повинна бути підтверджена.

Заключний етап підтвердить встановлення програми.

Після завершення установки ви можете перейти безпосередньо до встановлення віртуальної машини на Windows 10.

Перший запуск VirtualBox

Перш за все, вам потрібно завантажити зображення операційної системи. Наприклад, виберіть 32-бітну версію Ubuntu.

Далі, у програмі, що працює, щоб створити віртуальну машину, натисніть кнопку "Створити". У вікні, що відкривається, вказано назву VM, у системі типу системи Linux вибирається, версія Ubuntu.

Для VM слід вказати кількість пам'яті.

Далі вам потрібно вибрати "Створити новий віртуальний диск" та підтвердити дію.

Тип диска- "VDI".

Динамічний диск заповнюється, коли ви записуєте на ньому дані.

Далі вибирається розмір диска

Все, створення ВМ можна вважати завершеним. Тепер він залишається встановити на ньому раніше завантажену операційну систему.

Для початку потрібно натиснути на зелену кнопку "Запустити", а потім виберіть завантажене зображення та натисніть "Продовжити". Після цього розпочнеться звичайна установка операційної системи на VM.

Встановлення віртуальної машини на Windows 10. Детальна відеоінструкція

15.0.1-> Завантажити безкоштовно

Огляд та опис

Експерт Soft -ok.Чистий валентинзавантажитибезкоштовно->

Робоча станція VMware - Це спеціалізована програма, з якою користувач отримує можливість одночасно працювати над кількома операційними системами. Програма є повноцінним емулятором операційних систем, тому можна протестувати та налагодити додатки перехресного платформи з високим ступенем та ефективністю. Оскільки програмне забезпечення було створено для професійних розробників та тестерів, воно має високу продуктивність та функціональність. 

Основні особливості програми робочої станції VMware:

Посилання на завантаження:

Завантажити безкоштовно

-> Статус програми:

Умовно оплачений

Версія:

15.0.1

Автор:Операційна система:

Windows 7/8/10

Мова:

Англійська мова

Реєстрація:

Не потрібно (вишукані з офіційного сайту)

Останнє оновлення:

12.одинадцять.2018 рік

-> Розмір:

511,87 Мб 

Якщо ви стикаєтесь з проблемою, коли віртуальна машина VMware видає вигляд: "VMware Player та пристрій/автономна охорона не сумісні ...", коли ви намагаєтесь запустити будь -яку гостьову систему, тобто рішення повернути все для робочий стан.

Ми не будемо зупинятися тут з причин, які можуть призвести до цієї проблеми (наприклад, така помилка може статися, якщо ви спробували запустити Sandbell, вбудований у Windows 10, яка ще не працювала з російською локалізацією Windows 10), а Перейдіть безпосередньо до рішення, яке дозволяє усунути цю помилку у VMware Player.

Як виправити програвач VMware та пристрій/авторитетний охоронець не сумісні помилки

На цьому все. Ми перезавантажимо комп'ютер. Після цього VMware повинен працювати без помилок.

Якщо це не допомогло, то ми додатково виконуємо наступне:

Примечание: отключение компонента Hyper-V также может помочь исправить ошибку, приводящую к невозможности запуска виртуальной машины VirtualBox: "Raw-mode is unavailable courtesy of Hyper-V (VERR_SUPDRV_NO_RAW_MODE_HYPER_V_ROOT)" Если после проделанных манипуляций появится "The VM session was aborted", то Просто спробуйте перезапустити віртуальну машину.

Читайте також:

Збільшити об'єм мікрофона в Windows 10
Велика кількість користувачів стикається з необхідністю підвищення чутливості мікрофона в Windows 10. Ви можете налаштувати роботу цього пристрою, але...
Як перейменувати завантаження Windows Boot Завантаження в BioS UEFI, якщо на різних жорстких дисках є кілька
Багато хто з тих, хто має два і більше Efi-Системи Windows на різних жорстких дисках, і всі вони зі своїми автономними навантажувачами, ймовірно, зітк...
Блокування програм, файлів та налаштувань Windows за допомогою утиліти Askadmin
Існує багато способів обмеження доступу до програм, налаштувань, системних та персональних даних від третього партійного осіб або осіб власних близьки...