Підказки

Компетентне очищення папки інсталятора

Компетентне очищення папки інсталятора

Зміст

У папці Windows є прихований системний каталог інсталяторів, який з часом накопичує інсталятори (MSI) та патчі (MSP), необхідні для видалення або оновлення програм.

Ви не можете видалити всю папку, оскільки програми, що використовують ці файли MSI та MSP, не зможуть нормально оновлюватися або видаляти з системи.

Однак деякі файли залишаються там навіть після видалення програм, до яких вони були додані. І сама папка може зайняти до декількох десятків гігабайт.

Windows має список все ще необхідних файлів MSI та MSP, а утиліта PatchCleaner порівнює його вміст та вміст папки C: WindowsInstaller. Якщо в ньому знайдені застарілі патчі або інсталятори, то програма запропонує їм видалити або перейти до іншої папки.

Перш ніж використовувати утиліту, рекомендується створити точку відновлення, і як додаткову обережність не видаляти файли, але спочатку перемістіть їх в іншу папку, щоб переконатися, що програми в Windows продовжуватимуть працювати без проблем.

Офіційний веб -сайт програми зараз бреше, але утиліта також може бути завантажена із завантаженням.CNET.Com

Очистіть каталог інсталяторів Windows та звільніть простір на диску.

Завантажити безкоштовноSharedownloads0 ratingsall версії192total downloads7downloads минулого тижня версія192total downloads7downloads минулого 10 тижнів

PatchCleneroverview

PatchClener - це утиліта, призначена для очищення каталогу встановлення Windows та безкоштовного місця для диска. Коли програми встановлюються та оновлюються в операційній системі Windows, для зберігання інсталятора використовується прихований каталог C:/Windows/Installer ".MSI) Файли та файли виправлення (MSP). Ці файли важливі, як під час оновлення, виправлення або видалення програмного забезпечення. Якщо ви вилучите всі файли в цій папці, вам доведеться відновити вікна. З часом, коли ваш комп'ютер знову виправлений та виправлений, файли інсталяторів Thuse застаріли та сиріт. Вони більше не потрібні, але вони можуть зайняти багато гігабайт даних. PatchCleaner ідентифікує файли Redundand/Syrthed і дозволяє вам переміщувати їх в інше місце; Або видалити їх. Ви повернете GB з космосу. Більшість користувачів старих машин відновлюються між 5 Гб і 10 Гб, найкраще, що я бачив, - це понад 20 ГБ.

Новий

Patchcleanertech характеристики

Версія1.чотири.2Date03.03.16licenslanguageenglishfile розмір1.26mbDeveloperHomedEvCategorySystem UtilitiesubCategorySystem MaintentancesSystem вимоги

.Чиста рамка 4.п’ять.2

AppsSelled для вас

Speedupmypcan простий спосіб до супершвидкісного ПК. Розміри розміру папки розміри папки, що спостерігаються в Windows Explorer.Безкоштовний Sisoftware Sandra Litebenchmark, протестувати, проаналізувати та діагностувати комп'ютер або віддалений мережевий комп'ютер.Безкоштовний Помилки системних механіків, очистіть ПК та пришвидшіть Windows.Безкоштовний Speccylist з компонентів свого ПК та вирішуйте пов'язані проблеми.Безкоштовний KM-software directx 10dx10 дозволяє запускати dx10 gamesfree CCLeanerClean Up Windows, браузер та додаткові додатки та недійсні записи реєстру.Безкоштовний PermeditPerMedit Grants система Доступ до будь -якого запущеного процесу Відкрийте та завантажуйте найкраще, безкоштовне програмне забезпечення, програми та ігри © 2020 Apponic

Якщо одного прекрасного дня ви виявили, що вільний простір на системному диску (більша частина цього диска "C") десь зник, а "посібник" видалення тимчасових файлів, кешу і навіть використання автоматичних програм очищення не допомагає Щоб звільнити місце для диска, тоді слід заглянути в папку інсталятора.

Читайте також:Як у Windows 7, 8 та 10 очищають папку WinSXS?

Зміст:

З тривалим використанням ОС Windows 7/8/8.1/10 Папка Installer System може вирости до вражаючого обсягу 10 ГБ і навіть більше, особливо коли система регулярно завантажує оновлення. Ця папка накопичує установки та компоненти програм, патчів, оновлень та даних, необхідних для встановлення або видалення тих самих програм. Варто зазначити, що персонал утиліта Windows "Cleaning Disk" не перевіряє цю папку.

Інсталятор знаходиться в дорозі C: ​​WindowsInstaller і має атрибути "приховані", "система". Щоб побачити це, ви повинні включити відображення прихованих файлів. Тепер ви можете викликати вікно властивостей та оцінити розмір "катастрофи".

Наприклад, скріншот з Windows 8, який регулярно оновлювався протягом трьох років, наводиться.

Оскільки Microsoft виключила цю папку з стандартних інструментів очищення диска, є шанс щось зламати, видаливши папки та файли, розташовані в ньому. Зрештою, його вміст призначений для зміни, відновлення та видалення деяких програм, встановлених у системі. Найчастіше здатність додавати компоненти Microsoft Office зникає. Хоча якщо ви спочатку встановили все необхідне з офісного пакету, то вам нема чого боятися. Хоча, якщо питання вільного простору на системному диску дуже різко вставав, і взагалі нічого не видаляти, то у вас не багато варіантів:

  1. Очищення папки Enstaller (найбільш розумна та безпечна).
  2. Видалення варварів цих програм із папки користувача (загрожує втратою продуктивності, даними та встановленими налаштуваннями).
  3. Похитування папки системи WinSXS (не завжди працює і допомагає).

Важливий! Перш ніж будь -які маніпуляції з інсталятором, ми рекомендуємо, якщо можливо, створити точку відновлення системи.

Компактна програма Patchcleaner сканує інсталятор і визначає, що вміст все ще корисний, а що ні. Ви можете завантажити безкоштовно звідси. У випадку з Windows 7 для встановлення може знадобитися утиліта .Чиста рамка 4.п’ять.2, про те, про що сама програма попередить.

Як виправити 0xc00000e9 у Windows 10
Помилка 0xc00000e9 виникає при завантаженні, а в рідкісних випадках - з чистою установкою Windows 10. Найчастіше його причина полягає в проблемі при е...
Splitter файлів KFK - Поділіться та склеюйте великі файли
На світанку комп'ютерної епохи, через невеликі обсяги дисків та низьких швидкостей Інтернету та великих файлів, важко було працювати з великими файлам...
Як додати levedisk ізо-зображення у меню завантаження Windows
Можливість запуску несправних середовищ Windows у своїй версії 7 F8 викликав ключ на початку системи, Microsoft назад у час розвитку Windows 8 жертвує...