Оптимізація

Windows 10 - 2 простий спосіб тестування системи

Windows 10 - 2 простий спосіб тестування системи

Зміст

У статті подумайте, як переглянути індекс продуктивності в системі Windows 10, і тим самим буде зрозуміло, наскільки добре працює його комп'ютер. Більшість цієї функції знайома з Windows 7, але, на жаль, інформація про оцінку продуктивності у властивостях системи Windows 10 відсутня.

Індекс продуктивності Windows - це інструмент вимірювання, який дозволяє судити про те, наскільки добре конфігурації обладнання та програмного забезпечення комп'ютера взаємодіють, і являє собою результат вимірювання як число, що називається базовим індексом продуктивності. Чим вище значення базового індексу продуктивності, тим більше комп'ютер буде працювати більш ефективно та швидше, щоб реагувати на запити, особливо при виконанні більш складних та ресурсних завдань, порівняно з комп'ютером з меншим базовим значенням індексу.

Кожен апаратний компонент отримує власну індивідуальну оцінку, що називається окремим показником. Заключна загальна оцінка відображає мінімальну ефективність системи в цілому, враховуючи можливості різних компонентів комп'ютера, включаючи оперативну пам’ять (оперативну пам’ять), центральний процесор (процесор), жорсткий диск (або SSD-Disck), Продуктивність графічної підсистеми з урахуванням потреб робочого столу та тривимірної графіки.

Нижче розглянемо два способи перегляду індексу продуктивності: Використання стандартного Windows PowerShell та використання третьої партії утиліти Winaero Wei.

Переглянути індекс продуктивності за допомогою Windows PowerShell

Щоб дізнатися індекс продуктивності Windows 10, вам потрібно відкрити оболонку PowerShell від імені адміністратора. Для цього в рядку пошуку в системі ми вводимо назву класичної програми PowerShell, а потім натисніть на значок правою кнопкою миші та виберіть у меню "Починаючи від імені адміністратора".

У вікні PowerShell ми вводимо наступну команду та натисніть кнопку Enter

WINSAT формальний

Команда оцінить результативність за кілька хвилин, і результатом стане файл .XML, що вказує на дату тестування. Його можна відкрити за допомогою браузера або звичайного ноутбука. Ось шлях до файлу

C: WindowsPerformanceWinsataStore .. .Формальний.Оцінка (нещодавня).Winsat.XML

Але існує більш простий метод для виходу результату тесту. Для цього у тому ж вікні PowerShell ми набираємо наступну команду та натисніть кнопку ENTER

Get-ciminstance win32_winsat

Позначення даних:

Переглянути індекс продуктивності за допомогою інструменту Winaero Wei

Інструмент Winaero Wei - це безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглянути індекс продуктивності в зручному графічному інтерфейсі, який дуже схожий на інтерфейс, що використовується в Windows 7.

Ви можете завантажити утиліту з офіційного сайту за цим посиланням.

Це не вимагає встановлення і його легко працювати. Файли з завантаженого архіву повинні бути видалені, наприклад, на робочий стіл, а потім запустити. Результат буде негайно показаний, t.до. Інформація береться з файлу, про який було про те, що. Якщо необхідно, ви можете перезапустити оцінку ефективності, натиснувши на "повторно запустити оцінку".

Поділіться індексом "Windows 10" 10 "

->

Індекс продуктивності Windows 10 відсутній у вікні з основною інформацією про систему, оскільки багато користувачів не знають, де шукати цю інформацію в новій операційній системі. Функція, звичайно, залишилася, але ефективність роботи системи вручну оцінюється. Поміркуйте, як можна відобразити індекс продуктивності комп'ютера в Windows 10.

Індекс продуктивності - метод вимірювання взаємодії між компонентами системи та програмним забезпеченням, що дає уявлення про швидкість ПК. Оцінка буде в діапазоні від одиниці до 9.9 кульок. ОС оцінює швидкість кожного компонента комп'ютера, а потім відображає загальний бал, який не є середньою оцінкою, а показником продуктивності найповільнішого компонента.

Зміст

Командна строка

один. Ми запускаємо командний рядок з привілеями адміністратора.

2. Ми виконуємо команду "Winsat формальний -restart чистий".

3. Ми чекаємо показу результату його реалізації.

Процес займе кілька хвилин і супроводжується інформацією про виконання поточного тесту.

Для більш об'єктивної оцінки необхідно виконати всі ресурсні додаткові програми.

4. Після завершення оцінки ефективності ми закриваємо програму та переходимо шлях "продуктивності Winsat Datastore", відкриваючи папку "Windows".

п’ять. Знайдіть файл із іменем "Офіційне.Оцінка (нещодавня).Winsat.XML ", де дата та час тестування спочатку і відкривають його, наприклад, через Інтернет -рекектора, хоча будь -яка програма для читання текстових документів підходить для цього (той самий ноутбук).

6. Переходимо до розділу "WinSPR" за допомогою пошуку. Тут розташовані всі необхідні дані.

На цьому все. Перевірте швидкість комп'ютера, наприклад, купуючи пристрій, ви можете за допомогою самої операційної системи без вдавання до сторонніх утиліт (вони будуть обговорені в останньому розділі).

Windows PowerShell

2. У вікні системного інструменту ми вводимо офіційну команду Winsat і виконуємо її, ввівши.

3. Під час тестування кожного з ключових компонентів комп'ютера ви повинні трохи почекати. Процес займе до п'яти хвилин.

чотири. Відкрийте офіційний файл.Оцінка (нещодавня).Winsat.XML, розташований уздовж WindowsPermanceWinsatDataStore .. . на обсязі системи.

п’ять. Ми знаходимо розділ "WinSPR", як і в останньому методі, і знайомлячись з результатами.

Простішим та читабельнішим варіантом для виведення інформації про тестування є виконання команди Get-Ciminstance Win32_winsat у вікні PowerShell. Пояснення значень можна знайти в кінці попереднього розділу.

WinSprlevel- загальний індекс продуктивності, який відображався в системі "система" у попередніх версіях Windows. Він є найнижчою оцінкою серед усіх.

Інструмент Winaero Wei

Вільно розподілена портативна утиліта виконує ті самі функції, що і командний рядок, але все загорнуто в прекрасну графічну оболонку, щоб спростити роботу та сприймати інформацію з новачками. Ви можете завантажити утиліту з офіційного ресурсу за адресою http: // winaero.Com/Завантажити.PHP?Огляд.79. Після розпакування розподілу програму можна запустити.

Якщо рейтинг індексу був зроблений раніше, у вікні програми відображатимуться результати тестів, експортуються з останнього файлу XML (останній). Якщо необхідно провести свіжий тест, натисніть "Повторно провести оцінку" і чекайте завершення тестування (до того, як слід завершити додаткові програми). В кінці процесу результати у вікні будуть засмучені. Для виконання дії потрібні привілеї адміністратора.

Результат можна експортувати до текстового файлу, надсилати поштою або через месенджер, який використовується на комп’ютері, а також сфотографувати вікно програми з власними засобами.

Користувачі, оновлені до нової ОС.9 для різних комп'ютерних підсистем). У властивостях системи ця інформація зараз відсутня.

Тим не менш, функції обчислення індексу продуктивності не зникли, і можливість переглянути цю інформацію в Windows 10 залишається, як вручну, без використання третім -партійних програм, і за допомогою декількох вільних утиліт, один з яких ( найчистіший від будь -якої третьої партії) також буде продемонстровано нижче.

Переглянути індекс продуктивності за допомогою командного рядка

Перший спосіб з’ясувати індекс продуктивності Windows 10 - це змусити систему оцінювати систему та подальший перегляд звіту про виконану перевірку. Це здійснюється в декількох простих кроках.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора (найпростіший спосіб зробити це за допомогою правої клацання кнопки "запустити", або якщо в контекстному меню немає командного рядка, запускайте "командний рядок" у пошуку На панелі завдань, а потім натисніть на результат правою кнопкою миші та виберіть елемент запуску від імені адміністратора).

Потім введіть команду

Winsat формальний -restart чистий

І натисніть кнопку Enter.

Команда запустить оцінку ефективності, яка може тривати кілька хвилин. Після завершення аудиту закрийте командний рядок (рейтинг продуктивності також може бути запущений у PowerShell).

Наступним кроком є ​​перегляд отриманих результатів. Для цього ви можете зробити один із наступних методів.

Перший метод (не найпростіший): перейдіть до папки C: Windows Performance Winsat DataStore та відкрийте файл із іменем формальним.Оцінка (нещодавня).Winsat.XML (дата також буде вказана на початку імені). За замовчуванням файл відкриється в одному з браузерів. Якщо цього не відбудеться, ви можете відкритись із звичайним ноутбуком.

Після відкриття знайдіть розділ у файлі, починаючи з імені WinSPR (найпростіший спосіб використання пошуку, натиснувши Ctrl + F). Все, що знаходиться в цьому розділі, - це інформація про індекс продуктивності системи.

Другий спосіб -просто запустити Windows PowerShell (ви можете почати вводити PowerShell у пошуку на панелі завдань, а потім відкрити знайдений результат) та ввести команду GET -CIMINSTANCE WIN32_WINSAT (потім натисніть Enter). Як результат, ви отримаєте всю основну інформацію про продуктивність у вікні PowerShell, а остаточний індекс продуктивності, обчислений за найменшим значенням, буде вказаний у полі WinSprlevel.

І інший метод, який не дає повної інформації про ефективність окремих компонентів системи, але показує загальну оцінку продуктивності системи Windows 10:

  1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі та введіть Shell: Ігри Вікно "виконати" (потім натисніть кнопку Enter). 
  2. Відкривається вікно гри, що вказує на індекс продуктивності. 

Як бачите, це дуже просто переглянути цю інформацію, не вдаючись до будь-яких сторонніх інструментів. І, загалом, це може бути корисним для швидкого аналізу продуктивності комп'ютера або ноутбука у випадках, коли на ньому нічого не можна встановити (наприклад, при покупці).

Інструмент Winaero Wei

Безкоштовна програма для перегляду індексу продуктивності інструменту Winaero Wei сумісна з Windows 10, не потребує встановлення і не містить (принаймні під час написання цієї статті) Немає додаткового програмного забезпечення. Ви можете завантажити програму з офіційного веб -сайту http: // winaero.Com/Завантажити.PHP?Огляд.79

Після запуску програми ви побачите звичайну презентацію індексу продуктивності Windows 10, інформація, для якої взято з файлу, про який обговорювалося в попередньому методі. Якщо необхідно, натиснувши в програму "Переробити оцінку", ви можете перезапустити продуктивність системи для оновлення даних у програмі.

Як дізнатись індекс продуктивності Windows 10 - відеоінструкція

На закінчення - відео з двома описаними методами для оцінки продуктивності системи в Windows 10 та необхідних пояснень.

І ще одна деталь: Індекс продуктивності, обчислений Windows 10, - це досить умовна річ. І якщо ми поговоримо про ноутбуки з повільним жорстким жорстким дисками, то це майже завжди буде обмежене швидкістю жорсткого диска, хоча всі компоненти можуть бути топ -ендом, а продуктивність в іграх може бути завидною (в цьому випадку має сенс думати про SSD, або просто не звертатися до уваги на оцінку).

Налаштування PPPOE у Windows 8 та 10
Під час першого підключення до Інтернету необхідно спочатку почати налаштувати мережеві параметри на комп’ютері. У операційній системі Windows всі опе...
Первинні налаштування MacBook
На першому початку комп'ютера потрібно встановити основні параметри та з’ясувати технічні характеристики комп'ютера, що працює на macOS. Технічна інфо...
Як заборонити зміну шпалер робочого столу в Windows 10
Так сталося, що політика більшості компаній передбачає використання єдиного стилю робочого простору корпоративних комп'ютерів. У той же час системні а...