Програми

HitmanPro - універсальна корисність для боротьби з вірусами

HitmanPro - універсальна корисність для боротьби з вірусами

Незважаючи на велику кількість будь -яких засобів для боротьби з шкідливими програмами, пошук чогось справді варто може бути складним завданням. Отже, антивірусні програми, які ідеально впораються з одним типом загроз, не реагують на інших. Чи не тому багато користувачів шукають щось універсальне для захисту від шкідливого програмного забезпечення? Але такі інструменти існують. Наприклад, корисність Хітман.

Це проста і швидка програма, яка є "Хмарно" Сканер, ефективно справляється з різними типами Mallwar, включаючи маршрути, віруси, брюки, черв’яки, а також шпигун. Як джерело визначення вірусу, воно використовує основи таких добре відомих продуктів, як Emsisoft, Ікарус, G Дані і доктор.Павутина. Крім того, сканер підтримує пошук вірусів, аналізуючи підозрілі файли у вірустоталі (Якщо є API), Створення системних точок відновлення, інтеграція в меню провідника та ще кілька корисних функцій.

На відміну від подібних програм, Хітман можна регулювати безпосередньо перед встановленням на комп'ютер. Зокрема, після запуску виконуваного файлу рекомендується перейти на вкладку "Додаткові налаштування" і встановіть там кліщі "Покажіть систему раннього реагування" і "За замовчуванням використовуйте систему раннього реагування". Це покращить якість виявлення шкідливого програмного забезпечення, хоча, з іншого боку.

Далі програма запропонує вибрати режим використання. Якщо ви збираєтеся використовувати сканер на постійній основі, виберіть "Так, встановіть HitmanPro ...", Якщо вам просто потрібно перевірити ПК, виберіть "Ні, я збираюся сканувати систему лише один раз". У другому випадку після завершення чека програма буде видалена з комп'ютера.

Після цього розпочнеться процедура сканування. Якщо HitmanPro щось знайде, її фон зміниться від зеленого до червоного. Після завершення аудиту програма створить системну точку відновлення, очистить (Якщо загрози знайдені) і запропонує перезапустити комп’ютер.

Ну, за великим рахунком, це і все, що стосується роботи з цим інструментом. Ви можете завантажити сканер з веб -сайту розробника www.Переробка.Nl. Програма є Умовно оплачений, протягом тридцять-і дні ви можете використовувати його без функціональних обмежень.

Виправте помилку 0x80096004 у Windows 10
Помилка 0x80096004 з'являється в процесі оновлення Windows 10. Причина - система не розпізнає справжність завантажених файлів. Помилка найчастіше вини...
Як встановити живі шпалери на Windows 10
Якщо ви втомилися від простих шпалер, то ви можете спробувати встановити зображення в прямому ефірі, щоб зробити комп'ютерний робочий стіл більш прив...
Як безпечно придбати використану відеокарту і не помилятися
Всі ми хочемо йти в ногу з часом. Ми купуємо для себе телефони, гаджети, комп’ютери. Однак останні не такі прості, адже іноді це надмірні гроші для зв...