Програми

InstallPack - Windows Multi -installer

InstallPack - Windows Multi -installer

Відомо, що найкраще завантажувати програмне забезпечення з сайтів розробників, по -перше, це виключає ризик комп'ютерної інфекції вірусами, по -друге, на офіційних сайтах версії програм завжди є найсвіжішими. Єдиний мінус підходу полягає в тому, що, якщо необхідно, для встановлення декількох програм, користувач повинен обійти кілька ресурсів, завантажити та встановити розподіл вручну.

Додаток допоможе позбутися цих незручностей Встановлення, надання зручного доступу до каталогу вільного програмного забезпечення, в базі даних якого є 700 програми. Усі встановлення файлів розподіляються в оригінальній формі та базової синхронізації Встановлення За допомогою офіційних сайтів розробників це забезпечує гарантію, що завантажені версії будуть останніми.

Multinstalo не потребує установок, інтерфейс має простий і зручний. Насправді це список На, в якій знаходиться прапорець навпроти кожної програми. Користувач просто вибирає програми, які йому потрібні у списку, натисніть "Далі", Після цього на своєму комп’ютері постійно завантажуються та запускаються файли встановлення. Сама установка виконується в стандартному режимі, тихий режим не підтримується.

Для більш ефективної роботи InstallPack надає ключові слова та сортування. Програми сортуються на шість основних категорій: "Безпека", "Інтернет", "Мультимедіа", "Система", "Офіс" і "Водії", Також є категорія "Топ -100", Це сотня найпопулярніша. Кожна програма має короткий опис, також вказується розмір виконуваного файлу.

Що стосується самого багатосталера, він поширюється на вільній основі, вага має приблизно 2 МБ, може бути запущений з флеш -накопичувача або іншого портативного перевізника. Російська мова інтерфейсу, налаштувань немає. Неприємний момент - У InstallPack є реклама у вигляді пропозиції встановити програму -партнер на другому етапі, одразу після вибору програм, необхідних для користувача.

Офіційний сайт: Встановлення.ru

Налаштування мережі Windows 10
Якщо ви відкрили цю статтю, то вас цікавить така річ, як домашня мережа. Ну, ми допоможемо вам це зрозуміти. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке до...
FersSystemWatch - спостереження за змінами на дисках та в реєстрі
Не секрет, що навіть під час видимої бездіяльності операційна система може виконувати певні операції, створювати та видаляти файли, переписувати ключі...
Як приховати розділ диска в середовищі Windows
Як приховати розділ диска у Windows, щоб він, точніше, до інформації, розташованої на ній, не мав доступу до третіх сторін, дітей чи родичів, які не п...