Програми

Ireboot - утиліта для швидкого перезавантаження в потрібну операційну систему

Ireboot - утиліта для швидкого перезавантаження в потрібну операційну систему

Якщо на вашому комп’ютері на комп’ютері є дві або більше операційних систем Windows, ви можете стати в нагоді для програми Ireboot. Ця невелика утиліта призначена для більш зручного перезавантаження між операційними системами сімейства Windows. У процесі перезавантаження, як завжди, користувач спочатку вводить стандартне меню завантаження, де за допомогою миші або Клівеля-стрілець Вибирає потрібну систему, яка потім завантажується.

Програма Ireboot Це спростить перезавантаження до потрібної системи до мінімуму. Встановлюючи в контекстному меню, iReboot відображає список усіх систем, доступних на комп’ютері, тоді як користувачеві просто потрібно позначити систему галочку, на яку він хоче перезавантажити, а також відзначити опцію "Перезавантаження на селіацію". Для більш ефективної та зручної роботи рекомендується встановити утиліту на всі системи - основні та додаткові.

Що потрібно знати про доступні параметри меню

• Якщо "Перезавантаження на селіацію" не встановлено, із звичайним перезавантаженням (через меню «Пуск») Користувач потрапляє в традиційне меню завантаження.
• з вибраною ОС, але відключеною "Перезавантаження на селіацію" Перезавантаження через меню «Пуск» здійснюється обхід меню завантаження безпосередньо до вибраної системи.
• Якщо варіант "Перезавантаження на селіацію" Активний, вибираючи правильну ОС, відбувається автоматичний перезапуск, обмотуючи меню «Пуск» та меню завантаження. У випадку стандартного перезавантаження користувач потрапляє в меню завантаження.

Ви можете завантажити цю корисну утиліту з веб -сайту розробника Неосмарт.Чистий/ireboot. Додаток розповсюджується безкоштовно, реклама, за винятком посилання на Easybcd, не містить, мова найпростішого інтерфейсу має англійську мову. З оригінальними навантажувачами Лінійка та інші операційні системи Ireboot, на жаль, не підтримують роботу. Вони не відображатимуться в програмному меню, і коли ПК буде перезавантажений, користувач потрапить у третю частину (Linux і t.П.) Менеджер завантажень.

Airdrop не працює, ми вирішуємо всі можливі проблеми
Ми говоримо вам, що робити, якщо Airdrop не працює. Найповніший аналіз усіх можливих сценаріїв, що призводять до проблем при передачі файлів з одного ...
Як видалити обґрунтованість ліцензії Windows 10
Активація Windows 10, мабуть, найменша з проблем, пов’язаних із встановленням системи. Кількість способів обійти придбання ліцензії просто дивовижна -...
Що таке загублена папка.DIR - це принципово флеш -накопичувач і звідки він береться
Зовнішній вигляд на диску папки з невідомим іменем, як правило, злегка напружує користувача, як задає одне і те ж питання: Це наслідок дії будь -якого...